SURVIVOR 2024 už DNES Všetci účastníci tu!

Clash of the Stars 7 – dátum, program, účastníci a kde sledovať

Autor: Marcela

Clash of the Stars 7

Clash of the Stars je známa česko-slovenská organizácia bojových športov, ktorá sa zamierava na zápasy influencerov a slávnych osobností. Na konci januára si môžete pozrieť zaujímavé zápasy celebrít v Clash of the Stars 7, prezradíme vám kompletný program a kde si ich môžete pozrieť online.

Clash of the Stars 7

Clash of the Stars podobne ako Fight Night Challange prináša množstvo zaujímavých a zároveň bizarných zápasov v bojom umení.

Túto obľúbenú udalosť si môžete pozrieť naživo v pražskej športovnej hale Fortuna alebo online. Podobne ako predchádzajúce udalosti aj Clash of the Stars 7 priniesie najviac zápasov v štýle MMA a táto udalosť nesie podtitul Sins.

V článku nájdete

Clash of the Stars 7 dátum

Dátum Clash of the Stars je dlhodobo stanovený na posledný januárovú sobotu. A to konkrétne 27. januára, kedy sa koná aj súťaž vo vyrezávaní ľadových sôch Tatry Ice Master na Hrebienku.

Miestom konania je pražská športová hala Fortuna a začiatok podujatia je naplánovaný na 18:30. Okrem populárnych MMA súbojov sa môžete tešiť aj na štýl sumo, box či underground.

Clash of the Stars 7 program

Clash of the Stars 7 s podtitulom Sins ponúka bohatý program. Tešiť sa môžete na 14 zápasov, z čoho 11 patrí MMA. Okrem toho uvidíte aj v zápasy v boxe, sume a v underground štýle.

Clash of the Stars Sins ponúka na súpisnici bojovníkov množstvo zaujímavých mien a môžete sa tešiť aj na profesionálov, ktorých poznáte z Oktagonu.

Clash of the Stars 7 účastníci

Najočakávanejší zápas tejto udalosti sa spája práve s boxom, kde sa predstaví riaditeľ TV Barrandov Jaromír Soukup.

Z profesionálnych bojovníku sa v pražskej Fortune predstaví Václav Mikulášek, ktorý je známy pod prezývkou Baba Jaga.

Okrem toho sa môžete tešiť na množstvo influencerov, ako sú napríklad Laduška a Mína a v ringu sa stretnú aj dve pornoherečky Lady Dee a Nikol Lauberová.

Clash of the Stars 7 zápasy

Clash of the Stars Sins sľubujú zaujímavé zápasy, kde nebude chýbať dostatok drámy a napätia. Účastníci sa totižto postarali o poriadne napätie a konflikty už počas tlačovky.

Najočkávanejším zápasom je stretnutie Jaromíra Soukupa s Alešem Bejrem, z profesionálov sa proti sebe postavia Václav Mikulášek s Patrikem Hüblerem.

Clash of the Stars karta

Druh zápasuÚčastníci
BoxAleš „Psychopat“ Bejr – Jaromír Soukup
UndergroundDominika „Mína“ Elisherová – Lada „Laduška“ Kašparová
SumoJan „Diego“ Kotlár – Ondřej „Gappa“ Bihary
MMAMiroslav „Fayne“ Loner – Tadeáš „Gangstaboy“ Veselý
MMAPatrik „Žralok“ Hübler – Václav „BabaJaga“ Mikulášek
MMADenisa „Denča“ Ryndová – Petra „Inked Dory“ Úradníčková
MMADavid „Čonny“ Čonka – Jakub Kroka
MMADan Bayer – Alex Zach
MMADrahomíra „Lady Dee“ Jůzová – Nikol Lauberová
MMAOndřej „Kluk s kamením“ Untermüller – Ladislav „Kukismen“ Gal
MMAPetr „Maniac Cop“ Reif – Elmo Moravec
MMAAleš „Aleky“ Gottwald – Daniel Bek
MMAMichal „Psycho Michal“ Peštuka – Filip Procházka
MMALukáš „Král Pablo“ Bartoš – Jan Rybka

Clash of the Stars 7 výsledky

Výsledky jednotlivých zápasov budú známe po skončení tejto udalosti. Nájdete ich na oficiálnej stránke Clashu alebo si ich môžete pozrieť v tomto článku.

Clash of the Stars 7 kde sledovať

Pokiaľ chcete sledovať Clash of the Stars 7 na výber máte viacero spôsobov. Jednotlivé zápasy si môžete pozrieť priamo v športovej hale na živo. Tu pamätajte na to, že táto udalosť je veľmi populárna a lístky bývajú veľmi rýchlo vypredané.

Druhá možnosť je pozrieť si zápasy online z pohodlia domova cez PPV stream.

Clash of the Stars 7 PPV stream

PPV stream je jediná možnosť, ako si môžete zápasy pozrieť online. Pokiaľ ste z minulosti zvyknutí, že ste si pozreli prenos aj cez Fortuna TV, bohužiaľ táto verzia už nie je možná.

PPV stream si zakúpite priamo na oficiálnom webe clashofthestars.tv. Za 8,13 € si môžete pozrieť zápasy v HD kvalite a zároveň máte prístupný záznam, avšak iba 24 hodín po skončení turnaja.

Pokiaľ sa rozhodnete priplatiť si, za 9,35 eur si zápasy budete môcť vychutnať v HD kvalite a záznam zápasov budete mať k dispozícii až 7 dní po skončení podujatia.

Clash of the Stars 7 vstupenky

Vstupenky na Clash of the Stars 7 sú vypredané. Oficinálnou cestou vstupenky už nekúpite.

Môžete si ich kúpiť na rôznych bazároch či fanúšikovských skupinách na sociálnych sieťach. Nezabudnite, že pri kúpe treba byť opatrný, aby ste si nekúpili falošnú vstupenku.

Clash of the Stars kurzy

Na jednotlivé zápasy stávková kancelária Tipsport vypísala kurzy, to znamená, že si na vašich favoritov môžete staviť a obohatiť sa.

V prípade, že ešte nemáte registráciu v stávkovej kancelárii Tipsport, ako nový člen viete získať vstupný bonus 20 € a užiť si tak stávkovanie zdarma.

Zdroje: clashofthestars.tv, youtube.com, 7sport.cz

Témata:
Šport

Najnovšie články