Ruža pre nevestu 2 Sledujte bez reklám!

Fight Night Challenge 5 – karta, program, online výsledky, live prenos

Aktualizované:

Autor: Lenka

Fight Night Challlenge 5

Fight Night Challenge 5 odštartuje začiatkom decembra v Bratislave. Nadšencov bojových športiv aj tento rok čaká množstvo napínavých zápasov v ringu. V našom článku nájdete dôležité info – aká je zápasnícka karta, kde nájdete online výsledky, ako sledovať live prenos a aký je program.

Fight Night Challenge 5

Fight Night Challange 5 je piatym turnajom stále viac a viac obľúbenej boxerskej show. Predstavia sa v ňom, tak isto ako vo Fight Night Challange 4 a Fight Night Challenge 3, opäť známe osobnosti zo šoubizniisu a športu.

Ani v tomto ročníku nebude chýbať ženský zápas, ktorý sa odohrá medzi účastníčkami reality show Ruža pre nevestu.

V článku nájdete

Fight Night Challenge dátum

FNC 5 odštartuje 2. decembra 2023 na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu. Vo večerných hodinách začne galavečer Fight Night Challange 5, ktorý so sebou prináša napínavé zápasy v boxe a nečakané zvraty medzi hudobníkmi, športovcami, celebritami a influencermi.

V boxerských zápasoch sa objavia mená šoubiznisu, ako je Frayer Flexking, Priscilla Versluis a Tereza Kosecová. Hlavným súbojom večera je duel Momo vs. Marcel Hossa, a tak nás v zimnom období nebude baviť iba Vlhovej program či MS v hokeji do 20 rokov.

Fight Night Challenge 5

Zdroj: fightnightchallenge.eu

Fight Night Challenge 5 fight card

Fight Night Challenge 5 karta pozostáva z dvanástich zápasov. Určite mnohých zaujal Filip Sulík, syn známeho Richarda SIlíka, ktorý sa v ringu postaví proti komikovi a mederátorovi Strýcovi Filipovi.

Fanúšikovia reality show Ruža pre nevestu sa tešia na súboj dvoch účasníčok Priscilly Versluis a Terezy Kosecovej. Do ringu sa postaví aj Erik Tresor, Adam Berger a Imi „Barón“. A taktiež aj známy Frayer Flexking, ktorého vyzval Adam Štrba.

O vrchol večera sa postarajú dvaja špeciálni hostia a tento zápas bude „čerešničkou na torte“. Hlavný zápas sa odohrá medzi úspešným slovenským raperom Momom a bývalým slovenským reprezentantom a hráčom NHL a KHL Marcelom Hossom.

V tabuľke nižšie si môžete pozrieť, ako vyzerá kompletná FNC 5 karta.

Fnc 5 karta

FNC 5 karta – všetci účastníci nastúpa v boxerskom ringu. Spomedzi dvanástich zápasov je jeden ženský.

DisciplínaZápas
BoxMomo vs. Hossa
BoxFrayer Flexking vs. Adam Štrba
BoxErik Tresor vs. Adam Berger
BoxPavol Vaško vs. Fučo
BoxBarón vs. Pagy
BoxPriscilla Versluis vs. Tereza Kosecová
BoxJan Murcin vs. Michal Mošpan
BoxMatej Király vs. Alexander Cverna
BoxStrýco Filip vs. Vlček
BoxErik Tlkanec vs. Robo Racz
BoxJozef Koller vs. Filip Hačko
BoxJuraj Kočí vs. Astrálny Potápač

Fight Night Challenge 5 program a výsledky

Fight NIght Challenge 5 program odštartuje na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu, 2. decembra o 18:00. Počas večera čaká divákov hneď 12 zaujímavých boxerských zápasov, ktoré určite prinesú množstvo vypätých momentov.

Nadšenci boxerských zápasov isto vedia, že zápasy väčšinou trvajú až do neskorých večerných hodín.

Okrem zápasov sa môžete tešiť aj na zaujímavé rozhovory so známymi osobnosťami a hudobné vystúpenia.

Poradie zápasov Fight Night Challenge

Poradie zápasov Fight Night Challenge nie je dopredu známe, okrem hlavného zápasu. Preto ak nechcete prísť o určitý zápas, sledujte FNC od začiatku.

Fight Night Challenge 5 výsledky

Výsledky FNC 5 už sú známe, prehľad si môžete pozrieť nižšie v tabuľke.

Strýco Filip a Frayer Flexking si zmerajú sily v spoločnom zápase na podujatí Fight Night Challenge 6, ktoré sa koná 6. apríla 2024 v Bratislave.

ZápasVíťaz
Momo vs. Marcel HossaMarcel Hossa
Frayer Flexking vs. Adam ŠtrbaFrayer Flexking
Erik Tresor vs. Adam BergerErik Tresor
Pali Hari vs. FučoFučo
Barón vs. PagyPagy
Pukáč vs. KokyPukáč
Ján Murcin vs. Michal MošpanMichal Mošpan
Matej Király vs. Alexander CvernaMatej Király 
Miroslav Vlček vs. Strýco FilipStrýco Filip
Erik Tlkanec vs. Robo RaczRobo Racz
Jozef Koller vs. Filip HačkoJozef Koller

Fight Night Challenge 5 výsledky nájdete aj v článku o fnc 5 na webe s aktuálnym športovým servisom 7sport.sk.

Fight Night Challenge 5 kurzy

Kurzy Fight Night Challenge sú veľmi obľúbenou stávkovacou príležitosťou pre nadšencov bojových športov.

Na základe zverejnených kurzov si môžete staviť na víťaza. Staviť si môžete cez stávkové kancelárie, ako sú Tiposport, Fortuna alebo Niké.

Fight Night Challenge 5 live

Fight Night Challenge 5 live nemôžete sledovať ako ostatné  športové prenosy v TV dnes. Do budúcna sa to možno zmení a Fight Night Challenge budete môcť pozerať cez TV. Zatiaľ túto možnosť nemáte a môžete ho sledovať len cez internet.

Boxerské zápasy si môžete pozrieť vďaka per-per-view (PPV) streamu na oktagon.tv. Takýto stream aktuálne stojí 9,99 €. K dispozícii budete mať zápasy aj zo záznamu a to aj zopár dní po skončení tejto akcie.

Fight Nigh Challenge 5 online

Fight Nigh Challenge 5 online zdarma – všetky dôležité informácie o tomto podujatí nájdete na oficiálnom webe fightnightchallenge.eu.

Fight Night Challenge 5 zápasy

Naživo môžete videiť boxerské zápasy známych osobností aj profesionálnych fighteriv.

Zoči-voči sa proti sebe v hlavnom zápase v boji v ťažkej váhe postavia petržalský raper MOMO a legendárny hráč NHL Marcel Hossa.

Nadšenci boxu sa môžu tešiť aj na návrat Flexkinga. Tešiť sa môžete aj na rapera Erika Tresora a Imiho Barona Štefánika.

Momo vs. Hossa

Hlavný zápas sa odohrá medzi raperom Momom (Roman Grigely) a bývalým slovenským hojekovým reprezentantom Marcelom Hossom.

Tento zápas by mal byť „čerešničkou na torte“. Očakáva sa množstvo napínavých a nečakaných zvratov, pretože Momo sa aktívne pripravuje na zápas už od začiatku roka.

Na druhej strane Marcel Hossa je celoživotným športovcom, ktorý má na konte množstvo úspechov.

Frayer Flexking vs. Adam Štrba

Meno Frayer Flexking nie je pre nadšencov Fight Night Challenge neznámym. Frayer Flexiking je slovenský raper, ktorý rád priťahuje na seba akúkoľvek pozornosť. Proti nemu sa postaví mladý súper Adam Štrba, ktorý je redaktorom markizáckeho Telerána.

Atmosféra medzi týmito dvomi súťažiacimi by sa dala krájať, keďže už na prvej tlačovke si dvojica vymenila ostré a vulgárne slová a Flexking poslal Štrbu k zemi svojou ľavačkou.

Favoritom je skúsenejší Flexking, ktorý má na konte 2 víťazstvá a 1 prehru.

Filip Sulík vs. Strýco Filip

V ringu nechýbajú ani nové tváre. Prvý je Filipo Sulík, syn slovenského politika Riocharda Sulíka, ktorý sa distal do povedomia práve svojim kontroverzným vystupovaním na sociálnych sieťach. Proti nemu sa postaví gastro influencer Strýco Filip (Filip Tóth).

Obľúbený moderátor pobavil na tlačovej konferencií mnohých nielen svojimi vyjadreniami, ale aj hamburgermi, ktoré si priniesol a neúspešne ponúkol svojmu súperovi.

Nakoniec Filip Sulík nenastúpi do zápasu na FNC 5 kvôli reznému zraneniu na ruke. O zápas Strýco Filip nepríde a zoči-voči sa postaví novému súperov Mirimu Vlčekovi, ktorý je podnikateľom a známou osobnosťou internetu.

Priscilla Versluis vs. Tereza Kosecová

Mužskému oku určite učaruje aj ženská dvojica súperiek z reality show Ruža pre nevestu – Priscilla Vrsluis a Tereza Kosecová. I keď Priscilla pôvone vyzývala víťazku šou Petranu Galateu, no v ringu sa nakoniec nestretnú.

Priscilla ale nakoniec zrušila zápas, takže sa súperky v ringu nestretnú. Priscilla deň pred vážením oznámila, že pre zdravotné problémy nemôže nastúpiť. Na poslednú chvíľu už Tereze nebolo možné nájsť súperku, a preto ani jedna z nich nebude bojovať.

Zdroje: unsplash.com, youtube.com, fightnightchallenge.eu

Témata:
Šport

Najnovšie články