Ruža pre nevestu Sledujte v predstihu!

Fight Night Challenge 3 (27.12.2022) – zápasy, karta, program

Aktualizované:

Autor: Pavol

Fight night challenge 3, Brno, 27.12.2022.

Fight Night Challenge 3 čaká fanúšikov bojových športov 27.12. 2022 a konať sa bude v Brne. Sledujte všetko podstatné – aké zápasy sa uskutočnia na fnc 3, ktorých bojovníkov ponúka zápasnícka karta a kompletný fight night challenge 3 program.

Fight Night Challenge 3

Fight night challenge 3 prinesie opäť boxerské súboje známych tvári slovenského šoubiznisu, ale aj profesionálnych fightero, rovnako ako Fight Night Challenge 5.

Prvýkrát v histórii organizácie sa proti sebe postavia aj zástupkyne ženského pohlavia, a tak nás v zimnom období nebude baviť iba Vlhovej program či MS v hokeji do 20 rokov.

V článku nájdete

FNC 3

FNC 3 má na programe 27. decembra zaujímavú šou. V boxerských zápasoch sa objavia mená šoubiznisu ako Frayer Flexking, Martin Valihora, Aless či Dominika Mirgová.

V brnenskej Zoner BOBYHALL sa predvedú aj profi zápasníci Vlasťo Čepo, Marek Bartl, Robo Pukáč, Václav Sivák, Tomáš Deák a ďalší. Program podujatia oficiálne začína od 18:00.

Fight night challenge 3 - boxerské zápasy v Brne, 27.12.2022.
Zdroj: Instagram/fightnightchallenge

Fight Night Challenge 3 zápasy

Fight Night Challenge 3 zápasy budú plné napätia a súbojov o rešpekt nielen medzi profi bojovníkmi, ale aj medzi amatérmi z prostredia šoubiznisu.

Hlavným zápasom bol pôvodne Rytmus vs. Curtis, ale ten bol presunutý na neurčito kvôli Rytmusovej chorobe. Hlavný súboj večera tak bude duel Čepo vs. Vičič – dvaja MMA zápasníci v boxe.

Diváci sú zvedaví aj na boxerský duel dvoch úspešných speváčok Aless vs. Mirgová.

Fight Night Challenge 3 karta

Fight night challenge 3 karta je nabitá zaujímavými zápasmi, pričom tie môžu dopadnúť akokoľvek. Všetky sa budú odohrávať v boxe.

Pozrite si fight card v prehľadnej tabuľke nižšie.

DisciplínaZápas
BoxVlasťo Čepo vs. Ivan Vičič
BoxMarek Bartl vs. Robo Pukáč
BoxFrayer Flexking vs. Imrich „Baron“ Štefaník
BoxVáclav Sivák vs. Tomáš Deák
BoxTomáš Hron vs. Michal Martínek
BoxAless Capparelli vs. Dominika Mirgová
BoxErik Tlkanec vs. Michal Plesník
BoxAlexander Cverna vs. Michal Zátorský
BoxErik Tresor vs. Martin Valihora
BoxTommy Zold vs. Dodo Koller
BoxDavid Zold vs. Marian Mišalko

Program Fight Night Challenge 3

Fight night challenge 3 program sa začína 27.12. od 18:00 v brnenskej Zoner BOBYHALL.

Počas večera čaká divákov hneď 11 zaujímavých boxerských zápasov, ktoré určite prinesú množstvo vypätých momentov.

Flexking vs Baron

Flexking vs Baron je práve zápas vzbudzujúci najviac kontroverzie. Frayer Flexiking je slovenský raper, ktorý rád priťahuje na seba akúkoľvek pozornosť. Za sebou už má dva boxerské zápasy vo FNC s bilanciou 1 výhra a 1 prehra.

Baron, vlastným menom Imrich Štefaník, je zas účastníkom 14. série reality show Farma. Na Instagrame si vybudoval komunitu vyše 130-tisíc fanúšikov. Pre neho pôjde o premiérový duel.

Medzi oboma bojovníkmi to vrie už vopred a zo všetkých zúčastnených si vymieňajú najostrejšie odkazy. Dôkazom toho je aj tlačová konferencia pred FNC 3.

Fight Night Challenge Baron

Imrich „Baron“ Štefaník je zaujímavou postavičkou, ktorá sa objavuje na fight night challenge.

Keďže v boxerskom ringu sa ešte neobjavil, nikto nevie, čo od neho očakávať a nakoľko bude odolávať skúsenejšiemu Flexkingovi. Podľa svojich slov je však pripravený zvíťaziť.

Svoju popularitu si vybudoval najmä účasťou v reality show Farma 14, z ktorej bol predčasne vylúčený. A to kvôli agresívnemu správaniu voči ostatným účastníkom.

Na Instagrame ho sleduje viac ako 132-tisíc ľudí a Baron má aj ďalší profil s názvom „baron poradenstvo“, kde propaguje svoje stávky na športové zápasy.

Fight Night Challenge lístky

Fight Night Challenge lístky sú dostupne na webe predpredaj.sk. Na tomto podujatí sa dozaista zúčastní aj veľa tvári šoubiznisu, ktoré prídu podporiť svojich kamarátov.

Ceny lístkov začínajú na 49 eurách za sedenie v hľadisku a končia na sume 2000€ za sedenie v najlepšom VIP boxe.

Fight Night Challenge 3 výsledky

Fight night challenge výsledky nájdete v článku o fnc 3 na webe s aktuálnym športovým servisom 7sport.sk.

Fight Night Challenge 3 ppv

Fight Night Challenge 3 ppv (pay-per-view) je možnosť ako sledovať celé podujatie fnc 3 live cez internet.

Takýto online stream si viete za 9,99€ zakúpiť cez oficiálny web fightnightchallenge.eu. K dispozícii budete mať zápasy aj zo záznamu a to aj zopár dní po skončení tejto akcie.

Fight Night Challenge 3 kurzy

Fight Night Challenge 3 kurzy sú dostupné u známej stávkovej spoločnosti Fortuna, kde si môžete staviť na končený výsledok jednotlivých stretnutí.

Rytmus box

Rytmusov box na fnc 3 proti maďarskému raperovi a influencerovi Curtisovi neuvidíme. Rytmus krátko pred podujatím oznámil, že berie antibiotiká a dlhodobo sa nevie dostať z choroby. Zápas sa tak presunul na neurčito.

Rytmus trénuje box už niekoľko rokov a je to súčasťou jeho životného štýlu. Za sebou má už aj tri ostré boxerské zápasy.

Prvý sa uskutočnil koncom roka 2018 s českým raperom Marpom, ktorý Rytmus prehral na body. Ďalšie dva boli už súčasťou Fight night challenge.

Najprv prehral s MMA zápasníkom Gáborom Borárosom, no v lete tohto roka v boxerskom ringu porazil ďalšieho slovenského rapera Molocha.

Aless vs. Dominika Mirgová box

Aless vs. Dominika Mirgová box bude súbojom dvoch slovenských speváčok. Ide o historicky prvý ženský súboj v organizácii FNC.

V tomto zápase ťažko hľadať favoritku, keďže ani jedna z interpretiek nemá skúsenosti s ostrým boxerským zápasom.

Aless sa na tento duel pripravuje v ikonickej Octagon Fighting Academy v Bratislave a Dominika Mirgová pod vedením Attilu Végha v trnavskom Spartakus Fight Gyme.

Zdroj: fightnightchallenge.eu, youtube.com, instagram.com, pixabay.com

Témata:
Šport MMA

Najnovšie články