LOH 2024 Všetky info tu!

Fight Night Challenge 4 – karta, program, online výsledky, live prenos

Aktualizované:

Autor: Pavol

Fight night challenge 4 karta, program

Fight Night Challenge 4 je na programe 13. mája v Trnave. Fanúšikov bojových športov čaká plno atraktívnych zápasov v ringu. V našom článku nájdete podstatné info – aká je zápasnícka karta, kde nájdete online výsledky, ako sledovať live prenos a program večera.

Fight Night Challenge 4

Trnavská mestská športová hala privíta Fight night challenge 4, obľúbený večer bojových športov. Medzi zápasníkmi sa opäť ukážu známe mená ako Attila Végh či Rytmus.

Rovnako ako na Fight Night Challenge 3 a Fight Night Challenge 5 ani teraz nebude chýbať ženský duel. Ten sa uskutoční medzi ex účastníčkami reality show Farma – Monikou Haklovou a Dagmar Kubinovou.

V článku nájdete

FNC 4

FNC 4, alebo ak chcete celým názvom Fight Night Challenge 4, prinesie 13. mája v Trnave bezpochyby opäť množstvo kontroverzie a zaujímavých súbojov.

Najväčšími hviezdami, ktoré sa tu predstavia, budú bezpochyby raper Patrik „Rytmus“ Vrbovský, nastupujúci v hlavnom zápase večera či legendárny MMA zápasník Attila Végh. Divákov však potešia aj tváre slovenského internetu.

Organizátori totiž znovu zalovili vo vodách bývalých účastníkov reality show Farma, z ktorej sa tu ukážu hneď štyria – Imrich Štefaník alias Baron, Šimon Koleň, Monika Haklová a Dagmar Kubinová.

Fight night challenge 4 kompletné info
Zdroj: Instagram/fightnightchallenge

Fight Night Challenge 4 karta

Fight Night Challenge 4 karta zatiaľ obsahuje jedenásť zápasov. Už vieme, že tým hlavným bude Rytmus vs. Monster Kníže. Slovenský raper sa v ňom stretne s legendárnym českým MMA zápasníkom.

Zápasnícky zaujímavé bude určite aj stretnutie Végh vs. Spicely, kde sa stretnú proti sebe dvaja MMA veteráni. O veľkú bitku sa taktiež postarajú súčasné hviezdy nášho MMA – Bartl vs. Ryšavý.

V tabuľke nižšie nájdete ako vyzerá kompletná FNC 4 karta.

Fnc 4 karta

FNC 4 karta – všetci účastníci nastúpia v boxerskom ringu. Spomedzi jedenástich zápasov je jeden ženský.

DisciplínaVáhová kategóriaZápas
BoxCatchweight 95 kgRytmus vs. Monster
BoxCatchweight 98 kgVégh vs. Spicely
BoxCatchweight 105 kgVaško vs. Josef
BoxCatchweight 71 kgMišalko vs. Hačko
BoxCatchweight 68 kgTankó vs. Takács
BoxCatchweight 100 kgMartanovič vs. Mošpan
BoxCatchweight 75 kgFarkaš vs. Gondžala
BoxCatchweight 75 kgNathan vs. Koleň
BoxCatchweight 123 kgMurcin vs. Lipkovics
BoxCatchweight 66 kgHaklová vs. Kubinová
BoxCatchweightRyšavý vs. Bartl
BoxCatchweightBerger vs. Štefáník

Zaujímavú kartu zápasov ponúka aj podujatie Fight Night Challenge 6, ktoré sa koná 6. apríla 2024 v Bratislave.

Fight Night Challenge 4 program a výsledky

Fight night challenge 4 program sa bude odohrávať v Mestskej športovej hale v Trnave, 13. mája od 18:00.

Ako fanúšikovia týchto bojových podujatí dobre vedia, tak väčšinou trvajú zápasy do neskorých večerných hodín, pričom večer v ringu vyvrcholí súbojom Rytmus vs. Monster.

Okrem samotných zápasov pripravujú organizátori vždy aj zaujímavé rozhovory so známymi osobnosťami či hudobné vystúpenia. Celé to opäť raz bude jedna veľká šou, pri ktorej sa oplatí byť.

Poradie zápasov fight night challenge

Poradie zápasov fight night challenge nie je dopredu jasné, okrem hlavného zápasu. Preto sa celý večer oplatí sledovať hneď od začiatku, aby vám zápas vášho favorita neušiel.

Fight Night Challenge 4 výsledky

Fight Night Challenge 4 výsledky nájdete v článku o fnc 4 na webe s aktuálnym športovým servisom 7sport.sk

Fight Night Challenge 4 live

Fight Night Challenge 4 live nie je možné sledovať ako iné športové prenosy v TV dnes. V budúcnosti sa to možno zmení, no aktuálne existuje iba možnosť pozerania cez internet.

A to pomocou známeho pay-per-view (PPV) streamu na oktagon.tv. Takýto stream stál pri predošlých podujatiach 9,99€ a teraz by to malo byť pravdepodobne rovnako.

Fight Night Challenge 4 online

Fight Night Challenge 4 online – všetky informácie a dôležité aktuality o tomto podujatí môžete cez internet sledovať na oficiálnom webe fightnightchallenge.eu.

Fight Night Challenge 4 zápasy

Fight Night Challenge 4 zápasy prinesú určite zaujímavé konfrontácie. V prvom rade však netreba od niektorých dvojíc očakávať profi výkony, keďže mnohokrát ide o úplných zápasníckych amatérov.

Lahôdkou by však mal byť súboj Végh vs. Spicely. Slovenského šampióna organizácie Bellator predstavovať nemusíme, a proti nemu sa postaví ďalšia legenda MMA – Eric Spicely, ktorý má na konte aj 6 zápasov v UFC.

Proti sebe sa postavia aj ikony amatérskeho boxu u nás – Viliam Tankó a Michal Takács, pričom obaja sú mnohonásobnými majstrami SR, takže v ich prípade sa môžete tešiť na skutočný boxerský boj. Viacerí tento zápas dokonca označili za sviatok boxu.

Rytmus box

Rytmus box trénuje už dlhé roky a na FNC 4 by sa mal do ringu v ostrom zápase postaviť štvrtýkrát. Pôvodne mal jeho zápas č. 4., proti maďarskému raperovi Curtisovi, prebehnúť už na minulom FNC 3, no vtedy duel pre chorobu odriekol.

Teraz proti nemu nastúpi Petr „Monster“ Kníže, legendárny český MMA zápasník, ktorý sa tomuto športu venoval už koncom 90-tych rokov. Ten má na konte 15 profi zápasov a z toho 13 víťazstiev.

Rytmus si v ringu z troch zápasov pripísal dve prehry – proti Marpovi a Borárosovi a jednu výhru proti raperovi Molochovi.

Bartl vs. Ryšavý odveta

Marek Bartl vs. Karol Ryšavý, to je odveta, na ktorú sa fanúšikovia poriadne tešia. Obaja sú MMA zápasníci a práve od svojho súboja v júni 2021 na Oktagon 25 si nevedia prísť na meno.

Vtedy zvíťazil Ryšavý a Bartl od tohto momentu túži po odvete. Tá sa mala konať už na FNC 3, no Ryšavý ju nakoniec odmietol pre zranenie. Obaja sa vzájomne dlhodobo podpichujú cez sociálne siete, takže si v ringu určite nič nedarujú.

Baron na Fight Night Challenge

Aj Imrich „Baron“ Štefaník sa opäť objaví na Fight Night Challenge. Potom, čo tohto účastníka poslednej série reality show Farma, na FNC 3 knockoutoval raper Flexking, teraz dostal ešte nebezpečnejšieho súpera.

Je ním profi boxer a tréner boxu Adam Berger, známy ako Bergino. Ten je okrem boxovania známy rôznymi komickými videami, ktoré pridáva na Instagram.

Berger je však o cca 30 kilogramov ľahší ako Baron, takže to by mohlo byť pre Barona istou výhodou, aj keď skúseností oproti svojmu súperovi má dosť málo.

https://www.youtube.com/watch?v=sKQRM8RMass&ab_channel=-nezO-

Haklová vs. Kubinová box

Duel Monika Haklová vs. Dagmar Kubinová bude niečo pre milovníkov šoubiznisovej kontroverzie. Postavia sa proti sebe účastníčky reality show Farma.

Kým Haklová pôsobila v jednej z prvých sérií (Farma 2), tak Kubinovú si fanúšikovia tejto šou pamätajú ešte z tej poslednej (Farma 14).

Obe ženy už na sebe tvrdo makajú a nechcú nechať nič na náhodu, pričom fanúšikovia sú určite zvedaví, či predvedú viac ako ich predchodkyne na FNC 3, kedy sa proti sebe postavili speváčky Aless vs. Dominika Mirgová, s víťazstvom Mirgovej.

FIght night challenge 4 Haklová vs. Kubinová
Zdroj: Instagram/Fightnightchallenge

FAQ: Najčastejšie odpovede o FNC 4

Sledujte odpovede na najčastejšie otázky o blížiacom sa podujatí.

Kedy sa koná Fight Night Challenge 4?

Fight Night Challenge 4 sa koná 13. mája 2023 od 18:00.

Kde sa koná Fight Night Challenge 4?

Fight Night Challenge 4 sa koná v Mestskej športovej hale v Trnave.

Aký je hlavný zápas na Fight Night Challenge 4?

Hlavným boxerským zápasom na Fight Night Challenge 4 je Rytmus vs. Monster Kníže. Kompletný program nájdete tu!

Zdroj: fightnightchallenge.eu, youtube.com, instagram.com, pixabay.com

Témata:
Šport

Najnovšie články