Ruža pre nevestu 2 Sledujte bez reklám!

Rakúske letáky – Action, Kittsee, Hofer a Billa online

Aktualizované:

Autor: Marcela

Rakúske letáky online

Pokiaľ vás zaujímajú akciové ceny v Rakúsku, prinášame vám rakúske letáky so zľavami v rôznych potravinových reťazcoch. Letáky nájdete online aj cez aplikáciu. Vďaka nim máte prehľad o zľavách v Kittsee, Action, Hoferi či Bille.

Rakúske letáky

Rakúske letáky spĺňajú rovnakú funkciu ako tie slovenské. Nájdete v nich akciové a výhodné ceny produktov daného obchodného reťazca.

Na Slovensku patrí medzi obľúbené Teta drogerie leták a Lidl leták, v Rakúsku medzi najobľúbenejšie potravinové reťazce patria napr. Action, Hofer či Kittsee.

V článku nájdete

Aktuálne akciové letáky v Rakúsku

Aktuálne akciové letáky v Rakúsku sú dostupné priamo na konkrétnych predajniach a v potravinových reťazcoch. Množstvo potravinových reťazcov a predajní svoje letáky zverejňujú na oficiálnej webovej stránke daného obchodu.

Aj v Rakúsku letáky fungujú len na určité časové obdobie a pravidelne sa zvýhodnená ponuka mení. Na Slovensku môžete napríklad aktuálny leták potravinového reťazca Kaufland sledovať v aplikácii Kaufland card. Podobne to funguje aj v susednom Rakúsku.

Pokiaľ sa teda chystáte nakúpiť do Rakúska, je dobré sledovať vždy čerstvú akciovú ponuku. Zároveň nezabudnite sledovať sviatky v Rakúsku, aby ste sa sem neprehnali.

Rakúske letáky online

Rakúske letáky web online slúži na to, aby ste našli všetky akciové letáky na jednom mieste. Existuje viacero internetových stránok, kde môžete nájsť akciové letáky pohromade.

Medzi populárny web, ktorý ponúka letáky z Rakúska na jednom mieste patrí rakuske-letaky.eu.

Tento web vám ponúka prehľadne zoradené letáky jednotlivých potravinových reťazcov, ale aj iných obchodných domov. Nájdete tu letáky, ako napr. Hofer, Lidl, Penny, OBI, XXXLutz, IKEA či MOMAX.

Veľkou výhodou tohto webu je, že hneď úvode zobrazuje počet dní platnosti letáku.

rakúske letáky web
Zdroj: co-to-je.sk

Rakúske letáky web

Podobne ako web rakuske-letaky.eu funguje aj web Kupi.cz.

Táto webová platforma rovnako ponúka množstvo akciových letákov rôznych obchodov. Je však menej prehľadná a nedozviete sa na prvý pohľad platnosť danej akcie.

Zo slovenských stránok môžete využiť napr. stránku zlavy.sme.sk. Tu je však výber letákov menší a prevažne tu nájdete len potravinové reťazce.

Podobný web je polske-letaky.eu, kde nájdete napríklad aj Biedronka letáky. A na Slovenskom webe kimbino.sk zase nájdete slovenské akciové letáky, ako napr. 101 drogerie leták.

Prehľad rakúskych letákov

Rakúske letáky Action

Rakúske letáky Action sú dostupné najmä na ich oficiálnych stránkach. Na vyššie spomínaných stránkach sa tento leták bohužiaľ nenachádza. Pravidelne sa v obchodnom reťazci menia akcie a produkty za výhodné ceny na týždennej báze.

To konkrétne znamená, že nové akcie a zľavy sa v Action začínajú každú stredu a končia sa v utorok.

Keďže sa jedná o nepotravinový reťazec, zľavy sa týkajú aj drogérie, potrieb do domácnosti či bytových doplnkov.

Rakúske letáky Kittsse

Rakúske letáky Kittsse sa nehľadajú úplne najľahšie.

Kittsse je hraničné mesto a ponúka zaujímavé možnosti na nakupovanie. Na konci tohto mesta sa totižto nachádza veľké nákupné centrum, ktoré ponúka množstvo obchodov, ktoré na Slovensku nenájdete.

Vzhľadom k tomu, že sa teda nejedná o jeden konkrétny obchod, musíte si letáky dohľadať podľa toho, kam sa chystáte nakupovať.

V tomto obchodnom centre nájdete obchody ako:

  • Eurospar
  • Hofer
  • Radatz
  • Kik
  • Action
  • Deichmann
  • Müller
  • Lidl

Rakúske letáky Billa

Billa leták Rakúsko nájdete napríklad na vyššie spomínanom slovenskom webe zlavy.sme.sk. Billa je obľúbeným potravinovým reťazcom aj na Slovensku a jej výhody môžete sledovať aj cez aplikáciu Billa karta.

Billa letáky v Rakúsku majú platnosť dlhšiu ako jeden týždeň. A okrem klasického letáku v rakúskej Bille nájdete aj Billa Plus leták, ktorý ponúka ešte viac výhodnejších produktov.

Okrem klasických letákov rakúska Billa ponúka aj magazíny s receptami a magazín pre deti s tvorými nápadmi.

Rakúske letáky Billa
Zdroj: co-to-je.sk

Rakúske letáky Hofer

Rakúske letáky Hofer ponúkajú podobne ako ostatné obchodné reťazce na pravidelnej báze zlacnené produkty. Hofer je veľmi obľúbeným reťazcom v Rakúsku a jeho letáky nájdete na ich oficiálnych stránkach ale aj na všetkých vyššie spomenutých weboch.

Akcie v Hoferi zvyčajne začínajú v piatku a platia do nasledujúceho štvrtku. V Hoferi nájdete množstvo potravín vo výhodných cenách a okrem nich v letáku vždy nájdete aj produkty do domácnosti, záhrady, oblečenie či eletroniku.

Naviac okrem klasického obchodného domu Hofer ponúka aj cestovateľské zážitky v rámci Hofer reisen. Na konci každého letáku nájdete aj zlacnené pobyty a dovolenky.

Spar rakúske letáky

Spar rakúske letáky majú dlhšiu platnosť ako ste pri bežných letákoch zvyknutí.

Akcie v Spare sú väčšinou nastavené na tri týždne a leták ponúka naozaj bohatú ponuku zliav. Vo väčšine prípadov sa to týka potravín, no zľavy nájdete aj na produkty do domácnosti.

Okrem letáka s dlhou platnosťou pravidelne pridávajú zľavové letáky s kratšou platnosťou, približne týždeň a pol. Vďaka kombináciám zliav si tak pravidelne dokážete nakúpiť rôzne výhodné produkty.

rakúske letáky Spar
Zdroj: co-to-je.sk

Penny leták Rakúsko

Penny leták Rakúsko ponúka každý týždeň akciové potraviny ale aj nepotravinové výrobky. Penny totižto patrí medzi obchody s dlhodobou históriou, pričom tento potravinový reťazec patrí medzi konkurečné produkty najmä Hoferu a Lidlu.

Penny leták nájdete zverejnený na ich oficiálnych stránkach ale aj na weboch ako napr. rakuske-letaky.eu.

V letáku nájdete vo zvýhodnených cenách množstvo potravinových produktov. ale aj nábytok do domácnosti či záhradný nábytok.

Rakúske letáky Lidl

Rakúske letáky Lidl fungujú na rovnakej báze, ako ste zvyknutí na Slovensku. Nájdete ich na oficiálnych stránkach, pričom pre Rakúsko funguje rovnako ako na Slovensku aj Lidl plus aplikácia.

Okrem aktuálne akciového letáku Lidl zverejňuje aj ponuku zvýhodnených produktov vopred, čo je výhoda, že si viete pozrieť zľavy aj na niekoľko dní dopredu.

Akciové letáky v Rakúsku obchodného reťazca nájdete aj na webe zlavy.sme.sk či rakuske-letaky.eu.

Rakúske letáky aplikácia

Rakúske letáky aplikácia je jednoduchý spôsob, ako mať všetky letáky na jednom mieste. Tento prehľad akcií a zliav ponúka aplikácia Promotheus.

Promotheus ponúka okrem rakúskych letákov aj slovenské letáky. A rovnako si môžete tiež prehliadať letáky v tejto aplikácii z Česka, Poľska, Maďarska a ďalších krajín z celého sveta.

Zdroj: co-to-je.sk

Aplikáciu si stiahnete tak ako ste zvyknutí podľa vášho operačného systému. To znamená, že používatelia s Androidom si ju stiahnu cez Google Play a iOS zariadenia z App store.

Výhodou aplikácie je, že si v nej môžete nastaviť upozornenia na vaše obľúbené obchody, a tak vám nikdy neujdú žiadne zľavy a výhodné ponuky. Aplikácia vás totižto na nové letáky vždy upozorní.

Zdroje: rakuske-letaky.eu, zlavy.sme.sk, play.google.com, kupi.cz

Témata:
Letáky Rakúsko

Najnovšie články