LOH 2024 Všetky info tu!

Kaufland leták online – akciový leták od štvrtka a na budúci týždeň

Aktualizované:

Autor: Lenka

Kaufland leták

Ak chcete mať prehľad vo výhodných cenách supermarketu Kaufland, môžete si prelistovať Kaufland leták online. Urobiť tak môžete z pohodlia domova ešte pred tým, ako sa sem vyberiete nakupovať. Nájdete tu akciový leták či leták na budúci týždeň.

Kaufland leták online

Kaufland leták online predstavuje naozaj jednoduchú a rýchlu možnosť, vďaka ktorej budete dopredu a včas informovaní o akciových cenách ešte pred samotným nákupom. Na rovnakom princípe funguje aj Lidl leták online a Coop jednota leták online.

Letáky Kaufland si môžete prelistovať naozaj kedykoľvek, či už cestou do práce alebo z pohodlia domova.

V článku nájdete

Kaufland letáky online

Kaufland patrí medzi lídrov na slovenskom trhu. V obchode Kaufland si môžete za skvelé ceny zaobstarať takmer všetko, čo potrebujete.

Kaufland letáky online pravidelne tešia zákazníkov skvelými zľavami a akciami. Kaufland letáky sú veľmi obľúbené, podobne ako Teta drogerie leták.

Okrem hlavného letáku Kaufland vydáva aj osobitý leták, ktorý je zameraný na nepotravinový tovar. Navyše pri špeciálnych príležitostiach v ňom nájdete aj špeciálnu ponuku (napríklad pred začiatkom školského roka alebo pred Vianocami).

 obchode Kaufland si môžete za skvelé ceny zaobstarať takmer všetko, čo potrebujete.
Zdroj: unsplash.com

Kaufland akciové letáky online

Kaufland akciové letáky si môžete prezerať viacerými spôsobmi, a to buď online alebo vo formáte pdf. Formát pdf si rýchlo stiahniete do svojho zariadenia, vďaka čomu si je možné Kaufland leták prezerať aj bez pripojenia na internet.

Online na webovej stránke Kaufland.sk nájdete okrem aktuálneho letáku aj rôzne súťaže, ako napríklad Adventný kalendár Kaufland 2023.

Kaufland akciové letáky od štvrtka

Kaufland akciový leták je platný vždy od štvrtka do stredy a zákazníkom pravidelne prináša množstvo zliav na výrobky privátnych, ale aj známych značiek. Akciové letáky sú špeciálne upravené osobitne pre každú predajňu.

Kaufland leták na budúci týždeň

Kaufland akciové letáky si môžete na stránkach otvoriť online a nájdete tu letáky na aktuálny či dokonca aj budúci týždeň.

Aktuálne Kaufland SK letáky nájdete pravidelne zobrazené na ich oficiálnej stránke. Nový leták Kaufland sa na stránke aktualizuje na daný týždeň.

Kaufland akciový leták je platný vždy od štvrtka do stredy, kde pravidelne prináša množstvo zliav na výrobky privátnych, ale aj známych značiek
Zdroj: co-to-je.sk

Online si môžete pozrieť aj 101 drogerie letáky.

Kaufland leták Kimbino

Kaufland leták nájdete aj na portáli Kimbino, kde si môžete prezrieť letáky aj pre rôzne krajiny Európy, ako je napríklad Česko, Rakúsko, Maďarsko alebo iné.

Kimbino patrí medzi slovenské portály, kde nájdete po kope množstvo akciových letákov zo Slovenska. A nielen z Kauflandu, ale aj z reťazcov, ako je Tesco, Lidl, kde môžete využívať aplikáciu Lidl Plus alebo Coop Jednota, v ktorej sa môžete pridať do Coop Klubu.

Nie všetky letáky sú dostupné na portály Kimbino, preto ak vás zaujímajú akciové letáky zo zahraničia, môžete sa pozrieť na rakúske letáky a Biedronka letáky.

Aktuálny leták Kaufland v aplikácii Kaufland Card

Aplikácia Kaufland Card má množstvo výhod pre používateľov, ktorí radi nakupujú v obchodnom reťazci Kaufland.

Vďaka aplikácii si môžete jednoducho aktivovať zľavy na vybrané výrobky v letáku, zbierať vernostné body, ktoré si neskôr môžete vymeniť za zľavové kupóny. Zároveň môžete súťažiť o hodnotné ceny.

V aplikácií Kaufland Card nájdete aj akciový letáky. Mobilnú aplikáciu si môžete jednoducho stiahnuť v obchodoch „Google Play“ pre Android alebo pre používateľov IOS systému v „App Store“.

Zdroje: unsplash.com, kimbino.sk, kaufland.sk

Témata:
Letáky

Najnovšie články