EURO 2024 Bonus 70€ na stávky!

Tipy na darček pre učiteľku – do škôlky, pre triednu, na koniec roka a dar pre učiteľa

Aktualizované:

Autor: Denisa

Tipy na darčeky pre učiteľku

Milý darček pre učiteľku je jedinečný spôsob, ako jej poďakovať za všetko, čo pre vaše dieťa počas rokov urobila. Prinášame vám tipy na originálne darčeky pre učiteľov do škôlky či školy, ktoré sú nielen praktické, ale najmä podarované zo srdca.

Tipy na darčeky pre učiteľku

Originálne darčeky pre pani učiteľku sú ideálne ako pozornosť na Vianoce, polročné vysvedčenie alebo koniec školského roka. Môže ísť o praktický darček, ktorý využije pri bežných činnostiach, ale aj darčeky pre radosť, ako napríklad sviečka alebo kľúčenka.

Všetky darčeky pre učiteľov môžete objednať online z pohodlia vášho domova za bezkonkurenčné ceny Heureka.

V článku nájdete

Originálny darček pre učiteľku

Ak hľadáte napríklad originálny dar pre pani učiteľku alebo pána učiteľa ku Dňu učiteľov, v tom prípade máte na výber ako praktické darčeky, tak aj voňavý darček pre učiteľku alebo maličkosť na koniec školského roka.

Ak sa blíži polročné vysvedčenie alebo odchádzate do ďalšieho ročníka, originálnym darčekom pre učiteľov môže byť napríklad izbová rastlina, ktorá im vydrží aj niekoľko rokov.

Prípadne originálny darček pre učiteľku si môže dieťa vyrobiť samé. Medzi jednoduché a obľúbené vlastne vyrobené darčeky patria kvety z papiera, pohľadnice či domáce koláčiky.

Tipy na dar pre učiteľku do škôlky

Ak vaša dcéra alebo syn chodia do škôlky, určite sa nevyhnete milému darčeku pre pani učiteľky, ktoré ich zaručene ocenia. V tomto prípade môžete zvoliť klasické darčeky, ktorými nič nepokazíte, alebo voňavý či originálny dar, s ktorým sa odlíšite od ostatných.

Darček pre učiteľku do škôlky

  • Hrnček
  • Pero
  • Diár
  • Bomboniéra
  • Kľúčenka

Ak váhate, čo kúpiť vašim najbližším na meniny alebo narodeniny, určite ocenia dobrú knihu.

Darčeky pre učiteľku na rozlúčku

Samostatnou kategóriou sú darčeky pre pani učiteľky na rozlúčku, keď vaše dieťa prechádza zo škôlky do školy.

V tomto prípade môžete staviť napríklad na kolektívny darček so spomienkovou hodnotou, ktorý deti vytvoria spolu.

Dar pre učiteľku na rozlúčku

Tipy na darček pre triednu učiteľku

Triedna učiteľka alebo triedny učiteľ bol s vašimi deťmi celú základnú alebo strednú školu. To znamená, že ideálnym darčekom by bol v tomto prípade napríklad šperk, vďaka ktorému si učiteľ uchová spomienky na svoju triedu.

Prípadne môžete vybrať učiteľke alebo učiteľovi knihu podľa jeho záľub a napísať mu do nej venovanie, ktoré tam ostane navždy.

Ďalšie tipy na darček pre triednu učiteľku

Tipy na darček pre triednu učiteľku
Zdroj: unsplash.com

Darčeky pre učiteľku na koniec roka

Či už ide o polročné alebo koncoročné vysvedčenie, milý darček pre pani učiteľku na koniec roka poteší vždy. Pero alebo hrnček môžete skombinovať napríklad s menom učiteľa a vytvoriť tak originálny dar na rozlúčku.

Prípadne učiteľov vždy poteší poznámkový blok, kde si môžu zapisovať potrebné veci. Týmto darčekom nikdy nič nepokazíte. Môžete si blok nechať doupraviť spoločnou fotografiou, prípadne na niektoré strany napísať milé odkazy, ktoré potešia.

Originálny dar pre učiteľku na koniec roka

  • Rezaný kvet
  • Degustačný balík káv
  • Poznámkový blok
  • Termohrnček
  • Obraz na stenu

Tip na originálny darček pre učiteľa

Vymyslieť originálny darček pre pána učiteľa je trochu výzva. Avšak radosť mu určite urobíte hrnčekom na kávu, ktorý môže mať vtipný popis alebo fotku.

Rovnako tak pán učiteľ určite nepohrdne fľašou dobrého vína. Dobré víno si môžete vychutnať tento rok aj na festivale Víno pod Hviezdami, čo je ideálny spôsob ako darovať zážitok. Doprajte mu oddych a zábavu na spoločenskom podujatí.

Prípadne dobrou voľbou je aj káva alebo mlynček na kávu.

Darček pre pána učiteľa

Darčeky pre učiteľov urob si sám

Ak chce vaša ratolesť obdarovať svoju triednu pani učiteľku alebo pána učiteľa naozaj originálne, skvelým tipom je vlastnoručne vyrobený darček.

S takýmto darčekom budete mať istotu, že bude jedinečný a neopozeraný.

Vlastnoručne vyrobené prianie

Ideálnym darčekom pre učiteľky je vlastnoručne vyrobené prianie, ktoré môžete doplniť básničkou priamo pre pani učiteľku. V jednej pohľadnici tak môžete spojiť obrázok od škôlkara a úprimné venovanie.

Skvelý nápady na ručne vyrobené prianie pre pani učiteľku nájdete napríklad na YouTube.com.

Zdroje: weareteachers.com, pinterest.com, youtube.com, unsplash.com

Najnovšie články