LOH 2024 Všetky info tu!

Kde sledovať NHL naživo – live v TV, online a live stream zdarma

Aktualizované:

Autor: Lenka

Kde sledovať NHL naživo

Zistite, kde sledovať NHL naživo. Prečítajte si o všetkých možnostiach ako a kde sledovať NHL naživo, live stream zdarma, NHL zápasy online a aj v TV. Vychutnajte si všetky zápasy najlepšej hokejovej ligy z pohodlia domova.

Ako sledovať NHL naživo

Sezóna NHL v roku 2023/2024 prebieha medzi októbrom a 18. aprílom, vďaka čomu si hokejoví fanúšikovia môžu naplno užiť najlepšie hokejové súťaže na svete.

Ak patríte medzi hokejových nadšencov, určite ociníte informácie, ako a kde sledovať NHL naživo. Vďaka tomu vám neujdu žiadne športové prenosy.

V článku nájdete

NHL livestream

Najrýchlejšou a najľahšou možnosťou, ako si môžete pozrieť kanadsko-americkú NHL je livestream stávkovej kancelárie Tipsport. Tá vysiela živé prenosy všetkých zápasov na svojej internetovej TV úplne zadarmo.

Stávková kancelária Tipsport je oficiálnym partnerom hokejovej súťaže, takže si tu môžete pozrieť všetky zápasy NHL z každého kola. Navyše môžete získať aj bonus 30 eur zadarmo.

Kde sledovať NHL naživo
Zdroj: unsplash.com

NHL live TV Tipsport

Sledovať zápasy NHL online môžete, nech sa nakázade kdekoľvek, cez livestream TV Tipsport. Stávková kancelária ako jediná na Slovensku vysiela všetky zápasy základnej časti aj vyraďovacej časti play-off.

V TV Tipsport okrem NHL môžete pozerať aj ďalšie streamy, ako napríklad Oktagon alebo UFC.

Návod, ako sledovať NHL online zadarmo

 1. Zaregistrujte sa v Tipsporte a prihláste sa do svojho účtu.
 2. Zvoľte sekciu „LIVE“ a z ponuky športov kliknite na „HOKEJ“.
 3. Vyberte si zápas, ktorý chcete videiť a kliknite na „STREAM“.

Live stream pretekov MotoGP môžete sledovať zadarmo 7 dní od registrácie. Nezabudnite taktiež využiť 30 EUR bonus za registráciu na prvé stávky.

NHL naživo v TV

Televízna skupina Nova má zakúpené vysielacie práva na zápasy kandsko-americkej NHL naživo v TV. Vďaka tomu môžete najlepšiu hokejovú ligu sledovať minimálne do konca roku 2024.

Na Nova Sport 1 a 2 si môžete okrem live prenosov s českým komentárom pozrieť aj záznamy z jednotlivých stretnutí.

NHL online stream na Voyo

Ak nemáte naladený kanál Nova Sport, NHL naživo môžete sledovať na Voyo. Vďaka tejto platenej službe môžete sledovať záznamy zo zápasov vysielaných na kanáloch Nova Sport a taktiež NHL news so zostrihom najzaujímavejších udalostí z každého dňa.

Cena Voyo na mesiac je 5,99 eur. Na Voyo môžete sledovať aj Moto GP naživo.

NHL naživo cez Skylink

Hokejové zápasy je možné sledovať aj vďaka satelitnému a internetovému Skylinku. Ten má vo svojej ponuke program Nova Sport. Skylink ponúka aj sledovanie Biatlonu alebo NBA naživo.

Vďaka Skylinku môžete sledovať NHL live na mobile alebo tablete v aplikácií Skylink vždy, keď ste pripojení na internet.

Aplikáciu si môžete stiahnuť na Google Play, App Store alebo si ju viete stiahnuť aj do

NHL na Dajto

Televíznu stanicu dajto nájdete taktiež aj na platforme Voyo. Užiť si tu môžete týždenné vysielnie NHL a jedno stretnutie buď z piatka na sobotu alebo zo sobozy na nedeľu.

NHL online prenos na NHL TV

Oficiálna stránka NHL.com tiež ponúka online live stream NHL zápasov. Hokejovú NHL môžete sledovať aj cez NHL TV, kde si zvolíte, či chcete sledovať hokej s mesačným predplatným alebo ročným.

Následne sa len zaregistrujete, vytvortíte si účet, zaplatíte predplatné a môžete sledovať svoje obľúbené tímy a hráčov celú sezónu NHL.

Výhody NHL TV

 • Vysielanie vo vysokom rozlíšení
 • Zápasy je možné sledovať kdekoľvek na TV, PC, mobile alebo tablete
 • Možnosť výberu prenusu tímu, ktorému fandíte
 • Prenos je možné kedykoľvek pozastaviť alebo vrátiť späť
Kde sledovať NHL naživo
Zdroj: unsplash.com

Ako sledovať NHL online na mobile

NHL naživo môžete sledovať nech ste kdekoľvek aj na tablete alebo mobile. Stačí vám iba pripojenie na internet.

Možnosti, ako sledovať NHL online na mobile

 • Oficiálna stránka NHL je dostupná v App Store, ale ja Google Play. Tu si môžete pozrieť online prenosy zápasov v rámci NHL. Ponúka aj vždy aktuálne informácie o lige, výsledky, štatistiky a zaujímavosti.
 • Aj VOYO ponúka online prenos zápasov. Bonusom je aj český komentátor. No túto službu si musíte zakúpiť.
 • Aj mobilná aplikácia Skylink prináša živé vysielanie športových programov. Okrem hokeja tu môžete sledovať napríklad aj zjazdové lyžovanie.
 • Stávkové kancelárie, ako sú Tipsport, Fortuna alebo Niké ponúkajú aj live stream hokejových NHL zápasov. Tie si môžete pozrieť aj na svojom mobilnom telefóne.

NHL Video zostrihy

V prípade, že ste zápas nevideli a chceli by ste vidieť tie najlepšie situácie – góly a top akcie, môžete si pozrieť video zostrihy zo zápasov.

Tie najlepšie momenty zo zápasov si môžete pozrieť na oficiálnom YouTube kanáli NHL alebo na oficiálnych stránkach NHL.com.

Tieto stránky sú pravidelne aktualizované, vďaka čomu vám určite nič podstatné neujde.

NHL výsledky a štatistiky

Všetky výsledky nájdete na flashcore.sk. Tu nájdete nielen kompletné výsledky z daných zápasov, ale aj kompletný program NHL a tabuľky.

Zdroje: wikipedia.org, 7sport.sk, sport.tn.nova.cz, nhl.com, tipsport.sk

Témata:
Šport

Najnovšie články