Ruža pre nevestu 2 Sledujte bez reklám!

JOJ Šport lyžovanie – zjazdové lyžovanie dnes priamy prenos, Petra Vlhová dnes live a online

Aktualizované:

Autor: Pavol

Joj Šport lyžovanie - sledujte ako ide Vlhová dnes live

Televízna stanica JOJ Šport lyžovanie vysiela od minulej sezóny a diváci si tento program obľúbili. Aby aj nie, keď tu môžu sledovať ako jazdí Petra Vlhová dnes live. Zistite info o tom, ako sledovať zjazdové lyžovanie dnes priamy prenos cez športový kanál JOJ-ky.

JOJ Šport lyžovanie

JOJ Šport lyžovanie môžete pozerať aj v sezóne 2023/24. Táto športová stanica má práva na väčšinu pretekov SP v alpskom lyžovaní, kde jazdí Petra Vlhová dnes live.

V našom článku zistíte, ktoré preteky a kedy JOJ Šport odvysiela, ako si samotný kanál naladiť a sledovať ho pohodlne v TV, na počítači či v mobile.

V článku nájdete

Zjazdové lyžovanie dnes priamy prenos

Zjazdové lyžovanie dnes priamy prenos je možné sledovať na Joj Šport počas celej sezóny 2023/24, okrem pretekov z územia Rakúska, na ktoré má stále práva RTVS Šport.

Pozrite si v tabuľke nižšie presný program vysielania jednotlivých Svetových pohárov alpského lyžovania žien.

JOJ Šport live lyžovanie

JOJ Šport live lyžovanie zahŕňa túto sezónu 34 pretekov žien.

Ako sme spomínali vyššie, práva na preteky z územia Rakúska má RTVS Šport, pričom ide o úplný štart sezóny SP koncom októbra v Söldene, nočný slalom vo Flachau či finále celej sezóny v Saalbach Hinterglemm.

Pozrite si, kedy a odkiaľ vysiela JOJ Šport lyžovanie live, počas celého ročníka alpských lyžiarok.

JOJ Šport lyžovanie program

DátumMiestoDisciplíny
11. – 12. 11.LeviSlalom
18. – 19. 11.Zermatt/CerviniaZjazd
25. – 26. 11.KillingtonObr. slalom, slalom
2. – 3. 12.Mt. TremblantObr. slalom
8. – 10. 12.St. Moritz2x Super-G, zjazd
16. – 17. 12.Val d'IsereZjazd, Super-G
21. 12.CourchevelSlalom
6. – 7. 1.Kranjska GoraObr. slalom, slalom
20. – 21. 1.JasnáObr. slalom, slalom
26. – 28. 1.Cortina D’Ampezzo2x Zjazd, Super-G
30. 1.KronplatzObr. slalom
3. – 4. 2.Garmisch-PartenkirchenZjazd, Super-G
10. – 11. 2.SoldeuObr. slalom, slalom
17. – 18. 2.Crans MontanaZjazd, Super-G
24. – 25. 2.Val di FassaSuper-G
2. – 3. 3.KvitfjellZjazd, Super-G
9. – 10. 3.AreObr. slalom, slalom

JOJ Šport live lyžovanie dnes

JOJ Šport live lyžovanie dnes nevysiela iba z pretekov Svetového pohára žien, ale aj v rámci SP alpských lyžiarov mužov.

Sledovať tu tak môžete oba seriály alpských lyžiarov aj lyžiarok, vďaka čomu vám nič podstatné neujde. Všetko dôležité o programe vysielania a aktualít z lyžovania môžete sledovať na webe jojsport.joj.sk/lyzovanie.

V mužskom programe nás reprezentujú bratia Adam a Andreas Žampovci, špecializujúci sa na rýchlostné disciplíny.

Joj Šport lyžovanie
Zdroj: pixabay.com

Vlhová dnes live

Vyššie ste sa dozvedeli, že na JOJ Šport sa dá sledovať 34 pretekov Svetového pohára alpských lyžiarok, na ktoré nastupuje aj naša Petra Vlhova dnes live.

Čo však v prípade, že sa preteky konajú na území Rakúska? Kde vtedy sledovať športové prenosy v tv dnes?

Možností máte hneď tri – priame prenosy z alpského lyžovania žien z Rakúska vysielajú RTVS Šport, Eurosport aj ČT Sport. Zistite presné dátumy daných pretekov.

Program lyžovania mimo JOJ Šport

DátumMiestoDisciplíny
28. októberSölden (Rakúsko)Obrovský slalom
28. – 29. decemberLienz (Rakúsko)Obrovský slalom, slalom
13. – 14. január Zauchensee (Rakúsko)Zjazd, Super-G
16. január Flachau (Rakúsko)Slalom
16. – 24. marecSaalbach Hinterglemm (Rakúsko)Finále Svetového pohára

Naživo môžete sledovať aj iné športy, ako napríklad MMA Oktagon, hokej, tenis live alebo futbal.

Vlhová dnes online

V dnešnej dobe mnohí ľudia už neobľubujú klasické televízne vysielanie a radi by vedeli, kde sa dá sledovať naša Petra Vlhová dnes online cez internet.

Prvou a dá sa povedať už klasicky známou možnosťou je prenos stávkovej spoločnosti Tipsport cez jej obľúbenú TV Tipsport. Tu nájdete všetky preteky sezóny zdarma, okrem tých z územia Rakúska.

Stačí sa len zaregistrovať a sledovať preteky alpských lyžiarok zadarmo, pričom môžete využiť aj bonus 20€ pre nových hráčov na prvé stávky.

Zjazdové lyžovanie dnes online

Zjazdové lyžovanie dnes online ponúka tiež internetová platforma skupiny JOJ – Joj Play, ktorá má vo svojom portfóliu aj televízny kanál JOJ Šport. Predplatné tejto služby stojí 5,99 eur/mesiac.

Pozerať online prenos z lyžovania sa dá aj cez web rtvs.sk, ktorá vysiela prenosy z Rakúska, no tento stream je lokalizačne obmedzený na územie SR.

Všetky tieto problémy vám môže pomôcť vyriešiť internetová televízia od operátora Skylink Slovensko. Tá má v najlacnejšom balíčku zaradený nielen RTVS Šport, ale aj Joj Šport, vďaka čomu vám žiadny lyžiarsky prenos neujde. Stojí to len 6,90€/mesiac, a tak hovoríme o naozaj prijateľnej sume za 38 TV kanálov.

Stále si taktiež môžete predplatiť aj Eurosport a sledovať lyžovanie na stránke eurosport.com, za mesačné predplatné v hodnote 5,40 eur.

Ak nechcete len celú zimu sedieť za televízorom, ale chcete si vyskúšať lyžovanie naživo, odporúčame vám navštíviť túto zimu lyžiarske stredisko Pezinská Baba alebo Jasná, kde okrem lyžovania môžete využiť aj lanovku na Chopok.

JOJ Sport live – ako naladiť?

Joj Sport live sa oplatí sledovať. Okrem lyžovania a množstva domáceho športu, ponúka táto stanica vysielanie mužských MS v hokeji 2024 a práva na tento šampionát má až do r. 2028.

Práva na vysielanie F1 program síce Joj Šport ešte nemá, no čo nie je môže byť. Každopádne, tu nájdete najviac domáceho športu a taktiež veľké svetové podujatia.

TV kanál JOJ Šport môžete naladiť u TV poskytovateľov ako Digi Slovakia, Slovak Telekom, Orange TV, Skylink či freeSat, ktorí ponúkajú na výber rôzne televízne balíčky.

Joj Šport je prémiovým plateným kanálom, no zväčša sa nachádza v ponuke tých cenovo najdostupnejších balíčkov. Napríklad u Skylink Slovensko ho nájdete v balíčku MINI za 6,90 eur, čo je v dnešnej dobe skutočne zanedbateľný poplatok.

JOJ Šport live cez internet

Ako sme uviedli vyššie, tak Joj Šport live cez internet sa dá sledovať vďaka streamovacej platforme JOJ Play za poplatok 5,99 eur/mesiac, pričom táto služba má aj mobilnú aplikáciu.

Ak máte operátora, ktorý JOJ Šport ponúka vo vašom balíčku, tak je dobré zistiť, či má tento operátor k dispozícii aj webové vysielanie cez internet a mobilnú aplikáciu.

Väčšina TV poskytovateľov tieto služby už dnes ponúka, a tak budete môcť sledovať Joj Šport online aj takýmto spôsobom.

Zdroje: jojsport.joj.sk, rtvs.sk, play.joj.sk, pixabay.com, youtube.com

Najnovšie články