LOH 2024 Všetky info tu!

Slalom Levi 2023: Program, live prenos v TV aj na internete, Petra Vlhová, výsledky

Aktualizované:

Autor: Pavol

Slalom Levi 2023

Slalom Levi 2023 sa koná 11. a 12. novembra v známom fínskom lyžiarskom stredisku. Pozrite si program oboch dní pretekov a sledujte live prenos v TV aj na internete. Petra Vlhová tu bude bojovať o popredné priečky a vy môžete byť pri tom.

Slalom Levi 2023

Svetový pohár v alpskom lyžovaní pokračuje podujatím Slalom Levi 2023. Naša lyžiarka Petra Vlhová tu obhajuje dve tretie miesta z minulého ročníka, no určite by rada zamierila na najvyššiu pozíciu.

Pozrite si nižšie kompletné info o tomto podujatí, nech vám nič dôležité neujde.

V článku nájdete

Lyžovanie Levi program

Lyžovanie Levi má program naplánovaný na dva dni v sobotu a nedeľu 11. resp. 12. novembra. Vlhovej program toto podujatie, samozrejme, obsahuje a našej lyžiarke sa v Levi historicky dobre darí.

Kedy sa idú jednotlivé kolá týchto slalomov s presným časovým plánom si môžete pozrieť v tabuľke nižšie.

Levi slalom program

Disciplína1. kolo2. kolo
Slalom žien11.11. od 10:00h11.11. od 13:00h
Slalom žien 12.11. od 10:00h12.11. od 13:00h

SP Levi výsledky

SP Levi výsledky oboch slalomov žien a aktualizované info o štartových číslach či podrobnom priebehu každého kola nájdete na webe so športovým servisom 7sport.sk.

Slalom Levi 2023 TV

Slalom Levi 2023 môžete v TV sledovať na viacerých kanáloch. Joj Šport lyžovanie vysiela už klasicky v rámci všetkých podujatí SP, okrem tých z územia Rakúska.

SP Levi uvidíte taktiež aj na Eurosporte či ČT Sport a je to iba na vás, ktorú možnosť si vyberiete.

Napríklad operátor Skylink Slovensko má Joj Šport zaradený vo svojom najlacnejšom balíčku MINI za 6,90 eur mesačne, čo sa dnes dá nazvať naozaj ľudovou cenou.

A ako dobre viete Joj Šport vysiela okrem lyžovania aj množstvo hokeja, futbalu, tenisu, basketbalu a ďalších športov. Určite sa ho preto oplatí si naladiť.

Slalom Levi live stream

Slalom Levi live stream už tradične nájdete na TV Tipsport, ktorá je oficiálnou platformou vysielajúcou tisíce hodín športových prenosov od stávkovej spoločnosti Tipsport.

Stačí sa sem len zaregistrovať, zobrať si bonus 20€ zdarma pre nových hráčov na prvé stávky po registrácii a môžete pozerať priame prenosy nielen z lyžovania a diskutovať s ostatnými fanúšikmi vo fóre.

Priame prenosy sa dajú sledovať zadarmo prvých 7 dní po registrácii a potom je nutné prestávkovať aspoň 1,20 eur, aby ste mali prístup k sledovaniu.

Slalom Levi online

Okrem možností ako je sledovanie lyžovania prostredníctvom TV kanálov či zdarma cez internet na TV Tipsport, sú tu aj iné online spôsoby pozerania.

Jedným z nich je predplatenie si služby Joj Play, ktorá má vo svojom portfóliu všetky kanály skupiny JOJ, vrátane Joj Športu. Služba je spoplatnená vo výške 5,99 eur/mesiac.

Svoje online vysielanie ponúka aj Eurosport, ktorý na mesiac stojí 5,40 eur, a môžete ho sledovať cez web eurosport.com či v mobilnej aplikácii.

Vlhová Levi 2023

Petra Vlhová Levi miluje a ani v roku 2023 tu nemôže mať iné ako víťazné ambície. Prvýkrát tu vyhrala v r. 2017, potom v rokoch 2020 a 2021 tu triumfovala dvakrát v oboch pretekoch slalomu.

Na pódiu tu stála aj v rokoch 2016 (3. miesto), 2018 (2. miesto) a 2022 (dvakrát 3. miesto). Celkovo má teda z fínskeho strediska päť slalomových víťazstiev a dohromady deväť pódiových umiestnení.

Lyžiarske stredisko Levi

Lyžiarske stredisko Levi je najväčším vo Fínsku a je často oceňované ako najlepšie v celej krajine. Nadšenci lyžovania ho nájdu v Laponsku, konkrétne v obci Kittilä a vďaka tejto polohe za polárnym kruhom, je tu často viditeľná aj polárna žiara.

Nájdete tu dokopy približne 45 kilometrov zjazdoviek a pätnásť z nich je dokonca osvetlených, vďaka čomu si môžete užiť romantické večerné lyžovanie. Svetový pohár v alpskom lyžovaní sa tu koná pravidelne od roku 2004.

Ak je pre vás Levi ďaleko, no radi by ste oprášili svoje lyžiarske umenie, tak to môžete aj na Slovensku napríklad v Ski Bachledová alebo Ski Tále.

Zdroje: wikipedia.com, fis-ski.com, youtube.com

Najnovšie články