Ruža pre nevestu 2 Sledujte bez reklám!

Športový kanál JOJ Šport live – program dnes a zajtra, ako naladiť, poskytovatelia

Aktualizované:

Autor: Denisa

JOJ Šport

Vychutnajte si priame športové prenosy a zjazdové lyžovanie s Petrou Vlhovou naživo vďaka JOJ Šport live. V článku sa dozviete, čo všetko môžete sledovať na TV JOJ Šport a ako si televíznu stanicu naladiť aj u vás doma.

JOJ Šport live

Športová televízia JOJ Šport live vysiela 24 hodín denne a vy si tak môžete kedykoľvek vychutnať priame prenosy z najväčších športových udalostí, najsledovanejšie hokejové a futbalové zápasy, športové spravodajstvo a zjazdové lyžovanie live.

V článku nájdete

Stanica JOJ Šport

Televízna stanica JOJ Šport patrí do portfólia televíznej skupiny JOJ Group.

Svoje vysielanie začala v roku 2021 a odvtedy svojich divákov zásobuje živými prenosmi z prostredia slovenského športu, ako sú hokejové ligy, futbal, MS v hokeji, basketbal a množstvo ďalších.

Dnes je táto športová stanica dostupná pre okolo 90 % divákov na Slovensku a toto číslo stále rastie.

Kde sledovaťSkylink, freeSat, Slovak Telekom, DIGI Slovakia
ŠportyLyžovanie, Hokej, Tenis, Futbal, Atletika, Volejbal, Basketbal…
CenaV rámci balíčkov jednotlivých TV
HD prenosyÁNO
Internet / mobilÁNO
Webjoj.sk

JOJ Šport live lyžovanie

Medzi najobľúbenejšie živé športové prenosy na JOJ Šport live patrí zjazdové lyžovanie s Petrou Vlhovou v sezóne 2023/2024.

Televízia získala práva na vysielanie JOJ Šport lyžovanie až do roku 2026 a divákom ponúkne kompletný program FIS podujatí okrem tých, ktoré sa budú konať v Rakúsku.

Ak nemáte ešte naladenú športovú stanicu JOJ Šport, ďalšou možnosťou, ako sledovať Vlhovú dnes live, je live stream zadarmo na TV Tipsport.

Stačí sa zaregistrovať, prihlásiť a môžete sledovať športové výkony Petry Vlhovej naživo.

JOJ Šport program

Program JOJ Šport live ponúka každý deň bohatú nádielku živých TV športových prenosov, záznamov, rôznych komentárov či analýz jednotlivých športových udalostí. S TV JOJ Šport programom budete mať stále prehľad o tom, čo sa deje vo svete športu.

V tabuľke nižšie si pozrite prehľad, čo sledovať na športovej stanici JOJ.

JOJ Šport program

Zimné športy Zjazdové lyžovanie, Snowboard, Freestyle, Boby a skeleton, Curling
HokejMS v hokeji, Tipos Extraliga, TIPOS Slovenská hokejová liga, Hlinka Gretzky Cup, Slovenský pohár v hokeji, zápasy U17 a U18
FutbalZápasy U21, zápasy ženskej reprezentácie, Chelsea ligové a pohárové zápasy, Inter Miláno ligové a pohárové zápasy, 2. slovenská futbalová liga, Slovenský pohár vo futbale
VolejbalExtraliga, Liga Majstrov, ME, olympijská kvalifikácia, Volejbal Cup, Volejbal Challenge Cup, Plážový volejbal, Snow volejbal
BasketbalNiké SBL
CyklistikaOkolo Švajčiarska
Atletika Svetová atletická liga, Berlínsky maratón, MS v atletike
InéHádzaná, Florbal, Tenis, Badminton, Futsal, Triatlon, Vodný slalom, Golf

V ponuke športových prenosov chýbajú napríklad preteky F1, ktoré môžete sledovať naživo na Nova Sport 5.

JOJ Šport program dnes

Ponuka programu TV JOJ Šport live dnes je naozaj pestrá a tak si každý športový fanúšik príde na svoje.

Ponuka priamych prenosov sa postupne rozširuje a najväčším lákadlom pre diváka je momentálne svetový pohár v alpskom lyžovaní a reprezentačné zápasy slovenských hokejistov vrátane majstrovstiev sveta.

Program JOJ Šport live hokej

Medzi najznámejšie hokejové udalosti, ktoré ponúka JOJ Šport program dnes a zajtra, je MS v hokeji v kategórii mužov a juniorov do 20 rokov, na ktoré má vysielacie práva až do roku 2028.

Okrem MS bude JOJ Sport v sezóne 2023/24 vysielať aj ďalšie hokejové zápasy live. 

Preto ak nechcete zmeškať žiadny JOJ Šport live hokej, nalaďte si túto televíziu cez poskytovateľa Skylink a sledujte všetky zápasy slovenských hokejistov v programe JOJ Šport naživo.

JOJ Šport online

Televíznu stanicu JOJ Šport live môžete sledovať online vo vašej smart televízii, v počítači, tablete, či mobile. A to vďaka službe TV poskytovateľa Skylink, ktorý ponúka aj mobilnú aplikáciu, s ktorou máte prístup k JOJ Šport kedykoľvek a odkiaľkoľvek. 

Športový kanál TV JOJ Šport je súčasťou najlacnejších balíčkov satelitnej televízie Skylink, ktorých cena začína od 6,90€ za mesiac.

JOJ Šport live stream

Ďalšou možnosťou, ako sledovať JOJ Šport naživo, je pustiť si live stream cez službu JOJ Play.

Streamovacia služba vám umožní pozerať všetky kanály skupiny JOJ, vrátane JOJ Šport TV, a to vo FULL HD kvalite a až na 4 zariadeniach súčasne. Cena balíčka PREMIUM je 5,99 €/mesiac.

Služba JOJ Play takisto ponúka aj live prenos turnaja Fight Night Challenge 6, ktorý sa koná 6. apríla v Bratislave.

JOJ Šport live
Zdroj: unsplash.com

Ako naladiť JOJ Šport live

Existuje viacero spôsobov, ako si naladiť JOJ Šport live. Ide o platený program, ktorý nájdete v ponuke televíznych balíčkov od TV poskytovateľov ako Skylink, Slovak Telekom, Digi Slovakia či freeSat.

Pokiaľ máte satelit a používate systém automatického ladenia FastScan, stanicu nájdete na pozícii 99. Ak sa rozhodnete pre manuálne ladenie, údaje ako JOJ Šport frekvencia a ďalšie základné parametre nájdete v tabuľke nižšie.

KategóriaParametre
SatelitAstra 23,5°E
Frekvencia11 876 MHz
PolarizáciaHorizontálna
FEC2/3
Symbolová rýchlosť29 900 kS/s
NormaDVB-S2/8PSK
PilotON

JOJ Šport archív

Ak hľadáte archív stanice JOJ Šport live, musíme vás sklamať. Hoci spoločnosť JOJ pri spustení online služby JOJ Play avizovala, že postupne sa celý archív vlastnej tvorby TV JOJ presunie na túto platformu, doposiaľ sa tak nestalo.

Avšak vlastný TV archív ponúkajú satelitné televízie ako Magio či Skylink, takže ak vám ujde napríklad nejaký dôležitý hokejový alebo futbalový zápas, môžete si ho pozrieť spätne cez Magio alebo Skylink ešte minimálne 7 dní.

Stanica JOJ Šport poskytovatelia

Športový kanál JOJ Šport live je dnes dostupný u viacerých TV poskytovateľov, ktorí ho majú v ponuke v TV balíku s ďalšími stanicami ako sú JOJ, JOJ Plus a Wau. Cena týchto balíčkov sa líši v závislosti od poskytovateľa a typu.

Prehľad najvýhodnejších balíčkov, ktoré zahŕňajú aj stanicu JOJ Šport, nájdete v nasledujúcej tabuľke.

JOJ Šport najvýhodnejšie balíčky

PoskytovateľAko sledovaťCena
SkylinkTV, satelit, internet6,90€ 
Digi SlovakiaTV, satelit, internet9€
freeSatTV, satelit, internet9,90€ 

Stanica JOJ Šport sa nachádza aj v ponuke satelitnej televízie Magio. JOJ Šport Magio najvýhodnejšia ponuka je v obľúbenom balíčku 120 + TV staníc XL, ktorého cena je 25,39€/mesiac.

Skylink JOJ Šport live

Satelitná televízia Skylink má k dispozícii stanicu JOJ Šport live v najlacnejšom balíčku Mini, ktorý stojí 6,90€. Tento balíček obsahuje 38 programov, z ktorých je 25 v HD kvalite.

Ak chcete sledovať JOJ Šport lyžovanie alebo hokej live v mobile alebo tablete, k dispozícií je aj mobilná aplikácia Skylink, ktorá je dostupná ako pre Android, tak aj pre iOS.

JOJ ŠPORT live na UPC

Ďalším poskytovateľom, ktorý má v ponuke športový kanál JOJ Šport live, je satelitná televízia UPC.

Televíziu JOJ Šport nájdete v najlacnejšom balíčku UPC Smart, ktorý mesačne stojí 12,90€. Takisto mobilná aplikácia UPC ponúka aj 7-dňový TV archív, takže neprídete o žiadny športový prenos, ktorý vás zaujíma.

Zdroje: 7.sport.sk, skylink.sk, youtube.com

Témata:
TV

Najnovšie články