LOH 2024 Všetky info tu!

Kde sledovať F1 live – v TV, online alebo cez live stream v mobile

Autor: Lenka

F1 live

Chcete vedieť, kde sledovať F1 live? Zistite, aké televízne stanice vysielajú tréningy, kvalifikáciu, preteky, kde nájsť program a kde pozerať F1 online. Pozrite si náš kompletný prehľad, ako a kde sledovať F1 v TV, online, na internete i cez live stream.

Formula 1 live

Formula 1 live je vo svete veľmi sledovanou udalosťou, kde môžete sledovať F1 program. Fanúšikovia Hamiltona, Leclerca alebo Verstappena si môžu užiť všetky napínavé tréningy, kvalifikácie a preteky nielen v televízií, ale aj online na počítači alebo v mobile.

Program F1 je na sezónu 2024 bohatý a môžete sa tešiť na skvelú show, ktorá určite stojí za pozretie.

V článku nájdete

Formula 1 dnes v TV

Priame prenosy pretekov Formuly 1 dnes v TV si môžete vychutnať u nás jedine na športovej stanici Nova Sport 5.

Okrem F1 si môžete na Nova Sport pozrieť aj iné športové prenosy zo sveta motošportu.

F1 live
Zdroj: unsplash.com

Formula 1 live Nova Sport 5

Sezónu 2024 vo Formule 1 si môžete pozrieť na televíznych obrazovkách Nova, ktorá získala vysielacie práva na niekoľko rokov.

Vychutnať si môžete všetky Grand Prix na programe Nova Sport 5. Diváci vďaka tomu uvidia živé prenosy veľkých cien F1, ktoré sú bonusom k pretekom MotoGP a NASCAR.

Diane na trati komentuje známa komentátorská dvojica Štefan Eisele a Josef Král. Program Nova Sport 5 nájdete v ponuke balíčkov Skylink.

Cena balíčka je pri satelitnej službe 17,90 € a ak si vyberiete internetovú televíziu, tak balíček vás vyjde na 15,90 €.

Formula 1 online na VOYO

Formulu F1 si okrem live prenosov v TV, môžete vychutnať aj na svojom PC, tablete alebo mobile.

Online sledovanie F1 vám umožňuje platforma VOYO, ktorá má k dispozícií aj mobilnú aplikáciu. Prípadne môžete sledovať live prenosy na PC cez webový prehliadač.

Cena za túto službu je 5,99 eur pre prvé 3 preteky. Zatiaľ nie je isté, či po prvých troch grand prix sa cena za sledovanie zvýši alebo nebude možné sledovať F1 na VOYO vôbec.

F1 live stream

F1 TV ponúka divákom špeciálny zážitok. Sledovať preteky môžete z rôznych pohľadov prostredníctvom viacerých kamier. Navyše si môžete vybrať aj konkrétneho pilota a sledovať jeho jazdu priamo z monopostu.

Okrem jedinečného pohľadu môžete sledovať aj archívne GP a budete mať prístup k rádiovej komunikácií každého pilota F1 na štartovom rošte.

Prístup je samozrejme spoplatnený. Za F1 TV Access zaplatíte 26,99 eur ročne (2,99 e/mesačne). Za vybavenejší variant F1 TV Pro zaplatíte 49,99 eur ročne (5,99 e/mesiac).

Formula 1 dnes online na Youtube

Profil Formula 1 odoberá viac ako 8,5 milióna divákov. Na ich youtube kanáli nájdete množstvo zaujímavého obsahu zo zákulisia, ale aj testov, kvalifikácií a samotných pretekov. Viacero udalostí môžete sledovať LIVE.

Online prenos Formuly 1 si môžete pozrieť na streamovacej službe Youtube TV vďaka programom ESPN a ABC. Služba stojí 40 dolárov mesačne a ponúka niekoľko prémiových kanálov.

Preteky F1 online na Fubo TV

Fubo TV je streamovacou televíziou, ktoré má v ponuke program ESPN a ten vysiela preteky Formule 1.

Táto služba je známa vďaka tomu, že má množstvo športových kanálov, takže poteší všetkých športových nadšencov. Predplatné začína na 69,99 USD mesačne.

F1 online stream na Hulu

F1 stream môžete sledovať aj na Hulu. Táto služba sa radí medzi obľúbené streamovacie platformy. Podobne ako Youtube TV, vysiela prenos Formuly 1 vďaka staniciam ESPN a ESPN 2.

Predplatné stanice Hulu je 69,99 dolárov na mesiac.

F1 naživo lístky 2024

Ak aj vy túžite vidieť preteky F1 naživo, môžete si zakúpiť lístky. Obrovskou výhodou je to, že sa tento rok Veľké ceny F1 konajú tesne za našimi hranicami – v Rakúsku a Maďarsku.

Ceny lístkov sa líšia v závislosti od konkrétneho miesta – ich cena sa pohybuje od 100 eur a môže sa vyšplhať do 500 eur, prípadne viac. Ak je cena vyššia, väčšinou ide o zájazdy aj s dopravou alebo ubytovaním.

Formula 1
Zdroj: unsplash.com

F1 live v zahraničí

Ak neviete, ako sledovať F1 live v zahraničí, pozrite sa na možnosti. Preteky F1 sú obľúbené u miliónov divákov, takže sa nemusíte báť, že si ich nepozriete, nech ste kdekoľvek vo svete.

Formula 1 live na zahraničných kanáloch

Preteky Formuly 1 si môžete pozrieť na mnohých zahraničných televíznych staniciach – či už platených alebo nie.

V Rakúsku vysiela preteky kanál ORF Eins, ktorý je zadarmo, ale má v ponuke len 12 VC F1 naživo. Ďalším kanálom je Servus TV, ktorá taktiež odvysiela 12 pretekov a všetky VC v Rakúsku odvysiela Sky Sport F1.

V Anglicku je možné sledovať F1 na stanici Sky Sports F1 alebo Channel 4.

V Nemecku Formulu 1 odvysiela kanál RTL, ale len 6 Grand Prix. Všetky preteky F1 si môžete pozrieť výhradne na kanáli Sky Sport F1 Deutschland.

F1 live na mobile

Preteky F1 môžete pozerať aj cez svoj mobilný telefón. Formulu 1 môžete sledovať cez aplikáciu F1 TV, ktorú si stiahnete na Google Play alebo App Store.

Súčasťou aj na notifikácie, ktoré vás budú informovať o každej dôležitej novinke.

Aplikácie pre sledovanie F1 v mobile

Preteky F1 môžete pozerať aj cez svoj mobilný telefón. Umožňuje vám to oficiálna aplikácia F1 TV, ktorá obsahuje rôzne štatistiky, analýzy a komentáre do expertov F1. Novinky ohľadom jazdcov a tímov sú samozrejmosťou.

Ďalšou možnosťou je aplikácia Fubo TV, prípadne iné oficiálne aplikácie, ako napríklad Sky Sports alebo BBC Sports.

Ale ak máte Magio TV alebo Skylink, obe majú tiež svoje mobilné aplikácie, na ktorých môžete sledovať Formulu 1 live stream naživo.

Formula 1 výsledky a štatistiky

Všetky výsledky pretekov Formuly 1 si môžete jednoducho nájsť na stránke 7sport.sk. Okrem výsledkov tu nájdete aj aktuálne F1 poradie jazdcov a jednotlivých tímov.

Formula 1 video zostrihy

Najlepšie momenty z tréningov, kvalifikácie, pretekov a každej veľkej ceny F1 si viete nájsť na oficiálnej stránke Formuly 1 v  v sekcii Video alebo na oficiálnom Youtube kanáli.

TV program Formula 1

F1 program každej veľkej ceny sa tradične začína piatkovými tréningami. No v sezóne 2024 sú aj dva sobotňajšie preteky, vďaka čomu sa program posunie o deň skôr.

Program Formula 1

Program Formula 1 v sezóne 2024 sa koná od 2. marca až do 8. decembra.

DátumVeľká cena
2.3.VC Bahrajnu – Sakhir
9.3.VC Saudskej Arábie – Jeddah
24.3.VC Austrálie – Albert Park
7.4.VC Japonska – Suzuka
21.4.VC Číny – Šanghaj
3.5.VC Miami – Miami Circuit
19.5.VC Emilia-Romagna – Imola
26.5.VC Monaka – Monaco
9.6.VC Kanady – Montreal
23.6.VC Španielska – Barcelona
30.6.VC Rakúska – Spielberg
7.7.VC Veľkej Británie – Silverstone
21.7.VC Maďarska – Hungaroring
28.7.VC Belgicka – Spa
25.8.VC Holandska – Zandvoort
1.9.VC Talianska – Monza
15.9.VC Azerbajdžanu – Baku
22.9.VC Singapuru – Marina Bay
20.10.VC USA – Austin
27.10.VC Mexika – Mexico City
3.11.VC Brazílie – Sao Paulo
23.11.VC Las Vegas – Las Vegas
1.12.VC Kataru – Losail
8.12.VC Abu Dhabi – Abu Dhabi

Zdroje: formula1.com, wikipedia.org, 7sport.sk

Témata:
Šport

Najnovšie články