LOH 2024 Všetky info tu!

Spútaný motýľ seriál – online sk, epizódy, archív, herci, ČSFD a recenzie

Aktualizované:

Autor: Marcela

Spútaný motýľ seriál

Spútaný motýľ seriál je obľúbenou televíznou reláciou televízie Markíza. Romantický dramatický seriál si môžete pozrieť online aj z archívu. Zaujíma vás obsadenie hercov, ohlasy, recenzie a kde nájdete celé epizódy online? V tom prípade čitajte ďalej!

Spútaný motýľ seriál

Spútaný motýľ seriál online je romantický a dramatický turecký seriál, ktorý môžete sledovať aj na slovenských obrazovkách. Vzhľadom na dramatickosť a napäté scény sa tento seriál neodporúča sledovať mladším ako 12 rokov.

Spútaný motýľ je turecký seriál, no mnohí ho nazývajú aj telenovelou. Na Slovensku sa stal veľmi obľúbeným, podobne ako Dunaj seriál či Klamstvo seriál, ktoré sú zo slovenskej produkcie.

V článku nájdete

Spútaný motýľ Markíza

Spútaný motýľ Markíza predstavila divákom na svojej partnerskej televíznej stanici TV Doma.

Musíte počítať s tým, že na slovenských televíznych obrazovkách uvidíte jednotlivé epizódy odvysielané s veľkým časovým rozostupom oproti tureckému originálu.

Originál prišiel na turecké obrazovky v roku 2019. Na Slovensku tento seriál vysielala TV Doma od 4. januára 2021 a väčšinou boli odvysielané dve časti za sebou, až kým neboli odvysielané všetky epizódy zo všetkých troch seriálov.

V marci 2023 sa Spútaný motýľ vrátil na obrazovky TV Doma.

Deň v týždniTelevízna stanica a čas vysielaniaPočet vysielaných epizód
Pondelok – PiatokTV DOMA – 10:152

Spútaný motýľ seriál dej

Spútaný motýľ seriál dej je o jednej veľmi vplyvnej rodine v Turecku a mladej Reyyan, ktorá si myslí, že do rodiny patrí tiež, no niektorí príbuzní jej značne dávajú najavo, že v rodine nie je až tak vítaná.

Vzhľadom na rodinné okolnosti sa ešte Reyyan zaľúbi do chlapca menom Miran a ten si ju chce zobrať za ženu. No táto láska nie je schvaľovaná úplne všetkými.

Svadba sa napriek tomu uskutoční, Miran a Reyyan zamýšľajú začať nový život v spoločnom dome, ale Miran ju hneď po prvej noci opustí.

Hovorí sa, že ju opustil z pomsty. Dôvodom je vraj krvavý zločin z minulosti, za ktorý má zaplatiť práve nevinná Reyyan. Časom vyjdú na povrch nové a nové tajomstvá, ktoré značne ovplyvňujú dej.

Spútaný motýľ trailer

Spútaný motýľ trailer jednoducho a výstižne ukazuje to, čo sa v seriáli bude diať. Už z traileru môžete vidieť, že sa jedna o skutočne dramatický seriál plný napätia.

Spútaný motýľ seriál koľko má častí

Rozmýšlate nad tým, koľko častí má seriál Spútaný motýľ? Doposiaľ boli natočené tri série, pričom všetky Spútaný motýľ epizódy môžete vidieť online na Voyo.

Jednotlivé série obsahujú nasledovný počet epizód:

  • 1 séria: 12 epizód
  • 2. séria: 26 epizód
  • 3. séria: 31. epizód

Spútaný motýľ seriál herci

Herci v seriáli Spútaný motýľ sú obľúbení tureckí herci a herečky, ktoré môžete často vidieť na televíznych obrazovkách práve tureckých dramatických seriálov a telenoviel.

Spútaný motýľ kto je kto

Postava v seriáliMeno herca / herečkySlovenský dabing
Miran Aslanbey / ŞadoğluAkın AkınözüPeter Krajčovič
Reyyan ŞadoğluováEbru ŞahinRomana Orlická
Sultan AslanbeyováGülçin SantırcıoğluJudita Bilá
Hazar Şadoğlu Serhat TutumluerMarek Majeský
Gönül Aslanbeyová / ŞadoğluováOya UnustasıZuzana Porubjaková
Azat ŞadoğluAhmet Tansu TaşanlarMatúš Krátky
Cihan ŞadoğluSerdar ÖzerIvan Šándor
Handan ŞadoğluováGülçin HatıhanMichaela Medvecová
Yaren Şadoğluová / Bakırcıoğluováİlay ErkökMiroslava Belancová
Fırat Demiralp / AslanbeyCahit GökPřemysl Boublík
Esma DemiralpováGüneş HayatMilada Rajzíková

Samozrejme, že okrem vyššie uvedených postáv sa vo viacerých častiach nachádzalo aj množstvo ďalších vedľajších postáv a hereckých talentov.

Talentovaných tureckých hercov ste mohli vidieť aj v romantickej telenovele Krajšia ako ty.

Spútaný motýľ seriál online

Spútaný motýľ seriál online si môžete pozrieť na viacerých voľne dostupných platformách a webových stránkach, kde nájdete Spútaný motýľ epizódy online sk.

Rovnako online prenos má k dispozícii aj televízia Markíza na jej webových stránkach či streamovacej platforme Voyo. Takisto ako zákazníci Telekomu ho môžete sledovať aj cez Magio go benefit.

Z voľne dostupných stránok môžete využiť na pozeranie seriálu Spútaný motýľ napr. Sledujserialy alebo Kukaj to.

Spútaný motýľ Zkouknito

Spútaný motýľ 1 a 2 na Zkouknito si bohužiaľ už nepozriete. Táto webová platforma totižto ukončila poskytované služby a ukončila jej celkové pôsobenie vo svete online filmov a seriálov.

Spútaný motýľ seriál Voyo

Seriál Spútaný motýľ online sk a jeho sledovanie na Voyo.sk vám poskytuje možnosť si pozrieť všetky epizódy tohto tureckého seriálu.

Vzhľadom k tomu, že Voyo je streamovacia paltforma televízie Markíza, všetky Spútaný motýľ epizódy tam nájdete v špičkovej kvalite, tak ako ste to mohli vidieť aj na televíznych obrazovkách.

Voyo je platená streamovacia platforma, to znamená, že si časti tureckého seriálu nepozriete bez mesačného poplatku. No na druhú stranu sa môžete tešiť na pozeranie bez reklám, sekania a vo vysokej kvalite.

spútaný motýľ seriál voyo
Zdroj: co-to-je.sk

Spútaný motýľ seriál archív

Spútaný motýľ seriál archív je pre vás dostupný napr. na oficiálnych stránkach televízie Markíza alebo na vyššie spomínanej platforme Voyo. Nájdete tam Spútaný motýľ 1 diel sk.

Rovnako Spútaný motýľ celé epizódy ponúkajú aj rôzne iné internetové platformy.

Spútaný motýľ seriál ČSFD

Spútaný motýl seriál na ČSFD získal presne 50 %, čo naznačuje, že seriál nebude úplným prepadákom, no na druhú stranu sa nejedná ani o žiaden kultový príbeh a seriál, ktorý by vám vyrazil dych.

Na ČSFD si môžete o seriáli pozrieť názory iných divákov, no nájdete tu aj užitočné informácie. Napr. si môžete pozrieť herecké obsadenie a pozrieť si, kde ste jednotlivých hercov mohli už vidieť.

Na ČSFD takisto nájdete aj rebríčky najlepších komédií, pričom zoznam TOP 10 komediálnych filmov nájdete aj v tomto článku.

Spútaný motýľ seriál režiséri

Spútaný motýľ seriál režiséri predstavujú päticu tureckých režisérov, ktoré majú bohaté skúsenosti s obdobnými seriálmi. Skupina režisér sa snažila priniesť Turecku a svetu typické turecké emócie, napätie a dramatickosť.

Päticu režisérov, ktorí sa podielali na vzniku seriálu Spútaný motýľ tvorí :

  • Cem Karcı
  • Cemal Şan
  • Benal Tahiri
  • Barış Yöş
  • Ali Ilhan

Spútaný motýľ seriál recenzie

Spútaný motýľ seriál recenzie podávajú dva rozdielne názory.

Jedna polovica divákov hovorí o zaujímavovom seriály z iného ako európskeho prostreda, ktorý prináša množstvo napätia, intríg a dramatickosti.

Druhá skupina tento seriál nazýva odpadom a označuje ho ako stratu času. Aby ste si vytvorili váš vlastný názor, bude najlepšie si pozrieť niekoľko častí a zistiť, či patrí tento druh seriálu medzi vašu šálku kávy.

Zdroje: markiza.sk, voyo.sk, csfd.sk, wikipedia.sk, youtube.com

Témata:
Filmy a seriály

Najnovšie články