LOH 2024 Všetky info tu!

Amazon Prime Video – zadarmo, predplatné, registrácia, čo sledovať a recenzie

Aktualizované:

Autor: Denisa

Prime Video

Sledujte najnovšie filmy, seriály a relácie vďaka americkej streamovacej službe Amazon Prime Video Amazon, ktorá je teraz dostupná už aj na Slovensku. Pozrite sa, koľko stojí predplatné a čo môžete sledovať na Prime Videu už dnes!

Amazon Prime Video

Prime Video Amazon je podobne ako Netflix americká streamovacia služba, ktorá ponúka k prenájmu alebo zakúpeniu kombináciu svojej vlastnej produkcie v podobe Amazon Originals a prevzatých filmov, seriálov či dokumentov. 

Pozrite sa, či je služba dostupná v Slovenčine, ako sa registrovať do Prime Video a koľko stojí predplatné.

V článku nájdete

Prime Video Amazon

Streamovacia služba Amazon Prime Video patrí pod jednu z najväčších spoločností sveta – eshop Amazon, ktorý funguje podobne ako online trhovisko Allegro sk.

Služba bola prvýkrát spustená  7. septembra 2006 v USA, no odvtedy sa rýchlo rozrástla do celého sveta a momentálne má už takmer 200 miliónov aktívnych používateľov.

Čo sa týka obsahu, tak Amazon Prime Video ponúka kombináciu svojej vlastnej produkcie a prevzatých filmov, seriálov a dokumentov. Originálna tvorba Amazonu je označovaná ako Amazon Originals.

Veľa z prevzatých filmov, ktoré ponúka služba Prime Video, nájdete aj zadarmo online na Kukaj.to.

Amazon Prime Video Slovensko

Služba Prime Video sa zaradila medzi ďalšie zahraničné streamovacie služby, ktoré sú dostupné aj na Slovensku, podobne ako americká online platforma Disney plus.

Amazon Prime Video Slovensko funguje u nás od 14. decembra 2016, kedy bola služba z USA, Veľkej Británie, Nemecka, Rakúska a Japonska rozšírená do zvyšku sveta.

Čo sa týka dostupnosti Prime Videa v slovenskom jazyku, tak streamovacia služba je k dispozícii iba v češtine, či sa už jedná o používateľské rozhranie alebo ponúkaný obsah.

Prime Video predplatné

Predplatné Prime Video Amazon funguje podobne ako Voyo predplatné. To znamená, že streamovacia služba ponúka iba jeden typ mesačného predplatného.

Okrem klasického predplatného si môžete dokúpiť aj členstvo Amazon Prime, vďaka ktorému budete mať prístup ku všetkým výhodám služby (zľavy na eshope, bezplatné doručenie atď.) a k úplnej knižnici obsahu dostupného prostredníctvom služby Prime Video.

Amazon Prime Video cena

Cena mesačného predplatného Prime Video je 6,99 €. Čo sa týka ceny členstva Amazon Prime, tak mesačné predplatné je $14,99 a ročné $139.

Amazon Prime Video zadarmo

Ak chcete sledovať filmy a seriály na Prime Video zadarmo, streamovacia služba vám ponúka 7-dňové bezplatné skúšobné členstvo, čo znamená, že máte jeden týždeň na vyskúšanie služby Amazon Prime Video úplne zdarma.

Skúšobnú dobu a sledovanie obľúbených TV relácií ponúka aj streamovacia služba televízie Markíza Voyo.sk. Pozrite sa, ako pozerať Voyo zadarmo na 7 dní v mobile, tablete alebo smart TV.

Prime Video Amazon registrácia

Amazon Prime Video ponúka možnosť vytvoriť až šesť profilov na jednom účte. Rovnako máte možnosť sledovať filmy a seriály až na 3 rôznych zariadeniach súčasne.

Prime Video aplikáciu si môžete stiahnuť do vášho mobilu, tabletu, počítača alebo smart TV. Stačí vám pritom iba dobré pripojenie na internet a všetky prevzaté aj originálne tituly streamovacej služby môžete sledovať s kvalitou obrazu 1080p Full HD alebo 4K Ultra HD.

Návod, ako si vytvoriť účet Amazon Prime Video

 1. Otvorte si stránku primevideo.com
 2. Kliknite na tlačidlo „Zahájiť bezplatné skúšobné obdobie“
Amazon Prime Video
Zdroj: co-to-je.sk
 1. Následne zvoľte možnosť „Založiť si účet“
 2. Vyplňte osobné údaje a dajte „pokračovať“
 3. Na telefón vám príde overovacia SMS s kódom
 4. Amazon vám kvôli overovaciemu procesu z vašej platobnej karty dočasne alokuje 1 €
 5. Ak si členstvo po vypršaní skúšobného obdobia nezrušíte, automaticky sa vám predĺži za cenu 6,99 €/mesiac

Ak chcete sledovať Prime Video na vašom tablete, mobile alebo smart TV, musíte si stiahnuť aplikáciu, ktorá je dostupná zadarmo v online obchode Google play alebo App Store.

Kompletný návod, ako sledovať filmy, seriály a TV relácie cez aplikáciu Prime Video nájdete na stránke amazon.com.

Čo sledovať na Prime Video

Amazon Prime Video je obľúbená streamovacia služba, ktorá ponúka sledovanie najnovších filmov, seriálov, TV relácii a dokumentov kedykoľvek a kdekoľvek.

Okrem prevzatých titulov môžete na Prime Video sledovať aj originálnu tvorbu pod názvom Amazon Originals.

Amazon Originals ponuka

 • Banda
 • Tom Clancy's Jack Ryan
 • Muž z Vysokého zámku
 • Úžasná paní Maiselová
 • Hlboká voda
 • Vojna zajtrajška
 • Expanzia
 • Neporazitelný
 • Ricky Stanicky

Prime Video filmy

Služba Amazon Prime Video má v databáze niekoľko stoviek filmov z vlastnej a prevzatej tvorby, ktoré si nemôžete nechať ujsť. Rovnako niektoré z nich si môžete pozrieť aj zadarmo online na Bombuj.si.

Filmy Prime Video

 • Creed III
 • Hobit: Smaugova pustatina
 • Air: Zrodenie legendy
 • Hrozba smrti
 • Barbar

Amazon Prime Video novinky

Každý rok sa predplatitelia Amazon Prime tešia na filmové a seriálové novinky, ktoré budú mať možnosť sledovať na online platforme Prime Video. Tieto novinky sa menia každý mesiac, to znamená, že ponuka Prime Video je naozaj pestrá a široká.

Nižšie nájdete prehľad toho najlepšieho, čo môžete vidieť na Prime Video Amazom tento rok.

Amazon Prime Video novinky 2024

 • Hrozba smrti
 • Frida
 • Kód Navajo
 • Zúriaci býk
 • Mr. & Mrs. Smith 

Prime Video recenzie

Amazon Prime Video je u nás od roku 2016, a za ten čas so sebou prinieslo niekoľko pozitív aj negatív, ktoré sa oplatí poznať.

Navyše si ho môžete na niekoľko dní vyskúšať zadarmo, vďaka čomu ľahko zistíte, či vám služba vyhovuje, alebo radšej využijete inú možnosť sledovania filmov a seriálov online.

Medzi najčastejšie výhody Amazon Prime Video patrí pestrá ponuka svetových filmov, seriálov a ďalších programov na jednom mieste, možnosť pozerať TV relácie až na 3 zariadeniach naraz, skúšobná doba 7 dní a Ultra HD kvalita obrazu.

Ako nevýhodu musíme spomenúť zlú užívateľskú podporu.

Zdroje: primevideo.com, amazon.co.uk, youtube.com. unsplash.com

Témata:
Online

Najnovšie články