EURO 2024 Bonus 70€ na stávky!

Parndorf Outlet – obchody, otváracie hodiny, výpredaje a zľavy

Aktualizované:

Autor: Denisa

Parndorf Fashion Outlet

Parndorf Fashion Outlet ponúka nákupy pod jednou strechou len 30 minút od Bratislavy. Nájdete tu veľké množstvo obchodov, ktoré ponúkajú široký sortiment za skvelé ceny. V článku nájdete zoznam obchodov a ich otváracie hodiny.

Parndorf Outlet

Rakúsky Parndorf Fashion Outlet je miesto, kde si nakúpi celá rodina. Obchody ponúkajú rozličný tovar módnych a športových značiek, šperky, hodinky, obuv, ale aj doplnky do vašej kúpeľne, spálne a celej vašej domácnosti so zľavou 30% až 70%.

Nakúpiť za skvelé ceny môžete aj online z pohodlia vášho domova vďaka internetovému obchodu Temu.

V článku nájdete

Parndorf Fashion Outlet trasa

Parndorf Fashion Outlet sa nachádza len 30 minút od Bratislavy.

 • Adresa: Gewerbestraße 4, 7111 Parndorf

Do Parndorf Fashion Outletu sa dostanete po starej ceste alebo autom po diaľnici, pričom nezabudnite na slovenskú e známku. Na príjazd autom použite diaľnicu A4 s výjazdom Neusiedl am See – Gewerbepark (výjazd 45).

Pri návšteve obchodného centra budete potrebovať takisto aj rakúsku dialničnú známku. Parkovanie je tu zadarmo a pre návštevníkov Fashion Outlet je k dispozícií 300 parkovacích miest.

Ak sa rozhodnete ísť do outletu vlakom, vlak Parndorf-Bratislava jazdí každú hodinu. Pozrite si nový vlakový grafikon s odchodmi vlakov do Rakúska.

Fashion Outlet sa nachádza len 5 minút taxíkom od vlakovej stanice Parndorf ORT.

Parndorf obchody

Rakúske Parndorf obchody ponúkajú predaj outletového tovaru, čo sú jednotlivé kusy alebo celé série oblečenia, obuvi a doplnkov, ktoré boli v bežných obchodoch nahradené novým sezónnym tovarom.

V outlet centre sa predávajú značkové produkty s výraznými zľavami 30 – 70%. Takisto sa tu pravidelne konajú aj výpredajové akcie s ďalšími zľavami.

Po celodennom nakupovaní si môžete oddýchnuť v kaviarni alebo reštaurácií. Takisto tu nájdete aj kútiky na hranie pre deti.

Parndorf obchody zoznam

 • Espirit
 • Tamaris
 • Bijou Brigitte
 • Hechter
 • O’Neill
 • S.Oliver
 • Timberland
 • Vero Moda a ďalšie
Parndorf obchody
Zdroj: co-to-je.sk

Všetky predajne a obchody nájdete na webovej stránke www.parndorffashionoutlet.com.

Designer Outlet Parndorf

Designer Outlet Parndorf je súčasťou rakúskeho Fashion Outletu a bol otvorený v roku 1998 ako prvý outletový projekt spoločnosti McArthurGlen v strednej Európe. Nachádza sa v okrese Neusiedl am See, neďaleko jazera Neusiedler See.

Rakúsky Designer Outlet Parndorf ponúka viac ako 160 dizajnérskych obchodov. Je tu všetko od dizajnovej módy, šperkov a obuvi až po elegantný tovar pre domácnosť a trendový športový tovar.

Designer Outlet značky

 • Prada
 • Armani
 • Nike
 • Adidas
 • Tommy Hilfiger
 • Polo
 • Ralph Lauren a ďalšie

Všetky Designer Outlet obchody nájdete na webovej stránke www.mcarthurglen.com.

Otváracie hodiny Parndorf Outlet

Parndorf otváracie hodiny sa počas pracovného týždňa, sviatkov a víkendov líšia.

Takisto sa delia na Fashion Outlet otváracie hodiny a západnú časť obchodného centra Designer Outlet.

Parndorf Fashion Outlet

DeňČas
Pondelok9:30 – 20:00h
Utorok9:30 – 20:00h
Streda9:30 – 20:00h
Štvrtok9:30 – 20:00h
Piatok9:30 – 20:00h
Sobota9:00 – 18:00h
NedeľaZATVORENÉ

Ak plánujete nakupovať cez vianočné sviatky aj na Slovensku, pozrite si otváracie hodiny na Vianoce v jednotlivých obchodoch.

Designer Outlet Parndorf

DeňČas
Pondelok9:00 – 20:00h
Utorok9:00 – 20:00h
Streda9:00 – 20:00h
Štvrtok9:00 – 21:00h
Piatok9:00 – 21:00h
Sobota9:00 – 18:00h
NedeľaZATVORENÉ

Parndorf výpredaj

Parndorf výpredaj ponúka zákazníkom obchodného centra okrem celoročných nízkych cien aj ďalšie akcie a zľavy počas letnej a zimnej sezóny alebo počas akcie Fashion shopping week.

Táto akcia sa koná každý rok, kedy počas letného výpredaja môžete získať extra zľavu na outletové ceny. 

V zime sa môžete tešiť na Parndorf Black Friday, ktorý takisto sľubuje veľké zľavy na šperky, hodinky, obuv, doplnky do vašej kúpeľne, spálne a celej vašej domácnosti.

Parndorf zľavy

Ak sa chystáte na nákup darčekov s výraznými, často až 80% zľavami, navštívte tento známy Fashion Outlet v Rakúsku. Najväčšie Parndorf akcie a zľavy bývajú tradične koncom leta a pred Vianocami.

Ak dávate prednosť nákupom z pohodlia vášho domova, vďaka službe Tipli.sk si môžete nechať vrátiť peniaze za vaše nákupy. 

Parndorf Nike

Fashion Parndorf Outlet je obchodné centrum, v ktorom nájdete rôzne športové značky, vrátane spoločnosti Nike.

Parndorf Rakúsko Nike predáva sortiment športovej obuvi, odevov a doplnkov značky Nike. Obchod takisto ponúka svojim zákazníkom prvotriedny zážitok z nakupovania, ktorý osloví športovcov všetkých vekových kategórií.

Značka Nike funguje od roku 1972 a v ostatných desaťročiach sa etablovala na svetového lídra v oblasti športového oblečenia, obuvi a výstroje.

Parndorf počasie

Počasie v obci Parndorf je premenlivé a záleží od ročného obdobia. Avšak obchodný dom Fashion Outlet sa nachádza v interiéri, to znamená, že počasie v tejto oblasti nemá vplyv na vaše nákupy.

Pozor na počasie by ste mali dávať, napríklad pri návšteve vianočných trhov vo Viedni.

Zdroje: parndorffashionoutlet.com, mcarthurglen.com, youtube.com, commons.wikimedia.org

Témata:
Obchody Rakúsko

Najnovšie články