Ruža pre nevestu 2 Sledujte bez reklám!

2na1 – TV program, hostia, online, archív a recenzie

Aktualizované:

Autor: Marcela

2na1 markíza

2na1 je vtipná relácia, kde môžete vidieť známu moderátosrsku dvojicu. Celý dej tejto relácie je zostavený zábavnou formou, kde na pozvaných hostí čaká množstvo príjemných aj nepríjemných prekvapení. Celé časti si môžete pozrieť online a aj z archívu.

2na1

Televízna relácia 2na1 je zábavný program, ktorý môžete sledovať na televíznych obrazovkách. Základom tohto programu je moderátorská dvojica Adela Vinczeová a Dano Dangl, ktorí si do relácie pravidelne volajú nejakého hosťa.

Zaujímavosťou je, že tento program nepochádza zo zahraničnej produkcie a vznikol ako slovenský projekt.

Táto relácia patrí medzi najobľúbenejšie a najsledovanejšie programy na Slovensku podobne ako Dunaj seriál alebo novinka z roku 2023 Vedma seriál.

V článku nájdete

2na1 Markíza

Zábavný program 2na1 môžete sledovať na obrazovkách televízie Markíza už od februára 2018.

Na tejto televíznej stanici ste mohli vidieť už 6 sérii tohto programu a v priemére má jedna odvysielaná časť 85 minút. Každá jedna časť vám sľubuje množstvo zábavy, humoru, ale aj emócií.

Tento program patrí medzi úspešné televízne projekty tejto televíznej stanice podobne ako reality Ruža pre nevestu. Televíziu Markíza môžete sledovať napríklad aj cez Antik TV.

2na1 program

Program relácie 2na1 je postavený na špeciálnom hosťovi, ktorého si Adela a Dano do programu volajú. Vo väčšine prípadov sa jedná o iné známe osobnosti.

Konkrétneho hosťa si Adela s Danom podajú a pripravia si na neho rôzne úlohy, skúšky a výzvy, ktoré ho dostanú do neštandardných a nie úplne komfortných situácií.

Na konci programu moderátorská dvojica ponúka hosťom kompenzáciu a každý hosť si môže pripraviť aj pre nich nepríjemné prekvapenie.

Adelu Vinczeovú môžete vidieť aj v jej vlastnej talkshow Trochu inak s Adelou, ktorá má úplne iný charakter ako tento zábavný program.

2 na 1 hostia

Hostia v relácii 2 na 1 sa vystriedali viacerí. V tomto programe ste mohli vidieť osobnosti zo sveta športu, hercov, spevákov a iné známe mená.

Ani jeden z hostí nevedel, čo ho presne čaká. Niektoré z úloh však mali už za sebou, ako je napríklad skrytá kamera.

Medzi hosťami tohto programu ste mohli vidieť nasledujúcich ľudí:

  • Marián Gáborík
  • Attila Végh
  • Jana Kovalčíková
  • Michal Hudák
  • Marcel Forgáč
  • Viktor Vincze
  • Marek Fašiang
  • Gabriela Marcinková
  • Zuzana Kubovčíková

Okrem vyššie vymenovaných hostí sa relácie zúčastnilo naozaj množstvo ďalších známych osobností. Jednotlivé časti si môžete pozrieť v archíve.

2na1 Dara Rolins

Daru Rolins v 2na1 ste mohli vidieť hneď v prvej epizóde piatej série, a to konkrétne 3. marca 2022.

Moderátorská dvojica si na Daru pripravila naozaj zaujímavé kúsky. So skrytou kamerou im pomáhala známa dvojica Boris a Brambor, pričom mala mať Dara s nimi pracovné stretnutie v jednej z bratislavských reštaurácií.

Na tom by nebolo nič divné, keby tam neobsluhovali nahí čašníci len v zásterách. Ďalej si na Daru pripravili hororovú scénu, ale aj zábavný stres test

2na1 Adam Bardy

Veľmi populárnou časťou šiestej série je epizóda, kde bol do tohto programu pozvaný herec Adam Bardy.

Adam Bardy v 2na1 čelil viacerým výzvam. Najvčäčšou výzvou pre Adama bola úloha Adely a Dana, kde musel opakovať ich slová z odposluchu pritom, čo si vyberal oblek. Pani predavačka sa nestačila čudovať a Adam len ťažko zvládal záchvaty smiechu.

Rovnako ho potrápili aj pri skrytej kamere, kde ho odviezli z eventu, ktorý moderoval vo veľkej torte. V torte ho nechali niekoľko minút bez slova schovaného, potom, ako pochopil, že niečo nie je v poriadku a vyliezol von. Prekvapením bolo, že sa ocitol uprostred futbalového ihriska.

Okrem toho si Adam prešiel stres testom, ale aj školou herectva.

2 na 1 Rytmus

2 na 1 hostilo aj Rytmusa. Túto časť ste mohli vidieť ako prvú epizódu šiestej série.

Rytmus veľmi otvorene prijal pozvanie a sám sa odprezentoval, že si s ním môžu robiť, čo chcú. Čoho sa Adela a Dano veľmi chytili. Pri skrytej kamere im pomohol aj Attila Végh.

Rytmus v tomto programe ukázal svoju emočnú stránku pri prekvapení, ktoré si pre neho moderátorská dvojica pripravila. Počas natáčania ho totižto čakala Marika Gombitová, ktorú má Patrik veľmi rád.

Okrem toho sa do natáčania zapojila aj Rytmusova manželka Jasmina Alagič, ktorá naňho prezradila množstvo tajomstiev a ukázala aj to, ako si spolu s Rytmusom žijú v ich dome.

2na1 online

2na1 online si môžete pozrieť cez viacero spôsobov. Prvá možnosť je, že využijete oficiálnu stránku televízie Markíza, kde 2 na 1 celé časti nájdete. Rovnako na stránke TV Markíza nájdete aj bonusové ukážky.

Ďalšou možnosťou, ako si pozrieť 2 na 1 online je Voyo.

2na1 archív

Archív programu 2na1 nájdete na stránke tv-archiv.sk, kde nájdete jednotlivé epizódy zoradené chronologicky zoradené podľa toho, ako boli odvysielané.

Ďalej môžete využiť aj sedem dňový archív od Magio go benefit, kde si môžete odvysielanú epizódu dodatočne pozrieť.

Rovnako ako archív môžete využiť Voyo.

2na1 Voyo

Zábavný program 2na1 na Voyo poskytuje možnosť pozerania všetkých častí bez reklám.

To znamená, že na Voyo nájdete všetky archívne časti a zároveň si na Voyo môžete pozrieť epizódy aj v predstihu, ešte predtým ako boli v skutočnosti odvysielané na televíznych obrazovkách.

Avšak streamovacia platforma Voyo je spoplatnená, no na prvých sedem dní ju viete získať zadarmo. Okrem programu 2 na 1 tu nájdete aj iné seriály ako Mama na prenájom či Klamstvo.

2 na 1 ČSFD

Hodnotenie 2 na 1 na ČSFD sa pohybuje okolo 36 %.

Toto hodnotenie je v priemere v porovnaní s inými slovenskými projektami.

2na1 recenzie

2na1 podľa recenzií patrí medzi obľúbené televízne programy. Diváci si pochvaľujú autenticitu každej epizódy.

Táto relácia si získala diváka vďaka svojej bezprostrednosti, vtipným momentom a diváci oceňujú najmä to, že každá časť je svojim spôsobom iná.

Zdroj: markiza.sk, voyo.sk, tv-archiv.sk, youtube.com

Témata:
Programy Voyo

Najnovšie články