Picuki – prezerajte Instagram aj bez registr├ície

Aktualizovan├ę:

Autor: Marcela

Picuki nájstroj na Instagram bez registrácie

Picuki je modern├í webov├í platforma, kde si m├┤┼żete prezera┼ą instagramov├ę ├║─Źty va┼íich priate─żov a zn├ímych. Prezrad├şme v├ím, ako t├íto str├ínka funguje a ako ju pou┼ż├şva┼ą. Aj v─Ćaka Picuki sa z v├ís m├┤┼że sta┼ą prvotriedny instastalker!

Picuki

Picuki Instagram viewer je bezplatn├í slu┼żba, ktor├í v├ím umo┼ż┼łuje ma┼ą preh─żad o tom, ─Źo ─żudia na internete zdie─żaj├║.

Ak sa p├Żtate, na ─Źo je to dobr├ę, odpove─Ć je jednoduch├í. M├íte preh─żad o zdie─żan├Żch pr├şspevkoch a pr├şbehoch napriek aj tomu, ┼że soci├ílne siete nevyu┼ż├şvate.

Jednoducho povedan├ę Picuki je webov├í platforma, pomocou ktorej si dok├í┼żete anonymne zobrazi┼ą instagramov├ę ├║─Źty svojich zn├ímych, a to bez nutnej registr├ície. V─Ćaka tejto aplik├íci├ş m├┤┼żete vyu┼ż├şva┼ą instagram bez prihl├ísenia. Podobne ako instagram, ve─żmi ob─ż├║benou soci├ílnou sie┼ąou je aj Be real.

V ─Źl├ínku n├íjdete

Picuki Instagram

Fotky, ktor├ę boli zverejnen├ę na soci├ílnej sieti Instagram si prezriete ve─żmi jednoducho. Mus├şte pozna┼ą osobn├Ż nick u┼ż├şvate─ża, ktor├ęho chcete zobrazi┼ą. Pri p├şsan├ş si m├┤┼żete v─Ćaka kl├ívesov├Żm skratk├ím pre Windows a Macbook u┼íetri┼ą kopec ─Źasu.

  1. Otvor├şte si webov├║ str├ínku picuki.com.
  2. Do vyh─żad├íva─Źa zadajte konkr├ętny nick u┼ż├şvate─ża.
  3. Kliknite na lupu.
  4. Hotovo, zobraz├ş sa v├ím profil.
Picuki Instagram viewer
Zdroj: co-to-je.sk

V pr├şpade, ┼że v├ís omrzeli e-knihy a m├íte chu┼ą stalkova┼ą, Picuki je tu pre v├ís. V─Ćaka Picuki com instagram si ako rodi─Ź dok├í┼żete prezera┼ą instagramov├ę pr├şspevky det├ş bez nutnej registr├ície, taktie┼ż si m├┤┼żete prezera┼ą sl├ívne osobnosti ─Źi zn├ímych, bez toho, aby o tom mali ─Źo i len tu┼íenie.

Picuki Instagram app

Picuki Instagram app je mobiln├í aplik├ícia, v─Ćaka ktorej si anonymne prehliadnete Instagram in├Żch aj v mobile a taktie┼ż v├ím posl├║┼żi picuki instagram stories na ich prezeranie. Z├írove┼ł sl├║┼żi na edit├íciu fotiek ─Źi na ukladanie story, tak┼że v├ím nikdy nezmizn├║.

Picuki aplik├ícia v┼íak u┼ż vy┼żaduje prihl├ísenie na v├í┼í Instagram ├║─Źet. Alebo v pr├şpade, ┼że chcete vyu┼ż├şva┼ą jej Pro verziu aj zak├║penie tejto pr├ęmiovej verzie.

  • Cena: 4,49ÔéČ / t├Ż┼żde┼ł.
Picuki instragram app
Zdroj: co-to-je.sk

T├║to aplik├íciu nevyu┼żijete v pr├şpade, ak si chcete zalo┼żi┼ą profil na soci├ílej sieti Threads. Preto┼że ten je priamo prepojen├Ż s va┼íim instagramov├Żm ├║─Źtom.

Picuki Facebook

Picuki com Facebook nefunguje. T├íto platforma je ur─Źen├í ─Źisto na vyh─żad├ívanie na soci├ílnej sieti Instagram. Aby ste sa dostali na profil facebookov├ęho u┼ż├şvate─ża, je potrebn├í registr├ícia alebo prihl├ísenie na Facebook.

V pr├şpade, ┼że ste zabudli heslo, nemus├şte si zaklada┼ą nov├║ sie┼ą. Zistite svoje heslo na FB, prihl├íste sa a vyh─żadajte si profil, ktor├Ż ste chceli n├íjs┼ą.

Picuki Tiktok

Rovnako ako pri Facebooku, ani Picuki Tiktok v├ís nepote┼í├ş. Picuki je n├ístroj ur─Źen├Ż len na vyh─żad├ívanie na Instagrame a vyh─żada┼ą Tiktok ├║─Źet cez t├║to slu┼żbu nedok├í┼żete.

Picuki Dua Lipa

Na ofici├ílnej str├ínke Picuki m├┤┼żete vyh─żad├íva┼ą aj zn├íme osobnosti. Ak v├ís zauj├şma Dua Lipa, sta─Ź├ş ak d├íte to vyh─żad├íva─Źa Dua Lipa.

N├ísledne sa v├ím zobrazia v┼íetky ├║─Źtu spojen├ę so zadanou fr├ízou.

Picuki Dua Lipa
Zdroj: co-to-je.sk

Wanda Nara Picuki

Wanda Nara Picuki v├ím podobne, ako pri Dua Lipe, zobraz├ş pr├şspevky a pr├şbehy tejto celebrity.

V pr├şpade, ┼że v├ís zauj├şma soci├ílny profil a ┼żivot na soci├ílnych sie┼ąach tejto zn├ímej modelky, nemus├şte si zaklada┼ą ├║─Źet, posta─Ź├ş v├ím Picuki.

Dobo Agi Picuki

Dobo Agi Picuki, podobne ako vy┼í┼íie zmienen├ę sl├ívne osobnosti, v├ím zobraz├ş pr├şspevky a pr├şbehy tejto osoby. Sta─Ź├ş toto meno zada┼ą do vyh─żad├ívania a m├íte hotovo.

Ivana G├íbor├şk Picuki

Okrem svetov├Żch celebr├şt na Picuki n├íjdete aj tie slovensk├ę. Ivana G├íbor├şk instagram Picuki v├ím zase zobraz├ş pr├şspevky, pr├şbehy man┼żelky sl├ívneho hokejistu Mari├ína G├íborika. N├íjdete ho aj pod n├ízvom iversanns picuki alebo G├íbor├şk picuki.

Zdroj: picuki.com

T├ęmata:
Internet
Voyo.sk program na dnes

Najnov┼íie ─Źl├ínky