EURO 2024 Bonus 70€ na stávky!

Braňo Závodský naživo – program relácie, podcast, Youtube a hostia

Aktualizované:

Autor: Marcela

Braňo Závodský naživo na rádiu Expres

Braňo Závodský naživo je relácia, ktorej program vystihuje bežné politické problémy Slovenska. Nájdeš ju na rádiu Expres, Youtube alebo si môžeš pustiť aj ich podcast. Tejto relácií sa nevyhli ani hostia ako Matovič, Sulík či Pellegrini.

Braňo Závodský naživo

Braňo Závodský naživo je politicky zameraná relácia, kde známy moderátor Braňo Závodský rozoberá aktuálne dianie na Slovensku. Politické diskusie si môžete pozrieť aj vďaka relácií O 5 minút 12.

Jedná sa o jasné otázky a priame odpovede a celá pointa tejto relácie spočíva v tom, že je skutočne naživo.

Braňo Závodský naživo live spovedá najmä slovenských politikov a ľudí, ktorí sú úzko spojení s politikou Slovenskej republiky, napríklad aj Ivana Korčoka, kandidáta na prezidenta Slovenskej republiky.

V článku nájdete

Braňo Závodský naživo program

Braňo Závodský naživo program nie je vopred zverejnený. V prípade, že vás zaujímajú hostia, ktorých si Braňo Závodský do svojej relácie pozve, jediná cesta je si pustiť túto reláciu.

Braňo Závodský naživo dnes sa však vždy venuje najaktuálnejším a najviac rozoberaným témam, ktoré sa v politike Slovenskej republiky dejú.

Na základe toho môžete vydedukovať, čo sa v relácii možno bude rozoberať. Častokrát sa venuje aj parlementným voľbám a politikom samostatným.

Braňo Závodský naživo Expres

Expres Braňo Závodský dnes naživo je jedna z možností, kde si túto reláciu môžete vypočuť live.

Braňo Závodský svojich hostí víta každý pracovný deň na rádiu Expres vždy v rovnakom čase. Relácia začína o 12:10 a trvá približne do 12:45.

Okrem toho, že Expres heslo vám umožňuje vyhrať kopec peňazí, vďaka Expresu sa môžete dozvedieť viac aj o politickej situácii na Slovensku. Pozrite sa aj na Expres program a majte prehľad.

Práve rádio Expres je domovským sídlom tejto relácie, čo znamená, že tu si ju môžete skutočne pustiť naživo.

Stačí si na vašom rádiu naladiť rádio Expres a počúvať.

Braňo Závodský naživo Youtube

Braňo Závodský naživo Youtube a jeho oficiálny Youtube kanál, ktorý nesie rovnaký názov ako samotná relácia, vám umožňuje pozrieť si všetky časti, ktoré už boli odvysielané.

Okrem relácie Braňo Závodský naživo na tomto kanáli nájdete aj videá z politického diania nezávislé na relácii.

V prípade, že vás zaujíma konkrétna odvysielaná časť, Youtube je skvelá voľba ako si pustiť len jednu časť.

Braňo Závodský naživo archív

Braňo Závodský naživo archív nájdete priamo na oficiálnej stránke rádia Expres.

Celkovo tu nájdete viac ako 950 epizód a zoradené sú od najnovšej po najstaršiu.

Nevýhodou je, že v archíve rádia Expres si nedokážete vyhľadať konkrétnu časť relácie. V prípade, že máte záujem o konkrétnu staršiu epizódu, budete sa musieť popasovať s hľadaním konkrétnej časti z pomedzi všetkých.

Pokiaľ však hľadáte poslednú odvysielanú časť, tá je pre vás pripravená veľmi prehľadne, stačí kliknúť na tlačidlo play a počúvať.

Braňo Závodský naživo archív
Zdroj: co-to-je.sk

Braňo Závodský naživo podcast

Braňo Závodský podcast je zverejnený na viacerých streamovacích platformách.

Reláciu vo forme podcastov si vypočujete na :

  • Google podcasts
  • Braňo Závodský naživo Apple podcasts
  • Spotify
  • Podmaze

Výhodou je, že môžete začať podcastový kanál sledovať, a tak budete vždy vedieť, keď na platformu pribudne nová epizóda.

Braňo Závodský naživo Facebook

Braňo Závodský naživo Facebook neexistuje.

V prípade, že si chcete pozrieť jednotlivé časti na sociálnych sieťach, môžete tak urobiť cez profil rádia Expres.

Rádio Expres pravidelne uverejňuje časti z relácie Braňa Závodského.

Jednotlivé časti nájdete na profile rádia Expres v sekcii videá. Videá majú rozdelené na viaceré playlisty. Musíte si vybrať playlist Braňo Závodský naživo, avšak nie vždy zverejňujú všetky epizódy vysielania.

Braňo Závodský naživo Matovič

Jedným z častých hostí relácie Braňo Závodský naživo je Igor Matovič. Braňo Závodský so svojimi ostrými otázkami, na ktoré hľadá jasné odpovede, Igora Matoviča vyspovedal niekoľkokrát.

Spolu rozobrali problematiku podpory štátneho rozpočtu, platy pre zdravotníkov, jeho odstúpenie z vlády a čo na to jeho strana OĽANO a rôzne iné témy, ktoré sa Igora Matoviča týkali či už ako Ministra financií alebo predsedu vlády.

Braňo Závodský naživo Sulík

Braňo Závodský a Richard Sulík sa tiež v relácii stretli niekoľkokrát, aby rozobrali tie najaktuálnejšie témy, čo sa hospodárstva Slovenskej republiky týka.

Najčastejšou a najkontroverznejšou témou bol však nekonečný príbeh medzi vzťahmi práve Richarda Sulíka a Igora Matoviča, ktorí sa navzájom nezhodli takmer na žiadnom politickom rozhodnutí.

Okrem politických vzťahov sa Braňo Závodský s Richardom Sulíkom bavil aj o témach ako sú predčasné voľby, kauza Róberta Fica, pandemické problémy a podobne.

Ak chcete mať prehľad o aktuálnom politickom dianí z prvej ruky, sledujte NRSR live.

Braňo Závodský naživo Pellegrini

Ďalším častým hosťom relácie Braňo Závodský naživo je Peter Pellegrini.

Peter Pellegrini je v súčasnej vláde opozičný poslanec a s Braňom Závodským prebrali témy ako predstava vlády, kde by bol premiér Róbert Fico, pomoc Ukrajine, odvolávanie vlády a podobne.

Braňo Závodský naživo Peter Visolajský

Hosťom, ktorý niekoľkokrát navštívil reláciu Braňa Závodského, je aj Peter Visolajský.

Ich spoločný rozhovor na tému „Najväčšou zbraňou proti pandémii je zodpovedné dodržiavanie opatrení“ počas covidu sa tešil veľkej obľube.

Braňo Závodský Wikipedia

Braňo Závodský Wikipedia neobsahuje žiadne priame informácie o tomto známom moderátorovi.

Informácii o tomto moderátorovi moc nenájdete, avšak sám o sebe hovorí, že je pragmatický človek, ktorý miluje svoju manželku a rodinu.

Rád trávi svoj voľný čas s rodinou alebo za počítačom či s knižkou v ruke.

Zdroje: expres.sk, wikipedia.sk, youtube.com

Témata:
Politika

Najnovšie články