LOH 2024ÔľĚ V┼íetky info tu!

ChatGPT SK – sk├║senosti, skills, sloven─Źina, online a alternat├şvy

Aktualizovan├ę:

Autor: Marcela

chatgpt SK - openai chat

ChatGPT Sk je nov├í forma umelej inteligencie. Zauj├şma v├ís ─Źi ju m├┤┼żete vyu┼ż├şva┼ą vo sloven─Źine a ─Źo v┼íetko treba na prihl├ísenie? Pozrite sa na to, ─Źi umel├í inteligencia prin├í┼ía pravdiv├ę inform├ície a ak├ę s├║ sk├║senosti in├Żch pou┼ż├şvate─żov.

ChatGPT SK

ChatGPT SK je jazykov├Ż modul vyvinut├Ż spolo─Źnos┼ąou OpenAI. Tento chat bol vytvoren├Ż za ├║─Źelom, aby umel├í inteligencia nebola postrachom pre ─żudstvo. Poslan├şm chatu je, aby sa umel├í inteligencia stala pr├şnosom pre ─żudstvo podobne ako Mid Journey.

OpenAI chat sa stal popul├írnym za─Źiatkom roka 2023 a vyu┼ż├şvaj├║ ho ─żudia po celom svete ako napr├şklad Google trends. M├┤┼żete sa ho op├Żta┼ą ─Źoko─żvek a robot v├ím odpovie na jednoduch├ę, ale aj zlo┼żit├ę ot├ízky.

V ─Źl├ínku n├íjdete

Chat GPT SK ─Źo to je?

Chat GPT-4 je variant modelu jazyka GPT. Odborne povedan├ę tento chat funguje na b├íze transform├ítorov, ktor├ę s├║ ┼ípeci├ílnym typom neur├│novej siete pou┼ż├şvanej v oblasti neurolingvistick├ęho programovania.

Laicky povedan├ę, chat GPT m├┤┼żete ch├ípa┼ą ako transform├ítory, ktor├ę spracuv├ívaj├║ vstupn├ę inform├ície a na z├íklade nich pod├ívaj├║ ur─Źit├Ż relevantn├Ż v├Żstup.

V praxi to znamen├í, ┼że ke─Ć polo┼ż├şte ot├ízku, umel├í inteligencia ─Źo najr├Żchlej┼íie spracuje vstupn├Ż text vo forme ot├ízky a n├íjde na┼ł relevantn├║ odpove─Ć z d├ít, ktor├ę s├║ jej k dispoz├şcii.

Ve─żkou v├Żhodou je, ┼że dok├í┼że komunikova┼ą s ─żudmi v ich prirodzenom jazyku, a tak sa st├íva pre ─żud├ş popul├írnu a l├íkavou. Na polo┼żen├ę ot├ízky odpoved├í priamo a jednoducho. Aj n├íro─Źn├ę t├ęmy sa daj├║ v─Ćaka nej ─żahko pochopi┼ą.

Rovnako je Chat GPT ide├ílny na tvorbu b├ísni─Źiek k sviatku MD┼Ż alebo svadobn├Żch prian├ş.

ChatGPT SK ako funguje

ChatGPT SK funguje ve─żmi jednoducho a intuit├şvne. Potom ako si otvor├şte str├ínku openai.com sa prihl├ísite a do chatov├ęho okna v spodnej ─Źasti obrazovky polo┼ż├şte va┼íu ot├ízku alebo dotaz. Robot v├ím automaticky odpovie.

V pr├şpade, ┼że ste sa dozvedeli v┼íetko potrebn├ę, m├┤┼żete polo┼żi┼ą ─Ćal┼íiu ot├ízku, bez toho, aby ste nie─Źo ru┼íili alebo za─Ź├şnali nov├Ż chat. T├ęmy absol├║tne nemusia spolu s├║visie┼ą, robot automaticky odpoved├í na vami zvolen├║ ot├ízku bez predo┼íl├Żch s├║vislost├ş.

No na druh├║ stranu ve─żmi dobre ch├ípe s├║vislosti a vie nadviaza┼ą na predo┼íl├ę ot├ízky a rozoberan├ę t├ęmy. V─Ćaka ┼íirok├Żm funkci├ím a v├Żnimo─Źnosti si t├║to umel├║ inteligenciu vysk├║┼íalo viac ako 100 mili├│nov pou┼ż├şvate─żov za necel├ę tri mesiace.

ChatGPT skills

ChatGPT skills alebo teda funkcie nie s├║ absol├║tne jednotv├írne a umel├í inteligencia pon├║ka mno┼żstvo sp├┤sobov ako v├ím v be┼żnom ┼żivote dok├í┼że pom├┤c┼ą.

Okrem toho, ┼że v├ím online dok├í┼że odpoveda┼ą na va┼íe ot├ízky, chat vie z├írove┼ł aj programova┼ą, tvori┼ą pr├şbehy ─Źi p├şsa┼ą b├ísni─Źky. Chat v┼íak bol naposledy aktualizovan├Ż v roku 2021, novinky a aktu├ílne inform├ície v├ím preto nedok├í┼że poveda┼ą.

ChatGPT slovensky

ChatGPT v sloven─Źine funguje rovnako, ako v in├Żch jazykoch. Nemus├şte sa tak b├í┼ą, ┼że by ste chat nemohli vyu┼ż├şva┼ą pokia─ż nem├íte znalosti cudzieho jazyka. Jednoducho mu polo┼ż├şte ot├ízku v sloven─Źine a on v├ím odpovie nasp├Ą┼ą v slovenskom jazyku.

V pr├şpade, ┼że sa v├ím stane, ┼że v├ím na slovensk├║ ot├ízku odpovie v napr├şklad anglickom jazyku ─Źi ─Źeskom jazyku, sta─Ź├ş ho jednoducho upozorni┼ą, ┼że by ste chceli odpove─Ć v slovenskom jazyku.

chatgpt SK slovensk├Ż jazyk
Zdroj: co-to-je.sk

ChatGPT SK online

ChatGPT SK online je dostupn├Ż pre v┼íetk├Żch takmer bez obmedzen├ş. Sta─Ź├ş si otvori┼ą webov├║ str├ínku a m├┤┼żete vyu┼ż├şva┼ą v┼íetky schopnosti, ktor├ę chat dok├í┼że.

Jedin├ę obmedzenie, na ktor├ę m├┤┼żete narazi┼ą, ┼że je sie┼ą pre┼ąa┼żen├í. A teda chat vyu┼ż├şva mnoho pou┼ż├şvate─żov naraz. V tomto pr├şpade, mus├şte po─Źka┼ą a chat vysk├║┼ía┼ą nesk├┤r.

Chat GPT SK aplikácia

ChatGPT SK aplik├ícia neexistuje. Umel├í inteligencia poskytuje slu┼żby v├Żhradne cez ich webov├║ str├ínku.

Je mo┼żn├ę, ┼że naraz├şte na webov├║ str├ínku, ktor├í pon├║ka na stiahnutie aplik├íciu do v├í┼ího po─Ź├şta─Źa. Bu─Ćte opatrn├ş, v├Ą─Ź┼íinou sa jedn├í o podvodn├ę str├ínky, ktor├ę sa sna┼żia o to, aby ste si do v├í┼ího po─Ź├şta─Źa nain┼ítalovali aplik├íciu, ktor├í obsahuje v├şrus.

Napriek tomu, ┼że str├ínka vyzer├í na prv├Ż poh─żad takmer indenticky, odli┼íuje sa najm├Ą v URL adrese. Pam├Ątajte na to, ┼że openai chat je ─Źisto online n├ístroj a nikdy si aplik├íciu nes┼ąahujte. To v├ím pom├┤┼że k tomu, aby ste sa vyhli nepr├şjemnostiam.

ChatGPT registrácia

ChatGPT registr├ícia je potrebn├í k tomu, aby ste chat mohli vyu┼ż├şva┼ą. Bez registr├ície v├ím toti┼żto webov├í str├ínka nedovol├ş polo┼żi┼ą ot├ízku.

Registr├ícia je ve─żmi jednoduch├í, postupujte pod─ża nasledovn├ęho postupu a registr├íciu ve─żmi jednoducho zvl├ídnete.

 1. Otvor├şte si str├ínku openai.com a kliknete na Try ChatGPT
 2. Ak to bude od v├ís vy┼żadovan├ę, potvrd├şte, ┼że ste ─Źlovek
 3. Kliknete na Sign up
chatgpt sk registracia
Zdroj: co-to-je.sk
 1. Vypln├şte mailov├║ adresu a kliknete na Continue
 2. Nastav├şte si heslo a kliknete na Continue
 3. Over├şte va┼íu emailov├║ adresu vo va┼íej schr├ínku

ChatGPT login

ChatGPT prihl├ísenie je ve─żmi jednoduch├ę podobne ako Gmail prihl├ísenie ─Źi Centrum mail Sk prihl├ísenie. Pokia─ż u┼ż m├íte hotov├║ registr├íciu, ─Źak├í v├ís len ve─żmi kr├ítky proces.

Na to, aby ste mohli vyu┼ż├şva┼ą ChatGPT je potrebn├í registr├ícia a prihl├ísenie. Pri prihlasovan├ş m├┤┼żete postupova┼ą pod─ża nasledovn├ęho zoznamu:

 1. Otvor├şte si str├ínku openai.com
 2. Kliknete na Try ChatGPT ako pri registráci
 3. Kliknete na Log In a vypln├şte prihlasovacie ├║daje
 4. Over├şte, ┼że nie ste robot
 5. Hotovo

ChatGPT sk├║senosti

ChatGPT sk├║senosti s├║ r├┤zne. V prvom rade si ─żudia pochva─żuj├║ funk─Źnos┼ą chatu. Zo v┼íeobecn├Żch recenzi├ş pou┼ż├şvate─żov z cel├ęho sveta chat GPT z├şskal ve─żmi pozit├şvne ohlasy a patr├ş medzi naj├║spe┼ínej┼íie chaty s umelou inteligenciou.

Napriek ┼íikovnosti, bohat├ęmu zdroju inform├íci├ş a kompatibility na r├┤zne jazyky m├í chat aj negat├şvne recenzie. Jedn├í sa najm├Ą o pr├şpady, kedy pou┼ż├şvatelia dostali chat do ├║zkych a ten emo─Źne za─Źal ├║to─Źi┼ą na ich osobu.

Av┼íak tieto negat├şvne pr├şpady boli vyvolan├ę, i┼ílo o dlh├ę konverz├ície, kedy pou┼ż├şvatelia sk├║┼íali hranice chatu. Pri be┼żnom pou┼ż├şvan├ş sa chat chov├í ve─żmi spo─żahlivo a komunikuje ve─żmi slu┼íne a promptne.

Ve─żkou v├Żhodou je, ┼że slu┼żba je zdarma a na bezprobl├ęmov├ę z├íkladn├ę vyu┼ż├şvanie nepotrebujete plati┼ą ┼żiadne poplatky.

Chat GPT plus

Chat GPT plus je platen├í verzia chatu GPT. V─Ćaka predplatn├ęmu pou┼ż├şvatelia z├şskaj├║ exluz├şvny obsah a slu┼żby.

Za dvadsa┼ą americk├Żch dol├írov by ste pri Plus verzii mali z├şska┼ą zaru─Źen├Ż pr├şstup k chatu aj vtedy, ke─Ć je aplik├ícia naozaj vy┼ąa┼żen├í a pou┼ż├şva ju ve─żk├ę mno┼żstvo ─żud├ş. Z├írove┼ł ako predplatite─ż z├şskate prednostn├Ż pr├şstup k aktualiz├íci├ím a nov├Żm funkci├ím.

Chat GPT alternat├şvy

Chat GPT alternat├şvy s├║ ─Źoraz viac vyu┼ż├şvan├ę. S rast├║cou popularitou chatu GPT pou┼ż├şvatelia vyh─żad├ívaj├║ alternat├şvy k tomuto chatu. Vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov je to zo zvedavosti alebo z d├┤vodu, aby si porovnali jednotliv├ę funkcie.

Najlep┼íie alternat├şvy k chatu GPT s├║ napr├şklad:

 • ChatSonic
 • OpenAI Playground
 • Jasper Chat
 • Bard AI
 • LaMDA
 • Socratic
 • Bing AI
 • DialoGPT

Zdroj: huggingface.co, openai.com, youtube.com, wepc.com

T├ęmata:
Internet
Voyo.sk program na dnes

Najnov┼íie ─Źl├ínky