Ru┼ża pre nevestu 2 ÔľĚ Sledujte bez rekl├ím!

Google trends – ─Źo to je, ako ho vyu┼ż├şva┼ą a najvyh─żad├ívanej┼íie slov├í Google 2023

Aktualizovan├ę:

Autor: Marcela

Google trends 2023

Viete ─Źo to je Google trends? Prezrad├şme v├ím, ako tento ┼íikovn├Ż marketingov├Ż n├ístroj funguje a ak├ę s├║ jeho funkcie. Toto bolo najvyh─żad├ívanej┼íie slov├í na Googli v roku 2023.

Google trends

Google trends je marketingov├Ż analytick├Ż n├ístroj spolo─Źnosti Google. Tento jednoduch├Ż online n├ístroj obsahuje ve─żmi d├┤le┼żit├ę analytick├ę ├║daje o tom, ─Źo ─żudia na danom ├║zem├ş vyh─żad├ívaj├║ na Googli. Pri p├şsan├ş na po─Ź├şta─Źi v├ím u┼íetr├ş mno┼żstvo ─Źasu aj pou┼ż├şvanie kl├ívesov├Żch skratiek.

Google trends search je skvelou in┼ípir├íciou pri tvorbe marketingov├ęho obsahu, vytv├íran├ş marketingov├Żch strat├ęgi├ş a v┼íeobecne je odrazov├Żm most├şkom pre v├Ą─Ź┼íinu market├ęrov.

V ─Źl├ínku n├íjdete

─îo to je Google trends

Google trends je jednou z funkci├ş spolo─Źnosti Google podobne ako Google disk alebo Google Translate. Jej hlavnou my┼ílienkou je analyzova┼ą popularitu vyh─żad├ívan├Żch dotazov v r├┤znych svetov├Żch regi├│noch a v r├┤znych jazykoch.

V jednoduchosti Google trends m├┤┼żete ch├ípa┼ą ako n├ístroj, ktor├Ż pom├íha definova┼ą najvyh─żad├ívanej┼íie t├ęmy alebo najvyh─żad├ívanej┼íie k─ż├║─Źov├ę slov├í.

Tieto z├şskan├ę ├║daje vyu┼ż├şvaj├║ market├ęri pri tvorbe reklamy, aby ju vedeli lep┼íie cieli┼ą na potencion├ílneho z├íkazn├şka.

Ako pou┼ż├şva┼ą Google trends

Pou┼ż├şvanie Google trends je rovnako jednoduch├ę ako Gmail prihl├ísenie. Cel├í funkcia funguje na ofici├ílnej webovej str├ínke Google trends a je ve─żmi preh─żadn├í a intuit├şvna.

Do vyh─żad├íva─Źa zad├íte k─ż├║─Źov├ę slovo, ktor├ę v├ís zauj├şma a chcete o ┼łom zisti┼ą viac inform├íci├ş.

Funkcia je nato─żko inteligentn├í a rozvinut├í, ┼że si m├┤┼żete vybra┼ą krajinu, pre ktor├║ chcete zobrazi┼ą v├Żsledky. Rovnako si m├┤┼żete zada┼ą ─Źasov├ę obdobie a jazyk, v ktorom chcete inform├ície zobrazi┼ą.

V├Żsledn├ę inform├ície sa v├ím zobrazia v grafickom preveden├ş. Viete z neho vy─Ź├şta┼ą, kedy ─żudia dan├║ t├ęmu vyh─żad├ívali najviac.

Google trends návod

Prin├í┼íame v├ím Google trends n├ívod a jednotliv├ę kroky vyh─żad├ívania inform├íci├ş, aby ste sa vedeli na tejto webovej str├ínke lep┼íie orientova┼ą.

 1. Otvor├şte si webov├í str├ínku Google trends.
 2. Do vyh─żad├íva─Źa zadajte k─ż├║─Źov├ę slovo, ktor├ę v├ís zauj├şma.
 3. Vyberiete si krajinu a ─Źasov├ę obdobie, pre ktor├ę chcete v├Żsledky zobrazi┼ą.
 4. Hotovo, zobrazia sa v├ím v├Żsledky o vyh─żad├ívanom v├Żraze.

Okrem grafick├ęho zn├ízornenia popularity sa v├ím zobraz├ş inform├ícia o tom, v ktorom kraji bola zadan├í t├ęma najviac vyh─żad├ívan├í. A rovnako sa v├ím zobrazia s├║visiace t├ęmy a dopyty.

Google trends Slovakia

Google trends Slovensko hovor├ş o inform├íci├ích zo slovensk├ęho vyh─żad├ívania. Pokia─ż v├ís zauj├şmaj├║ inform├ície ─Źisto pre slovensk├Ż trh a chcete zisti┼ą popularitu vyh─żad├ívania na Slovensku, je potrebn├ę si zvoli┼ą krajinu Slovensko.

Google trends Slovakia
Zdroj: co-to-je.sk

Automaticky v├ím Google trends zobraz├ş inform├ície, ktor├ę sa ─Źisto t├Żkaj├║ Slovenskej republiky.

Hot searches Google trends

Hot searches Google trends s├║ zoznamy moment├ílne najpopul├írnej┼í├şch vyh─żad├ívan├Żch fr├íz na Googli.

Najvyh─żad├ívanej┼íie slov├í na Googli alebo v angli─Źtine hot searches Google trends 2023 sa v├ím zobrazia automaticky po otvoren├ş str├ínky Google Trends.

Tieto inform├ície s├║ pravidelne aktualizovan├ę a neust├íle sa menia. U┼żito─Źn├ę s├║ najm├Ą pre market├ęrov, novin├írov, m├ędia a v├Żvoj├írov, preto┼że v─Ćaka nim vedia, ─Źo v poslednej dobe ─żud├ş najviac tr├ípi a o ─Źo sa zauj├şmaj├║.

Google trends worldwide

Google trends worldwide alebo teda v sloven─Źine Google trends celosvetovo v├ím automaticky zobraz├ş najvyh─żad├ívanej┼íie slov├í z cel├ęho sveta.

Tento zoznam n├íjdete na ├║vodnej obrazovke v jej spodnej ─Źasti. V pr├şpade, ┼że si chcete pozrie┼ą popul├írne vyh─żad├ívan├ę fr├ízy in├ęho ┼ít├ítu, sta─Ź├ş si zada┼ą lokalitu ┼ít├ítu, pre ktor├║ chcete vidie┼ą v├Żsledky.

Napr├şklad Andrew Tate Google trends patrilo medzi glob├ílne najvyh─żad├ívanej┼íie slov├í na Google trends 2022.

Google trends API

API Google trends je programov├ę rozhranie poskytuj├║ce pr├şstup k d├ítam z Google trends. V─Ćaka tomuto ┼íikovn├ęmu rozhraniu program├ítori a v├Żvoj├íri z├şskavaj├║ inform├ície o popularite vyh─żad├ívan├Żch fr├íz.

Tieto inform├ície, ktor├ę z API z├şskaj├║, ─Ćalej vyu┼ż├şvaj├║ pri tvorbe aplik├íci├ş a webov├Żch str├ínok. V─Ćaka tomu dok├í┼żu vytvori┼ą atrakt├şvne a l├íkav├ę prostredie aplik├ície ─Źi webovej str├ínky, ktor├ę pritiahne ove─ża viac u┼ż├şvate─żov.

Google Trends API je dostupn├ę pre v├Żvoj├írov cez Google Cloud Platform.

Najvyh─żad├ívanej┼íie slov├í na Google 2023

Najvyh─żad├ívanej┼íie slov├í na Google 2023 pre Slovensk├║ republiku mali r├┤zny charakter. A odv├şjali sa od s├║─Źasnej spolo─Źenskej a politickej situ├ície na Slovensku

Toto s├║ naj─Źastej┼íie vyh─żad├ívan├ę slov├í na Google trends 2023 na Slovensku:

 • Vo─żby
 • Referendum
 • Vojna v Izraeli a P├ísme Gazy
 • Zemetrasenie dnes
 • Rammstein Tren─Ź├şn
 • Lovestream
 • Vojna na Ukrajine
 • Vo─║by ─îesko
 • Zemetrasenie Turecko
 • Ponorka Titanic

Jednotliv├ę v├Żrazy s├║ zoraden├ę od najvyh─żad├ívanej┼íieho slova a postupne m├í zoznam klesaj├║cu popularitu vyh─żad├ívania.

Pokia─ż v├ís zauj├şma ak├ę slov├í boli najvyh─żad├ívanej┼íie vo svete, dozviete sa to vo videu ni┼ż┼íie.

Najvyh─żad├ívanej┼íie osobnosti 2023

Najvyh─żad├ívanej┼íie osobnosti roka 2023 s├║ rozdelen├ę do dvoch kateg├│ri├ş. A to konkr├ętne na ─żud├ş zo slovenskej sc├ęny a na skupinu zo zahrani─Źia.

Najvyh─żad├ívanej┼íie osobnosti 2023 zo Slovenska a zahrani─Źia

Poradie vyh─żad├ívaniaSlovenskoZahrani─Źie
1Robert FicoPetr Pavel
2Rudolf HuliakMario Cimarro
3Barbora RichterováJenna Ortega
4Al┼żbeta Ferencov├íCeline Dion
5Kamila Heribanov├íVojt─Ťch Dyk
6Martina ┼áimkovi─Źov├íJeremy Renner
7Peter PellegriniDavid Beckham
8Richard AutnerJennifer Connelly
9Michal ┼áime─ŹkaKazma (Kamil Barto┼íek)
10Zuzana DolinkováAndrej Babiš

V pr├şpade, ┼że sa zauj├şmate aj o svetov├ę vyh─żad├ívanie osobnost├ş, op├Ą┼ą si zoznam top desa┼ą vyh─żad├ívan├ş z kateg├│rie osobnosti m├┤┼żete pozrie┼ą vo videu google trends youtube ni┼ż┼íie.

Okrem v┼íeobecnej kateg├│rie a kateg├│rie osobnost├ş Google trends vyhodnocuje aj kateg├│rie :

 • Ako ? – najvyh─żad├ívanej┼í├ş v├Żraz bol : Ako voli┼ą?
 • Kde? – najvyh─żad├ívanej┼í├ş v├Żraz bol: Kde bud├║ MS v hokeji?
 • Kedy? – najvyh─żad├ívanej┼í├ş v├Żraz bol: Kam na huby Ko┼íice
 • Kto? – najvyh─żad├ívanej┼í├ş v├Żraz bol: Kto vyhral vo─żby?
 • ─îo je? – najvyh─żad├ívanej┼í├ş v├Żraz bol : ─îo je SWIFT?
 • Smutn├ę odchody – najvyh─żad├ívanej┼í├ş v├Żraz bol : Daniel Heriban

Google trends wikipedia

Ak zad├íte Google trends wikipedia do vyh─żad├ívania n├íjdete inform├ície o tomto analytickom n├ístroji.

Ud├íva sa, ┼że Google Trends je webov├í str├ínka od spolo─Źnosti Google, ktor├í analyzuje popularitu naj─Źastej┼í├şch vyh─żad├ívac├şch dopytov vo vyh─żad├ívan├ş Google v r├┤znych regi├│noch a jazykoch.

Zdroje: trends.google.sk, wikipedia.sk, youtube.com

T├ęmata:
Internet
Voyo.sk program na dnes

Najnov┼íie ─Źl├ínky