Ruža pre nevestu 2 Sledujte bez reklám!

Silvestrovské priania 2024 – pozdravy, vtipné, vinše, SMS blahoželania

Aktualizované:

Autor: Denisa

Silvestrovské priania 2023

Koniec roka sa nezadržateľne blíži a s ním aj veľkolepé oslavy, ktoré sprevádzajú ohňostroje a silvestrovské priania. Potešte vašich blízkych ku koncu roka výstižným silvestrovským pozdravom, ktoré urobí originálnu bodku za predchádzajúcim rokom.

Silvestrovské priania

Silvester a Nový rok je spojený nielen s oslavami, šampanským a zábavou, ale aj originálnymi novoročnými a silvestrovskými prianiami, s ktorými uzavriete starý rok a vykročíte s vtipom a gráciou do toho nového.

Silvestrovské oslavy sú oslavy Nového roku, ktoré sa konajú v posledný deň roka Gregoriánskeho kalendára, a to 31. decembra na Silvestra. 

Tento deň je takisto dňom plných tradícií, pričom vo svete sa Silvester oslavuje naozaj veľkolepo.

V článku nájdete

Silvestrovské priania 2024

Hľadáte originálne silvestrovské blahoželania a neviete si vybrať? My vám poradíme!

Ak ste milovníkom digitálnych technológií, pošlite vašim známym a rodine silvestrovské želania s obrázkom, ktoré ľahko odošlete cez rôzne aplikácie vo vašom smartfóne.

Ak máte radšej klasické pozdravy, nezabudnite kúpiť vašim známym a kamarátom tradičnú silvestrovskú pohľadnicu, ktorú zoženiete v každom obchode alebo trafike, pretože Silvester a priania idú zaručene dokopy.

Nezabudnite si však skontrolovať otváracie hodiny na Silvestra, aby ste sa neprešli do obchodu zbytočne.

Silvestrovské pozdravy

Silvestrovské pozdravy predstavujú klasické pohľadnice, pričom na výber máte vtipné silvestrovské priania, silvestrovské pozdravy s obrázkami a veľa ďalších námetov.

A ak hľadáte niečo naozaj originálne, tak v tom prípade si môžete vyrobiť prianie na Silvester sami!

Hodiny tíško tikajú, nový rok už vítajú. Prišiel teda správny čas, želajme si zas a zas, veľa šťastia, zdravia, lásky, nech je život bez prekážky. Šťastný Silvester!

Silvestrovský prípitok nech Ti je na úžitok, nech sa smútky a trápenia na radosti premenia. Nech Ťa bolesť nezraní, to je mojim želaním. Šťastný nový rok!

Tak ako dnes starý rok padá, nech do Tvojho srdiečka šťastie sadá, zabudni na bolesť a starosti a preži ďalší rok v láske a radosti. Šťastný Silvester!

Silvestrovské SMS

Ste na Silvestra v zahraničí alebo ďalej od domova a už nestíhate poslať vašej rodine silvestrovské prianie poštou? Žiadny problém!

Originálne silvestrovské SMS sú skvelá voľba pre tých, ktorí hľadajú jednoduché a rýchle riešenie, ako poslať silvestrovské želanie.

Avšak pri posielaní SMS-ky nezabudnite na dobitie kreditu, pretože by sa mohlo ľahko stať, že silvestrovská SMS nedorazí včas.

„Nech zvony zvonia, srdcia plesajú, sviece horia a čaše štrngajú. Teraz, keď máme do konca roka iba krok prajeme veselého Silvestra a šťastný nový rok.“

„Čo bolo zlé v starom roku, utop v perlivom moku. A v tom novom všetko naj, s úsmevom ho privítaj. Šťastný Silvester!“

„Do nového roku veľa pohody, šťastnej nálady, žiadne nehody, významné dohody, humorné príhody a ďalšie života výhody. Šťastný Silvester!

Silvestrovské priania 2023
Zdroj: unsplash.com

Silvestrovské vinše

Silvestrovské priania a vinše majú za úlohu popriať vašim blízkym, rodine a známym šťastie, zdravie, lásku, úspechy a hojnosť do nového roka.

Vybrali sme pre vás originálne silvestrovské vinše, ktoré potešia naozaj každého!

„Z celého srdca Ti prajem rok plný odvahy pre srdce, ticha pre myseľ a pozornosti pre prítomnosť TU a TERAZ! Šťastný Silvester!“

„Krásny a veselý Silvester, do nového roka oceán šťastia, more lásky, rieku priateľstva a potok zdravia, pramienok nádeje a ani kvapku sklamania. Šťastný Silvester!“

„Zvoní, zvoní zvonec, že je roku koniec. Zdvihnime teda poháre, pripime na budúci rok celučký. Nech šťastie, zdravie nás v ňom sprevádza a nič dobré sa nepokazí. Šťastný Silvester!“

Vtipné silvestrovské priania

Vtipné silvestrovské priania sú ideálne pre vašich kamarátov a mladšie ročníky, ktorým klasické priania na Silvestera nič nehovoria.

Vyčarujte im preto úsmev na tvári a siahnite po takých pozdravoch a prianiach, ktoré zaručene pobavia každého!

„Pamätáš sa, ako sme strašne ako deti túžili ostať hore na Silvestra? Teraz jediné, čo od Silvestra chceme, je dobre sa vyspať : ) Krásneho Silvestra prajeme!“

„VVššeettkkoo nnaajjlleeppššiiee ddoo nnoovvééhhoo rrookkaa.. AA nneeppii!! Uužž vviiddííšš ddvvaakkrráátt.. Šťastného Silvestra!“

„Až ti šampusový štupeľ trafí do oka, až ťa vyšetria a uznajú za cvoka, až ti bude od chľastu veľmi zle, až ohňostroj ti v zadku vyprskne, bude neskoro ti šťastie priať, tak ti ho prajem teraz na stokrát. Šťastný Silvester!“

Ako vyrobiť priania na Silvester

Tak, ako aj ku blahoželaniam k narodeninám alebo meninám, tak aj k silvestrovským pozdravom nájdete na internete veľa inšpirácie, ako si vyrobiť takúto pohľadnicu aj u vás doma.

Stačí sa pozrieť na YouTube a do vyhľadávania zadať formulku ako si vyrobiť silvestrovské a novoročné priania“.

Po kliknutí na tlačidlo ENTER na vás vyskočí hneď niekoľko inšpiratívnych videí, ako vyrobiť silvestrovské prianie, ktoré nebude mať nikto iný!

Zdroje: youtube.com, unsplash.com, homemade-gifts-made-easy.com, goodhousekeeping.com

Najnovšie články