Ruža pre nevestu 2 Sledujte bez reklám!

Novoročné priania 2024 – pozdravy, novoročné SMS, vinše s obrázkom

Aktualizované:

Autor: Denisa

Novoročné priania - vinše, sms, pozdravy

Novoročné priania sú zaužívaný a overený spôsob, ako popriať vašim najbližším všetko dobré v Novom roku. Nechajte sa inšpirovať skvelými tipmi na novoročné vinše s obrázkom, tradičné a vtipné novoročné pozdravy, či novoročné SMS, s ktorými dozaista ohúrite!

Novoročné priania

Novoročné priania zo srdca potešia vašich blízkych rovnako, ako blahoželanie k meninám alebo blahoželanie k narodeninám. Ide o každoročnú tradíciu, na ktorú sa tešia.

Preto keď prichádza ten magický moment, kedy sa jeden rok končí a druhý začína, stačí si vybrať originálne novoročné prianie, s ktorým vyčaríte úsmev všetkým obdarovaným. Či už ide o vtipné, tradičné alebo klasické priania, výber je naozaj široký.

V článku nájdete

Novoročné priania 2024

Novoročné priania 2024, rovnako ako silvestrovské priania nepredstavujú už len pohľadnice s krásnymi ilustráciami, ale novinkou v tomto smere sú novoročné SMS alebo odkazy na sociálnych sieťach, pričom ide o rýchlu a jednoduchú alternatívu.

Klasické novoročné pozdravy kúpite napríklad v obchodoch či papiernictvách, avšak počas vianočných sviatkov si musíte dávať pozor na otváracie hodiny, preto je lepšie kúpiť takéto prianie o čosi skôr.

Novoročné vinše s obrázkom

Novoročné prianie s obrázkom je obľúbeným typom silvestrovských prianí, ktoré skvelo dopĺňajú krásne novoročné citáty a vinše.

Vinše s obrázkom môžete použiť aj na vytvorenie originálneho valentínskeho priania, ktoré poteší každého muža aj ženu!

Na internete nájdete rôzne priania s obrázkami, ktoré sa delia na niekoľko typov, a to:

  • Priania so šampanským
  • Pozdravy s animovanými postavičkami
  • Priania so zimnou krajinou
  • Pozdravy s vianočnými dekoráciami
  • Priania s vtipnými obrázkami

Priania na Nový rok

Novoročné priania môžeme rozdeliť na klasické novoročné pozdravy v podobe pohľadníc, novoročné SMS, vtipné priania na Nový rok, odkazy a pohyblivé obrázky na sociálnych sieťach, ktoré sú obľúbené najmä u mladšej generácie.

Ako inšpiráciu na novoročné prianie môžete použiť aj citáty o živote, ktoré napísal sám život a ktoré majú za úlohu povzbudiť a naštartovať do života.

Klasické novoročné pozdravy

Novoročné prianie v podobe pozdravov a pohľadníc patrí medzi overenú klasiku, s ktorou nikdy nič nepokazíte. Môžete ich poslať každej vekovej kategórií, či už ide o vašu starú mamu alebo súrodenca, poteší sa naozaj každý!

„Meníme rok, meníme sny, túžby, názory, požiadavky na život, meníme partnerov, ale nikdy nemeníme priateľov! Príjemné prežitie Silvestra a šťastný nový rok.“

„V Novom roku ti posielam toľko pusiniek, koľko je v tvojom šampanskom bubliniek.“

„Tak ako dnes starý rok padá, nech do tvojho srdiečka šťastie sadá. Zabudni na bolesť a starosti a preži ďalší rok v láske a radosti.“

Priania na nový rok
Zdroj: pixabay.com

Novoročné SMS

Nie je nič jednoduchšie a rýchlejšie, ako poslať novoročné prianie cez telefón. Novoročné SMS patria medzi obľúbené spôsoby, ako poslať svojim známym a rodine výstižné a krátke prianie, pričom vás to nestojí skoro takmer žiadny čas a peniaze!

Pri posielaní novoročných prianí cez SMS nezabudnite na dobitie kreditu, pretože by sa mohlo ľahko stať, že vaše silvestrovské prianie vašim blízkym nedorazí!

„V novom roku ti želám 53 týždňov pohody, 365 dní šťastia, 8.760 hodín bez starostí, 525.600 minút zdravia a 31.536.000 sekúnd lásky.“

„Želajme si v novom roku, dobrých ľudí vždy po boku. Zdravia, lásky plný dom a spokojný život v ňom. Vôňa medu, ihličia, dobrôt plný stôl, atmosféra sviatočná, liek na každý bôľ.“

„Lyžičku hrdosti, hrnček radosti, kotlík úspechu, jazierko peňazí, more šťastia, oceán zdravia a celý vesmír lásky ti želá v novom roku …“

Vtipné novoročné vinše

Vtipné novoročné priania sú skvelou alternatívou, ako potešiť na Nový rok vašich kamarátov alebo súrodencov. Pošlite im vtipné silvestrovské priania, s ktorými zabodujete u každého, kto má zmysel pre humor.

Vinše s dávkou humoru sú aj obľúbeným typom veľkonočných prianí.

„Pri tých „vinšovačkách“ na Silvestra daj si pozor na mňa extra. Ja sa volám alkohol. Všetko s mierou – nie na mol.“

„Minúty starého roku sa krátia, bublinky v šampuse ožraté sa mlátia, Nový rok starého tiež po hlave mláti, nech sa vám starosť aspoň na rok stratí.“

„Nech čerti od vás smolu odnesú, choroby nech stratia vašu adresu, veľké príjmy malé dane a ostatné primerane. Počas celého roka všetko dobré praje …“

Novoročné priania na stiahnutie

Novoročné prianie si môžete takisto aj stiahnuť a poslať e-mailom, pričom ich nájdete napríklad na webovej stránke Pinterest.com. Ide o pozdravy na stiahnutie s rôznymi novoročnými veršami, ktoré sú doplnené o obrázky s vianočnou tematikou.

Ak ste však zástancom klasiky, tradičné priania kúpite v každom obchode alebo trafike.

Ako vyrobiť novoročný pozdrav

Máte v sebe kúsok kreativity a guráž vyrobiť novoročný pozdrav sami? V tom prípade sa nechajte inšpirovať rôznymi návodmi a videami, s ktorými vytvoríte novoročný pozdrav krok za krokom.

Takýto typ novoročného pozdravu poteší naozaj každého, pretože ide o prianie vyrobené z lásky, s trpezlivosťou a nápadom, ktorý sa cení!

Zdroj: youtube.com, pixabay.com, unsplash.com

Najnovšie články