Ruža pre nevestu Sledujte v predstihu!

Kaufland otváracie hodiny – dnes, zajtra, počas sviatkov, Bratislava

Aktualizované:

Autor: Denisa

Kaufland otváracie hodiny 2023

Kvalitné a čerstvé potraviny nakúpite v obchodnom dome Kaufland. Preto pokiaľ vás zaujíma, aké sú Kaufland otváracie hodiny počas sviatkov, dnes, zajtra alebo v konkrétnych predajniach, odporúčame vám čítať ďalej!

Kaufland otváracie hodiny

Sieť supermarketov Kaufland má na Slovensku dlhú tradíciu. Aktuálne na Slovensku nájdete viac ako 60 prevádzok, pričom otváracie hodiny sa môžu vzhľadom k mestu, kde sa predajňa nachádza, líšiť.

Predajne Kaufland dnes nájdete takmer v každom meste na Slovensku. Overte si, aké Kaufland otváracie hodiny dnes a zajtra na vás čakajú napr. počas sviatkov v Bratislave, Košiciach, Prešove alebo Nitre.

V článku nájdete

Kaufland otváracie hodiny dnes

Kaufland otváracie hodiny dnes sú vo všetkých pobočkách na Slovensku rovnaké. To znamená, že všetky predajne sú otvorené v týždni od 7:00 do 21:00h, s výnimkou nedele, kedy sa otvára o 8:00h.

Výnimkou môžu byť Kaufland predajne v nákupných centrách, ktoré sa otvárajú o čosi neskôr, a to od 8:00h.

Kaufland dlhoročne patrí medzi najobľúbenejšie supermarkety, a to vďaka širokému sortimentu, nízkym cenám a vernostnému programu Kaufland Card, s ktorou verní zákazníci každý mesiac ušetria ešte viac ako doteraz. 

Kaufland otváracie hodiny 2024

DeňČas
Pondelok – Sobota7:00 – 21:00h
Nedeľa8:00 – 20:00h

Čo sa týka otváracích hodín počas sviatkov, tak tie sa môžu líšiť od klasickej otváracej doby. Rovnako, ako napr. pri Tesco otváracích hodinách, aj predajňa Kaufland býva cez väčšinu sviatkov zatvorená.

Kaufland otváracie hodiny zajtra

Kaufland ponúka svojim zákazníkom široký regionálny sortiment, ktorý sa opiera o čerstvosť a kvalitu pochádzajúcu priamo z ich regiónu.

V ponuke nájdete okrem potravín a nápojov aj interiérové doplnky, oblečenie, kancelársky sortiment, veci na voľný čas a ešte oveľa viac!

Obchodný reťazec takisto pre vás pripravil Kaufland leták, v ktorom nájdete všetky akcie, novinky a sezónny sortiment. Nezabudnite však na to, že Kaufland otváracie hodiny zajtra môžu byť iné, ako otváracie hodiny dnes.

Kaufland otváracie hodiny počas sviatkov 2024

S príchodom Vianoc alebo Silvestra sa ľudia pripravujú na veľkolepé oslavy, ktoré zahŕňajú aj štedrú večeru alebo prípitok či snack na silvestrovskú párty.

To znamená, že návšteva obchodov ako Kaufland je počas sviatkov nevyhnutná, pričom počas štátnych sviatkov sú predajne úplne zatvorené.

Kaufland otváracie hodiny 1.1. 2024

1.1. 2024 nás čaká Nový rok, ktorý je spájaný s predsavzatiami, ktoré si ľudia v tento deň dávajú. Takisto väčšina z nich sa chystá v tento deň nakupovať, avšak mali by vedieť, že na Nový rok je predajňa Kaufland zatvorená.

 • Otváracie hodiny: ZATVORENÉ

Na Nový rok by ste určite nemali zabudnúť aj na vašich blízkych a poslať im novoročné prianie, ktoré ich nabije radosťou a úsmevom do nového roka.

Kaufland otváracie hodiny 6.1. 2024

Podobne, ako na Nový rok, tak i na sviatok Traja králi sú obchody Kaufland zatvorené. Tento sviatok patrí medzi štátne sviatky, čo znamená, že je to deň pracovného pokoja.

 • Otváracie hodiny: ZATVORENÉ

Kaufland otváracie hodiny Veľká noc 2024

„Šibi ryby, mastné ryby“ je na veľkonočnú šibačku azda najpopulárnejšou riekankou zo všetkých. Toto obdobie je spájaná s rôznymi tradíciami, typickými dekoráciami či špecifickým jedlom.

Veľkonočné sviatky trvajú dokopy až 5 dní, to znamená, že overiť si aktuálne Kaufland otváracie hodiny počas Veľkej noci je určite na mieste!

Otváracie hodiny Veľká noc 2024

DátumDeňOtváracie hodiny
28.3Zelený štvrtok 7:00 – 20:00h
29.3Veľký piatokzatvorené
30.3Biela sobota7:00 – 20:00h
31.3Veľkonočná nedeľazatvorené
1.4Veľkonočný pondelokzatvorené

Otváracie hodiny Kaufland 1.5. 2024

Ako lepšie osláviť Sviatok práce ako tým, že v tento deň máte od pracovného nasadenia voľno! Sviatok práve totižto patrí k štátnym sviatkom, čiže v tento deň sa nechodí do práce a všetky obchody, vrátane Kauflandu sú zatvorené.

 • Otváracie hodiny: ZATVORENÉ

Tento deň radšej využite napr. na návštevu Národných parkov Slovenska alebo najznámejšie via ferraty u nás.

Kaufland otváracie hodiny 8.5. 2024

Začiatkom mája na Slovensku oslavujeme veľmi dôležitý sviatok, a to Deň víťazstva nad fašizmom.

Môžete ho osláviť napr. dobrým jedlom alebo kvalitným vínom, avšak nakúpiť si musíte deň vopred, pretože Kaufland otváracie hodiny vás 8.5. určite nepotešia. Všetky obchody sú totižto v tento deň zatvorené.

 • Otváracie hodiny: ZATVORENÉ

Kaufland otváracie hodiny 5.7. 2024

V tento deň si pripomíname príchod slovanských vierozvestcov Cyrila a Metoda na Veľkú Moravu. Sviatok svätého Cyrila a Metoda je prikázaný sviatok, ktorý sa oslavuje po celom Slovensku.

Rovnako, ako aj v iné prikázané sviatky, aj v tento deň je supermarket Kaufland zatvorený.

 • Otváracie hodiny: ZATVORENÉ

Namiesto nákupov si môžete v tento deň pozrieť napr. kresťanský film s posolstvom zdarma na Kukaj to.

Kaufland otváracie hodiny SNP 29.8. 2024

29.8. 2024 si pripomíname štátny sviatok Slovenské národné povstanie, ktorého prípravu v roku 1943 inicioval Edvard Beneš, vodca česko-slovenskej exilovej vlády.

Ľudia by na tento deň rozhodne nemali zabudnúť, preto sú v tento deň Kaufland otváracie hodiny zatvorené, čo môžete využiť napr. na návštevu turistickej trasy Cesta hrdinov SNP.

 • Otváracie hodiny: ZATVORENÉ

Kaufland otváracie hodiny 1.9. 2024

Prvého septembra si pripomíname štátny sviatok Deň ústavy SR, čiže prijatie Ústavy Slovenskej republiky Slovenskou národnou radou (SNR), ku ktorému došlo 1. septembra 1992.

Čo sa týka Kaufland otváracích hodín, tak aj v tento štátny sviatok sú všetky predajne Kaufland zatvorené.

 • Otváracie hodiny: ZATVORENÉ

Inak tomu nie je ani v iných predajniach a obchodných reťazcoch, pričom kompletný prehľad otvorených obchodov 1.9. nájdete v tomto článku.

Kaufland otváracie hodiny 15.9. 2024

V mesiaci september takisto okrem sviatku Deň ústavy SR oslavujeme aj prikázaný cirkevný sviatok, a to Sviatok Sedembolestnej Panny Márie. Tento deň je venovaný pamiatke sedembolestí Panny Márie a nájdete ho aj v katolíckom kalendári.

V tieto dni sú všetky obchody zatvorené, avšak nakúpiť si môžete napr. u súkromných predajcov.

 • Otváracie hodiny: ZATVORENÉ

Kaufland otváracie hodiny 28.10. 2024

Deň vzniku ČSR pripadá na 28.10. Tento deň sa síce oslavuje, no nepatrí medzi dni pracovného pokoja. To znamená, že v tento deň je predajňa Kaufland otvorená podľa klasických otváracích hodín.

 • Otváracie hodiny: 7:00 – 21:00 h

Ak chcete zistiť otváracie hodiny v Deň vzniku ČSR u iných obchodných reťazcov, tak kompletný prehľad nájdete v tomto článku.

Kaufland otváracie hodiny 1.11. 2024

Otvorené obchody 1.11. 2024 nebudú, keďže v týchto dňoch sa oslavuje Sviatok všetkých svätých, ktorý patrí medzi štátne sviatky. To platí aj pre Kaufland otváracie hodiny.

 • Otváracie hodiny: ZATVORENÉ

Namiesto obchodov sa 31.10, teda deň pred Sviatkom všetkých svätých radšej zabavte na Halloween párty, alebo si doma pozrite Halloween filmy, ktoré vám navodia tu pravú tajomnú atmosféru.

Otváracie hodiny Kaufland 17.11. 2024

Dňa 17.11. 2024 sa oslavuje sviatok Deň boja za slobodu a demokraciu, kedy si pripomíname významnú historickú udalosť.

V tieto dni sú všetky obchody zatvorené, avšak nakúpiť si môžete napr. u súkromných predajcov, ktorí si otváraciu dobu na rozdiel od Kaufland otváracích hodín určujú sami.

 • Otváracie hodiny: ZATVORENÉ

Otvorené obchody 17.11. nie sú v tento deň ani u iných obchodných reťazcov.

Kaufland otváracie hodiny zajtra
Zdroj: unsplash.com

Vianoce 2024 Kaufland otváracie hodiny

Vianoce sú považované za najkrajšie sviatky v roku, ktoré sú spájané s vianočnými trhmi, darčekmi, tradíciami či vianočnými filmami. Takisto nesmieme zabudnúť ani na koláče, zemiakový šalát či kapustnicu, ktoré sú súčasťou štedrej večere.

Preto ak potrebujete počas vianočných sviatkov nakúpiť, malo by vás zaujímať, aké sú Kaufland otváracie hodiny cez sviatky 2024.

Otváracie hodiny Vianoce 2024

DátumDeňOtváracie hodiny
24.12Štredrý deň7:00 – 11:00h
25.12Prvý sviatok vianočnýzatvorené
26.12Druhý sviatok vianočnýzatvorené

Kaufland zverejňuje svoje otváracie hodiny na ich inernetovej stránke alebo v ich aplikácii Kaufland Card.

Kaufland otváracie hodiny Silvester 2024

Silvester to sú oslavy, prípitky, ohňostroj a kopec zábavy, ktoré sú typické pre posledný deň v roku. Tento deň nie je považovaný za klasický sviatok, avšak otváracie hodiny v obchodoch sú počas Silvestra upravené.

Rovnako je tomu aj pri Kaufland otváracích hodinách, ktoré sú v tennto deň skrátené.

 • Otváracie hodiny: 7:00 – 18:00h

Čo sa týka Silvestra 2024, tak tento deň by ste mali osláviť s rodinou, kamarátmi a vašimi najbližšími, ktorých okrem ohňostroju určite poteší aj vtipné silvestrovské prianie.

Kaufland otváracie hodiny Bratislava

Predajne Kaufland nájdete dnes už takmer po celom Slovensku, preto nakúpiť si v tomto supermarkete je naozaj jednoduché. Čo sa týka predajní v jednotlivých mestách, tak niektoré prevádzky sú navštevované viac a niektoré menej.

Čo sa týka otváracích hodín, tak tie by mali byť v každej predajni rovnaké, avšak záleží aj od toho, či sa predajňa nachádza v obchodnom centre alebo je postavená samostatne.

Bratislava Kaufland otváracie hodiny 2024

V hlavnom meste Slovenska sa nachádza dokopy 8 predajní Kaufland, v ktorých nájdete široký sortiment ako potraviny, nápoje, doplnky, drogériu a ďalšie.

Kaufland otváracie hodiny Bratislava

NázovOtváracie hodiny
Kaufland Bratislava-Nové MestoPO-SO 7:00 – 21:00h
NE 8:00 – 20:00h
Kaufland Bratislava-Karlova VesPO-SO 7:00 – 21:00h
NE 8:00 – 20:00h
Kaufland Bratislava-AvionPO-NE 8:00 – 21:00h
Bratislava-RacaPO-SO 7:00 – 21:00h
NE 8:00 – 20:00h
Kaufland Bratislava-DúbravkaPO-SO 7:00 – 21:00h
NE 8:00 – 20:00h
Kaufland Bratislava-PetržalkaPO-SO 7:00 – 21:00h
NE 8:00 – 20:00h
Kaufland Bratislava-Petržalka-DanubiaPO-SO 7:00 – 21:00h
NE 8:00 – 20:00h
Kaufland Bratislava-Podunajské BiskupicePO-SO 7:00 – 21:00h
NE 8:00 – 20:00h

Podobne sú na tom aj Kaufland otváracie hodiny Košice, Prešov a Nitra. Aktuálne Kaufland otváracie hodiny v týchto mestách nájdete na oficiálnej stránke kaufland.sk.

Takisto tu nájdete aj rôzne súťaže, ako napríklad Adventný kalendár Kaufland 2024.

Zdroje: kaufland.sk, youtube.com, unsplash.com

Najnovšie články