LOH 2024 Všetky info tu!

IMPA jazdené vozidlá – predaj, servis a služby, skladové vozidlá, eshop a recenzie

Aktualizované:

Autor: Marcela

IMPA jazdené vozidlá

IMPA jazdené vozidlá ponúka na predaj preverené vozidlá. Nájdete ich v mestách ako Bratislava, Žilina, Liptovský Mikuláš či Dolný Kubín. Viete ako vyzerajú ich služby a čo ponúka servis vozidiel? Pozrite si ich eshop s vozidlami Škoda, Hyundai alebo Toyota.

IMPA jazdené vozidlá

IMPA jazdené vozidlá je spoločnosť, ktorá ponúka takmer po celom Slovensku predaj preverených jazdených vozidiel.

Okrem samotného predaja sa spoločnosť zamierava na poskytovanie množstva zákazníckych výhod, ako je servis vozidiel a doplnkové služby. Podobne ako Carvago SK.

Spoločnosť je na trhu už viac ako dvadsaťtri rokov a počas ich pôsobenia predali tisícky vozidiel. Mimo jazdených vozidiel nájdete v ich ponuke aj autorizované komponenty a súčiastky na viacero typov vozidiel.

V článku nájdete:

IMPA predaj jazdené vozidlá

IMPA predaj jazdených vozidiel je jednou z možností ako získať preverené jazdené vozidlo od autorizovaného predajcu. A s kvalitným vozidlom sa budete môcť vybrať napríklad k susedom do Českej republiky, tma sa vám zíde česká dialničná známka.

Predajca IMPA sa zaručuje za vozidlá, ktoré má v ponuke a garantuje, že vozidlá zakúpené cez túto spoločnosť budú výsledkom dlhého a spokojného užívania bez obáv z neznámeho pôvodu alebo zlého technického stavu.

Napriek tomu, že IMPA zaručuje skvelý technický stav vozidla, nezabudnite si zistiť čo treba na STK, aby ste vedeli načo si pri kúpe jazdeného vozidla dávať pozor.

IMPA preverené jazdené vozidlá na predaj si môžete vybrať osobne v niekoľkých pobočkách na Slovensku, alebo si môžete ponuku vozidiel pozrieť na ich webovej stránke.

V prípade, že chcete vozidlá doviezť zo zahraničia, môžete využiť služby Carvago SK.

IMPA jazdené vozidlá ŠKODA

IMPA jazdené vozidlá ŠKODA sú dominantným produktom v portfóliu značky IMPA. Práve IMPA je autorizovaným predajcom automobilov značky ŠKODA.

V ponuke IMPA nájdete jazdené vozidlá ale aj úplne nové automobily ŠKODA.

K jazdeným vozidlá značky ŠKODA si môžete dokúpiť aj celoročné pneumatiky, vďaka ktorým ušetríte čas, skladový priestor a peniaze.

IMPA jazdené vozidlá Hyundai

IMPA jazdené vozidlá Hyundai nájdete rovnako v ponuke IMPA ako vozidlá značky Škoda.

V porovnaní so značkou Škoda nájdete v ponuke oveľa viac jazdených vozidiel ako úplne nových automobilov.

IMPA skladové vozidlá

IMPA skladové vozidlá sú vozidlá, ktoré sú pre vás pripravené ihneď k odberu. Skladové vozidlá nájdete zverejnené na ich oficiálnych stránkach v sekcii predaj vozidiel.

Rovnako vám skladové vozidlá predstavia aj zamestnanci jednotlivých pobočiek.

Výhodou skladových vozidiel je nulová čakacia doba na vozidlo. Pokiaľ si vyberiete automobil zo skladových zásob, to znamená, že po uskutočnení platby a administratívnych úkonov je vaše.

Vozidlá si môžete po dohode prísť vyskúšať a prakticky ešte v ten deň na nich odísť domov. Rovnako aj aukčné centrum má k disozícii jazdené vozdilá, ktoré si môžete vydražiť.

IMPA jazdené vozidlá Slovensko

IMPA jazdené vozidlá na Slovensku má viacero kamenných pobočiek, kde sa môžete prísť osobne pozrieť a prebrať kúpu jazdeného vozidla priamo s preškolenými zamestnancami.

Celkovo na Slovensku nájdete sedem autorizovaných IMPA pobočiek a všetky sa zaoberajú rovnakou činnosťou. A to konkrétne autorizovaný predaj vozidiel Škoda, autorizovaný servis a komplexné servisné služby pre vozidlá Škoda, Volkswagen, Audi a a autorizovaný predaj a servis vozidiel Hyundai.

V prípade, že máte záujem o vozidlo BMW, môžete ho vyhrať v Shell súťaži.

IMPA jazdené vozidlá Bratislava

IMPA jazdené vozidlá Bratislava a ich pobočka je pre zákazníkov otvorená každý pracovný deň a dokonca aj sobotu.

Na tejto pobočke si môžete zakúpiť vozidlo alebo si zabezpečiť autorizovaný servis vozidla či likvidáciu poistnej udalosti.

Pobočku nájdete na adrese :

 • Panónska cesta 23, 851 04 Bratislava
IMPA jazdené vozidlá Bratislava
Zdroj: co-to-je.sk

IMPA jazdené vozidlá Žiad nad Hronom

IMPA jazdené vozidlá Žiar nad Hronom ponúka služby autorizovaného predajcu motorových vozidiel Škoda a rovnako tu nájdete autorizovaný servis osobných a úžitkových vozidiel Volkswagen.

Okrem toho pobočka Žiar nad Hronom disponuje stanicou technickej a emisnej kontroly.

Pobočka je otvorená každý pracovný deň od ôsmej hodiny rána až do poobedných hodín, záleží od služby, ktorú od IMPA potrebujete. Pobočku nájdete na adrese:

 • Vieska 285, 965 01 Ladomerská Vieska

Pri kúpe jazdených vozidiel si musí nový majiteľ splniť zákonnú povinnosť, ktorou je prepis auta.

IMPA Dolný Kubín jazdené vozidlá

IMPA Dolný Kubín jazdené vozidlá je oravským zástupcom pobočiek a ponúka základnú radu služieb ako ostatné pobočky.

V Dolnom Kubíne môžete dokonca zdarma odovzdať staré pneumatiky a akumulátory.

Pobočku v Dolnom Kubíne nájdete na adrese:

 • Janoškova 2278, 026 01 Dolný Kubín
IMPA jazdené vozidlá Dolný Kubín
Zdroj: co-to-je.sk

IMPA Žilina jazdené vozidlá

IMPA Žilina jazdené vozidlá je ďalšou pobočkou autorizovaného predajcu a servisu vozidiel. V Žiline nájdete služby ako autorizovaný predaj a servis vozidiel Škoda a autorizovaný servis osobných automobilov Volkswagen.

Žilinskú pobočku nájdete na adrese :

 • Pri rieke 795/3, 010 01 Žilina – Strážov

IMPA jazdené vozidlá ostatné pobočky

Okrem vyššie spomenutých pobočiek existujú pobočky aj v nasledovných mestách:

 • IMPA Liptovský Mikuláš
 • IMPA jazdené vozidlá Šamorín
 • IMPA Economy Bytča

IMPA eshop

IMPA eshop je súčasťou webovej stránky IMPA. Napriek tomu, že by ste tu očakávali ponuku vozidiel na predaj, eshop sa zameriava najmä na vnútornú a vonkajšiu výbavu, kozmetiku a kvapaliny do auta.

V ponuke eshopu IMPA nájdete aj bicykle Škoda a príslušenstvo k nim a rovnako tu nájdete napríklad modely áut či cyklistické oblečenie.

IMPA jazdené vozidlá eshop
Zdroj: co-to-je.sk

IMPA jazdené vozidlá servis a služby

IMPA jazdené vozidlá servis a služby sú okrem predaja vozidiel veľmi silnou súčasťou poskytovaných služieb spoločnosti IMPA. Napriek tomu, že spoločnosť sa venuje predaju automobilov ŠKODA a Hyundai, autorizovaný servis poskytuje aj iným značkám automobilov.

Medzi servisné služby, ktoré IMPA poskytuje patrí :

 • Údržba automobilov a pravidelné servisné prehliadky
 • Mechanické opravy automobilov
 • Opravy klimatizácie
 • Pneuservis
 • Expresný servis
 • Prvú pomoc na cestách
 • Likvidáciu poistných udalostí

Po zakúpení vozidla je nový majiteľ povinný dokúpiť si povinnú výbavu auta, ktorú upravuje platná legislatíva.

IMPA jazdené vozidlá recenzie

IMPA jazdené vozidlá recenzie sú veľmi pozitívne. Ľudia si pochvaľujú odbornosť zamestnancov a kúpu vozidla bez akýchkoľvek problémov. Ústretoví zamestnanci sprevádzajú zákazníka celou kúpou vozidla a ku každému majú osobitný prístup.

Rovnako si zákazníci pochvaľujú aj spolahlivosť servisu a veľmi kvalitné služby, ktoré v servise poskytujú. Rovnako ako predajcovia sú veľmi vychvaľovaní aj samotní zamestnanci servisu.

IMPA Žilina recenzie

IMPA recenzie na prevádzku v Žiline sú veľmi pozitívne a zákazníci si pochvaľujú kvalitu servisu a aj správanie zamestnancov a odbornosť pri výbere vozidla.

IMPA jazdené vozidlá kontakt

IMPA jazdené vozidlá kontakt nájdete na ich oficiálnych stránkach. Máte niekoľko možností, ktoré môžete na kontaktovanie využiť:

 • kontaktný formulár zverejnený na webovej stránke IMPA
 • emailom – konkrétne mesto@impa.sk – bratislava@impa.sk
 • telefonicky – číslo konkrétnej pobočky nájdete na stránkach IMPA

Zdroje: impa.sk, youtube.com

Témata:
Rady a tipy

Najnovšie články