Ruža pre nevestu Sledujte v predstihu!

Smolu nosíš ty láska – dej, herci, Voyo, Netflix a recenzie

Aktualizované:

Autor: Marcela

Smolu nosíš ty láska dej

Film Smolu nosíš ty, láska patrí medzi populárne slovenské romantické komédie. Sledovať ho môžete aj online, poradíme vám, kde všade ho nájdete. Pozrite sa na to, na akých hercov sa môžete tešiť a akým hodnoteniam na ČSFD tento slovenský projekt čelí.

Smolu nosíš ty, láska

Film Smolu nosíš ty, láska prináša romantický príbeh, podobne ako seriál Mama na prenájom. Tento slovenský film vyšiel v lete v roku 2023 a na jeho tvorbe sa podieľalo niekoľko zvučných mien.

Vďaka československému hereckému obsadeniu je táto filmová snímka považovaná aj za československú. Napriek tomu, že bola natočená na Slovensku.

V článku nájdete

Film Smolu nosíš ty láska dej

Dej filmu Smolu nosíš ty láska sa sústredí na päťdesiatničku Moniku, ktorá je právnička a má pocit, že v živote už dosiahla všetko, čo spoločnosť očakáva. No napriek tomu sa necíti v živote šťastná.

Dieťa už je v takom veku, že ju nepotrebuje, v kariére sa jej darí a každý ju pozná ako úspešnú workoholičku. Jediné, čo ju robí nešťastnou je to, že s manželom si čoraz menej rozumejú a majú málo spoločeného.

Monika sa rozhodne vystúpiť zo svojej komfortnej zóny a rozhodne sa objaviť svoje dobdrodružné ja a prihlási sa na kurz lezenia, ktorý organizuje Igor.

Igor a Monika sa nezhodujú v ničom. Igor je spontánny, chaotický a celoživotný dobrodruh bez sebareflexie a nemá žiaden zmysel pre zodpovednosť.

Smolu nosíš ty láska trailer

Trailer k filmu Smolu nosíš ty, láska je možnosť, ako si urobiť prvý dojem o tejto komédii.

Smolu nosíš ty láska herci

Film Smolu nosíš ty, láska kombinuje slovenských a českých profesionálnych hercov, ktorých ste mohli vidieť v rôznych filmoch a seriáloch či napríklad aj v tanečnej súťaži Lets Dance.

Smolu nosíš ty láska obsadenie

V slovenskom filme Smolu nosíš ty, láska, môžete vidieť týchto hercov:

 • Michaela Čobejová
 • Ivan Franěk
 • Leona Skleničková
 • Jakub Štáfek
 • Vladimír Hajdu
 • Marko Igonda
 • Vladimír Čema

Smolu nosíš ty láska online

Film Smolu nosíš ty, láska si dnes viete pozrieť už aj online.

Na výber máte z viacero streamovacích platforiem, kde tento film nájdete alebo si môžete vybrať internetové stránky, na ktorých si film pozriete zdarma, ale musíte počítať s tým, že si budete musieť pozrieť aj reklamy.

Smolu nosíš ty láska Voyo

Voyo je jedna z možností, kde si môžete pozrieť Smolu nosíš ty, láska bez reklám a vo výbornej kvalite.

Streamovacia platforma Voyo je spoplatnená, avšak môžete si ju vyskúšať na 7 dní zdarma, vďaka čomu si môžete pozrieť tento film bez reklám, v dobrej kvalite a zdarma.

Smolu nosíš ty láska Netflix

Na streamovacej platforme Netflix, kde nájdete množstvo zahraničných aj slovenských filmov, konkrétne film Smolu nosíš ty, láska nenájdete.

Avšak na tejto platforme je množstvo ďalších možností, čo si pozrieť, toto sú najlepšie filmy na Netflixe, ktoré vám odporúčame.

Smolu nosíš ty láska Bombuj

Film Smolu nosíš ty, láska si môžete pozrieť bez poplatkov na internetovej stránke Bombuj si.

Na tejto stránke musíte počítať s tým, že pred a počas pozerania na vás budú vyskakovať reklamy a kvalita filmu nemusí byť tak dobrá, ako by ste očakávali.

Smolu nosíš ty láska scenárista

Scenáristom filmu Smolu nosíš ty, láska je Lukáš Obermajer.

Lukáš Obermajer je známy aj vďaka iným dielam, medzi najznámejšie seriály, na ktorých sa podielal ako scéranista je seriál Mama na prenájom.

Rovnako ho môžete poznať aj z projektov, ako napríklad:

 • Som mama
 • Jenny
 • Výlet
 • VGBND

Okrem scenáristu je aj populárne meno režiséra, ktorým pri tomto filme bol Samuel Spišák, ktorého môžete poznať ako herca z rôznych známych slovenských filmov.

Smolu nosíš ty láska ČSFD

Československý portál ČSFD hodnotí tento film na menej ako 40 %.

Toto hodnotenie tento film radí medzi podpriemerné. V porovnaní s inýmu slovenskými projektami, ako napríklad Dunaj, k vašim službám, je toto hodnotenie výrazne nižššie. To znamená, že sa nejedná o žiadnu špičkovú romantickú komédiu.

Smolu nosíš ty láska recenzie

Recenzie na Film smolu nosíš ty, láska sú skôr negatívne. Diváci sa zhodli na tom, že sa jedná o podpriemernú lacnú komédiu, ktorá neposkytuje poriadnu zápletku, ktorá by diváka vtrhla do deja.

Na druhú stranu našli sa aj takí diváci, ktorí film hodnotili kladne a jednoduchý dej ich bavil.

Najlepšie však urobíte, ak si film pozriete a vytvoríte si vlastný názor sami.

Zdroje: voyo.sk, csfd.sk, youtube.com

Najnovšie články