Ruža pre nevestu Sledujte v predstihu!

Najseriály – najlepšie svetové a slovenské seriály online

Aktualizované:

Autor: Marcela

Sledujte Najserialy

Najseriály.io je webová stránka, kde si môžete pozrieť zdarma slovenské, ale aj zahraničné seriály online a zadarmo. V ponuke nájdete najlepšie krimi seriály, naj seriály komediálne, akčné alebo historické. Výber seriálu záleží iba od vás!

Najseriály

Najseriály.io je internetová doména, ktorá má pre vás pripravenú širokú ponuku slovenských ale aj svetových seriálov. A to všetko si môžete pozrieť úplne zdarma bez žiadnych poplatkov.

Systém funguje podobne ako stránka Kukaj to, pričom tu nájdete všetky seriály so slovenským alebo českým dabingom, či tituly v originálnom anglickom znení s titulkami.

V článku nájdete

Najseriály to

Najseriály to bolo presmerované na novú doménu. Dnes už všetky online seriály nájdete na najserialy.io.

Na stránke môžete sledovať všetky nové aj staré seriály bez registrácie, ako napr. najlepšie krimi seriály, komediálne seriály a ešte oveľa viac!

A ak by vám to bolo stále málo, ďalšiu várku seriálových noviniek a TOP filmov nájdete napr. aj na streamovacej službe Netflixe.

Na tejto platforme môžete okrem filmov sledovať aj naj seriály Netflix.

Najserialy a ich nová platforma
Zdroj: co-to-je.sk

Najseriály online

Najseriály online fungujú úplne zdarma, takže si vaše obľúbené relácie pozriete bez obmedzení. Podobne sú na tom napr. aj platformy ako Filmplanet to či Sleduj filmy.

Tak ako sme už spomenuli vyššie, naj seriály to online sú slovenská platforma, ktorá ponúka čisto len seriály. Nájdete tu slovenskú aj zahraničnú produkciu, pričom pre lepšiu orientáciu na stránke môžete zvoliť filter vyhľadávania.

Vo filtry vyhľadávania môžete zadať priamo názov seriálu, ak hľadáte konkrétny seriál. Alebo si môžete vybrať podľa žánru či podľa hodnotenia napr. na ČSFD alebo IMDb.

Taktiež sa dá filtrovať najnovšie pridané seriály alebo abecedný zoznam.

Najserialy online pre všetkých
Zdroj: co-to-je.sk

Najseriály SK

Pokiaľ by ste hľadali doménu najseriály SK, tak táto slovenská platforma neexistuje. Vyhľadávač vám automaticky nájde stránku najserialy.io.

Avšak môžete si byť istí, že na stránke nájdete slovenské seriály a zahraničné seriály disponujú buď dabingom alebo titulkami.

Najseriály CZ

Podobne ako naj seriály SK, ani najseriály CZ stránka neexistuje. A v prípade, že zadáte do vyhľadávača túto možnosť, zobrazí sa vám stránka najserialy.io.

Samozrejmosťou je, že na tejto platforme nájdete aj české seriály alebo zahraničné seriály s českým dabingom či titulkami.

Najseriály Oteckovia

Najseriály Oteckovia sú voľne dostupné, na platforme nájdete celých deväť sérií.

Oteckovia patria medzi naj seriály televízie Markíza, kedy táto TV stanica ponúka aj ďalšie známe seriály a reality šou, ako napr. Love Island.

Naj seriál Oteckovia je o štyroch mladých mužoch, ktorí každodenne zápasia s rodičovskými povinnosťami. Ich snaha čo najlepšie zapadnúť do sveta matiek, prináša úsmevné momenty.

  • Hodnotenie na ČSFD je 30%

Nové diely Voyo Oteckovia, ako aj Oteckovia archív, nájdete aj na platenej službe Voyo.sk.

Moja malá princezná najseriály to

Moja malá princezná najseriály prináša pre vás celú jednu sériu tejto tureckej drámy.

Tento turecký seriál vám predstaví malé 8 ročné dievčatko vychovávané iba jeho tetou. Náhle zmiznutie tety a adresa na otca, ktorý ani len netuší, že má dcéru.

Naviac otec nie je žiadny vzorný muž ale ľahký kriminálnik, ktorý sa vďaka dcére dostane z väzenia a jeho život sa obráti hore nohami.

Moja malá princezná online si môžete pozrieť na stránke naj seriály to.

  • Hodnotenie na ČSFD je 75%

Najseriály to Rod Draka

Obľúbený seriál Rod draka patrí medzi naj seriály HBO Max a takisto ho nájdete aj na stránke na najseriály to.

Išlo o absolútnu novinku z roku 2022, pričom na stránke nájdete celú prvú sériu. Rod draka 2 séria bude vysielaná na HBO v roku 2024.

Rod draka nadväzuje na seriál Hra o tróny.

Rod draka sa odohráva o dvesto rokov skôr ako prebiehala Hra o tróny a ukazuje začiatok rodu Targaryenů a udalosti, ktoré viedli k občianskej vojne tohto rodu.

  • Hodnotenie na ČSFD je 79%

Najseriály Pokémon

Najseriály Pokemon poteší najmä generáciu devädesiatych rokov, kedy Pokemoni zažili najväčí ošiaľ.

Na naj seriály to nájdete dokonca 24 sérii klasického Pokémona a jednu sériu Pokemon Evolutions.

  • Hodnotenie na ČSFD sa pohybuje približne okolo 55%

Japonský seriál z roku 1998 predstavuje malého chlapca Asha, ktorý sa chce stať pánom všetkých pokémonov.

Vydal sa na cestu so svojim verným parťákom Pikaču a spolo sa snažia získať všetkých ostatných pokémonov do svojej moci.

Na ceste ho čaká veľa prekážok, nepriateľov a tvrdých súbojov.

Medzi deťmi a celkovo vo svete je dokonca obľúbená aj Pokémon hra, ktorá sa volá Pokémon go, či zbieranie Pokémon kariet.

Zdroje: najserialy.io, youtube.com, čsfd.sk

Témata:
Online

Najnovšie články