LOH 2024 Všetky info tu!

Tipy na MDŽ darčeky – pre manželku, priateľku, sestru, mamu alebo kolegyňu

Aktualizované:

Autor: Denisa

MDŽ darčeky

Už 8. marca v kalendári tradične svieti sviatok Medzinárodný deň žien, ktorý sa vo svete teší veľkej obľube. Ak neviete, čo podarovať vašej manželke, mame alebo kamarátke, inšpirujte sa týmito tipmi na originálne MDŽ darčeky pre ženy, s ktorými nesklamete.

MDŽ darčeky pre ženy

Medzinárodný deň žien, známy pod skratkou MDŽ, je medzinárodne uznávaný sviatok, ktorý každoročne pripadá na 8. marca. S týmto sviatkom sú spojené oslavy vo svete a darčeky pre ženu k MDŽ, ktoré kúpite online alebo v kamenných obchodoch.

MDŽ darčeky nemusia byť drahé, kedy ženy v mnohých prípadoch potešia aj drobné veci alebo darček vyrobený od srdca. V oboch prípadoch sa uistite dopredu, aké sú otváracie hodiny jednotlivých predajní, aby ste nešli do nákupného centra zbytočne.

V článku nájdete

Originálne MDŽ darčeky pre ženy

Blahoželania a krásne MDŽ darčeky sú jedinečný spôsob, ako povedať žene vášho života, čo všetko pre vás znamená. A je pritom jedno, či ide o drahý šperk, personalizovaný darček alebo kvet zo srdca.

Nezabudnite preto 8. marca kúpiť originálne MDŽ darčeky pre manželku, kolegyňu, kamarátku alebo mamu. Rovnako ich môžete objednať v predstihu na Temu shop, kde nájdete rôzny tovar za výhodné ceny.

Tipy na MDŽ darčeky pre ženu

Ak si neviete rady, čo kúpiť vašej priateľke, kamarátke alebo sestre na MDŽ, nezúfajte. Nižšie vám prinášame niekoľko tipov na MDŽ darčeky, ktoré potešia každú ženu a v každom veku!

Tipy na MDŽ darčeky

MDŽ darčeky pre manželku a priateľku

Medzinárodný deň žien patrí k sviatkom, ktorý sa stal už tak povediac tradíciou. Každá žena sa poteší, ak si na ňu práve v tento deň spomeniete a darujete jej niečo milé. 

Inak to nie je ani v prípade vašej manželky alebo priateľky, ktorú potešia ako kvety, tak aj krásny šperk či bomboniéra.

Darčeky na MDŽ pre manželku

Na Valentína takisto nezabudnite obdarovať vašu milovanú osobu. Ak si neviete rady, čo kúpiť žene alebo mužovi v tento deň, inšpirujte sa našimi tipmi na originálne valentínske darčeky.

Darček k MDŽ pre mamu

Mama patrí k najdôležitejším ľuďom na svete, ktorá je tu pre nás od narodenia. Dokážte jej, že na ňu myslíte napríklad aj počas roka, nie iba na Deň matiek.

MDŽ darčeky pre mamu môžu byť praktické doplnky do kuchyne, kytica jej obľúbených kvetov alebo fotoalbum s rodinnými fotografiami. Výber je naozaj široký.

MDŽ darčeky pre mamu

MDŽ darčeky pre sestru

Vaša sestra je ako vaša najlepšia kamarátka, ktorá určite patrí medzi dôležité osoby vo vašom živote. Preto by ste jej mali podarovať taký darček k MDŽ, ktorý ju naozaj poteší a vyčaruje jej úsmev na tvári.

Darček pre sestru k MDŽ

Ak viete, akú kozmetiku používa vaša sestra, nebojte sa jej ako darček k MDŽ podarovať jej obľúbenú značku. Kozmetiku za výhodné ceny kúpite online na Hebe.sk.

MDŽ darčeky pre ženu
Zdroj: unsplash.com

Darček k MDŽ pre kolegyňu 

V práci trávime väčšinu svojho života, preto mať dobré vzťahy na pracovisku je na nezaplatenie. 

Vytvorte preto u vás vo firme pohodovú atmosféru a podarujte vašej kolegyni krásne MDŽ darčeky, ktorými nikdy nič nepokazíte. Jedným z takýchto praktických darčekov je napríklad aj hrnček na kávu.

Darčeky na MDŽ pre kolegyňu

MDŽ darčeky pre kamarátku

Mať najlepšiu kamarátku je v tejto dobe vzácnosť. Spomeňte si preto na ňu aj na Medzinárodný deň žien a podarujte jej milý darček k MDŽ, ktorým upevníte vaše priateľstvo.

MDŽ darčeky pre kamarátku

Vtipné MDŽ darčeky pre ženy

Medzinárodný deň žien nemusí byť iba vážny, ale vašej kamarátke alebo sestre môžete podarovať aj vtipné darčeky k MDŽ.

Či už pôjde o tričko s vtipnou spoločnou fotografiou, humornú knihu či originálny pohár na víno, fantázií sa v tomto prípade medze nekladú.

Vtipný darček k MDŽ

 • Vtipný pohár na víno
 • Tričko s vtipnou potlačou
 • Pokladnička prasiatko
 • Dáždnik v tvare fľaše vína
 • Poukážka do sexshopu

K originálnemu poháru môžete vašej kamarátke na MDŽ kúpiť aj fľašu dobrého slovenského vína.

MDŽ kvety

Kytica obľúbených kvetov nikdy nesklame. Či už pôjde o ružu, kyticu kvetov alebo kvet v črepníku, kvety na MDŽ sú nestarnúcou klasikou, ktorá urobí radosť ako vašej mame, tak aj priateľke či kolegyni.

Najobľúbenejšie kvety Sloveniek

 1. Ruža
 2. Tulipán
 3. Ľalie
 4. Slnečnice
 5. Gerbery
 6. Karafiáty
 7. Gladioly
 8. Pivónie

Kvety patria takisto medzi obľúbené tipy na darčeky pre učiteľku na koniec školského roka.

Ako vyrobiť MDŽ darčeky

Medzi najčastejšie MDŽ darčeky, ktoré môžete vyrobiť aj u vás doma, patria blahoželania a priania k Medzinárodnému dňu žien.

Takéto pohľadnice k MDŽ si môžete vyrobiť aj doma, stačí mať kúsok predstavivosti alebo sa inšpirovať rôznymi videonávodmi, ktoré nájdete online.

Zdroje: wikipedia.org, heureka.sk, youtube.com

Najnovšie články