SURVIVOR 2024 už DNES Všetci účastníci tu!

Stávky BAFTA 2024 – najlepšie Tipsport kurzy, ako tipovať online

Aktualizované:

Autor: Lenka

BAFTA stávky

Každoročné udeľovanie filmových cien BAFTA sa uskutoční 18. februára. Pozrite sa na to, aké sú stavký na Baftu a ako môžete premeniť váš tip na výhru. Zaujíma vás, aké BAFTA 2024 kurzy ponúkajú jednotlivé stávkové kancelárie? Všetko podstatné nájdete v článku.

Stávky BAFTA

Stávky BAFTA sa radia medzi zábavné stávkovanie, ktoré vám môže priniesť peňažnú výhru. Aj vy si môžete na diaľku užiť udeľovanie ocenení v oblasti filmu a televízie.

Prečítajte si, aké kurzy majú stávkové kancelárie Tipsport a ako jednoducho môžete staviť na BAFTA. Ale ak chcete vyhrať väčšie množstvo peňazí, môžete vyskúšať šťastie aj v hre Eurojackpot.

V článku nájdete

BAFTA 2024

Tento rok sa môžete tešiť na 77. ročník udeľovania filmových cien BAFTA, ktorý sa uskutoční v nedeľu 18. februára v londýnskej Royal Festival Hall. Moderátorom slávnostného večera bude škótsky herec David Tennant. Ide o náprotivok amerického Oscara.

Bafta sa od svojho počiatku stala dôležitým hráčom v oblasti uznávania a podpory filmového umenia a žurnalistiky vo Veľkej Británii a vo svete.

Stávky BAFTA
Zdroj: unsplash.com

BAFTA 2024 nominácie

Nominácie na BAFTA sú známe, a preto si aj vy môžete staviť na svojho favorita v rôznych kategóriách.

Nominácie BAFTA majú niekoľko rôznych kategórií, kde sa nachadzajú napríklad nominácie za najlepší film, herečku, herca alebo režiséra, ktorí boli úspešní v prvom kole.

Spomedzi všetkých nomináciií BAFTA 2024 jasne vedie Oppenheimer Christophera Nolana v trinástich kategóriách. Tento film si môžete pozrieť aj na Bombuj.si. V tesnom závese s jedenástimi nomináciami sa nachádza Chudiatko.

Ako staviť na BAFTA online

Stávkové kancelárie umožňujú uzatvárať stávky na potencionálnych víťazov BAFTA 2024 v rôznych kategóriách udeľovania filmových cien. Ešte pred samotným začatím tipovania, je nutné si založiť účet v stávkovej kancelárií.

Jednotlivé stávkové kancelárie svojim novým členom pripisujú bonus za registráciu zdarma, takže na stávkovaní ušetríte najviac ako sa dá.

V prípade stávky BAFTA 2024 nemôžete staviť na všetky kategórie, dostupných je iba pár z nich.

Najobľúbenejšie kategórie

  • Najlepšia herečka / herec
  • Najlepší film
  • Najlepší režisér

BAFTA 2024 kurzy

Stávky BAFTA sa líšia vzhľadom na stávkovú kanceláriu, v ktorej chcete tipovať víťaza BAFTA 2024 v rôznych kategóriach podľa jednotlivých nominácií.

BAFTA kurzy

Tipsport BAFTA 2024 kurzy

Tipsport je stávková kancelária, ktorá svojim hráčom ponúka možnosť staviť si na svojho obľúbenca, o ktorom si myslia, že vyhrá filmovú cenu BAFTA. Tá sa koná 28. februára.

Okrem toho môžete teraz v Tipsporte získať aj 20 € casino bonus zadarmo bez vkladu za registráciu.

Najlepšie Tipsport kurzy na BAFTA

KategóriaMeno víťazaKurz
Najlepšia herečka – hlavná úlohaStone Ema1.40
Najlepšia herečka – vedľajšia úlohaRandolph Da'Vine Joy1.10
Najlepšia réžiaNolan Christopher1.08
Najlepší filmOppenheimer1.10
Najlepší herec – hlavná úlohaMurphy Cillian1.30
Najlepší herec – vedľajšia úlohaDowney Robert jr.1.10

Kde sledovať BAFTA 2024 live

Aj vy chcete mať výsledky z prvej ruky? V tom prípade máte viacero možností sledovania tejto výnimočnej udalosti aj z pohodlia vášho domova. Máte niekoľko možností:

  1. Televízia: BAFTA Awards môžete na Slovensku sledovať na stanici ČT 2, prípadne po celom svete si môžete túto udalosť pozrieť online na BBC.
  2. Streamovanie online: BAFTA Awards sa streamujú online na oficiálnej webovej stránke BAFTA a ďalších streamovacích platformách. Živé vysielanie môžu ponúknuť aj streamovacie platformy, akými sú napríklad Youtube alebo Twitch.
  3. Sociálne médiá: Mnoho udalostí BAFTA sa tiež komentuje na sociálnych médiách, ako sú Twitter, Instagram a Facebook.

Zdroje: Tipsport.sk, bafta.org, unsplash.com

Najnovšie články