EURO 2024 Bonus 70€ na stávky!

Dlžník SK – registrácia, vyhľadávanie, sociálna poisťovňa, VŠZP a referencie

Aktualizované:

Autor: Marcela

Portál Dlžník SK

Portál Dlžník SK vám poskytuje množstvo informácií o neplatičoch. Prezradíme vám, ako využiť rýchle vyhľadávanie a čo vám prinesie registrácia. Vďaka portálu si môžete overiť dlhy na VŠZP, Union, Dôvere či na Sociálnej poisťovni.

Portál Dlžník SK

Portál Dlžník SK je informačný online nástroj, ktorý poskytuje záznamy o neplatičoch a dlžníkoch na Slovensku. Podobne ako Slov-lex, aj tu sa jedná o oficiálny portál, ktorý podlieha pravidlám Slovenskej republiky, ako napr. právo na ochranu osobných údajov.

Nezabúdajte mať všetko v poriadku a riadne zaplatené preddavky na daň, aby vám nevznikol nedoplatok, ktorý prehliadnete a ocitnete sa aj vy na portáli Dlžník SK.

V článku nájdete

Dlžník SK registrácia

Dlžník Sk registrácia je potrebná, pokiaľ chcete využívať služby tejto stránky naplno. Napríklad, pokiaľ chcete pridať dlžníka, bez registrácie vám to nepôjde.

Registrácia je však veľmi jednoduchá a bezproblémová. Držte sa nasledujúceho postupu a nebudete mať s ňou žiaden problém.

  1. Otvorte si oficiálnu webovú stránku portálu
  2. V pravom hornom rohu kliknite na Registrácia
  3. Vyplňte požadované údaje a kliknite na Registrovať
Dlžník Sk registrácia
Zdroj: co-to-je.sk
  1. Na zadaný mail vám príde overací mail, potvrďte ho
  2. Hotovo, môžete využívať stránku

Ako email môžete použiť vaše Gmail prihlásenie alebo Centrum email.

Dlžník SK prihlásenie

Pokiaľ máte vytvorenú registráciu, postačí vám len prihlásenie na portál a môžete využívať jeho služby.

V pravom hornom rohu nájdete prihlasovacie okno, kde zadáte vami zadaný prihlasovací mail a heslo a systém vás do portálu Dlžník.sk prihlási.

Tento portál slúži na to, ako zistiť, či som dlžník. Takisto to, či ste dlžník na zdravotnom poistení, si môžete overiť aj priamo na stránkach zdravotných poisťovní, ktoré vedú zoznam svojich dlžníkov.

Dlžník SK sledovanie firiem

Dlžník SK sledovanie firiem je doplnková služba, ktorú portál poskytuje. Tento doplnok umožňuje sledovať spoločnosti, ktoré majú nezaplatené záväzky a sú zaregistrované v databáze neplatičov.

Tento údaj vám pomôže v prípade, že sa chcete pred neplatičmi chrániť alebo vo všeobecnosti sledujete bonitu svojich obchodných partnerov.

Sledovanie firiem na portáli Dlžník.sk funguje na princípe automatického notifikovania. To znamená, že ak pribudne nový záznam o neplatičovi spĺňajúcom kritéria, ktoré ste do zadania zadali, automaticky vás systém na túto skutočnosť upozorní.

Dlžník.sk cenník sledovanie firiem

Doplnok sledovania firiem na Dlžník.sk je spoplatnenou službou. Môžete si zakúpiť rôzne druhy predplatného, na základe ktorého získavate prístupy a benefity.

Samozrejme čím väčší balík firiem na sledovanie si zvolíte, tým viac si zaplatíte.

Cenník sledovanie firiem Dlžník.sk

BalíkSlužby v cene predplatnéhoCena
Mini3 firmy na sledovanie5€/mesiac
Štandard10 firiem na sledovanie10€/mesiac
Pro30 firiem na sledovanie20€/mesiac

Dlžník SK rýchle vyhľadávanie

Na rýchle vyhľadávanie na Dlžník SK vám pomôže vyhľadávacie okno, ktoré je umiestnené v ľavom hornom rohu. Vyhľadávanie rôznych finančných operácií vám umožňuje aj NBS kalkulačka.

Na portáli môžete vyhľadávať podľa mena, rodného čísla alebo môžete použiť IČO, a tak zistiť, či daná osoba je registrovaná ako dlžník a aké má nezaplatené dlhy.

Dlžník Sk rýchle vyhľadávanie
Zdroj: co-to-je.sk

Dlžník.sk naposledy vyhľadávané

Dlžník.sk ponúka aj možnosť naposledy vyhľadávaných mien, tie vám môžu slúžiť ako inšpirácia pri vyhľadávaní a zároveň vás upozornia na to, že je dobré si týchto ľudí a spoločnosti preveriť.

Dlžník SK Sociálna poisťovňa

Dlžník SK a údaje o dlžníkoch zo Sociálnej poisťovne sú pravidelne aktualizované a sú verejne dostupné.

Zverejnené informácie na Dlžník.sk ukazujú zoznam fyzických a právnických osôb, ktoré majú nezaplatené záväzky voči Sociálnej poisťovni na území Slovenskej republiky.

Odkaz na kompletný zoznam dlžníkov Sociálnej poisťovne nájdete priamo na hlavnej stránke dlznik.zoznam.sk A zároveň na stránke môžete prehľadne vidieť kompletný počet dlžníkov a celkovú sumu k určitému dátumu.

Dlžník SK zdravotné poisťovne

Rovnako ako Sociálna poisťovňa, aj zdravotné poisťovne na Dlžník SK evidujú jednotlivých dlžníkov a neplatičov zdravotného poistenia.

Na tomto internetovom portáli si môžete overi jednotlivé fyzické aj právnické osoby a zistiť, či sú neplatičom voči niektorej zo zdravotných poisťovní. Rovnako si môžete pozrieť aj celkový počet dlžníkov voči jednotlivým poisťovňám.

Pokiaľ vás zaujíma konkrétna osoba alebo či ste dlžník na poistnom vo Všeobecnej zdravotnej poisťovni, Dôvere alebo Unione, stačí si do vyhľadávania dať meno a dlh pri poistnom sa vám automaticky zobrazí.

Dlžník.sk dlhy na zdravotných poisťovniach

PoisťovňaPočet dlžníkov
VŠZPcez 140 000
Dôveracez 86 000
Unioncez 68 000

Dlžník Sk vyhlásené konkurzy

Na Dlžník SK nájdete aj vyhlásené konkurzy jednotlivých spoločností. Vďaka tejto informácií viete, že ak ste s danou spoločnosťou zvykli obchodovať, dnes už to nebude možné.

Ak spoločnosť, ktorá vám dlží peniaze je na tomto zozname, je viac ako pravdepodobné, že k peniazom sa len tak nedostanete.

Dlžník SK burza pohľadávok

Dlžník SK burza pohľadávok slúži ako jasný a stručný prehľad pohľadávok, ktoré sa momentálne nachádzajú na trhu, na ktorom sa obchodujú pohľadávky medzi veriteľmi a kupcami.

Burza pohľadávok znamená, že ak má jedna spoločnosť pohľadávku voči inej spoločnosti a potrebuje rýchle financie, môže sa rozhodnúť predať túto pohľadávku na burze pohľadávok.

Vďaka zoznamu, ktorý nájdete na Dlžník.sk, tak viete ľahko objaviť pohľadávky, ktoré si viete zakúpiť.

Ceny pohľadávok na burze sa môžu líšiť v závislosti od rôznych faktorov, ako je napríklad časový horizont splatnosti pohľadávky, solventnosť dlžníka, celková výška pohľadávky a podobne.

Ak radi obchodujete na burze, ideálnou voľbou pre vás bude takisto obchodná platforma eToro alebo XTB Broker.

Dlžník SK reštrukturalizácie

Dlžník SK reštrukturalizácie vyobrazujú zoznam spoločností, ktoré sú momentálne v procese zmeny organizácie firmy z dôvodu finančných problémov a ďalších faktorov.

To znamená, že spoločnosti, ktoré sú uvedené na tomto zozname nemusia byť najdôveryhodnejšie, čo sa obchodného styku týka.

Dlžník Sk nezamestnanosť

Portál Dlžník SK informuje aj o nezamestnanosti na Slovensku. Vzhľadom na to, že je to informačný portál tu nájdete aj túto sekciu rozdelenú prehľadne podľa jednotlivých krajov.

Napriek tomu, že nezamestnanosť úplne nesúvisí s dlhmi, tento portál poskytuje aj všeobecné informácie a fakty. Nezamestnanosť je tu vyobrazená v prehľadných číslach a môžete vidieť pokles alebo nárasť počtu nezamestnaných po krajoch.

Rovnako je vybrazená aj celková nezamestnanosť v percentách a v prehľadnom grafe môžete vidieť vývoj nezamestnanosti na Slovensku.

Dlžník SK nezamestnanosť
Zdroj: unsplash.com

Pokiaľ si chcete udržať aktuálnu prácu alebo si rozšíriť vedomosti, vyskúšajte národný projekt Nestrať prácu vzdelávaj sa.

Dlžník SK referencie

Dlžník SK referencie sú pozitívne. Informácie, ktoré sú uvedené na tomto portáli väčšina spoločností a aj fyzických osôb zhodnotila ako užitočné a prínosné pri budovaní obchodných vzťahov.

Zdroj: dlznik.zoznam.sk

Témata:
Internet

Najnovšie články