MS v hokeji semifinále Stavte si na víťaza!

Oktagon 47 Bratislava (7.10.) – program, výsledky, live stream zadarmo

Aktualizované:

Autor: Martin

Oktagon 47 Bratislava program

MMA turnaj Oktagon 47 Bratislava je ďalším číslovaným galavečerom organizácie Oktagon MMA. V sobotu 7.10. sa v Tipos aréne predvedú také mená ako Karlos Vémola, Ivan Buchinger, Mateusz Legierski a ďalší. Pozrite si program turnaja či kde sledovať live stream!

Oktagon 47 Bratislava

Turnaj Oktagon 47 Bratislava sa uskutoční už tradične v Tipos aréne, ktorú poznáte skôr pod názvom Štadión Ondreja Nepelu. Od 18:00h sa môžete tešiť na množstvo kvalitných zápasov a celý galavečer vyvrcholí titulovou bitkou poloťažkej váhy Vémola vs. Langer.

Pozrite si nižšie kompletnú fight card, kde sledovať Oktagon live či na akom mieste zohnať posledné voľné lístky.

V článku nájdete

Oktagon 47 program

Program turnaja Oktagon 47 začína o 18:00h free prelims zápasom strednej váhy Horváth – Sami. Následne nasleduje prelims karta, na ktorej uvidíme atraktívny zápas Pukač – Kohout ale i návrat Lucie Szabovej.

Na hlavnej karte sa zas môžeme tešiť na zápasy Legierski – Ryšavý či Buchinger – Dohnal. Všetko to vyvrcholí hlavným zápasom Karlos Vémola – Pavol Langer, ktorí si to rozdajú o titul poloťažkej váhy.

Oktagon 47 fight card

Fight card turnaja Oktagon 47 si môžete pozrieť v nasledujúcej tabuľke.

VáhaZápas
do 93 kgVémola – Langer
do 70,3 kgBuchinger – Dohnal
do 120,2 kgPalasz – Boukichou
do 70,3 kgLegierski – Ryšavý
do 83,9 kgMazúch – Cordero
do 77,1 kgSiwiec – Gogoladze
do 77,1 kgPukač – Kohout
UNDGSzabová – Andersöd
do 61,2 kgLopez – Adamia
CATCHSmolková – Morris
do 83,9 kgHorváth – Sami

Vémola – Langer na Oktagon 47

Hlavným zápasom na turnaji Oktagon 47 je titulový súboj Vémola – Langer. Títo dvaja borci si to rozdajú o opasok poloťažkej váhy.

Karlos Vémola sa po titulovej prehre s Patrikom Kinclom rozhodol opustiť strednú váhu a zamerať sa len na poloťažkú divíziu, v ktorej chce dominovať.

V ceste mu však stojí odhodlaný slovenský fighter Pavol Langer, ktorý na turnaji Oktagon 44 získal dočasný opasok a teraz zabojuje o titul i rešpekt všetkých MMA divákov.

Oktagon 47 live stream

Oktagon 47 live stream je možné sledovať cez online TV Tipsport, ktorú prevádzkuje stávková kancelária Tipsport. Stačí sa zaregistrovať a môžete si užiť live stream zápasov prvých 7 dní zadarmo.

Zároveň ako nový registrovaný užívateľ získate bonus 20 eur bez vkladu, ktorý môžete využiť na prvé stávky, alebo si ho jednoducho vyplatiť na bankový účet.

Oktagon 47 PPV

Ďalšou možnosťou, ako sledovať turnaj Oktagon 47 je cez oficiálny PPV stream. Cena tohto streamu je 12,99 eur, pričom máte k dispozícii aj záznam už 3 dni po turnaji.

Táto možnosť je vhodná najmä pre tých, ktorí si potrpia na kvalitu obrazu a čo najväčší športový zážitok. Zároveň ide o čoraz populárnejší spôsob, ako sledovať športové prenosy v TV dnes.

Oktagon 47 lístky

Pokiaľ máte záujem vidieť turnaj Oktagon 47 naživo, mali by ste sa poponáhľať, kým sú voľné lístky. Tie si môžete zakúpiť na portáli www.ticketportal.sk.

Cena lístkov začína na cene 39 eur a vyšplhať sa môže až na 499 eur, pokiaľ si vyberiete VIP vstupenky blízko klietky.

Oktagon 47 výsledky

Výsledky z turnaja Oktagon 47 si môžete pozrieť hneď po turnaji na webe 7sport.sk, kde nájdete víťaza zápasu, spôsob a čas ukončenia.

Oktagon 47 kurzy

Vďaka tomu, že jedným z partnerov organizácie Oktagon MMA je stávková kancelárie Tipsport, môžete si tu staviť na víťaza či spôsob ukončenia jednotlivých zápasov. Nájdete tu predzápasové kurzy, ale i live kurzy počas priebehu zápasov.

Zdroje: oktagonmma.com, youtube.com, tipsport.sk

Témata:
Šport MMA

Najnovšie články