EURO 2024 Bonus 70€ na stávky!

Pohoda festival 2024 -festival zrušený po veľkej búrke

Aktualizované:

Autor: Martin

Pohoda festival 2024 - program, lineup, lístky, brigáda, ubytovanie

Pohoda festival 2024 ponúka zaručenú zábavu a množstvo známych účinkujúcich, ktorí sa predstavia na letisku v Trenčíne od 11. do 13. júla. Pôjde o jedinečný zážitok, a to aj napriek tomu, že headliner zrušil svoje vystúpenie. Pozrite si aktuálny lineup festivalu.

Pohoda festival 2024

Obľúbený Pohoda festival 2024 sa koná v Trenčíne každý rok. Bohužiaľ po veľkej piatkovej búrke, ktorá zničila areál a spadli veľké stany ako stage Slovenskej sporiteľne, organizátori festival ukončili.

Spolu s festivalmi ako Grape či Lovestream festival sa radí Pohoda medzi najväčšie hudobné akcie na Slovensku v roku 2024.

V článku nájdete

Festival Pohoda

So smelosťou môžeme konštatovať, že Festival Pohoda je už dlhé roky najväčší hudobný festival na Slovensku, ktorý sa koná na letisku v Trenčíne. Tento festival nájdete aj v kalendári festivalov 2024.

Tento festival vznikol v roku 1997 a za celú svoju históriu na ňom účinkovalo množstvo slávnych umelcov a kapiel. Zameriava najmä na world music a alternatívne hudobné štýly. Každý rok ho navštívi niekoľko desiatok tisíc ľudí.

Úplne iným festivalom na Slovensku je Folklórny festival Východná, kde nájdete ľudové súbory.

Festival Pohoda 2024
Zdroj: unsplash.com

Pohoda Festival 2024 program

Pohoda festival 2024 má rozdelený program do troch dní. Koná sa od 11. do 13. júla.

Pár dní pred festivalom však môžete očakávať zmenu v programe, ktorou je zrušenie vystúpenia hlavného headlinera – skupiny Queens of the Stone Age. Dôvodom sú zdravotné problémy členov kapely.

  • štvrtok: 11.7. 2024
  • piatok: 12.7. 2024
  • sobota: 13.7. 2024

Pohoda Festival 2024 lineup

Pokiaľ vás zaujíma Pohoda festival 2024 lineup, tak nižšie si môžete pozrieť mená jednotlivých účinkujúcich pre rok 2024, ktoré festival zatiaľ zverejnil.

Lineup Pohoda Festival 2024 budeme priebežne aktualizovať.

Lineup: Pendulum Live (AU), Morcheeba (GB), The Armed (US), DEADLETTER (GB), Pražský výběr (CZ), Para (SK), Le Payaco (SK), Berlin Manson (SK), Katarzia (SK), Fvck-Kvlt (SK), James Blake (GB), Skepta (GB), Royal Blood (GB), Black Pumas (US), Thievery Corporation (US), Richard Müller (SK), Arlo Parks (GB), Noname (US), Yaeji (KR-US), Genesis Owusu (AU), SOFT PLAY (GB), Jockstrap (GB), LA Priest (GB), The Oozes (GB), English Teacher (GB), JFDR (IS), Descartes a Kant (MX), Meta and the Cornerstones (SE-US), Aquaserge (FR), Ni (FR), Smack One (CZ), Sunnbrella (CZ-GB), Saténové ruky (SK), PAST (CZ), Bazzookas (NL), Catastrofy (SK), Emilíana Torrini (IS), City Morgue (US), Ezra Collective (GB), ¥ØU$UK€ ¥UK1MAT$U (JP), BSÍ (IS), Ndox Électrique (SE), SJ yellow (SK/CZ), Peggy Gou (KR), Ivo Dimchev (BG), Haeparry (KR), Maz Univerze (LU), Partiboi69 (Live) (AU), Nia Archives (GB), Decolonize Your Mind Society (HU), Korben Dallas (SK), Neue Welt (CZ), XCES (SK), post-hudba (CZ), Kontrola Kvality Reality (SK), Black Light (SK), Marek (SK), Dušan Vlk (SK), IKE & FLEGMA (SK), Katarína Koščová a Daniel Špiner (SK), 2 MANKY HOOKERS AND A RACIST DWARF (SK), IKE & FLEGMA (SK), Adam the World & Vrillton (SK), PeXseXo (SK), Punkinson (SK), Building Bridges (NO, SK), Eartheater (US), Kedinygeng (SK), Donny Benét (AU), Jana Kirschner (SK), REDZED (CZ), B-complex (SK), Tamara Kramar (SK), Erika Rein (SK), Pigúra (SK), Vojtik (SK), Sounds of Ukraine (UA), Toronto Is Broken & REEBZ (GB), Stephen Budd (GB), Peter Aristone (SK), Hyphen Dash (UA), The Mystery of the Bulgarian Voices (GB), Lucas Bird (UA) a ďalší

Timeline bude k dispozícií na oficiálnej stránke festival pohodafestival.sk

Pohoda festival 2024 lístky

Lístky na Pohoda festival 2024 si je možné zakúpiť na oficiálnej stránke festivalu pohodafestival.sk, kde nájdete aj detailné informácie k jednotlivým vstupenkám.

Cena lístkov Pohoda fest 2024

Typ vstupenkyCena
Lístok – Permanentka 2024149 €
Lístok – ISIC/ITIC/EURO26139 €
Lístok – JUNIOR 2024119 €
Lístok – KIDS 202459 €
Lístok – BABY 202419 €
Lístok – ZŤP 2024119 €
Lístok – ZŤP-S 2024139 €

Tento rok môžete na Slovensku navštíviť AC DC Bratislava rockový koncert roka, ktorý sa uskutoční 21. júla v Bratislave.

Pohoda festival 2024 ubytovanie

Organizátori Pohoda festivalu 2024 ponúkajú pre svojich návštevníkov aj ubytovanie. Vybrať si môžete z viacerých možností, pričom rezervovať a zaplatiť ubytovanie je možné takisto cez oficiálnu stránku podujatia.

Upozorňujeme návštevníkov, že ubytovanie si je najlepšie rezervovať už niekoľko mesiacov vopred. Pokiaľ si to necháte na poslednú chvíľu, môže sa ľahko stať, že bude vypredané.

Cena ubytovania Pohoda fest 2024

Typ ubytovaniaCena
Silent CampVYPREDANÉ
Camping Family ParkVYPREDANÉ
5-miestny stanVYPREDANÉ
5-miestny stan vo FAMILY PARKUVYPREDANÉ
Chatka Trenčín VYPREDANÉ
Chatka Trenčín – Family ParkVYPREDANÉ
Chatka Inovec VYPREDANÉ
Tent Inn ClassicVYPREDANÉ
Tent Inn Classic PLUS89 €
Tent Inn Black & FreshVYPREDANÉ
Tent Inn Black & Fresh PLUS109 €
Tent Inn Black & Fresh PLUS – Family Park109 €
Air Bed v Tent Inn – nafukovací matrac29 €
Capsula pre dvoch s klimatizáciouVYPREDANÉ
Igloo stan pre 2-3 osobyVYPREDANÉ
Igloo stan pre 2-3 osoby vo Family parkuVYPREDANÉ
Lock Inn34 €
Charge Inn9,90 €

Festival Pohoda 2024 doprava

Doprava na Festival Pohoda 2024 nie je vôbec žiadny problém. Trenčín je krajské mesto a stoja v ňom takmer všetky rýchliky či viaceré medzinárodné spoje, akým je napríklad aj vlak Leoexpress.

Tohtoročnou novinkou v doprave je vlak Pohoda Express, ktorý ponúka spiatočný lístok za prijateľnú cenu v smere Bratislava – Trenčín alebo Košice – Trenčín.

Zo železničnej či autobusovej stanice sa je možné dopraviť na letisko TAXI službou alebo špeciálnymi autobusmi, ktoré zabezpečujú prepravu priamo na festival.

Pokiaľ sa rozhodnete prísť na festival autom či karavanom, môžete zaparkovať priamo v areáli festivalu. Cena parkovného sa líši najmä v závislosti od veľkosti vozidla a od vzdialenosti od hlavnej brány.

Cena dopravy Pohoda fest 2024

KategóriaCena
Vlak – Pohoda Express / Bratislava – Trenčín (spiatočný)9,90 €
Vlak – Pohoda Express / Košice – Trenčín (spiatočný)9,90 €
Karavan Parking P1VYPREDANÉ
Karavan Parking P2VYPREDANÉ
Karavan Parking VYPREDANÉ
Parking P1VYPREDANÉ
Parking P2VYPREDANÉ
Parking P339 €
Parking P434 €
Parking P529 €
Parking MOTO20 €

Pohoda festival 2024 brigáda

Množstvo ľudí zaujíma, či sa dá na Pohoda festival 2024 vybaviť brigáda. Ak hľadáte možnosť nejakého zárobku navyše, tak brigáda je možná u predajcov občerstvenia.

Na samotnom festivale si brigádu nenájdete, pretože festival funguje na báze dobrovoľníkov. Pokiaľ sa chcete stať dobrovoľníkom, musíte mať 18 rokov a zaplatiť zálohu vo výške 99 eur, ktorá sa vám vráti po skončení festivalu.

Síce si nezarobíte, ale je to skvelá možnosť pre tých, ktorí si chcú užiť festival a ušetriť čo najviac.

Dobrovoľníci majú totiž množstvo výhod, ako napríklad:

  • neplatenie vstupného na Pohodu
  • medzi zmenami je voľno na koncerty
  • parkovanie zadarmo
  • osobitné miesto v stanovom mestečku pre dobrovoľníkov so sprchami a splachovacími záchodmi
  • zabezpečená strava 2x denne (1x teplé jedlo a 1x bageta) + celodenný pitný režim
  • a omnoho viac …

Pokiaľ máte záujem stať sa dobrovoľníkom na festivale, je potrebné sledovať aktuálne informácie na sociálnych sieťach facebook a instagram.

Pohoda fest 2023

Pohoda fest 2023 priniesol návštevníkom množstvo kvalitnej hudby. Pokiaľ si chcete pripomenúť minulý ročník a zároveň si skrátiť čakanie na najbližší festival, pozrite si na nasledujúcom videu oficiálny aftermovie z festivalu Pohoda 2023.

Viac o festivale Pohoda nájdete na webovej stránke pohodafestival.sk.

Tento rok si môžete užiť pravú letnú atmosféru aj na reggae festivale Uprising.

Zdroje: pohodafestival.sk, youtube.com

Témata:
Festivaly

Najnovšie články