Pohoda festival 2023 – program, lineup, lístky, ubytovanie

Autor: Martin

Pohoda festival 2023 - program, lineup, lístky, brigáda, ubytovanie

Tohtoročný Pohoda festival 2023 ponúka zaručenú zábavu a množstvo známych účinkujúcich, ktorí sa predstavia na letisku v Trenčíne od 6. do 8. júla. Pozrite si program festivalu, lineup, kde kúpiť lístky a kde zohnať najlepšie ubytovanie!

Pohoda festival 2023

Obľúbený Pohoda festival 2023 sa uskutoční aj tento rok! Tešiť sa môžete na mená ako sú Central Cee, Jamie xx, Ben Howard či Arca.

Pohoda fest sa koná tradične uprostred leta a tento rok nebude výnimkou. Spolu s festivalmi ako Grape či Lovestream festival sa radí Pohoda medzi najväčšie hudobné akcie na Slovensku v roku 2023.

V článku nájdete

Festival Pohoda

So smelosťou môžeme konštatovať, že Festival Pohoda je už dlhé roky najväčší hudobný festival na Slovensku, ktorý sa koná na letisku v Trenčíne.

Tento festival vznikol v roku 1997 a za celú svoju históriu na ňom účinkovalo množstvo slávnych umelcov a kapiel. Zameriava najmä na world music a alternatívne hudobné štýly. Každý rok ho navštívi niekoľko desiatok tisíc ľudí.

Úplne iným festivalom na Slovensku je Folklórny festival Východná, kde nájdete ľudové súbory.

Pohoda Festival 2023 program

Pohoda festival 2023 má rozdelený program do troch dní. Koná sa od 6. do 8. júla.

  • štvrtok – 6.7. 2023
  • piatok – 7.7. 2023
  • sobota – 8.7. 2023

Pohoda Festival 2023 lineup

Pokiaľ vás zaujíma Pohoda festival 2023 lineup, tak nižšie si môžete pozrieť mená jednotlivých účinkujúcich. Timeline nájdete na oficiálnej stránke festival pohodafestival.sk

Lineup: Central Cee (UK, rap), Jamie xx (UK, indie pop), Sofi Tukker (UK, tropical house), Wet Leg (UK, indie rock), Alina Pash (Ukrajina, folk), Amelie Lens (Belgicko, electro), Amor Elefante (Argentína, argentine indie), Angrusori, Arca (Španielsko, electronic), Avalanche Kaito, Arooj Aftab (US, pakistani pop), Ben Howard (UK, alternative rock), BigKlit (escape room), Blanco Teta, BOLIS PUPUL (Belgicko), Caroline Polachek (US, electropop), Charlotte Adigéry (Belgicko), Cumgirl8, Dakh Daughters (Ukrajina, punk),

Dry Cleaning (UK, rock), Duo Ruut (Estónsko), Dušan Vlk (Slovensko, rap), ERØ (Slovensko, jazz), Fjaak (Nemecko, outsider house), Genesis Owusu (Austrália, australian hip hop), Gleb (Slovensko, hip hop), Hermeto Pascoal (Brazília, bossa nova), IAmNøt, Jana Kirschner (Slovensko, pop), Karpatské chrbáty (Slovensko, slovak pop), Kimi Djabaté (balafon), Krstní otcovia (Slovensko, punk), Kurs Valüt (Ukrajina, ukrainian post-punk), Leenalchi, Liniker, Mandidextrous (UK, tekno), Margaritas Podridas, Massola (Česko, jazz), Meowlau x Val (Slovensko), Mezerg (Francúzsko), Miss Petty (Česko),

Nina Farrina (Česko, techno), Perfume Genius (UK, pop), Pete & Bas (UK, trap), Psymon Spine, PVA (UK, electronic), Ragapop, Rico Nasty (UK, dmv rap), Rozi Plain (UK), Rozpor (Slovensko, punk), Sampa the Great (Austrália, hip hop), Shame (UK, indie rock), Shygirl (UK, escape room), slowthai (Anglicko, hip hop), Suzanne Vega (US, anti-folk), Tata Bojs (Čespo, pop), The Orielles (alt-indie rock), Viagra boys (Švédsko, indie post-punk), Vintage Trouble (US, r&b) Vojtik, Waterbased (Slovensko), Yard Act (punk), Zapaska (Ukrajina, ukrainian rock), Zea

Pohoda festival 2023 lístky

Lístky na Pohoda festival 2023 si je možné zakúpiť na oficiálnej stránke festivalu pohodafestival.sk, kde nájdete aj detailné informácie k jednotlivým vstupenkám.

Cena lístkov Pohoda fest 2023

Typ vstupenkyCena
Lístok – Permanentka 2023129 €
Lístok – JUNIOR 202399 €
Lístok – KIDS 202349 €
Lístok – BABY 202319 €
Lístok – ZŤP 202399 €
Lístok – ZŤP-S 2023119 €

Pohoda festival 2023 ubytovanie

Organizátori Pohoda festivalu 2023 ponúkajú pre svojich návštevníkov aj ubytovanie. Vybrať si môžete z viacerých možností, pričom rezervovať a zaplatiť ubytovanie je možné takisto cez oficiálnu stránku podujatia.

Upozorňujeme návštevníkov, že ubytovanie si je najlepšie rezervovať už niekoľko mesiacov vopred. Pokiaľ si to necháte na poslednú chvíľu, môže sa ľahko stať, že bude vypredané.

Cena ubytovania Pohoda fest 2023

Typ ubytovaniaCena
Silent Camp9,90 €
Camping Family ParkVYPREDANÉ
Kapsula pre dvoch s klimatizáciouVYPREDANÉ
5-miestny stan449 €
5-miestny stan vo FAMILY PARKUVYPREDANÉ
Chatka Trenčín VYPREDANÉ
Chatka Trenčín – Family ParkVYPREDANÉ
Chatka Inovec VYPREDANÉ
Tent Inn Classic69 €
Tent Inn Classic PLUS89 €
Tent Inn Black & Fresh99 €
Tent Inn Black & Fresh PLUS109 €
Tent Inn Black & Fresh PLUS – Family Park109 €
Air Bed v Tent Inn – nafukovací matrac29 €
Lock Inn39 €
Charge Inn9,90 €

Festival Pohoda 2023 doprava

Doprava na Festival Pohoda 2023 nie je vôbec žiadny problém. Trenčín je krajské mesto a stoja v ňom takmer všetky rýchliky či viaceré medzinárodné spoje. Keď sa dá dostať vlakom do Chorvátska, tak prečo by to nešlo na Pohodu. Okrem toho do Trenčína chodia i viaceré autobusové linky.

Zo železničnej či autobusovej stanice sa je možné dopraviť na letisko TAXI službou alebo špeciálnymi autobusmi, ktoré zabezpečujú prepravu priamo na festival.

Pokiaľ sa rozhodnete prísť na Festival Pohoda 2023 autom či karavanom, môžete zaparkovať priamo v areáli festivalu. Cena parkovného sa líši najmä v závislosti od veľkosti vozidla a od vzdialenosti od hlavnej brány.

Cena parkovania Pohoda fest 2023

Typ parkovaniaCena
Karavan ParkingVYPREDANÉ
Karavan Parking – streda39 €
Parking P1VYPREDANÉ
Parking P244 €
Parking P339 €
Parking P434 €
Parking P529 €
Parking MOTO20 €

Pohoda festival 2023 brigáda

Množstvo ľudí zaujíma, či sa dá na Pohoda festival 2023 vybaviť brigáda. Ak hľadáte možnosť nejakého zárobku navyše, tak brigáda je možná u predajcov občerstvenia.

Na samotnom festivale si brigádu nenájdete, pretože festival funguje na báze dobrovoľníkov. Pokiaľ sa chcete stať dobrovoľníkom, musíte mať 18 rokov a zaplatiť zálohu vo výške 99 eur, ktorá sa vám vráti po skončení festivalu.

Síce si nezarobíte, ale je to skvelá možnosť pre tých, ktorí si chcú užiť festival Pohoda 2023 a ušetriť čo najviac. Dobrovoľníci majú totiž množstvo výhod, ako napríklad:

  • neplatenie vstupného na Pohodu
  • medzi zmenami je voľno na koncerty
  • parkovanie zadarmo
  • osobitné miesto v stanovom mestečku pre dobrovoľníkov so sprchami a splachovacími záchodmi
  • zabezpečená strava 2x denne (1x teplé jedlo a 1x bageta) + celodenný pitný režim
  • a omnoho viac …

Pokiaľ máte záujem stať sa dobrovoľníkom na festivale, je potrebné sledovať aktuálne informácie na sociálnych sieťach facebook a instagram.

Pohoda fest 2022

Pohoda fest 2022 priniesol návštevníkom množstvo kvalitnej hudby. Pokiaľ si chcete pripomenúť minulý ročník a zároveň si skrátiť čakanie na najbližší festival, pozrite si na nasledujúcom videu oficiálny aftermovie z festivalu Pohoda 2022.

Zdroj: pohodafestival.sk, youtube.com

Témata:
Festivaly

Najnovšie články