EURO 2024 Bonus 70€ na stávky!

Rock for People 2024 – dátum, lístky, program, brigáda a kontakt

Aktualizované:

Autor: Lenka

Rock for People

Rock for People je jedným z najväčších rockových hudobných festivalov, ktorý sa koná od roku 2005. Prečítajte si všetky dôležité informácie o Rock for People 2024 – kedy sa koná, aké sú ceny lístkov, program a možnosti brigády.

Rock for People 2024

Rock for People je jeden z najobľúbenejších festivalov, ktorý sa v roku 2022 vyšvihol do najvyššej ligy európskych festivalov. Každoročne sa koná v Hradci Králové a láka tisíce fanúšikov rockovej hudby z celého sveta. Podobným rockovým festivalom na Slovensku je aj Topfest.

Festival sa vyznačuje rôznorodosťou hudobných žánrov, pričom na pódiách sa striedajú známi interpreti z oblasti rocku, punku, metalu, ale aj elektronickej hudby. Návštevníci sa môžu tešiť na koncerty domácich aj zahraničných kapiel.

V článku nájdete

Rock for People 2024 dátum

Tohtoročný ročník sa uskutoční v termíne od 12. do 15. júna 2024 v Hradci Králové budú v ňom účinkovať známi interpréti. Na Slovensku si môžete vybrať svojho favorita z kalendára festivalov.

Medzi potvrdenými účinkujúcimi nájdeme hviezdy ako Imagine Dragons, Green Day, alebo Foo Fighters, čo sľubuje nezabudnuteľný zážitok pre všetkých návštevníkov.

Okrem hudby ponúka Rock for People aj bohatý sprievodný program, vrátane workshopov, diskusií, a rôznych zábavných aktivít, ktoré dopĺňajú celkovú festivalovú atmosféru.

Rock for People lístky
Zdroj: unsplash.com

Rock for People lístky

Rock for People vstupenky si môžete zakúpiť buď na celé štyri dni, alebo len na jeden deň. Ceny vstupeniek sa líšia podľa zliav pre deti, mládež, seniorov a osoby so zdravotným postihnutím, ako aj príplatkov za VIP vstupenky.

Základná štvordenná vstupenka začína na 3990 Kč, zatiaľ čo jednodenná vstupenka na stredu, štvrtok, piatok alebo sobotu začína od 2290 Kč. Ceny vstupeniek sa s blížiacim sa termínom festivalu postupne zvyšujú, takže je lepšie lístky zakúpiť čo najskôr.

S prepočtom na eurá vám môže pomôcť NBS kalkulačka, kde nájdete výpočty na aktuálny kurz online.

Rock for People program

Tohtoročný 27. ročník Rock for People 2024 privíta svetoznáme hviezdy vrátane jednej z najväčších kapiel rocku MUSE, metalových kráľov Slipknot, fenomén zvaný Machine Gun Kelly a stovky ďalších umelcov.

Program je veľmi atraktívny s hlavnými účinkujúcimi ako The Prodigy, The Offspring, Bring Me The Horizon a Yungblud. Medzi ďalšími významnými umelcami sú Avril Lavigne, Sum 41, Enter Shikari, Parkway Drive, Corey Taylor a Thy Art Is Murder.

Na festivale vystúpia aj kapely ako The Darkness, Brutalismus 3000, Dogstar, Royal Republic a mnoho ďalších. Okrem hudobného programu bude festival obsahovať aj kreatívne programy vrátane divadla, tanca, stand-up komédie, workshopov a diskusií, spolu s bohatou gastro zónou a špeciálnou ponukou piva #RFPIVO​.

Ak by vám Rock for People nestačil, v júli sa môžete tešiť na bratislavský koncert rockovej legendy AC/DC.

Rock for People: Line-up 2024

DátumLine-up
Streda 12.6.The Prodigy, Bad Omens, Corey Taylor, Enter Shikari, Thy Art is Murder, 311, Alpha Wolf, Bleed from Within, Dmitrievna, Fit For a King, Hanabie., Royel Otis, Until I Wake a ďalší
Štvrtok 13.6.The Offspring, Parkway Drive, Body Count feat. Ice-T, Neck Deep, Against The Current, Crystal Lake, DeathbyRomy, La Dispute, Royal and the Serpent, The Amazons, Underoath, Wargasm a ďalší
Piatok 14.6.Bring Me The Horizon, Sum 41, Avril Lavigne, Dogstar, Missio, Royal Republic, Aneta Langerová, Alien Weaponry, Counterparts, Crawlers, Dead Pony, IC3PEAK, J.A.R., John Wolfhooker, Hoobastank, Hot Milk, James Marriott, Red, Shadow of Intent, The Ecstasy of Saint Theresa a ďalší
Sobota 15.6.Yungblud, Pendulum, Bombay Bicycle Club, Kaizers Orchestra, 58G, Blackgold, Bitter Season, Dagny, I Dont Know How But They Found Me, Ithaca, Police Symphony Orchestra, Soft Play, Solence, Vukovi a ďalší

Viac informácií o programe nájdete na oficiálnej stránke Rock for People.

Rock for People brigáda

Rock for People brigáda pozostáva z dobrovoľnej činnosti, za ktorú dostanete vstupenku na festival, bude zabezpečené aj občerstvenie a večer si môžete užiť párty s táborákom priamo v areáli Park 360.

Ak vstupenku máte, tak vám bude upgradnutá na Comfy +, vďaka čomu budete mať prístup do Komfy + baru a získate aj ďalšie výhody.

Rock for People brigáda sa odohráva počas 2 termínov:

 • 5.-11.6. – pomoc s finalizáciou areálu
 • 16.-19.6. – pomoc s búraním areálu

Rock for People brigáda – ako sa prihlásiť?

 • Navštívte stránku rfp.sinch.cz.
 • Kliknite na „Zaregistrovať sa“ a vyplňte svoje údaje vrátane potrebných súhlasov.
 • Po registrácii dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie.
 • Potvrďte registráciu a budete presmerovaní na stránku rfp.sinch.cz.
 • Doplňte základné informácie a „atribúty profilu“.
 • Potom sa budete môcť prihlásiť na vybranú smenu a získate všetky potrebné informácie.
 • Administrátorka a HR Rock for People Alice Štětková schváli vašu smenu.

Rock for People doprava

Do Hradca Králové sa môžete dostať autom, autobusmi aj vlakmi. Z mesta sa na miesto festivalu dostanete linkovými trolejbusmi a autobusmi.

V bezprostrednej blízkosti Festivalparku sa nachádza zastávka Letisko. Návštevníci môžu tiež využiť bezplatnú autobusovú kyvadlovú dopravu, ktorá bude jazdiť z Hradca Králové k Festivalparku.

Rock for People kontakt

Ak potrebujete kontaktovať organizátorov festivalu Rock for People 2024, môžete použiť:

 • Telefón: +420 777 701 591
 • Email: info@rockforpeople.cz
 • Adresa: Park 360, Hradec Králové, Česká republika

Zdroje: rockforpeople.cz

Témata:
Festivaly

Najnovšie články