LOH 2024 Všetky info tu!

Tipos Extraliga live – kto vysiela slovenskú extraligu, priamy prenos v TV, live stream cez internet

Aktualizované:

Autor: Pavol

Tipos Extraliga live

Tipos Extraliga live, najvyššia slovenská hokejová súťaž, sa dá dnes sledovať vďaka viacerým možnostiam. Priamy prenos v TV vysiela niekoľko kanálov a pozerať zápasy môžete aj ako live stream cez internet. V našom článku sa dozviete, kto vysiela slovenskú extraligu.

Tipos Extraliga live

Slovenská Tipos Extraliga live sa teší veľkej diváckej priazni, keďže aktuálny ročník má vysokú hráčsku kvalitu.

Náš článok je tu pre vás, aby ste sa dozvedeli, kde sledovať športové prenosy v tv dnes, ale aj online z najvyššej slovenskej hokejovej súťaže.

V článku nájdete

Hokej extraliga priamy prenos v TV

Hokej extraliga priamy prenos v TV môžete pozerať na dvoch kanáloch. Primárnu licenciu vlastní stanica Joj Šport, ktorá z každého kola Tipos Extraligy vysiela jeden až dva zápasy.

Joj Šport má v programe najviac hokeja. Okrem Tipos Extraligy ponúka aj 1. slovenskú hokejovú ligu (SHL) a všetky reprezentačné akcie nielen mládežníckych repre, ale aj seniorskej reprezentácie, vrátane MS v hokeji 2024.

Sublicenciu na vysielanie získal kanál skupiny AMC – Sport 1. Ten svojim divákom prináša jeden zápas z každého kola extraligy naživo.

Priamy prenos hokej dnes Slovensko

Kde sledovať priamy prenos hokej dnes Slovensko viete zistiť na webe 7sport.sk, ktorý ponúka aktuálny TV program mnohých športových staníc, vrátane Joj Športu a Sport 1.

Tipos Extraliga live stream

Tipos Extraliga live stream je možné sledovať dlhodobo vďaka stávkovej kancelárii Tipsport a jej internetovej TV Tipsport.

Nájdete tu všetky zápasy každého kola, pričom Tipsport ponúka aj registračný bonus 30€ pre nových hráčov.

Tipsport má nielen webovú verziu, ale aj mobilnú aplikáciu, a tak môžete pozerať športové prenosy nielen cez PC, ale aj v mobile či tablete.

Sledujte Tipos Extraliga live stream cez TV Tipsport

  1. Zaregistrujte sa na stránke tipsport.sk a prihláste sa do svojho účtu
  2. V hornom paneli kliknite na sekciu „LIVE“
  3. Po zobrazení ponuky športov vyberte „HOKEJ“
  4. Nájdite si konkrétny zápas a sledujte stream

7 dní po zaregistrovaní sa na Tipsporte, viete živý stream sledovať úplne zadarmo. Potom je nutné staviť minimálne 1,20 eur, aby ste mohli ďalej pozerať prenosy na TV Tipsport.

Slalom Levi 2023 live na TV Tipsport

Extraliga live

Extraliga live sa objavuje na obrazovkách Joj Šport a Sport 1, ako sme už spomínali vyššie. Čo však robiť, ak tieto stanice nemáte k dispozícii?

Dobrou voľbou je si vybrať z ponuky operátora Skylink Slovensko. Ten okrem satelitnej televízie ponúka možnosť predplatenia internetovej TV.

Samotný Joj Šport je tu už v najnižšom balíčku MINI, ktorý si viete predplatiť za 6,90€/mesiac. Nezabúdajte na to, že okrem množstva hokejových prenosov má v pláne vysielania Joj Šport lyžovanie zo Svetového pohára.

Ak by ste chceli mať k dispozícii aj Sport 1 a vybrať si z väčšieho počtu zápasov extraligy, tak pre vás je tu balíček Smart, ktorý stojí 9,70 eur mesačne.

Sport 1 okrem našej hokejovej extraligy ponúka napríklad aj prenosy z F1 program alebo futbalové zápasy kvalifikácie na EURO 2024.

Tipos Extraliga online

Tipos Extraliga online je dostupná aj cez streamovaciu službu Joj Play. Tá okrem toho, že obsahuje vysielanie kanálov skupiny JOJ a taktiež Joj Šport, tak streamuje všetky zápasy z každého kola extraligy.

Joj Play si viete predplatiť za poplatok 5,99 eur za mesiac a ponúka aj mobilnú aplikáciu.

Hokej extraliga online výsledky

Online výsledky z našej hokejovej extraligy nájdete na webe s aktuálnym športovým servisom flashscore.sk. Ten má aj svoju vlastnú mobilnú aplikáciu.

Mobilnú aplikáciu so všetkými informáciami o lige a možnosťou zahrať si aj špeciálnu Fantasy ligu vytvoril oficiálne aj manažment Tipos Extraligy. Aplikácia Tipos Extraliga je dostupná pre operačný systém Android aj iOS.

Zdroje: wikipedia.com, jojsport.joj.sk, flashscore.sk, tipsport.sk, canva.com

Témata:
Šport

Najnovšie články