EURO 2024 Bonus 70€ na stávky!

Valentínske priania 2024 – pozdravy, blahoželania, originálne vyznanie lásky

Aktualizované:

Autor: Denisa

Valentínske priania 2024

Deň svätého Valentína je ideálna príležitosť, kedy môžete poslať Valentínske priania ľuďom, na ktorých vám záleží. A je úplne jedno, či ide o vášho partnera, kamarátku, deti alebo rodičov. Každý z nás si zaslúži dostať originálne vyznanie lásky, ktoré ho chytí za srdce.

Valentínske priania

Kedy je ideálny čas na Valentínske priania? No predsa na Deň svätého Valentína!

Tento sviatok zaľúbených sa po celom svete oslavuje 14. februára, kedy sú všetky reštaurácie, obchody a podniky zaplavené červenými srdiečkami, sviečkami a vyznaniami lásky.

Tak ako v tento deň, aj v iné sviatky máte ideálnu príležitosť povedať vašim blízkym, ako vám na nich záleží a čo pre vás znamenajú. Môžete tak urobiť napríklad prostredníctvom blahoželania k narodeninám alebo k meninám.

V článku nájdete

Valentínske priania 2024

Buď moja Valentínka! Toto by chcel určite počuť nejeden z nás a dostať k tomu Valentínske prianie, ktoré ho zohreje pri srdiečku. Takisto nezabudnite aj na najmenších a pošlite im Valentínske pozdravy pre deti.

Valentínske pozdravy môžete doplniť aj sladkou bomboniérou alebo kvetmi, ktoré sú v tento februárový deň ako darček ideálne.

Valentínske pohľadnice s textom

Text na Valentínske priania je vo veľa prípadoch pravdepodobne dôležitejší ako samotná pohľadnica. Preto napísať taký valentínsky text, ktorý vyjadrí to, čo naozaj cítite, dá niekedy poriadne zabrať.

„Láska je najväčším osviežením života.“

„Si mojím srdcom, mojím životom, mojou prvou a jedinou myšlienkou.“

„Deň svätého Valentína, lásky čas on pripomína. Srdiečko maj otvorené, pre cit lásky je stvorené. Lásku daruj každý deň, možno splníš iným sen! Krásny Valentín!“

Vyznanie lásky SMS

Ak nie ste fanúšikom klasických valentínskych prianí a pohľadníc, nikto sa nebude hnevať, ak mu na Valentína pošlete originálne vyznanie lásky cez SMS. Ide o rýchly a jednoduchý spôsob, s ktorým ušetríte.

„Ako stromy rastú, tak ťa milujem. Pomaly, ticho, nezadržateľne. Tvoj Valentín…“

„Láska nie je nájsť niekoho, s kým budeš žiť.Láska je nájsť niekoho, bez koho nevieš žiť.Želám ti sladkého zamilovaného Valentína.“

„Valentínsku pusu Ti z diaľky posielam. Aj keď s Tebou dnes byť nemôžem stále Ťa veľmi milujem. Krásneho Valentína láska.“

Valentínske priania
Zdroj: unsplash.com

Valentínske priania sa vás netýkajú v prípade, že ste single. Vtedy nezadaní ľudia oslavujú Deň osamelých, ktorý nasleduje po dni sv. Valentína, a to 15. februára.

Valentínske prianie pre muža

Rozmýšľate, ako vyznať lásku vášmu mužovi alebo partnerovi? Stačí mu poslať prianie na Valentína, ktoré tieto slová vysloví za vás!

Valentínske priania mužovi nielen zdvihnú sebavedomie, ale sa bude po nich cítiť ľúbený a docenený.

„Miláčik, prajem Ti krásneho Valentína. Prajem si mať Ťa stále po svojom boku a prežiť s Tebou veľa šťastných rokov.“

„Len Teba v hlave mám, s Tebou v srdci zaspávam, s Tebou v duši celý deň, mám teraz život ako sen. Pekného Valentína, láska!“

„Komu píšem tieto riadky? Komu patrím z čistej lásky? Odpovede na otázky obe znie jednoducho – predsa Tebe!“

Valentínske želania pre ženu

I love you, Je t´aime, Te amo. Slovo Milujem ťa povedané trikrát inak, a predsa to v každom jazyku znamená to isté.

Vyjadrite aj vy vašej drahej polovičke lásku slovami, na ktoré nikdy nezabudne. Pošlite jej Valentínske želanie!

„Ani všetky ruže, diamanty a čokoládové cukríky sveta by nikdy nemohli vypovedať, ako veľmi Ťa milujem a čo pre mňa znamenáš.“

„Si tá, na ktorú som čakal mnoho rokov. Zložil by som Ti tisíce nežných viet. Vykričal by som na celučký svet, že Ty si ten najkrajší kvet.“

„Taká výnimočná žena si zaslúži vyznanie lásky každý deň. Milujem Ťa z celého srdca nielen dnes, ale každú minútu svojho života!“

Valentínske priania pre kamarátku

Máte kamarátku, ktorá je na Valentína sama a ktorú by potešilo Valentínske prianie od niekoho, komu na nej záleží?

V tom prípade sa inšpirujte našimi blahoželaniami na Valentína pre kamarátku, s ktorými jej dáte najavo, že tu vždy pre ňu budete.

„Tak už nejedz čokoládu, toto nie je ten typ hladu. Viem, že hľadáš drahú polovičku, ale radšej sa zastav na chvíľočku. Kamoška je totiž viac, vyrazíme do ulíc.“

„Kto potrebuje Valentína, keď má najlepšiu kamarátku, ako si Ty?“

„Na svätého Valentína všetko Ti ho pripomína? Tak už kašli na zármutok a poď so mnou na vermútok.“

Vtipné Valentínske priania

Nie ste fanúšikom obohraných valentínskych pozdravov? V tom prípade sú pre vás vtipné Valentínske priania ideálnym riešením, ako vyjadriť vaše hlboké city, ale pritom tento sviatok zaľúbených nebrať príliš vážne.

Takýto tip pozdravu môžete zvoliť napríklad aj na Nový rok a poslať vašim kamarátom vtipné novoročné prianie, ktoré im zaručene vyčarí úsmev na tvári.

„Že uhádnem, čo Ťa dokáže najviac rozpáliť? Keď sa nešťastnou náhodou oprieš o horúce kachle.“

„Moja láska je ako hypotéka s celoživotnou fixáciou. Už nikdy nedostanem výhodnejšiu ponuku a rokmi sa citová investícia zúročí.“

„Šťastného Valentína! Naozaj si si istý/á, že ma ešte nemáš dosť?“

Ako vyrobiť Valentínske prianie

Skvelým tipom na valentínsky darček sú valentínske priania. Tie vyrábajú aj každý rok deti v školách, aby svojim rodičom a hlavne mamičkám urobili radosť. Preto ak už ste rodič, sami dobre viete, akú radosť vám dokáže urobiť takýto valentínsky pozdrav.

A čo by ste povedali na to, keby ste vašej milovanej polovičke alebo deťom vyrobili originálne Valentínske blahoželanie z lásky, z ktorého napríklad vyskočí 3D srdce. Stačí sa len inšpirovať!

Zdroj: youtube.com, unsplash.com, goodhousekeeping.com, greetingsisland.com

Najnovšie články