ZAPO zábava v podcastoch – Spotify, ZAPO tour naživo, nové podcasty ako Vražedné psyché

ZAPO zábava v podcastoch je spôsob ako tráviť váš voľný čas. Poznáte tieto podcasty? Vypočuť si ich môžete na Spotify alebo naživo na ZAPO tour. Zabavte sa s Peklo v papuli, Kuriéris, Choď do… alebo Mozgovou atletikou.

ZAPO

ZAPO je skupina podcastov, ktoré patria medzi tie najúspešnejšie na Slovensku. Táto produkcia vznikla ako startup a víkendové hobby dvoch priateľov, producentov a bývalých kolegov z rádia.

Dnes ZAPO, zábava v podcastoch, prináša na pravidelnej báze množstvo podcastov a ich ponuka a výber sa neustále rozširuje.

ZAPO sa teší veľmi veľkej obľube, o čom svedčí aj fakt, že vo februári 2023 dosiahli 45 miliónov vypočutí podcastov.

V článku nájdete

ZAPO podcasty

ZAPO podcasty prinášajú hodiny zábavy, ktoré si môžete zdarma vypočuť. Osobnosti zo sveta showbiznisu, športovci, cestovatelia, psychológovia a množstvo ďalších zaujímavých osobností pre vás pravidelne pripravuje audionahrávky na rôzne témy.

Dnes ZAPO podcasty majú vo svojom repertoári až tridsaťšesť rôznych podcastov. V prípade, že si radi vypočujete Braňo Závodský naživo a jeho podcast, určite vás potešia aj podcasty produkcie ZAPO.

Podcasty majú naozaj rôzne tematiky. Zaujímavé informácie sa dozviete zo sveta:

  • Cestovateľské podcasty
  • Príbehy a zážitky zo života kuriérov
  • Spovede športovcov
  • Psychologické tematiky
  • Príbehy z kriminálneho prostredia.
ZAPO zábava v podcastoch
Zdroj: unsplash.com

ZAPO naživo

ZAPO naživo je možnosť ako si vypočuť váš obľúbený podcast v priamom prenose.

Kombinácia rozličných podcastov prináša do slovenských miest ich zaujímavé, vtipné historky a informácie a vy tak môžete zažiť skvelú atmosféru rozličných podcastov naživo.

ZAPO tour 2023

ZAPO tour 2023 vám umožňuje zažiť podcasty naživo aj v roku 2023. Na oficiálnych stránkach ZAPO tour nájdete všetky pripravované podujatia. Väčšinou sa jedná o spojenie dvoch obľúbených podcastov v rôznych mestách na Slovensku.

Na ich webovej stránke si rovno môžete zakúpiť lístok. V prípade, že podcast naživo neplánujú vo vašom meste, môžete im poslať podnet, aby to prehodnotili. Kontakt, kde tieto podnety treba zaslať nájdete priamo na webe.

ZAPO tour 2023
Zdroj: co-to-je.sk

ZAPO Spotify

ZAPO Spotify je domov všetkých podcastov ZAPO. Na tejto hudobnej streamovacej platforme nájdete všetky podcasty ZAPO. Jepotrebné byť na Spotify zaregistrovaný. Služba sa dá využívať aj bezplatne, takže sa nemusíte báť, že by boli ZAPO podcasty nejak spoplatnené.

Pravidelne tu pridávajú aj ZAPO nové podcasty a aj nové jednotlivé diely vašich obľúbených podcastov. Stačí, ak si do vyhľadávania zadáte ZAPO a zobrazí sa vám celá ponuka podcastov. Výhodou je, že Spotifiy vám ukáže, ktoré podcasty ste už videli.

ZAPO spotify
Zdroj: co-to-je.sk

ZAPO nové podcasty

ZAPO nové podcasty pribúdajú síce na nepravidelnej báze. Ale už počas januára 2023 zaradili do ich portfólia až tri nové podcasty.

Pokiaľ chcete vedieť, čo pre vás ZAPO chystá, oplatí sa sledovať ich oficiálnu stránku, kde nájdete všetky novinky.

Podcasty ZAPO

Podcasty ZAPO majú vo svojom portfólio desiatky zaujímavých podcastov. My sme pre vás vybrali overené stálice:

Vražedné psyché ZAPO

Vražedné psyché ZAPO je veľmi populárnym podcastom tejto produkcie. V podcastoch môžete nahliadnuť do príbehov sériových vrahov a spoločne môžete pochopiť ich myslenie alebo to čo títo vrahovia práve prežívajú.

Celým podcastom vás sprevádza Richard Mažonas študent práva a milovník kriminálok a jeho častým hosťom je práve jeho starý otec a súdny znalec z oblasti psychiatrie MUDr. Svetozár Droba, ktorý napomáha poslucháčom vysvetliť psychologické podnety, ktoré ovplyvnili činy vrahov.

Kuriéris ZAPO

Kuréris ZAPO je podcast, ktorý vám predstaví svet kuriérov. Vďaka tomuto podcastu môžete veľmi ľahko pochopiť, čo kuriéri dennodenne zažívajú a s akými situáciami musia počas dňa bojovať.

Podcastom vás sprevádzajú kuriéri Matúš a Dominik a môžete sa tešiť na kopec zábavných historiek. Zaujíma vás, prečo kuriéri volajú vždy v tú najnevhodnejšiu chvíľu a prečo je problém si balík prehadzovať z adresy na adresu? To všetko sa dozviete v podcaste kuriéris.

Tak bolo podcast ZAPO

Tak bolo podcast ZAPO je pomerne nový podcast v portfóliu ZAPO. Tento podcast má na starosti historici a učitelia dejepisu Juraj Jeleň, Kristína Paholík Hamárová a Dominika Pišťanská.

Bez príbehov nie sú dejiny. A práve v podcaste si môžeš vypočuť historické príbehy obyčajných ľudí, ktoré významné udalosti zo sveta histórie prežili. Tešiť sa môžete na prvú či druhú svetovú vojnu.

ZAPO CHoď do…

ZAPO Choď do… je cestovateľský podcast, ktorý moderujú traja cestovatelia, dobrodruhovia a kamaráti. A to konkrétne Pavel Bruchala a Martin Navrátil s Peťom Hliničanom z Travelistanu.

Títo traja chalani opisujú vlastné zážitky a všetci traja prinášajú ich vlastný pohľad na dané miesto. Pokiaľ chcete nabrať cestovateľské inšpirácie alebo sa len dozvedieť viac o miestach, kde sa možno nikdy nedostanete, Choď do… je skvelá možnosť.

Práve Martin Navrátil je prvým slovákom, ktorý prežil a úspešne absolvoval expedíciu na Južný Pól a aj o tom rozpráva v podcaste.

Tri neznáme ZAPO

Tri neznáme ZAPO je podcast, kde hlavnú rolu hrajú dve manželky a dve matky s bohatou a prehýrenou minulosťou. To čo sa povie v tomto podcaste, by malo zostať v tomto podcaste, alebo aj nie.

Zaujímajú vás historky žien, ktoré mali navždy zostať tajomstvom? Kontroverzné témy, príbehy, ktoré by sa nemali hovoriť nahlas a hlavne otvorené vystupovanie moderátoriek, toto všetko vás čaká v tomto podcaste.

Poďme spolu lietať podcast ZAPO

Poďme spolu lietať podcast ZAPO prináša zákulisie leteckej dopravy. Chcete vedieť ako vyzerá bežný deň pilota alebo si chcete vypočuť brutálne historky, ktoré mali zostať v kokpite či v kabíne?

Poďme spolu lietať vám bez ostychu prezradí tie najzaujímavejšie a najbrutálnejšie zážitky a historky pilotov, letušiek, leteckých mechanikov a iných zamestnancov letiska a leteckých spoločností.

Peklo v papuli ZAPO

Peklo v papuli ZAPO je podcast, ktorý jednoducho budete žrať ako sami hovoria. Kuchári Tono a Robo a ich meniaci sa hostia prinášajú vtipné historky z kuchyne, hotelov i zo zahraničia, kde istú dobu pôsobili.

Vo svojich podcastoch si servítku pred ústa nedávajú a môžete sa tešiť naozaj na otvorené rozhovory a nekonečné zážitky zo sveta kuchárov, čašníkov barmanov a majiteľov reštaurácií.

ZAPO peklo v papuli
Zdroj: co-to-je.sk

Mozgová atletika ZAPO

Mozgová atletika ZAPO si pre poslucháčov podcastov pripravila zaujímavé príbehy, tipy, rady a triky z tematiky osobného rozvoja, vedy a slušného správania. Okrem toho vám moderátor Denis Kováč prináša aj zaujímavé myšlienky z dobrých kníh a médií.

Výhodou je, že sa nejedná o čisto vzdelávací podcast, kde vám bude niekto hovoriť, čo a ako máte robiť. Všetky myšlienky podcastu sú podané veľmi dobrou a vtipnou formou, takže vzdelávanie a rozvoj vás naozaj bude baviť.

Boris a Brambor ZAPO

Boris a Brambor ZAPO je jeden z prvých podcastov tejto produkcie, vysielať ho začali už v roku 2019 a funguje dodnes. Moderátormi sú Marián Gáborík a Boris Valábik, ktorí prinášajú zaujímavé historky zo sveta hokeja.

Samozrejme podcast nie je len o hokeji ale je plný zábavy a častokrát si do svojej relácie pozývajú známych športovcov, ktorých spovedajú. A verte nám, zábrany chalani moc nepoznajú.

ZAPO zakladatelia

ZAPO zakladatelia sú dvaja dobrí kamaráti a bývali kolegovia z rádia Express – Martin Fenčák a Pavol Krško. Obaja majú bohaté skúsenosti ako moderátori rádia, producenti a hudobný prodocenti.

ZAPO zo začiatku vzniklo ako víkendové hobby. Od roku 2020 sa mu však začali obidvaja naplno venovať a svoju prácu v rádiu zanechali a ZAPO sa venujú na fulltime.

ZAPO merch

ZAPO merch je možnosť ako podporiť obľúbené podcasty. Jediný príjem, ktorý podcast má je z reklamy. Zakúpením merchu môžete aj vy prispieť ku kvalitnej produkcii podcastov ZAPO.

Zdroj: zabavavpodcastoch.sk, youtube.com, spotifiy.com


Najnovšie články