Ru┼ża pre nevestu 2 ÔľĚ Sledujte bez rekl├ím!

ZAPO z├íbava v podcastoch – Spotify, ZAPO tour na┼żivo, nov├ę podcasty ako Vra┼żedn├ę psych├ę

Aktualizovan├ę:

Autor: Marcela

ZAPO zábava v podcastoch

ZAPO z├íbava v podcastoch je sp├┤sob, ak├Żm m├┤┼żete tr├ívi┼ą v├í┼í vo─żn├Ż ─Źas. Pozn├íte tieto podcasty? Vypo─Źu┼ą si ich m├┤┼żete na Spotify alebo na┼żivo na ZAPO tour. Zabavte sa pri po─Ź├║van├ş Pekla v papuli, Kuri├ęris, Cho─Ć do… alebo Mozgovej atletiky.

ZAPO

ZAPO je skupina podcastov, ktor├ę patria medzi tie naj├║spe┼ínej┼íie na Slovensku. T├íto produkcia vznikla ako startup a v├şkendov├ę hobby dvoch priate─żov, producentov a b├Żval├Żch kolegov z r├ídia.

Dnes ZAPO, z├íbava v podcastoch, prin├í┼ía na pravidelnej b├íze mno┼żstvo podcastov a ich ponuka a v├Żber sa neust├íle roz┼íiruje.

ZAPO sa te┼í├ş ve─żmi ve─żkej ob─żube, o ─Źom sved─Ź├ş aj fakt, ┼że vo febru├íri 2023 dosiahli 45 mili├│nov vypo─Źut├ş podcastov. Popul├írna medzi pou┼ż├şvate─żmi je aj nov├í modern├í a autentick├í sie┼ą Be real, ktor├í prin├í┼ía taktie┼ż ve─ża z├íbavy.

V ─Źl├ínku n├íjdete

ZAPO podcast

ZAPO podcasty prin├í┼íaj├║ hodiny z├íbavy, ktor├ę si m├┤┼żete zdarma vypo─Źu┼ą. Osobnosti zo sveta showbiznisu, ┼íportovci, cestovatelia, psychol├│govia a mno┼żstvo ─Ćal┼í├şch zauj├şmav├Żch osobnost├ş pre v├ís pravidelne pripravuje audionahr├ívky na r├┤zne t├ęmy.

Dnes podcasty ZAPO maj├║ vo svojom reperto├íri a┼ż tridsa┼ą┼íes┼ą r├┤znych podcastov. V pr├şpade, ┼że si radi vypo─Źujete Bra┼ło Z├ívodsk├Ż na┼żivo a jeho podcast, ur─Źite v├ís pote┼íia aj podcasty produkcie ZAPO.

Podcasty maj├║ naozaj r├┤zne tematiky. Zauj├şmav├ę inform├ície sa dozviete zo sveta:

  • Cestovate─żsk├Żch podcastov
  • Pr├şbehov a z├í┼żitkov zo ┼żivota kuri├ęrov
  • Spoved├ş ┼íportovcov
  • Psychologick├Żch t├ęmat├şk
  • Pr├şbehov z krimin├ílneho prostredia.
ZAPO zábava v podcastoch
Zdroj: unsplash.com

ZAPO na┼żivo

ZAPO na┼żivo je mo┼żnos┼ą, ako si m├┤┼żete vypo─Źu┼ą v├í┼í ob─ż├║ben├Ż podcast v priamom prenose.

Kombin├ícia rozli─Źn├Żch podcastov prin├í┼ía do slovensk├Żch miest ich zauj├şmav├ę, vtipn├ę historky a inform├ície a vy tak m├┤┼żete za┼żi┼ą skvel├║ atmosf├ęru rozli─Źn├Żch podcastov na┼żivo.

ZAPO tour 2023

ZAPO tour 2023 v├ím umo┼ż┼łuje za┼żi┼ą podcasty na┼żivo aj v roku 2023. Na ofici├ílnych str├ínkach Zapotour n├íjdete v┼íetky pripravovan├ę podujatia. V├Ą─Ź┼íinou sa jedn├í o spojenie dvoch ob─ż├║ben├Żch podcastov v r├┤znych mest├ích na Slovensku.

Na ich webovej str├ínke si rovno m├┤┼żete zak├║pi┼ą l├şstok. V pr├şpade, ┼że podcast na┼żivo nepl├ínuj├║ vo va┼íom meste, m├┤┼żete im posla┼ą podnet, aby to prehodnotili. Kontakt, kde tieto podnety treba zasla┼ą n├íjdete priamo na webe.

ZAPO tour 2023 v├ím umo┼ż┼łuje za┼żi┼ą podcasty na┼żivo aj v roku 2023.
Zdroj: co-to-je.sk

Aj na webe zapotour.sk n├íjdete l├şstky, ktor├ę si m├┤┼żete zak├║pi┼ą, ak s├║ e┼íte dostupn├ę. Pr├şpadne str├ínka uv├ídza aj mail, kde m├┤┼żete nap├şsa┼ą, ak m├íte z├íujem, aby zapotour prech├ídzala aj va┼íim mestom.

ZAPO Spotify

ZAPO Spotify je domov v┼íetk├Żch podcastov ZAPO. Na tejto hudobnej streamovacej platforme n├íjdete v┼íetky podcasty ZAPO. Je potrebn├ę by┼ą na Spotify zaregistrovan├Ż. Slu┼żba sa d├í vyu┼ż├şva┼ą aj bezplatne, tak┼że sa nemus├şte b├í┼ą, ┼że by boli ZAPO podcasty nejak spoplatnen├ę.

Pravidelne tu prid├ívaj├║ aj ZAPO nov├ę podcasty a aj nov├ę jednotliv├ę diely va┼íich ob─ż├║ben├Żch podcastov. Sta─Ź├ş, ak si do vyh─żad├ívania zad├íte ZAPO a zobraz├ş sa v├ím cel├í ponuka podcastov. V├Żhodou je, ┼że Spotifiy v├ím uk├í┼że, ktor├ę podcasty ste u┼ż videli.

ZAPO spotify
Zdroj: co-to-je.sk

ZAPO nov├ę podcasty

ZAPO nov├ę podcasty prib├║daj├║ s├şce na nepravidelnej b├íze. Ale u┼ż po─Źas janu├íra 2023 zaradili do ich portf├│lia a┼ż tri nov├ę podcasty a ZAPO nov├ę podcasty vych├ídzaj├║ st├íle aj doteraz.

Pokia─ż chcete vedie┼ą, ─Źo pre v├ís ZAPO sk chyst├í, oplat├ş sa sledova┼ą ich ofici├ílnu str├ínku, kde n├íjdete v┼íetky novinky.

Podcasty ZAPO

Podcasty ZAPO maj├║ vo svojom portf├│lio desiatky zauj├şmav├Żch podcastov. My sme pre v├ís vybrali overen├ę st├ílice.

Vra┼żedn├ę psych├ę ZAPO

Vra┼żedn├ę psych├ę live ZAPO je ve─żmi popul├írnym podcastom tejto produkcie. V podcastoch m├┤┼żete nahliadnu┼ą do pr├şbehov s├ęriov├Żch vrahov a spolo─Źne m├┤┼żete pochopi┼ą ich myslenie alebo to, ─Źo t├şto vrahovia pr├íve pre┼ż├şvaj├║.

Cel├Żm podcastom v├ís sprev├ídza Richard Ma┼żonas ┼ítudent pr├íva a milovn├şk krimin├ílok a jeho ─Źast├Żm hos┼ąom je pr├íve jeho star├Ż otec a s├║dny znalec z oblasti psychiatrie MUDr. Svetoz├ír Droba, ktor├Ż napom├íha posluch├í─Źom vysvetli┼ą psychologick├ę podnety, ktor├ę ovplyvnili ─Źiny vrahov.

Kuri├ęris ZAPO

Kur├ęris ZAPO je podcast, ktor├Ż v├ím predstav├ş svet kuri├ęrov. V─Ćaka tomuto podcastu m├┤┼żete ve─żmi ─żahko pochopi┼ą, ─Źo kuri├ęri dennodenne za┼ż├şvaj├║ a s ak├Żmi situ├íciami musia po─Źas d┼ła bojova┼ą.

Podcastom v├ís sprev├ídzaj├║ kuri├ęri Mat├║┼í a Dominik a m├┤┼żete sa te┼íi┼ą na kopec z├íbavn├Żch historiek. Zauj├şma v├ís, pre─Źo kuri├ęri volaj├║ v┼żdy v t├║ najnevhodnej┼íiu chv├ş─żu a pre─Źo je probl├ęm si bal├şk prehadzova┼ą z adresy na adresu? To v┼íetko sa dozviete v podcaste kuri├ęris.

Tak bolo podcast ZAPO

Tak bolo podcast ZAPO je pomerne nov├Ż podcast v portf├│liu ZAPO. Tento podcast m├í na starosti historici a u─Źitelia dejepisu Juraj Jele┼ł, Krist├şna Pahol├şk Ham├írov├í a Dominika Pi┼í┼ąansk├í.

Bez pr├şbehov nie s├║ dejiny. A pr├íve v podcaste si m├┤┼że┼í vypo─Źu┼ą historick├ę pr├şbehy oby─Źajn├Żch ─żud├ş, ktor├ę v├Żznamn├ę udalosti zo sveta hist├│rie pre┼żili. Te┼íi┼ą sa m├┤┼żete na prv├║ ─Źi druh├║ svetov├║ vojnu.

ZAPO Cho─Ć do…

ZAPO Cho─Ć do… je cestovate─żsk├Ż podcast, ktor├Ż moderuj├║ traja cestovatelia, dobrodruhovia a kamar├íti. A to konkr├ętne Pavel Bruchala a Martin Navr├ítil s Pe┼ąom Hlini─Źanom z Travelistanu.

T├şto traja chalani opisuj├║ vlastn├ę z├í┼żitky a v┼íetci traja prin├í┼íaj├║ ich vlastn├Ż poh─żad na dan├ę miesto. Pokia─ż chcete nabra┼ą cestovate─żsk├ę in┼ípir├ície alebo sa len dozvedie┼ą viac o miestach, kde sa mo┼żno nikdy nedostanete, Cho─Ć do… je skvel├í mo┼żnos┼ą.

Pr├íve Martin Navr├ítil je prv├Żm slov├íkom, ktor├Ż pre┼żil a ├║spe┼íne absolvoval exped├şciu na Ju┼żn├Ż P├│l a aj o tom rozpr├íva v podcaste. Pri cestovan├ş sa ka┼żd├ęmu z├şde aj medzin├írodn├Ż vodi─Źsk├Ż preukaz.

Tri neznáme ZAPO

Tri nezn├íme ZAPO je podcast, kde hlavn├║ rolu hraj├║ dve man┼żelky a dve matky s bohatou a preh├Żrenou minulos┼ąou. To ─Źo sa povie v tomto podcaste, by malo zosta┼ą v tomto podcaste, alebo aj nie.

Zauj├şmaj├║ v├ís historky ┼żien, ktor├ę mali nav┼żdy zosta┼ą tajomstvom? Kontroverzn├ę t├ęmy, pr├şbehy, ktor├ę by sa nemali hovori┼ą nahlas a hlavne otvoren├ę vystupovanie moder├ítoriek, toto v┼íetko v├ís ─Źak├í v tomto podcaste.

Po─Ćme spolu lieta┼ą podcast ZAPO

Po─Ćme spolu lieta┼ą podcast ZAPO prin├í┼ía z├íkulisie leteckej dopravy. Chcete vedie┼ą ako vyzer├í be┼żn├Ż de┼ł pilota alebo si chcete vypo─Źu┼ą brut├ílne historky, ktor├ę mali zosta┼ą v kokpite ─Źi v kab├şne?

Po─Ćme spolu lieta┼ą v├ím bez ostychu prezrad├ş tie najzauj├şmavej┼íie a najbrut├ílnej┼íie z├í┼żitky a historky pilotov, letu┼íiek, leteck├Żch mechanikov a in├Żch zamestnancov letiska a leteck├Żch spolo─Źnost├ş.

Peklo v papuli ZAPO

Peklo v papuli ZAPO je podcast, ktor├Ż jednoducho budete ┼żra┼ą ako sami hovoria. Kuch├íri Tono a Robo a ich meniaci sa hostia prin├í┼íaj├║ vtipn├ę historky z kuchyne, hotelov i zo zahrani─Źia, kde ist├║ dobu p├┤sobili.

Vo svojich podcastoch si serv├ştku pred ├║sta ned├ívaj├║ a m├┤┼żete sa te┼íi┼ą naozaj na otvoren├ę rozhovory a nekone─Źn├ę z├í┼żitky zo sveta kuch├írov, ─Źa┼ín├şkov barmanov a majite─żov re┼ítaur├íci├ş.

ZAPO peklo v papuli
Zdroj: co-to-je.sk

Mozgová atletika ZAPO

Mozgov├í atletika ZAPO si pre posluch├í─Źov podcastov pripravila zauj├şmav├ę pr├şbehy, tipy, rady a triky z tematiky osobn├ęho rozvoja, vedy a slu┼ín├ęho spr├ívania. Okrem toho v├ím moder├ítor Denis Kov├í─Ź prin├í┼ía aj zauj├şmav├ę my┼ílienky z dobr├Żch kn├şh a m├ędi├ş.

V├Żhodou je, ┼że sa nejedn├í o ─Źisto vzdel├ívac├ş podcast, kde v├ím bude niekto hovori┼ą, ─Źo a ako m├íte robi┼ą. V┼íetky my┼ílienky podcastu s├║ podan├ę ve─żmi dobrou a vtipnou formou, tak┼że vzdel├ívanie a rozvoj v├ís naozaj bude bavi┼ą.

Boris a Brambor ZAPO

Boris a Brambor ZAPO je jeden z prv├Żch podcastov tejto produkcie, vysiela┼ą ho za─Źali u┼ż v roku 2019 a funguje dodnes. Moder├ítormi s├║ Mari├ín G├íbor├şk a Boris Val├íbik, ktor├ş prin├í┼íaj├║ zauj├şmav├ę historky zo sveta hokeja.

Samozrejme podcast nie je len o hokeji, ale je pln├Ż z├íbavy a ─Źastokr├ít si do svojej rel├ície poz├Żvaj├║ zn├ímych ┼íportovcov, ktor├Żch spovedaj├║. A verte n├ím, z├íbrany chalani moc nepoznaj├║.

Melóny a banány ZAPO

ZAPO mel├│ny a ban├íny s├║ ┼ípeci├ílnym podcastom, ktor├Ż je vhodn├Ż pre vekov├ę kateg├│rie nad 18 rokov. Ide najm├Ą o z├íbavu pre dospel├Żch, ke─Ć┼że sa v ┼łom rozoberaj├║ sexu├ílne t├ęmy.

Jedn├í sa o podcast, ktor├ęho s├║─Źas┼ąou s├║ here─Źky a modelky z platen├Żch str├ínok. Rozoberaj├║ sa tu ich ┼żivoty, pr├şbehy a sc├ęny, ktor├ę ukazuj├║, ┼że nie je v┼íetko tak├ę ru┼żov├ę, ako sa na prv├Ż poh─żad m├┤┼że zda┼ą.

ZAPO zakladatelia

ZAPO zakladatelia s├║ dvaja dobr├ş kamar├íti a b├Żvali kolegovia z r├ídia Express – Martin Fen─Ź├ík a Pavol Kr┼íko. Obaja maj├║ bohat├ę sk├║senosti ako moder├ítori r├ídia, producenti a hudobn├Ż prodocenti.

ZAPO zo za─Źiatku vzniklo ako v├şkendov├ę hobby. Od roku 2020 sa mu v┼íak za─Źali obidvaja naplno venova┼ą a svoju pr├ícu v r├ídiu zanechali a ZAPO sa venuj├║ na fulltime.

ZAPO merch

ZAPO merch je mo┼żnos┼ą ako podpori┼ą ob─ż├║ben├ę podcasty. Jedin├Ż pr├şjem, ktor├Ż podcast m├í je z reklamy. Zak├║pen├şm merchu m├┤┼żete aj vy prispie┼ą ku kvalitnej produkcii podcastov ZAPO.

Zdroje: zabavavpodcastoch.sk, youtube.com, spotifiy.com


T├ęmata:
Internet
Voyo.sk program na dnes

Najnov┼íie ─Źl├ínky