LOH 2024 Všetky info tu!

Bezrealitky – vieme ako na prenájom a predaj bytu bez realitky

Aktualizované:

Autor: Marcela

Byty Bezrealitky

Bezrealitky je platforma, kde môžete predať alebo prenajať vašu nehnuteľnosť. Prenájom bytu a domu hravo zvládnete aj bez pomoci realitnej kancelárie. Chcete vedieť ako prenajať byt bez realitky? My vám prezradíme, ako na to.

Bezrealitky

Bezrealitky.sk je internetová platforma, kde môžete uverejniť inzerát na vašu nehnuteľnosť a neplatíte províziu žiadnej realitnej kancelárii za sprostredkovanie služieb.

Je to skvelý spôsob ako ušetriť peniaze či už z pohľadu vlastníka nehnuteľnosti alebo záujemcu o prenájom. Podobne funguje aj bazár Modrá strecha, kde môžete nájsť lacnejšie nábytok do novej domácnosti.

V Českej republike je bezrealitky.cz čoraz viac populárne najmä medzi mladšou generáciou, ktorá najčastejšie vyhľadáva možnosti prenájmov práve na tejto stránke.

V článku nájdete

Prenájom domu bez realitky

Prenájom bez domu či bytu realitky je naozaj jednoduché a výhodou je, že neplatíte provízie realitným kanceláriám.

Jednoducho pridáte na vašu ponuku s fotkami na stránku bezrealitky.sk a čakáte na záujemcov.Pred tým, ako môžete pridať fotku sa prirodzene na stránku musíte registrovať.

V prípade, že máte nehnuteľnosť, ktorú nevyužívate alebo ste vyhrali euromilóny a chcete ich investovať do nehnuteľností portál bezrealitky.sk je ideálnym miestom pre vás.

Ako na prenájom bezrealitky
Zdroj: co-to-je.sk

Bezrealitky sk poplatky

Bezrealitky poplatky za sprostredkovanie prenájmu neplatíte. Platíte len malý poplatok za zverejnenie inzerátu.

Poplatky

Typ inzerciePoplatok
Základ4 € / mesiac
Optimal8 € / mesiac
Komplet12 € / mesiac

Prenájom bez realitky nehnuteľnosti

Tak ako môžete ponúknuť vaše nehnuteľnosti, Bezrealitky vám pomôže aj v prípade, že hľadáte byt alebo dom na prenájom.

Stránka je prehľadná a môžete si na nej vyhľadávať podľa miest či regiónov. Komunikujete priamo s majiteľmi, takže informácie dostávate z prvej ruky.

Prenájom bytu bez realitky návod
Zdroj:co-to-je.sk

Byty bez realitky

Byty bez realitky získate jednoducho. Do vyhľadávača na oficiálnej stránke bezrealitky.sk zvoľte prenájom, zadajte mesto, kde byt hľadáte.

Môžete si rovno vyfiltrovať požiadavky, následne sa vám zobrazia voľné ponuky.

Potom ako si vyberiete pre vás vhodný byt na prenájom, kliknete na kontaktovať majiteľa. Vyzve vás k prihláseniu, v prípade, že nemáte účet, musíte sa registrovať.

Domy bez realitky

Domy bez realitky sú na oficiálnych stránkach Bezrealitky k dispozícii. V prípade, že vás zaujímajú konkrétne domy, do vyhľadávača zadajte domy.

Vyfiltrujú sa len ponuky s domami na prenájom.

domy bez realitky ako ich najsť
Zdroj: co-to-je.sk

Domy na predaj bez realitky

V prípade, že hľadáte domy na predaj bez realitky, postupujte rovnako ako pri vyhľadávaní domov na prenájom.

Rozdiel bude v tom, že pri vyhľadávaní nezadáte do filtru prenájom ale predaj.

Po kliknutí sa vám zobrazia domy na predaj, ktoré si môžete zakúpiť. Stačí len osloviť majiteľa, s ktorým komunikujete priamo.

Podobne funguje aj Carvago SK či IMPA jazdené vozidlá, kde si môžete zaobstarať jazdené automobily.

Bezrealitky SK Bratislava

Bezrealitky SK Bratislava má na tejto platforme najčastejšie najviac zverejnených ponúk. V prípade, že hľadáte byt na prenájom alebo máte nehnuteľnosť na predaj či prenájom v tejto oblasti, nemali by ste mať problém nájsť na bezrealitky.sk riešenie.

Pokiaľ vyhľadávate konkrétne Bratislavu, zase vám pomôže filtre vyhľadávania, kde zadáte mesto Bratislava alebo Bratislavský kraj a zobrazia sa vám ponuky len v tejto oblasti.

Bezrealitky SK Trnava

Podobne ako Bratislava, aj bezrealitky SK Trnava je veľmi obľúbenou časťou Slovenska, kde je táto platforma a možnosť prenájmu veľmi populárna.

Pri vyhľadávaní nehnuteľností v Trnave, postupujte podobne, len do vyhľadávača zadajte mesto Trnava.

Bezrealitky Praha

V Českej republike je služba bezrealitky.cz veľmi rozšírená. Najmä Bezrealitky Praha ponúka stovky možností ako si nájsť byt či dom na prenájom.

Všetky ponuky sa zjavia na mapke Prahy a vy si ľahko nájdete lokalitu, ktorú v meste preferujete.

Praha bezrealitky.cz ponuka
Zdroj: co-to.je.sk

V prípade, že žijete v Prahe máte aj oveľa väčšiu šancu, že rýchlejšie získate nájomníkov do svojej nehnuteľnosti.

Bezrealitky Brno

Bezrealitky Brno je po Prahe ďalším mestom, kde je táto služba najviac rozšírená. Vzhľadom k tomu, že k službe bezrealitky.cz sa prikláňajú najmä mladí ľudia, študentské mesto Brno si túto službu naozaj zamilovalo.

Tak ako v Prahe aj v Brne nájdete stovky ponúk a záujemcov. Vďaka tomu, že je stránka intuitívna a prehľadná sa v nej ľahko vyznáte.

Zase len vyfiltrujete Brno a zobrazia sa vám ponuky rovnako ako v iných mestách.

Bezrealitky skúsenosti

Tí, ktorí služby využili sa podelili o svoje skúsenosti. Jedná sa o pozitívne recenzie, kde si ľudia najmä pochvaľujú rýchlosť a priamosť. Výhodou je priama komunikácia s majiteľom.

Taktiež si ľudia pochvaľujú, že vďaka tejto službe ušetrili kopec peňazí. Ako majitelia nehnuteľností pri predaji ušetrili aj tisíc euro, ktoré by inak platili ako províziu.

Prenajímatelia nemusia zase platiť províziu realitnej kancelárie za sprostredkovanie, ktorá býva vo výške jedného nájmu. A práve toto ľudia berú za najväčší benefit tejto služby.

Bezrealitky zľavové kódy

V Českej republike sú dostupné rôzne bezrealitky zľavové kódy, vďaka ktorým môžete ušetriť na poplatkoch za inzerciu na tejto stránke.

Vzhľadom k tomu, že na Slovensku je služba menej využívaná a populárna, kódy ešte nie sú na slovenskej platforme dostupné. Avšak je možné, že po získaní väčšej popularity, aj u nás budú bezrealitky zľavové kódy dostupné.

Zdroj: bezrealitky.sk, bezrealitky.cz, youtube.com

Témata:
Internet

Najnovšie články