Ru┼ża pre nevestu ÔľĚ Sledujte v predstihu!

Wocabee – pozn├íte Woca bee app, ako funguje a ako sa prihl├ísi┼ą

Aktualizovan├ę:

Autor: Marcela

Wocabee aplikácia

Wocabee je modern├í aplik├ícia, v─Ćaka ktorej si m├┤┼żete zlep┼íi┼ą slovn├║ z├ísobu vami vybran├ęho cudzieho jazyka. Porad├şme v├ím ako Wocabee funguje, ako sa registrova┼ą a ─Źo potrebujete na prihl├ísenie.

Wocabee

Wocabee je inovat├şvna online aplik├ícia pre ┼íkoly, ktor├í pom├íha v u─Źen├ş cudz├şch slov├ş─Źok. Je ur─Źen├í najm├Ą pre u─Źite─żov a ┼żiakov.

V─Ćaka woca bee app je u─Źenie slov├ş─Źok efekt├şvnej┼íie a r├Żchlej┼íie. Naviac u─Źite─ż si m├┤┼że jednoducho skontrolova┼ą, ─Źi si ┼żiaci jednotliv├║ slovn├║ z├ísobu pozreli. A zopakova┼ą si ju aj cez letn├ę pr├ízdniny.

V├Żhodou tejto slu┼żby je, ┼że ju m├┤┼żete pou┼ż├şva┼ą na ka┼żdom zariaden├ş – mobil, po─Ź├şta─Ź aj na tablete. A nemus├şte si ju v├┤bec in┼ítalova┼ą, preto┼że funguje ako webov├í aplik├ícia priamo na internetovom prehliada─Źi. Pri pou┼ż├şvan├ş aplik├ície je vhodn├ę vyu┼ż├şva┼ą aj kl├ívesov├ę skratky pre Windows alebo Mac.

V ─Źl├ínku n├íjdete

Wocabee app

Wocabee app je pohodln├í verzia ako vyu┼ż├şva┼ą slu┼żbu Wocabee a zdokona─żova┼ą sa v cudzom jazyku. Wocabee aplik├ícia pou┼ż├şva na u─Źenie r├┤zne algoritmy a sp├┤soby, aby u─Źenie bolo pre deti ─Źo najz├íbavnej┼íie.

Aplik├ícia funfuje na internetovej dom├ęne www wocabee.appp.

Je to svoj├şm sp├┤sobom umel├í inteligencia, ktor├í m├í vies┼ą deti k tomu, aby si vytvorili lep┼í├ş vz┼ąah k u─Źeniu cudz├şch jazykov. U─Źite─ż zad├í slovn├║ z├ísobu do aplik├ície a deti sa len prihl├ísia. Ve─żkou v├Żhodou je, ┼że u─Źite─ż vid├ş aktivitu det├ş.

Pr├şkladom umelej intelegincie je aj zn├ímy chat GPT.

www Wocabee app download

Wocabee app download nie je potrebn├ę vykona┼ą. Aplik├íciu nemus├şte v├┤bec in┼ítalova┼ą funguje toti┼żto na webovom rozhran├ş, napr├şklad podobne ako kr├ş┼żovk├írsky slovn├şk.

Av┼íak, aby ste sa k aplik├ícii dostali je potrebn├ę preto vyvin├║┼ą aktivita ako objedn├ívate─ż. Objedn├ívate─ż m├┤┼że by┼ą u─Źite─ż ─Źi ┼íkola.

Ako funguje Wocabee

Wocabee funguje na vzdel├ívacom syst├ęme. Sl├║┼żi na modern├║, inteligentn├║ a hrav├║ formu vzdel├ívania.

Cel├Ż syst├ęm je postaven├Ż na tom, ┼że u─Źite─ż nahr├í do aplik├ície slovn├║ z├ísobu, ktor├║ si deti maj├║ za dom├ícu ├║lohu precvi─Źi┼ą.

Cel├Ż proces je postaven├Ż na umelej inteligencii, ktor├í slovn├║ z├ísobu premen├ş v obr├ízky, zauj├şmav├ę ├║lohy a naviac si deti m├┤┼żu vypo─Źu┼ą v├Żslovnos┼ą aj doma.

Aplik├íciu Wocabee vedia deti vyu┼żi┼ą aj priamo na hodin├ích cudz├şch jazykov. Napr├şklad pomocou Woca bee si vedia ┼żiaci nap├şsa┼ą aj p├şsomku a preveri┼ą tak znalosti netradi─Źnou formou.

Wocabee registrácia

Wocabee registr├ícia mus├ş by┼ą uroben├í objedn├ívate─żom. Objedn├ívate─ż, ako sme u┼ż vy┼í┼íie spomenuli m├┤┼że by┼ą konkr├ętny u─Źite─ż alebo ┼íkola.

  1. Objedn├ívate─ż vypln├ş objedn├ívkov├Ż formul├ír
  2. Uhrad├ş sa poplatok predplatn├ęho
  3. Objedn├ívate─ż obdr┼ż├ş pokyny a k├│dy pre u─Źite─żov a ┼żiakov
  4. ┼Żiaci a u─Źitelia sa registruj├║ do Wocabee
  5. Pri registr├ícii je potrebn├ę zada┼ą konkr├ętny k├│d, ktor├Ż dostan├║ od ┼íkoly
  6. U─Źite─ż zad├íva do aplik├ície slovn├║ z├ísobu pre deti

Woca bee prihlásenie

Woca bee prihl├ísenie je jednoduch├ę. Pred t├Żm, ako sa budete chcie┼ą prihl├ísi┼ą ako jednotlivec, mus├şte si za seba spravi┼ą aj registr├íciu, kde si nastav├şte prihlasovacie ├║daje.

N├ísledne v├ím sta─Ź├ş otvori┼ą str├ínku a ┼ákola alebo u─Źite─ż v├ím po┼íle konkr├ętny k├│d, ktor├Ż pri prihl├ísen├ş zad├íte.

Na z├íklade tohto k├│du sa v├ím zobraz├ş konkr├ętna slovn├í z├ísoba ktor├í je ur─Źte pre va┼íe die┼ąa.

Wocabee prihlásenie do aplikácie
Zdroj: co-to-je.sk

Woca bee poplatky

Pred t├Żm ako sa budete do aplik├ície zaregistrova┼ą, mus├şte uhradi┼ą Woca bee poplatky.

Wocabee poplatky

Druh predplatn├ęhoPoplatok
Predplatn├ę krat┼íie ako pol roka1,20 ÔéČ / mesiac
Predplatn├ę dlh┼íie ako pol roka0,99 ÔéČ / mesiac

V pr├şpade, ┼że registrujete t├║to slu┼żbu ako ┼íkola, z├şskavate zna─Źn├ę z─żavy, ktor├ę z├ívisia od po─Źtu registrovan├Żch ─Źlenov.

Napr├şklad ak, zaregistrujete 100 – 199 ┼żiakov z├şskate z─żavu a┼ż 10 %. Percento z─żavy sa zv├Ą─Ź┼íuje od po─Źtu registrovan├Żch ┼żiakov.

V┼íetky inform├ície o z─żav├ích n├íjdete na ofici├ílnych str├ínkach woca bee.

Wocabee s├║┼ąa┼ż

Jazykov├Ż Wocabee ┼íampion├ít je s├║┼ąa┼ż, v─Ćaka ktorej m├┤┼żete z├şska┼ą finan─Źn├║ odmenu na obnovu ┼íkoly. Finan─Źn├í odmena, o ktor├║ sa hr├í, je stanoven├í na 2x 2000 ÔéČ.

V hre s├║ samozrejme aj ─Ćal┼íie ceny aj pre u─Źite─żov a ┼żiakov, ktor├ę sl├║┼żia ako skvel├í motiv├ícia.

Aby ste sa mohli zapoji┼ą do s├║┼ąa┼że, mus├şte splni┼ą viacero podmienok.

  1. ┼ákola si do stanoven├ęho d├ítumu mus├ş objedna┼ą sk├║┼íobn├║ verziu Woca bee
  2. U─Źite─ż mus├ş zada┼ą ┼żiakom aspo┼ł 2 bal├ş─Źky slov├ş─Źok
  3. ┼Żiaci musia splni┼ą zadan├ę ├║lohy od u─Źite─ża

─î├şm viac je zapojen├Żch ┼żiakov, t├Żm v├Ą─Ź┼íia ┼íanca je na v├Żhru.

Wocabee s├║┼ąa┼ż je postaven├í na t├şmovosti
Zdroj: unsplash.com

Woca bee webinár

Woca bee webin├ír b├Żva po─Źas letn├Żch pr├ízdnin a je ur─Źen├Ż pre u─Źite─żov. U─Źite─żom prin├í┼ía zauj├şmav├ę tipy a trendy ako ─Źo najlep┼íie vyu┼żi┼ą Woca bee app.

Okrem toho s├║ na tieto webin├íre pozvan├ş zauj├şmav├ş a in┼ípirat├şvni hostia. Naj─Źastej┼íie to b├Żvaj├║ najlep┼í├ş u─Źitelia z cel├ęho Slovenska, kreat├şvni lektori, spisovatelia ─Źi roden├ş speakri.

Spolo─Źne sa tento t├şm sna┼ż├ş uk├íza┼ą u─Źite─żom zo v┼íetk├Żch ┼ík├┤l ako deti zauja┼ą a vyu─Źova┼ą ich cudz├ş jazyk tak, aby sa stal pre nich z├íbavou nie povinnos┼ąou.

Ve─żkou v├Żhodou je, ┼że cel├Ż webin├ír je pre u─Źite─żov zdarma a m├┤┼że sa registrova┼ą naozaj ka┼żd├Ż, kto m├í z├íujem o t├║to modernou met├│dou vyu─Źovania.

Wocabee sk

Wocabee sk je jedna z platforiem, ktor├║ m├┤┼żete vyu┼ż├şva┼ą. Ako jej samotn├ę rozhranie napoved├í, je popul├írna najm├Ą na Slovensku, preto┼że cel├ę rozhranie aplik├ície je ur─Źen├ę pre slovensk├Żch ┼ítudentov.

V┼íetky zadania na Wocabee sk, postrehy a ├║lohy n├íjdu ┼żiaci v slovenskom jazyku.

Wocabee cz

Wocabee cz je ─Źesk├ę rozhranie aplik├ície. A prioritne je zase ur─Źen├ę pre ─Źesk├Żch ┼ítudentov.

V├Żhodou Woca bee je, ┼że si z├şskala svoju popularitu nielen u n├ís ale aj v okolit├Żch krajin├ích. Aplik├ícia sa d├í vyu┼ż├şva┼ą okrem slovensk├ęho a ─Źesk├ęho jazyka aj v angli─Źtine, nem─Źine, po─ż┼ítine, talian─Źine, chorv├ít─Źine ─Źi ma─Ćar─Źine.

Woca bee pre Ukrajincov

Wocabee je skvel├í mo┼żnos┼ą ako sa nau─Źi┼ą r├Żchlo a efekt├şvne slovn├║ z├ísobu. A preto je tu dostupn├í app Woca bee pre Ukrajincov, ktor├í je ├║plne zdarma. ┼Żiaci z Ukrajiny sa tak ─żahko a r├Żchlo m├┤┼żu nau─Źi┼ą slovensk├Ż jazyk.

D├┤le┼żit├ę je, aby ste pri objedn├ívke aplik├ícii zadali po┼żiadavku, ┼że materinsk├Ż jazyk je Ukrajin─Źina a cie─żov├Ż jazyk, ktor├Ż by sa mali deti nau─Źi┼ą je Sloven─Źina. Aby bol proces jednoduch├Ż, pr├şdu v├ím n├ísledne in┼ítrukcie aj v slovenskom aj v ukrajinskom jazyku.

Wocabee Facebook

Wocabee Facebook je skvel├í mo┼żnos┼ą ako obohati┼ą svoje znalosti. Na ofici├ílnej facebookovej str├ínke Wocabee n├íjdete tipy ako vyu┼ż├şva┼ą aplik├íciu ─Źo najefekt├şvnej┼íie.

Naviac v─Ćaka Facebooku Woca bee m├íte preh─żad o aktualit├ích ako je napr├şklad Wocabee webin├ír ─Źi s├║┼ąa┼ż. Sta─Ź├ş, ak sa prihl├ísite do aplik├ície Facebook a hotovo.

K prihl├íseniu potrebujete heslo. Ako zisti┼ą heslo na Facebook, v pr├şpade, ┼że ste zabudli? Nebojte, nie je to zlo┼żit├Ż proces a na Woca bee str├ínky sa ur─Źite dostanete.

Z├írove┼ł je t├íto str├ínka super pre zdokonalenie angli─Źtiny, preto┼że takmer ka┼żd├Ż de┼ł prid├ívaj├║ porovnanie dvoch slov├ş─Źok, ktor├ę s├şce podobne vyzeraj├║ a znej├║, ale ka┼żd├ę znamen├í nie─Źo in├ę.

Wocabee Facebook
Zdroj: co-to-je.sk

Wocabee sk├║senosti

Wocabee sk├║senosti hovoria a pozit├şvnej reakcii ┼żiakov aj u─Źite─żov. V┼íeobecne sa ┼żiakom aplik├ícia p├í─Źi, zvykn├║ si na u─Źenie slovnej z├ísoby hravou formou ve─żmi ─żahko.

A ke─Ć┼że slovn├í z├ísoba je pri cudzom jazyku jeden z najd├┤le┼żitej┼í├şch prvkov, u─Źite─żom sa lep┼íie nadv├Ązuje aj na gramatiku a zlo┼żitej┼íie prvky.

┼ákoly, ktor├ę si zaobstarali vzdel├ívac├ş syst├ęm Wocabee si pochva─żuj├║ jazykov├ę v├Żsledku svojich ┼ítudentov aj na mimo┼íkolsk├Żch aktivit├ích a r├┤znych s├║┼ąa┼żiach.

Woca bee Bot

Woca bee Bot je tu pre v├ís na ofici├ílnych str├ínkach Wocabee. V pr├şpade, ┼że m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky, ktor├ę s├║visia s aplik├íciou, m├┤┼żete sa na Bota obr├íti┼ą.

Bot v├ím odpovie v naozaj r├Żchlom ─Źase a u─żah─Ź├ş v├ím rozhodovanie, ak aplik├íciu zva┼żujete pre svoju ┼íkolu a ┼żiakov.

Langbee

Langbee je aplik├ícia, ktor├í je vyvinut├í na z├íklade Wocabee app. Langbee Slovensko je ur─Źen├í miesto skup├şn ┼żiakov pre jednotlivcov.

V─Ćaka tomu, ┼że met├│da, ktor├í sa osved─Źila pri Wocabee aplik├ícii, sa tvorcovia rozhodli spravi┼ą aj aplik├íciu pre jednotlivcov.

Pomocou aplik├ície Langbee sa m├┤┼żete prihl├ísi┼ą na online kurzy alebo si m├┤┼żete vytvori┼ą slovn├║ z├ísobu presne v├ím na mieru.

Langbee app funguje na podobnom princ├şpe ako jej predchodca a pomocou umelej inteligencie pripravuje zauj├şmav├Ż sp├┤sob v├Żu─Źby cudzieho jazyka naozaj pre ka┼żd├ęho.

Zdroj: wocabee.sk, langbee.sk, youtube.com

T├ęmata:
Internet
Voyo.sk program na dnes

Najnov┼íie ─Źl├ínky