Ruža pre nevestu 2 Sledujte bez reklám!

Krížovkársky slovník je skvelý pomocník – zadarmo, online aj v mobile

Aktualizované:

Autor: Marcela

križovkársky slovník pre všetkých

Patríte medzi milovníkov krížoviek? Táto voľnočasová aktivita pohltila množstvo ľudí a častokrát dá mozgovým bunkám poriadne zabrať. Krížovkársky slovník je akýmsi vykúpením našej neznalosti. Viete, ako pracovať s týmto slovníkom a kde ho nájdete? Krížovkársky slovník si môžete zaobstarať domov alebo vyskúšať jeho online verziu.

Krížovkársky slovník 2024

Krížovkársky slovník je praktickým pomocníkom pre lúštiteľov krížoviek. Zapeklité otázky sa tak vďaka slovníku stávajú jednoduchšie.

A v prípade, že si naozaj neviete s odpoveďou dať rady, môžete využiť pomocník krížovkára online.

Pokiaľ sa vám stane, že vám správne odpovede vypadnú z hlavy ako napríklad aj klávesové skratky, ktoré každý deň používate, nemusíte sa báť, že by ste krížovku nezvládli do konca.

Vtedy prichádza na rad krížovkársky slovník, ktorý nájdete vo viacerých verziách ofine aj online.

V článku nájdete

Krížovkársky slovník zadarmo

Tento krížovkársky pomocník môžete využívať úplne zdarma. Krížovkársky slovník zadarmo veľmi jednoducho nájdete na internete. Internet ponúka aj skvelé možnosti na pozeranie filmov a seriálov online, napríklad na stránkach ako Bombuj si, Filmplanet to alebo Kukaj to.

Krížovkársky slovník online

Krížovkársky slovník online zdarma máte vždy po ruke, keď potrebujete pomôcť so správnou odpoveďou.

Možností máte viacero, stačí zadať do vyhľadávača Google Krížovkársky slovník zadarmo a ten vám vyhľadá niekoľko internetových portálov, ktoré môžete použiť.

Krizovkarskyslovnik.sk

Existuje hneď niekoľko známych portálov, kde slovník nájdete. Medzi tie najznámejšie patrí internetová platforma krizovkarskyslovnik.sk.

Ich prehľadná stránka vás hneď na úvod poteší vďaka svojej jednoduchosti a intuitívnemu ovládaniu.

Do vyhľadávača na stránke napíšete legendu z krížovky a dáte vyhľadať. Alebo nápovedu môžete hľadať pomocou rozšíreného vyhľadávania.

Krížovkársky slovník online na webe
Zdroj: co-to-je.sk

webSlovnik

Ďalším známym krížovkárskym slovníkom online je webSlovnik.

Tento slovník funguje na podobnom princípe ako predošlý slovník, ktorý sme vám predstavili. Jeho dizajn je podobne jednoduchý a intuitívny.

Krížovkársky slovník webSlovník
Zdroj: co-to-je.sk

Je len na vás, ktorý zo slovníkov si vyberiete, záleží to len na vašich preferenciách. Oba slovníky vám pomôžu v núdzi, keď vaše vedomosti nesiahajú na legendy z krížoviek.

Veľký krížovkársky slovník

Veľký krížovkársky slovník je knižná verzia slovníka. Nájdete v ňom abecedne zoradené výrazy, ktoré sa v krížovkách vyskytujú. Nazýva sa aj krížovkársky slovník a-ž alebo veľký krížovkársky slovník a-ž.

Krížovky krížovkársky slovník pomôže krížovkárom začiatočníkom, ale aj tým skúsenejším, pretože sa v ňom nachádza viac ako 10 000 výrazov a fráz.

Veľký krížovkársky slovník
Zdroj: co-to-je.sk

Krížovkársky slovník do mobilu

Krížovkársky slovník do mobilu je skvelý spôsob, ako si pomôcť s lúštením krížovky na mobile.

Krížovkársky slovník Android

Krížovkársky slovník Android patrí medzi krížovkársky slovník na stiahnutie. Stiahnete si ho veľmi rýchlo ako aplikáciu v Google Play store.

Aplikácia je síce v češtine, čím sa radí medzi český krížovkársky slovník. Ale určite pomôže pri neľahkých legendách.

Zdroj: co-to-je.sk

Krížovkársky slovník iOS

Krížovkársky slovník slovensky na iOS zariadeniach dostupný nie je.

Pre používateľov značky Apple operačným systémom IOS prichádza teda sklamanie a k aplikácii sa nedostanú napriamo.

Avšak šikovné zariadenia Apple ponúkajú možnosť pridať si stránku ako záložku na plochu. Odkaz automaticky otvoríte z plochy vášho telefónu, viac menej to je rýchly postup podobný ako aplikácia.

Krížovkársky slovník aplikácia apple
Zdroj: co-to-je.sk

Napriek tomu, že sa jedná o jedinú dostupnú aplikáciu, môže sa vám stať, tak ako nám, keď sme chceli aplikáciu vyskúšať, že s ňou nastanú problémy.

Po vyhľadaní výrazu nám aplikácia spadla a nefungovala ďalej. Tým pádom, toto nie je najspoľahlivejšia možnosť, ako sa dostať k odpovediam z krížovky.

Zdroje: krizovkarskyslovnik.sk, webslovnik.zoznam.sk

Témata:
Zábava

Najnovšie články