Online filmy – kde ich n├íjs┼ą, top filmy online na viacer├Żch platform├ích

Aktualizovan├ę:

Autor: Marcela

Online filmy pre v┼íetk├Żch

Online filmy s├║ skvel├Żm rie┼íen├şm, v pr├şpade ┼że potrebujete zabi┼ą nudu po─Źas upr┼ían├Żch dn├ş. Mo┼żnost├ş, kde si film pozriete m├íte ne├║rekom. Existuje platen├ę streamovacie platformy alebo internetov├ę dom├ęny, kde m├┤┼żete pozera┼ą zdarma.

Online filmy v 2024

Online filmy v 2024 m├┤┼żete sledova┼ą kedyko─żvek a kdeko─żvek sa v├ím zachce. Mo┼żnosti internetov├Żch platforiem, na ktor├Żch prib├║daj├║ neust├íle najnov┼íie filmy online sa neust├íle roz┼íiruj├║.

Existuj├║ r├┤zne streamovacie platformy, ktor├ę prin├í┼íaj├║ filmov├ę novinky z cel├ęho sveta. V pr├şpade, ┼że nechcete plati┼ą poplatok, pote┼íia v├ís internetov├ę str├ínky, kde n├íjdete filmy zdarma. Medzi ne patria napr├şklad Filmplanet, Kukaj to alebo Bombuj si.

V ─Źl├ínku n├íjdete

Filmy online zdarma

Filmy online 2024 zdarma s├║ dnes dostupnej┼íie ne┼ż by ste o─Źak├ívali. Existuje nieko─żko internetov├Żch str├ínok a platforiem, kde si dok├í┼żete pozrie┼ą r├┤zne filmy bez ┼żiadnych poplatkov.

Nemus├şte sa b├í┼ą, ke─Ć┼że sa na t├Żchto str├ínkach neplat├ş, ┼że by ste tu na┼íli len zastaral├ę filmy alebo seri├íly. Medzi ob─ż├║ben├ę str├ínky patr├ş aj Najseri├íly, kde si m├┤┼żete pozrie┼ą zdarma slovensk├ę, ale aj zahrani─Źn├ę seri├íly online a zadarmo.

Najnov┼íie online filmy zadarmo tu n├íjdete taktie┼ż, v─Ćaka ─Źomu dok├í┼żete u┼íetri┼ą kopec pe┼łaz├ş, ktor├ę by ste vyhodili napr├şklad za l├şstky do kina.

Online filmy stránky

Voyo online filmy

V pr├şpade, ┼że h─żad├íte va┼íe ob─ż├║ben├ę programy sk├┤r ako bud├║ odvysielan├ę v telev├şzii, je tu pre v├ís Voyo.

Voyo je streamovacia platforma telev├şzie Mark├şza. Telev├şzia sa rozhodla na tejto platforme zverej┼łova┼ą ob─ż├║ben├ę rel├ície pred─Źasne. Medzi ob─ż├║ben├ę rel├ície patria Love Island 3 a Farma 15.

Naviac na tejto platforme n├íjdete mno┼żstvo svetozn├ímych i slovensk├Żch filmov a arch├şv telev├şzie Mark├şza. V┼íetky filmy a seri├íly si tu naviac pozriete ├║plne bez rekl├ím. Aby ste sa presved─Źili, ─Źi sa v├ím slu┼żby p├í─Źia, m├┤┼żete si ich na 7 dn├ş vysk├║┼ía┼ą zdarma.

Top filmy na VOYO

 • 1917
 • Deep Water
 • Trainspotting
 • Girl in the train
 • Vlk z Wall Street

Kukaj to

Filmy zdarma na Kukaj to si naozaj dok├í┼żete pozrie┼ą bez poplatkov a obmedzen├ş. Sta─Ź├ş zada┼ą kukaj online filmy zdarma. Na tejto platforme, ktor├í je dostupn├í zdarma n├íjdete mno┼żstvo filmov. Star├ę klasiky a┼ż tie najnov┼íie filmov├ę novinky.

Cel├í str├ínka je ve─żmi preh─żadn├í a intuit├şvna. Sta─Ź├ş prejs┼ą na ich internetov├║ dom├ęnu kukaj.io a ihne─Ć sa zorientujete.

Naviac najnov┼íie filmy s├║ v├ím odprezentovan├ę ihne─Ć ako sa na str├ínku dostanete. Okrem filmov na tejto internetovej dom├ęne n├íjdete aj r├┤zne seri├íly.

Kukaj to
Zdroj: co-to-je.sk

Bombuj online filmy

─Äal┼í├şm internetov├Żm port├ílom je Bombuj si, kde n├íjdete nov├ę filmy online. Je tu naozaj mno┼żstvo filmov a seri├ílov, tak┼że v├Żber v├┤bec nie je obmedzen├Ż. Navy┼íe n├íjdete na bombuj v┼íetky online filmy a cel├í str├ínka je ├║plne zdarma.

Av┼íak ak si chcete pozrie┼ą najnov┼íie filmy online mus├şte po─Ź├şta┼ą s t├Żm, ┼że na str├ínke bombuj.si budete potrebova┼ą tro┼íku trpezlivosti. Aby ste mohli filmy pozera┼ą bez poplatkov, budete si musie┼ą pozrie┼ą nieko─żko rekl├ím.

Bombuj si
Zdroj: co-to-je.sk

Sleduj filmy

Sleduj filmy je ─Ćal┼í├şm internetov├Żm port├ílom, kde si pozriete top filmy online a ├║plne zdarma. Internetov├í dom├ęna sleduj filmy je intuit├ívna a preh─żadn├í.

Hne─Ć v ├║vode str├ínky sa v├ím predstavia najnov┼íie filmov├ę novinky, ktor├ę na dom├ęne n├íjdete.

V zozname filmov si pohodlne d├íte do vyh─żad├íva─Źa film, o ktor├Ż m├íte z├íujem, alebo si m├┤┼żete vybra┼ą zo zoznamu top filmov.

Sleduj filmy
Zdroj: co-to-je.sk

Sleduj seriály

Od ostatn├Żch str├ínok odli┼íuje sa Sleduj seri├íly. Miesto filmov je t├íto platforma zameran├í na seri├íly online zdarma. N├íjdete tu mno┼żstvo seri├ílov dom├íceho aj zahrani─Źn├ęho p├┤vodu.

N├íjdete tu mno┼żstvo seri├ílovej produkcie a nezaplat├şte za ┼łu naozaj ani cent. Zahrani─Źn├ę seri├íly si m├┤┼żete pozrie┼ą v origin├ílnom znen├ş s titulkami alebo dabingom, pod─ża toho, ─Źo viac preferujete.

Filmplanet

Webov├í str├ínka Filmplanet.to patr├ş taktie┼ż medzi ob─ż├║ben├ę platfromy pre top filmy online. N├íjdete tu ┼íirok├Ż v├Żber medzi slovensk├Żmi, ─Źesk├Żmi ─Źi zahrani─Źn├Żmi filmami. Taktie┼ż na str├ínke n├íjdete ┼íirok├║ ponuku seri├ílov.

V┼íetko, ─Źo na str├ínke n├íjdete, si dok├í┼żete pozrie┼ą bez poplatku ─Źi registr├ície. Mus├şte po─Ź├şta┼ą s t├Żm, ┼że na str├ínke sa bud├║ objavova┼ą reklamy.

Raj filmov

Rajfilmov.net v├ím pon├║ka tis├şcky filmov zdarma. A to bez obmedzenia. V├Ą─Ź┼íina filmov, ktor├ę na str├ínke n├íjdete s├║ s dabingom. Filmy si m├┤┼żete vybera┼ą pod─ża ┼ż├ínru alebo roku, kedy boli nato─Źen├ę ─Źi pod─ża hodnotenia kvality.

Str├ínka sa zaru─Źuje, ┼że filmy m├┤┼żete pozera┼ą bez poplatkov, kreditov, registr├ície a bez obmedzen├ş. Av┼íak reklamy s├║ s├║─Źas┼ąou aj tento dom├ęny pre online filmy.

Raj filmov
Zdroj: co-to-je.sk

Filmuj to

Filmuj to pre┼ílo na dom├ęnu Filmuj.tv a ide o jednu z ─Ćal┼í├şch platforiem, ktor├í pon├║ka stovky a┼ż tis├şce filmov na svojej dom├ęne. Filmy s├║ pre v├ís dostupn├ę bez poplatkov ─Źi registr├ície.

Ke─Ć sa dostanete na str├ínku, ─Źak├í v├ís preh─żadn├í a intuit├şvna dom├ęna. Filmy s├║ tu rozdelen├ę do viacer├Żch kateg├│ri├ş, z ktor├Żch si m├┤┼żete vybera┼ą. Napr├şklad top filmy ─îSFD, najnov┼íie pod─ża roku, najnov┼íie s dabingom a podobne.

Youtube filmy zdarma

Youtube filmy zdarma s├║ dostupn├ę pre v┼íetk├Żch a naozaj zdarma. Filmy zdarma na youtube si pozriete ve─żmi jednoducho.

Do vyh─żad├íva─Źa na str├ínke zadajte konkr├ętny film, ktor├Ż h─żad├íte alebo sta─Ź├ş ak zad├íte online filmy CZ alebo SK. Pr├şpadne nap├ş┼íete online filmy free. Vyh─żad├íva─Ź v├ím n├ísledne zobraz├ş filmy, ktor├ę si m├┤┼żete pozrie┼ą len jedn├Żm kliknut├şm na tla─Źidlo play.

Online filmy streamovacie platformy

Streamovacie platformy s├║ ─Źoraz viac a viac popul├írne a neust├íle prib├║daj├║ nov├ę. Online filmy streamovacie platformy s├║ v┼íak spojen├ę s poplatkami.

Streamovacie platformy

Názov platformyCena za mesiac
Netflix7,99 ÔéČ
HBO 6,99 ÔéČ
Disney plus7,99 ÔéČ
VOYO5,99 ÔéČ
Amazon prime5,99 ÔéČ
Apple TV9,99 ÔéČ

Netflix filmy online

Netflix filmy online zdarma je jednou z najv├Ą─Ź┼í├şch a najpopul├írnej┼í├şch streamovac├şch platforiem.

N├íjdete tu mno┼żstvo Holywwodskych filmov, filmov zahrani─Źnej produkcie, samotnej Netflix produkcie a ─Źoraz viac na tejto platfrome prib├║daj├║ aj slovensk├ę a ─Źesk├ę filmy.

Netflix je ve─żmi preh─żadn├í streamovacia platforma. Ve─żmi ob─ż├║benou vlastnos┼ąou je to, ┼że si pam├Ąt├í, kde ste s pozeran├şm skon─Źili. A nabud├║ce m├┤┼żete pokra─Źova┼ą presne tam, kde ste pred t├Żm skon─Źili.

Netflix je spoplatnen├í slu┼żba. Jej cena z├ívis├ş od va┼íeho v├Żberu. Na jednu registr├íciu m├┤┼żete pozera┼ą netflix s├║─Źasne na viacer├Żch zariadeniach.

Av┼íak z├ívis├ş to od predplatn├ęho, ktor├ę ste si zvolili. Z├íkladn├í a najni┼ż┼íia verzia za─Ź├şna na 7,99 ÔéČ mesa─Źne. In┼ípirujte sa najlep┼í├şmi filmami na Netflixe.

Top filmy online z Netflixu

 • Me Time
 • Purple Hearts
 • The girl in the picture
 • Red Hunt

HBO Max online filmy

HBO Max online filmy je podobn├í streamovacia platforma ako je Netflix. Funguje ve─żmi podobne. Av┼íak ka┼żd├í platforma prin├í┼ía nie─Źo nov├ę.

HBO Max v├ím za mesa─Źn├Ż poplatok prin├í┼ía tie najnov┼íie novinky z Hollywoodskej produkcie a in├ę filmov├ę trh├íky. Taktie┼ż tu n├íjdete aj nezabudnute─żn├ę klasicky z filmov aj zo seri├ílov.

Top online filmy z HBO Max

 • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore
 • Elvis
 • Aquaman
 • Father of the Bride

Disney plus online filmy

Streamovacia platforma Disney plus online filmy, ktor├í prin├í┼ía najm├Ą produkciu od svetozn├ímej produk─Źnej spolo─Źnosti Disney. Disney produkcia v┼íak nie je jedin├í, ─Źo na platforme n├íjdete.

Na Slovensku je t├íto platforma dostupn├í od 14.6.2022 a v─Ćaka m├┤┼żete sledova┼ą online filmy a seri├íly ako napr├şklad Star Wars, Marvelovsk├║ produkciu, National Geographic ─Źi produkciu Pixaru.

Top filmy online na Disney plus

 • Avengers
 • Star Wars
 • Toy Story
 • The Simpsons
Disney plus
Zdroj: co-to-je.sk

Amazon prime online filmy

Amazon prime online filmy je americk├í streamovacia platforma, ktor├í v├ím pon├║ka mo┼żnos┼ą sledova┼ą najnov┼íie filmy online za poplatok.

Filmy si na Amazon prime m├┤┼żete zak├║pi┼ą alebo prenaja┼ą. N├íjdete tu mno┼żstvo seri├ílov a filmov a to najm├Ą z produkcie Amazon Studios alebo filmy a seri├íly, na ktor├ę si Amazon prime zak├║pil licenciu.

Ak v┼íak vlastn├şte Apple TV, pr├íve Amazon Prime odmietol spolupr├ícu, a tak si t├║to streamovaciu platformu na tomto type TV nepust├şte.

Top online filmy na Amazon Prime

 • Lord of ring
 • Time is up
 • Samaritan
 • Deep water

Apple TV online filmy

Apple TV online filmy je dostupn├ę ku ka┼żd├ęmu telev├şzoru. Apple TB je multifunk─Źn├ę a inteligetn├ę zariadenie, ktor├ę prin├í┼ía na va┼íe obrazovky ┼ípi─Źkov├Ż obraz.

Naviac si s touto platformou m├┤┼żete pozera┼ą donekone─Źna va┼íe ob─ż├║ben├ę filmy a seri├íly, preto┼że si ich jednoducho dok├í┼żete ulo┼żi┼ą do v├í┼ího ├║lo┼żiska.

Apple TV funguje ako jedna mohutn├í aplik├ícia, ktor├í v├ím prin├í┼ía mno┼żstvo filmov a seri├ílov na zak├║penie ─Źi zapo┼żi─Źanie.

Top filmy online na Apple TV

 • American outsider
 • Moonfall
 • Uncharted
 • Wolf

Online filmy zdarma uloz.to

Uloz.to alebo ulozto.sk ─Źi ulozto.cz je jedna ve─żk├í platforma, ktor├í sl├║┼żi na zdie─żanie s├║borov. V minulosti fungovala tak, ┼że niekto na dan├Ż cloudov├Ż syst├ęm s├║bory nahr├í a vy si ich m├┤┼żete s┼ąahova┼ą. Mohli ste tam n├íjs┼ą kopec filmov ale napr├şklad aj hudby ─Źi kn├şh.

Av┼íak v s├║─Źasnosti z Ulo┼żto u┼ż ni─Ź nestiahnete, stalo sa z neho iba cloudov├ę ulo┼żisko podobne ako Google Disk.

Zdroje: youtube.com, kukaj.io, uloz.to, rajfilmov.net, filmplanet.net, hbo.com, disneyplus.com, filmuj.to, sledujserialy.sk, sledujfilmy.sk, voyo.sk

T├ęmata:
Online
Voyo.sk program na dnes

Najnov┼íie ─Źl├ínky