Online filmy, viete kde ich n├íjdete dostupn├ę? Top filmy online na viacer├Żch platform├ích

Autor: Marcela

Online filmy pre v┼íetk├Żch

Online filmy s├║ skvel├Żm rie┼íen├şm, v pr├şpade ┼że potrebujete zabi┼ą nudu po─Źas upr┼ían├Żch dn├ş.Mo┼żnost├ş, kde si film pozriete m├íte ne├║rekom. Existuje platen├ę streamovacie platformy alebo internetov├ę dom├ęny, kde m├┤┼żete pozera┼ą zdarma.

Online filmy v 2023

Online filmy v 2023 m├┤┼żete sledova┼ą kedyko─żvek a kdeko─żvek sa v├ím zachce. Mo┼żnosti internetov├Żch platforiem, na ktor├Żch prib├║daj├║ neust├íle najnov┼íie filmy online sa neust├íle roz┼íiruj├║.

Existuj├║ r├┤zne streamovacie platformy, ktor├ę prin├í┼íaj├║ filmov├ę novinky z cel├ęho sveta. V pr├şpade, ┼że nechcete plati┼ą poplatok, pote┼íia v├ís internetov├ę str├ínky, kde n├íjdete filmy zdarma.

V ─Źl├ínku n├íjdete

Filmy online zdarma

Filmy online zdarma s├║ dnes dostupnej┼íie ne┼ż by ste o─Źak├ívali. Existuje nieko─żko internetov├Żch str├ínok a platforiem, kde si dok├í┼żete pozrie┼ą r├┤zne filmy bez ┼żiadnych poplatkov.

Nemus├şte sa b├í┼ą, ke─Ć┼że sa na t├Żchto str├ínkach neplat├ş, ┼że by ste tu na┼íli len zastaral├ę filmy.

Najnov┼íie online filmy tu n├íjdete taktie┼ż, v─Ćaka ─Źomu dok├í┼żete u┼íetri┼ą kopec pe┼łaz├ş, ktor├ę by ste vyhodili napr├şklad za l├şstky do kina.

Filmy zdarma stránky

Kukaj to

Filmy zdarma na Kukaj to si naozaj dok├í┼żete pozrie┼ą bez poplatkov a obmedzen├ş . Na tejto platforme, ktor├í je dostupn├í zdarma n├íjdete mno┼żstvo filmov. Star├ę klasiky a┼ż tie najnov┼íie filmov├ę novinky.

Cel├í str├ínka je ve─żmi preh─żadn├í a intuit├şvna. Sta─Ź├ş prejs┼ą na ich internetov├║ dom├ęnu kukaj.io a ihne─Ć sa zorientujete.

Naviac najnov┼íie filmy s├║ v├ím odprezentovan├ę ihne─Ć ako sa na str├ínku dostanete. Okrem filmov na tejto internetovej dom├ęne n├íjdete aj r├┤zne seri├íly.

Online filmy kukaj to
Zdroj: co-to-je.sk

Bombuj si sk

─Äal┼í├şm internetov├Żm port├ílom je Bombuj si, kde n├íjdete nov├ę filmy online. Je tu naozaj mno┼żstvo filmov a seri├ílov, tak┼że v├Żber v├┤bec nie je obmedzen├Ż a naviac cel├í str├ínka je ├║plne zdarma.

Av┼íak, ak si chcete pozrie┼ą najnov┼íie filmy online mus├şte po─Ź├şta┼ą s t├Żm, ┼że na str├ínke bombuj.si budete potrebova┼ą tro┼íku trpezlivosti. Aby ste mohli filmy pozera┼ą bez poplatkov, budete si musie┼ą pozrie┼ą nieko─żko rekl├ím.

Online filmy bombuj.si
Zdroj: co-to-je.sk

Sleduj filmy

Sleduj filmy je ─Ćal┼í├şm internetov├Żm port├ílom, kde si pozriete top filmy online a ├║plne zdarma. Internetov├í dom├ęna sleduj filmy je intuit├ívna a preh─żadn├í.

Hne─Ć v ├║vode str├ínky sa v├ím predstavia najnov┼íie filmov├ę novinky, ktor├ę na dom├ęne n├íjdete.

V zozname filmov si pohodlne d├íte do vyh─żad├íva─Źa film, o ktor├Ż m├íte z├íujem, alebo si m├┤┼żete vybra┼ą zo zoznamu top filmov.

Online filmy - sleduj filmy
Zdroj: co-to-je.sk

Sleduj seriály

Od ostatn├Żch str├ínok odli┼íuje sa Sleduj seri├íly. Miesto filmov je t├íto platforma zameran├í na seri├íly online zdarma. N├íjdete tu mno┼żstvo seri├ílov dom├íceho aj zahrani─Źn├ęho p├┤vodu.

N├íjdete tu mno┼żstvo seri├ílovej produkcie a nezaplat├şte za ┼łu naozaj ani cent. Zahrani─Źn├ę seri├íly si m├┤┼żete pozrie┼ą v origin├ílnom znen├ş s titulkami alebo dabingom, pod─ża toho, ─Źo viac preferujete.

Filmplanet

Filmplanet.to patr├ş taktie┼ż medzi ob─ż├║ben├ę platfromy pre top filmy online. N├íjdete tu ┼íirok├Ż v├Żber medzi slovensk├Żmi, ─Źesk├Żmi ─Źi zahrani─Źn├Żmi filmami. Taktie┼ż na str├ínke n├íjdete ┼íirok├║ ponuku seri├ílov.

V┼íetko, ─Źo na str├ínke n├íjdete, si dok├í┼żete pozrie┼ą bez poplatku ─Źi registr├ície. Mus├şte po─Ź├şta┼ą s t├Żm, ┼że na str├ínke sa bud├║ objavova┼ą reklamy.

Raj filmov

Rajfilmov.net v├ím pon├║ka tis├şcky filmov zdarma. A to bez obmedzenia. V├Ą─Ź┼íina filmov, ktor├ę na str├ínke n├íjdete s├║ s dabingom. Filmy si m├┤┼żete vybera┼ą pod─ża ┼ż├ínru, roku, kedy boli nato─Źen├ę ─Źi pod─ża hodnotenia kvality.

Str├ínka sa zaru─Źuje, ┼że filmy m├┤┼żete pozera┼ą bez poplatkov, kreditov, registr├ície a bez obmedzen├ş. Av┼íak reklamy s├║ s├║─Źas┼ąou aj tento dom├ęny pre online filmy.

online filmy na rajfilmov
Zdroj: co-to-je.sk

Filmuj to

Filmuj.to je jedna z ─Ćal┼í├şch platforiem, ktor├í pon├║ka stovky a┼ż tis├şce filmov na svojej dom├ęne. Filmy s├║ pre v├ís dostupn├ę bez poplatkov ─Źi registr├ície.

Ke─Ć sa dostanete na str├ínku, ─Źak├í v├ís preh─żadn├í a intuit├şvna dom├ęna. Filmy s├║ tu rozdelen├ę do viacer├Żch kateg├│ri├ş, z ktor├Żch si m├┤┼żete vybera┼ą. Napr├şklad top filmy ─îSFD, najnov┼íie pod─ża roku, najnov┼íie s dabingom a podobne.

Youtube filmy zdarma

Youtube filmy zdarma s├║ dostupn├ę pre v┼íetk├Żch a naozaj zdarma. Filmy zdarma na youtube si pozriete ve─żmi jednoducho.

Do vyh─żad├íva─Źa na str├ínke zadajte konkr├ętny film, ktor├Ż h─żad├íte alebo sta─Ź├ş ak zad├íte v┼íeobecne filmy CZ alebo SK. Vyh─żad├íva─Ź v├ím n├ísledne zobraz├ş filmy, ktor├ę si m├┤┼żete pozrie┼ą len jedn├Żm kliknut├şm na tla─Źidlo play.

Online filmy streamovacie platformy

Streamovacie platformy s├║ ─Źoraz viac a viac popul├írne a neust├íle prib├║daj├║ nov├ę. Online filmy streamovacie platformy s├║ v┼íak spojen├ę s poplatkami.

Streamovacie platformy

N├ízov platformyCena za mesiac v ÔéČ
Netflix7,99
HBO 6,99
Disney plus7,99
VOYO5,99
Amazon prime5,99
Apple TV4,99
Zdroj: co-to-je.sk

Netflix filmy online

Netflix filmy online je jednou z najv├Ą─Ź┼í├şch a najpopul├írnej┼í├şch streamovac├şch platforiem.

N├íjdete tu mno┼żstvo Holywwodskych filmov, filmov zahrani─Źnej produkcie, samotnej Netflix produkcie a ─Źoraz viac na tejto platfrome prib├║daj├║ aj slovensk├ę a ─Źesk├ę filmy.

Netflix je ve─żmi preh─żadn├í streamovacia platforma. Ve─żmi ob─ż├║benou vlastnos┼ąou je to, ┼że si pam├Ąt├í, kde ste s pozeran├şm skon─Źili. A nabud├║ce m├┤┼żete pokra─Źova┼ą presne tam, kde ste pred t├Żm skon─Źili.

Netflix je spoplatnen├í slu┼żba. Jej cena z├ívis├ş od va┼íeho v├Żberu. Na jednu registr├íciu m├┤┼żete pozera┼ą netflix s├║─Źasne na viacer├Żch zariadeniach.

Av┼íak z├ívis├ş to od predplatn├ęho, ktor├ę ste si zvolili. Z├íkladn├í a najni┼ż┼íia verzia za─Ź├şna na 7,99 ÔéČ mesa─Źne.

Top filmy online z Netflixu

 • Me Time
 • Purple Hearts
 • The girl in the picture
 • Red Hunt
Online filmy na netflixe
Zdroj: co-to-je.sk

HBO Max online filmy

HBO Max online filmy je podobn├í streamovacia platforma ako je Netflix. Funguje ve─żmi podobne. Av┼íak ka┼żd├í platforma prin├í┼ía nie─Źo nov├ę.

HBO Max v├ím za mesa─Źn├Ż poplatok prin├í┼ía tie najnov┼íie novinky z Hollywoodskej produkcie a in├ę filmov├ę trh├íky. Taktie┼ż tu n├íjdete aj nezabudnute─żn├ę klasicky z filmov aj zo seri├ílov.

Top online filmy z HBO Max

 • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore
 • Elvis
 • Aquaman
 • Father of the Bride

Disney plus online filmy

Streamovacia platforma Disney plus onlne filmy, ktor├í prin├í┼ía najm├Ą produkciu od svetozn├ímej produk─Źnej spolo─Źnosti Disney. Disney produkcia v┼íak nie je jedin├í, ─Źo na platfrome n├íjdete.

Na Slovensku je t├íto platforma dostupn├í od 14.6.2022 a v─Ćaka m├┤┼żete sledova┼ą online filmy a seri├íly ako napr├şklad Star Wars, Marvelovsk├║ produkciu, National Geographic ─Źi produkciu Pixaru.

Online filmy na Disney plus
Zdroj: co-to-je.sk

Top filmy online na Disney plus

 • Avengers
 • Star Wars
 • Toy Story
 • The Simpsons

Voyo online filmy

V pr├şpade, ┼że h─żad├íte va┼íe ob─ż├║ben├ę programy sk├┤r ako bud├║ odvysielan├ę v telev├şzii je tu pre v├ís Voyo. Voyo je streamovacia platforma telev├şzie Mark├şza. Telev├şzia sa rozhodla na tejto platforme zverej┼łova┼ą ob─ż├║ben├ę rel├ície pred─Źasne.

Naviac na tejto platforme n├íjdete mno┼żstvo svetozn├ímych i slovensk├Żch filmov a arch├şv telev├şzie Mark├şza. V┼íetky filmy a seri├íly si tu naviac pozriete ├║plne bez rekl├ím. Aby ste sa presved─Źili, ─Źi sa v├ím slu┼żby p├í─Źia, m├┤┼żete si ich na 7 dn├ş vysk├║┼ía┼ą zdarma.

online seriály voyo
Zdroj: co-to-je.sk

Top filmy na VOYO

 • 1917
 • Deep Water
 • Wakefield
 • Girl in the train

Amazon prime online filmy

Amazon prime online filmy je americk├í streamovacia platforma, ktor├í v├ím pon├║ka mo┼żnos┼ą sledova┼ą najnov┼íie filmy online za poplatok.

Filmy si na Amazon prime m├┤┼żete zak├║pi┼ą alebo prenaja┼ą. N├íjdete tu mno┼żstvo seri├ílov a filmov a to najm├Ą z produkcie Amazon Studios alebo filmy a seri├íly, na ktor├ę si Amazon prime zak├║pil licenciu.

Ak v┼íak vlastn├şte Apple TV, pr├íve Amazon Prime odmietol spolupr├ícu, a tak si t├║to streamovaciu platformu na tomto type TV nepust├şte.

Top online filmy na Amazon Prime

 • Lord of ring
 • Time is up
 • Samaritan
 • Deep water

Apple TV online filmy

Apple TV online filmy je dostupn├ę ku ka┼żd├ęmu telev├şzoru. Apple TB je multifunk─Źn├ę a inteligetn├ę zariadenie, ktor├ę prin├í┼ía na va┼íe obrazovky ┼ípi─Źkov├Ż obraz.

Naviac si s touto platformou m├┤┼żete pozera┼ą donekone─Źna va┼íe ob─ż├║ben├ę filmy a seri├íly, preto┼że si ich jednoducho dok├í┼żete ulo┼żi┼ą do v├í┼ího ├║lo┼żiska.

Apple TV funguje ako jedna mohutn├í aplik├ícia, ktor├í v├ím prin├í┼ía mno┼żstvo filmov a seri├ílov na zak├║penie ─Źi zapo┼żi─Źanie.

Top filmy online na Apple TV

 • American outsider
 • Moonfall
 • Uncharted
 • Wolf

Online filmy zdarma uloz.to

Uloz.to alebo ulozto.sk ─Źi ulozto.cz je jedna ve─żk├í platforma, ktor├í sl├║┼żi na zdie─żanie s├║borov. Jednoducho funguje na tom, ┼że niekto na dan├Ż cloudov├Ż syst├ęm s├║bory nahr├í a vy si ich m├┤┼żete s┼ąahova┼ą. N├íjdete tam kopec filmov ale napr├şklad aj hudby ─Źi kn├şh.

S┼ąahova┼ą filmy dok├í┼żete ├║plne bez poplatkov. Ak v┼íak nem├íte dostatok ─Źasu na pomal├ę s┼ąahovanie, m├┤┼żete si zak├║pi┼ą kredity.

V─Ćaka kreditom si tak m├┤┼żete da┼ą s┼ąahova┼ą filmy pomoocu r├Żchleho s┼ąahovania. Pod─ża ve─żkosti filmu ich tak m├íte za nieko─żko min├║t ulo┼żen├ę vo va┼íej pam├Ąti nav┼żdy.

Zdroj: youtube.com, kukaj.io, uloz.to, rajfilmov.net, filmplanet.net, hbo.com, disneyplus.com, filmuj.to, sledujserialy.sk, sledujfilmy.sk, voyo.sk

T├ęmata:
Online

Najnov┼íie ─Źl├ínky