Ruža pre nevestu 2 Sledujte bez reklám!

Olimpija Ľubľana – Slovan Bratislava live v TV, online, zostavy, vstupenky

Aktualizované:

Autor: Martin

Olimpija Ľubľana - Slovan Bratislava live

Futbalový zápas Olimpija Ľubľana – Slovan Bratislava uvidíme v rámci 2. kola Európskej Konferenčnej ligy. Duel sa uskutoční vo štvrtok 5. októbra o 21:00h na ihrisku Slovinského mužstva. Pozrite si nižšie, ako sledovať zápas Olimpija – Slovan live, zostavy a ďalšie informácie.

Ľubľana – Slovan EKL 2023/24

Zápas Konferenčnej ligy Ľubľana – Slovan je kľúčovým v boji o postup do play-off EKL 2023/24. Pozrite si, kde sledovať športové prenosy v TV dnes z tohto zápasu, či už uprednostníte TV prenos alebo online stream.

V článku nájdete

Olimpija Ľubľana – Slovan Bratislava live v TV

Zápas Olimpija Ľubľana – Slovan Bratislava live v TV je možné sledovať na športovej TV stanici Sport 1. Výkop zápasu je naplánovaný o 21:00h, no ešte pred samotným stretnutím sa môžete tešiť na predzápasové štúdio so zaujímavými hosťami

Športový kanál Sport 1 je možné získať zakúpením TV balíčka u viacerých TV poskytovateľov na Slovensku, medzi ktorých patrí i Skylink. Na Skylinku získate okrem toho aj ďalšie stanice ako napríklad JOJ Šport lyžovanie, či Sport 2, kde môžete sledovať F1 program.

Okrem športovej stanice Sport 1, vysiela zápasy EKL aj kanál RTVS Šport, ktorý však v tento istý deň ponúkne zápas Spartak Trnava – Fenerbahce. Podobne, ako Sport 1, aj kanál RTVS Šport nájdete u poskytovateľa Skylink

Olimpija Ljubljana – Slovan online

Pokiaľ máte v pláne sledovať zápas Olimpija Ljubljana – Slovan online, môžete tak urobiť cez aplikáciu poskytovateľa Skylink. Tá je dostupná, ako pre Android tak i pre operačný systém iOS.

TV balíček si je potrebné zakúpiť, následne nainštalovať aplikáciu do mobilu, prihlásiť sa a užívať si zápas Olimpija – Slovan naživo!

Ľubľana vs Slovan Bratislava vstupenky

Na zápas Ľubľana vs Slovan Bratislava sa je možné pozrieť aj zblízka. Vstupenky na duel Európskej Konferenčnej ligy si je možné zakúpiť cez oficiálne stránky slovinského klubu a sledovať tak duel Ľubľana – Slovan live.

Ak máte záujem o lístky na odvetný zápas v Bratislave, tie získate na portáli ticketmedia.sk.

Olimpija – Slovan zostavy

Zostavy tímov Olimpija – Slovan si môžete pozrieť tesne pred zápasom na webe 7sport.sk.

Olimpija vs. Slovan Bratislava bilancia

Bilancia zápasov Olimpija vs. Slovan Bratislava je zaujímavá a tieto mužstvá v minulosti párkrát proti sebe nastúpili a to konkrétne 2x. V oboch prípadoch išlo o priateľský zápas a v oboch prípadoch vyhral Slovan 2:1.

Posledný prípravný zápas sa uskutočnil 27.6.2023 a video z toho stretnutia si môžete pozrieť nižšie.

Slovan – Ľubľana kurzy

Na zápas Slovan – Ľubľana sú vypísané aj kurzy u najväčších stávkových kancelárií na Slovensku, v ktorých si môžete staviť na výhru Slovana, počet gólov, strelcov v zápase ale i menej tradičné stávky ako sú počet rohov či počet žltých kariet.

Najlepšie kurzy nájdete v stávkovej kancelárii Tipsport a tiež v spoločnosti Fortuna.

Zdroj: flashscore.sk, 7sport.sk, skslovan.com, youtube.com

Témata:
Šport

Najnovšie články