Extraktori – dej, herci, arch├şv, ─îSFD a recenzie

Aktualizovan├ę:

Autor: Marcela

Extraktori seri├íl TV Mark├şza

Nov├Ż ┼íes┼ądielny seri├íl Extraktori prin├í┼ía mno┼żstvo dr├ímy, kriminality a politick├ę prostredie ─îeskej republiky. Pozrite sa na p├║tav├Ż dej, ktor├Ż na v├ís ─Źak├í a z├írove┼ł v├ím prezrad├şme, na ak├ę hereck├ę obsadenie sa m├┤┼żete te┼íi┼ą. Nechajte sa in┼ípirova┼ą recenziami in├Żch div├íkov.

Extraktori seriál

Nov├Ż ┼íes┼ądielny seri├íl Extraktori je ─Źesk├Żm dielom, ktor├ę bolo nato─Źen├ę pod─ża skuto─Źn├Żch udalost├ş a in┼ípirovan├ę bolo najm├Ą pr├şbehom investigat├şvneho novin├íra Jaroslav Kmenta.

Zauj├şmav├Ż pr├şbeh, podobne ako v Dunaj seri├íli, sa zamierava na tajn├║ jednotku, ktorej hlavn├Żm poslan├şm je zaistenie bezpe─Źn├ęho n├ívratu ohrozen├Żch ─îechov zo zahrani─Źia.

Vzh─żadom na to, ┼że sa jedn├í o ─Źesk├║ produkciu n├íjdete tu aj slovensk├Żch hercov ako J├ín Kolen├şk, ktor├ęho m├┤┼żete pozna┼ą z Lets Dance.

V ─Źl├ínku n├íjdete

Extraktori TV program

Seri├íl Extraktori nen├íjdete v klasickom TV programe. Pr├şpadne, ┼że h─żad├íte program, ktor├Ż si m├┤┼żete pusti┼ą na klasick├Żch telev├şznych staniciach, na obrazovky Mark├şzy prich├ídza staronov├í reality show Big Brother.

Je to z toho d├┤vodu, ┼że tento ┼íes┼ądielny thriller je dostupn├Ż iba na Voyo.

Na streamovacej platforme Voyo postupne zverej┼łuj├║ jednotliv├ę ─Źasti a z├írove┼ł si ich m├┤┼żete pozrie┼ą aj dodato─Źne.

Extraktori dej

Extraktori dej je ve─żmi p├║tav├Ż, dramatick├Ż a netradi─Źn├Ż. Zobrazuje mno┼żstvo sc├ęn a situ├íci├ş, ktor├ę si neviete ani predstavi┼ą a z├írove┼ł je zalo┼żen├Ż na skuto─Źnostiach.

Pr├şbeh thrilleru je zameran├Ż na ┼ípeci├ílnu jednotku ─Źeskej rozviedky, ktor├í sa naz├Żva Extraktori. T├íto jednotka p├┤sob├ş v tajnej sf├ęre a pracuje v utajen├ş.

Hlavnou ├║lohou Extraktorov je zabezpe─Źenie ohrozen├Żch ─îesk├Żch ob─Źanov nasp├Ą┼ą do krajiny. Av┼íak po─Źas vykon├ívania pr├íce na nich ─Źak├í mno┼żstvo riz├şk, preto┼że sa ve─żmi ─Źasto ocitaj├║ v nebezpe─Źnom prostred├ş.

Tento kr├ítky seri├íl pon├║ka poh─żad do sveta ┼ípion├í┼że a medzin├írodn├Żch tajn├Żch oper├íci├ş. Zauj├şmav├ę na seri├íli je, ┼że prin├í┼ía poh─żad aj do tak├Żch oblast├ş, o ktor├Żch vl├ídy ml─Źia. Napr├şklad o terorizme.

Pr├şbeh je zalo┼żen├Ż na skuto─Źn├Żch podnetoch investigat├şvneho novin├íra Jaroslava Kmenta, ktor├Ż je z├írove┼ł aj spolusc├ęn├íristom.

Zo slovenskej sc├ęny m├┤┼żete pozna┼ą investigat├şvneho novin├íra J├ína Kuciaka, ktor├Ż bol zavra┼żden├Ż a existuje o ┼łom dokument Kuciak vra┼żda novin├íra.

Extraktori epiz├│dy

Jednotliv├ę epiz├│dy Extraktori s├║ vysielan├ę online v t├Ż┼żd┼łov├Żch intervaloch. Nov├ę ─Źasti prib├║daj├║ na streamovaciu platformu v┼żdy v piatok.

Prv├í epiz├│da bola odvysielan├í 27. 10. 2023 a posledn├í je napl├ínovan├í na 1. 12. 2023. Ka┼żd├í ─Źas┼ą m├í svoj n├ízov a konkr├ętne sa m├┤┼żete te┼íi┼ą na:

Preh─żad epiz├│d

  • ├Ünos -27. 10. 2023
  • T├Żm – 3. 11. 2023
  • Nad─Ťje – 10. 11. 2023
  • P├şse─Źn├í bou┼Öe – 17. 11. 2023
  • Dohoda – 24. 11. 2023
  • Svoboda – 1. 12. 2023

Extraktori herci

Extraktori herci s├║ preva┼żne ─Źesk├ş popul├írni umelci, av┼íak v obsadenstve thrillera n├íjdete aj popul├írneho slovensk├ęho herca, ktor├ęho m├┤┼żete pozna┼ą z r├┤znych slovensk├Żch seri├ílov a filmov. Je n├şm J├ín Kolen├şk.

Spomedzi ─Źesk├Żch hercov vynikaj├║ najm├Ą osobnosti ako Pavla Gajdo┼í├şkov├í ─Źi Jakub ┼át├ífek.

Extraktori kto je kto

V pr├şpade, ┼że v├ís zauj├şma kto je kto v seri├íli Extraktori, pripravili sme pre v├ís preh─żadn├║ tabu─żku, kde si m├┤┼żete pozrie┼ą, ktor├Ż herec stv├ír┼łuje ktor├║ postavu.

Extraktori obsadenie

Postava v seri├íliHerec / here─Źka
Pavla Gajdo┼í├şkov├íplk. Mgr. Leona V├íchov├í
Jakub Štáfekoperativec kpt. Bc. Theodor Walla
Jan R├ęvaioperativec kpt. Mgr. Petr ─îech
J├ín Kolen├şkst├ítn├ş z├ístupce JUDr. Viktor Suk
Jitka SchneiderováIvana Váchová, matka Leony
Sofie Anna ┼ávehl├şkov├íMonika V├íchov├í, sestra Leony
Gabriela Heclov├íTereza Mal├í─Źov├í
Michaela PetřekováDana Vojtová
Ji┼Ö├ş ┼átr├ęblGen. Mgr. Anton├şn Machar
Roman Zachvicepremi├ęr Mgr. Jan ┼ávejda
Tom├í┼í Pavelkatajemn├şk Ji┼Ö├ş Vlach
Luk├í┼í Duy Anh Trananalytik Richard ÔÇ×SpinnerÔÇť Lapko
Ji┼Ö├ş Ployharnovin├í┼Ö Filip Krac├şk
David KrausJUDr. Robert Pt├í─Źek
Jaroslav PleslMiroslav Pouzar
Zuzana ČapkováMarcela Vojtová
David Mat├ísekRobert Mal├í─Ź
Zuzana Novotn├íKristyna Mal├í─Źov├í
Martina Preissov├íJitka Mal├í─Źov├í
Jordan Hajtajemn├şk Abdul
Barbora Mottlovákurátorka Aneta

Extraktori online

Extraktori online s├║ jedin├í mo┼żnos┼ą, ako si tento ┼ípion├í┼żny thriller m├┤┼żete pozrie┼ą.

To znamen├í, ┼że tento ┼íes┼ądielny seri├íl nen├íjdete na telev├şznych obrazovk├ích v riadnom programe.

Extraktori Voyo

Seri├íl Extraktori je dostupn├Ż jedine na Voyo. A to aj na ─Źeskej aj slovenskej verzii.

Je to z toho d├┤vodu, ┼że je to projekt Voyo TV a vysielaj├║ ho jedine na ich streamovacej platforme.

Extraktori arch├şv

Arch├şvne ─Źasti seri├ílu Extraktori s├║ dostupn├ę na Voyo, kde si okrem nov├Żch ─Źast├ş m├┤┼żete pozrie┼ą v┼żdy aj tie ─Źasti, ktor├ę u┼ż boli odvysielan├ę v minulosti.

V├Żhodou je, ┼że ak po─Źk├íte do decembra, m├íte t├║to streamovaciu platformu k dispoz├şcii zdarma na 7 dn├ş a m├┤┼żete si v┼íetky ─Źasti pozrie┼ą naraz a bez poplatkov.

Extraktori ─îSFD

Port├íl ─îSFD hodnot├ş ┼ípion├í┼żny thriller Extraktori na viac ako 65 %.

Toto hodnotenie m├┤┼żete pova┼żova┼ą za nadpriemern├ę, ─Źo sa najm├Ą slovensk├Żch a ─Źesk├Żch seri├ílov t├Żka. Z toho vypl├Żva, ┼że tento seri├íl m├í ve─żk├Ż potenci├íl a jedn├í sa o jeden z naozaj vydaren├Żch projektov telev├şzie Voyo.

Extraktori recenzie

Recenzie na seri├íl Extraktori s├║ ve─żmi pozit├şvne. Div├íci si pochva─żuj├║ nap├Ątie a dramatick├ę sc├ęny, ktor├ę s├║ spojen├ę s realitou a vyobrazuj├║ skuto─Źn├ę udalosti.

N├íjdu sa v┼íak aj nespokojn├ş div├íci, ktor├ş ─Ćalej thriller neodpor├║─Źaj├║.

Najlep┼íie je, ak si urob├şte svoj vlastn├Ż n├ízor a pozriete si epiz├│dy sami.

Zdroje: voyo,sk, markiza.sk, youtube.com

Voyo.sk program na dnes

Najnov┼íie ─Źl├ínky