EURO 2024 Bonus 70€ na stávky!

Fingo SK – poistenie, hypotéka, investície na jednom mieste

Aktualizované:

Autor: Marcela

Fingo SK sprostredkovateľská spoločnosť

Fingo SK je finančno – sprostredkovateľská spoločnosť, ktorá vám ponúka rôzne služby pod jednou strechou. Na jednom mieste si vybavíte hypotéku, životné poistenie či PZP. Pozrite sa na to, ako táto spoločnosť funguje a aké sú na ňu recenzie.

Fingo SK

Fingo SK je fullservisová spoločnosť, kde sa o vás postarajú a pomôžu vám od začiatku až po koniec.

To znamená, že pre vás zamestnanci získajú najvýhodnejšiu ponuku hypotéky, poistenia či investície, pomôžu vám so zmluvami a sprevádzajú vás počas celého procesu.

Vďaka Fingo SK sa tak pohodlne môžete dostať k výhodnej hypotéke či napríklad k životnému poisteniu. V prípade, že hľadáte výhodnú ponuku na jazdené vozidlá s tým vám zase pomôže Carvago SK.

V článku nájdete

Fingo SK hypotéka

Tak, ako výpis zo živnostenského registra získate online, tak aj hypotéku si môžete zabezpečiť online.

Fingo SK hypotéka funguje na princípe hypotekárnej kalkulačky. Jednoducho do systému zadáte, koľko by ste si chceli požičať a na koľko rokov.

Následne vyplníte osobné údaje a dáte Porovnajte si hypotéky.

Fingo Sk hypotekárna kalkulačka
Zdroj: co-to-je.sk

Na základe vami zadaných údajov, systém porovná jednotlivé možnosti hypoték a skúsený maklér vám pomôže s výberom aj celým procesom vybavovania.

Zabezpečí pre vás zmluvné podklady od začiatku až do konca. Pri vybavovaní hypotéky vám môže pomôcť aj NBS kalkulačka.

Poistenie Fingo SK

Fingo SK poistenie presne na mieru. Finančný špecialista špeciálne pre vás pripraví ideálne riešenie poistenia. Spoločnosť sa zamierava aj na životné aj na neživotné poistenie.

Druhý pilier a tretí pilier si na tejto stránke nezriadite.

Fingo životné poistenie

Životné poistenie ponúka finančné zabezpečie v prípade nečakanej a náhlej udalosti. Existuje viacero druhov životného poistenia.

  • Rizikové životné poistenie
  • Kapitálové životné poistenie
  • Investičné životné poistenie

V prípade, že sa chcete poistiť, no neviete si predstaviť, čo je pre vás najvýhodnejšie, presne od toho je tu maklér Fingo SK. Získa o vás podstatné informácie ako napríklad zdravotné problémy a pripraví pre vás tú najlepšiu ponuku.

Stačí vyplniť základné údaje do online tabuľky a maklér sa vám ozve so základnou ponukou pre Fingo Sk životné poistenie.

Fingo Sk životné poistenie
Zdroj: co-to-je.sk

A Fingo.sk jazdíte bezpečne aj do zahraničia, kde môžete využiť cestovné poistenie.

Toto cestovné poistenie využijte napríklad aj na:

Fingo neživotné poistenie

Fingo neživotné poistenie je zamerané na PZP. Jednoducho a online si porovnáte možnosti poistenia aj Fingo oficiálnom webe.

Vyberiete si PZP a vyplníte potrebné údaje do online kalkulačky.

Fingo Sk neživotné poistenie
Zdroj: co-to-je.sk

Na základe vyplnených údajov si vás prevezme jeden z maklérov Fingo SK. Preberie s vami detaily a požiadavky a spoločnej nájdete pre vás tú najvýhodnejšiu ponuku.

Ako pri všetkých úkonoch aj pri neživotnom poistení vám pomáha so zmluvami.

Fingo investície

Rozhodli ste sa investovať svoje peniaze a šetriť na špeciálnu príležitosť? Fingo investície vám pomôžu nastaviť ten správny systém.

Profesionálny finančný poradca vám pomôže nastaviť plán investovania.

Je rozdiel či chcete šetriť napríklad na dôchodok alebo na luxusnú dovolenku. Aby ste si vhodne nastavili výšku financií, ktorú si máte odkladať či mieru rizika, aj od toho je tu maklér na investície.

Fingo Sk investície
Zdroj: co-to-je.sk

Fingo recenzie

Recenzie sú dôležitou súčasťou, aby ste si mohli overiť spokojnosť s ponúkanými službami. Fingo.sk recenzie nájdete na rôznych miestach.

V prvom rade nájdete recenzie od zákazníkov Fingo Sk aj na ich oficiálnej stránke. Pod jednotlivými službami, o ktoré máte záujem, nájdete recenzie od zákazníkov, ktorý službu využili. Zákazníci skúsenosti zdieľajú aj na rôznych finančných portáloch.

fingo.sk recenzie

Zákazníci tejto spoločnosti zdieľajú prevažne veľmi pozitívne skúsenosti, kedy im pracovníci pomohli s vybavením hypotéky či inými finančnými operáciami. Rovnako sú ľudia spokojný a s podmienkami životného poistenia, ktoré im vo Fingo SK pomohli vybaviť.

Zákazníci odkazujú aj na konkrétnych ľudí, s ktorými boli spokojní či nespokojní, a tak sa viete obrátiť aj na konkrétneho zamestnanca spoločnosti.

Fingo reklama

Fingo reklama zaujala takmer celé Slovensko. Vtipná reklama, ktorá poukazuje na služby spoločnosti.

Ukazuje na to, aké jednoduché môže byť vybavenie hypotéky či poistenia, keď máte po ruke tú správnu službu a odborníkov.

Fingo SK kontakt

V prípade, že vás čokoľvek zaujíma, môžete odborníkov z Fingo SK kontaktovať. Na oficiálnej stránke Fingo SK nájdete kontaktný formulár aj jednotlivé kontakty, ktoré môžete využiť.

  • Email: kontakt@fingo.sk
  • Telefónny kontakt: 0800 60 10 60

Zdroj: fingo.sk

Témata:
Financie

Najnovšie články