Ru┼ża pre nevestu 2 ÔľĚ Sledujte bez rekl├ím!

Hra GTA 6 – d├ítum vydania, cena, trailer, ├║nikov├ę vide├í a recenzie

Aktualizovan├ę:

Autor: Marcela

Hra GTA 6

Legend├írna hra Grand Theft Auto prich├ídza so svojou ─Ćal┼íou verziou, ktor├║ m├┤┼żete pozna┼ą pod n├ízvom GTA 6. Pozrite sa na to, ko─żko t├íto hra stoj├ş, kedy je napl├ínovan├ę jej vydanie a z├írove┼ł v├ím prezrad├şme a uk├í┼żeme uniknut├ę inform├ície a vide├í o tejto jedine─Źnej hre.

Hra GTA 6

GTA VI je najnov┼íia hra z hernej s├ęrie vytvorenej firmou Rockstar Games. Grand Theft Auto je open-world ak─Źn├í hra, ktor├í hr├í─Źom umo┼ż┼łuje pohybova┼ą sa vo ve─żkom virtu├ílnom prostred├ş, plnenie misi├ş, riadenie vozidiel a interakciu s r├┤znymi postavami.

Moment├ílne je hra v┼íak nedostupn├í, preto┼że e┼íte nebola vydan├í. Av┼íak jej predch├ídzaj├║ce verzie si m├┤┼żete zak├║pi┼ą napr├şklad aj na Heureka.sk.

V ─Źl├ínku n├íjdete

GTA 6 dátum vydania

GTA 6 d├ítum vydania nie je e┼íte presne zn├ímy, av┼íak GTA release date odhalil trailer, ktor├Ż vy┼íiel 5.12. 2023 sa vie, ┼że hra bude uveden├í na trh v roku 2025.

Pokia─ż sa neviete do─Źka┼ą hry GTA 6, zatia─ż si m├┤┼żete rebr├ş─Źek najo─Źak├ívanej┼í├şch hier roku 2024, ktor├ę bud├║ k dispoz├şci├ş bud├║ci rok.

GTA 6 PS5

GTA VI by mala by┼ą na PS5 ofici├ílne dostupn├í od roku 2025.

GTA 6 Xbox

GTA VI by na Xboxe mala by┼ą rovnako dostupn├í pod─ża ofici├ílnych zdrojov od roku 2025.

GTA 6 PC

D├ítum zverejnenia hry GTA VI vo verzii na PC nebol doposia─ż zverejnen├Ż. Hr├í─Źi, ktor├ş si chc├║ t├║to hru zak├║pi┼ą v tejto verzii, si bud├║ musie┼ą na ─Ćal┼íie inform├ície po─Źka┼ą, aby ste si skr├ítili ─Źakanie na hru, m├┤┼żete si pusti┼ą filmy o GTA na Kukaj to.

GTA 6 trailer

GTA VI trailer zverejnili 5.12. 2023 a po─Źas min├║ty a tridsa┼ą sek├║nd odprezentovali, ─Źo v┼íetko m├┤┼żete v hre o─Źak├íva┼ą. Hra sa odohr├íva vo Vice City, teda v├ís zavedie na Floridu.

V porovnan├ş s hrou GTA 5 teraz, ako hrdinov dostanete dvojicu zlodejov mu┼ża a ┼żenu, ktor├ş pon├║knu pr├şbeh v ┼ít├Żle Bonnie & Clyde.

V─Ćaka traileru m├┤┼żete vidie┼ą ve─żk├Ż grafick├Ż posun tejto hry a okrem klasick├ęho mestsk├ęho ┼ít├Żlu sa m├┤┼żete te┼íi┼ą aj na pl├í┼żov├ę ─Źasti.

GTA 6 cena

Cena GTA 6 je moment├ílne len odhadovan├í a ofici├ílne bude odhalen├í a┼ż vtedy, ke─Ć sa dostane hra do predpredaja alebo to ozn├ímia tvorcovia hry.

R├┤zni v├Żvoj├íri hier a odborn├şci odhaduj├║ cenu hry na pribli┼żne 70 dol├írov, ─Źo je pribli┼żne 65 eur. Limitovan├ę ed├şcie s├║ odhadovan├ę na 120 dol├írov, ─Źo je pribli┼żne 110 eur.

Vzh─żadom na vysok├ę n├íklady pri tvorbe, in├ş odborn├şci odhaduj├║ cenu a┼ż na 150 dol├írov, ─Źo je asi 138 eur. Najaktu├ílnej┼í├ş kurz si over├şte na NBS kalkula─Źke.

GTA 6 dej

Posledn├Ż ├║nik nazna─Źuje, ┼że drviv├í ─Źas┼ą pr├şbehu bude zasaden├í do s├║─Źasnosti a teda do roku 2023 / 2024.

Okrem toho, ┼że dej bude motivovan├Ż Bonnie & Clyde a bude orientovan├Ż vo Vice City, sa moment├ílne o hre moc nevie.

Av┼íak vzh─żadom na prevedie hry v s├║─Źasnosti sa m├┤┼żete te┼íi┼ą na r├┤zne modern├ę prvky a zauj├şmavosti.

Novinkou v hre, by malo by┼ą pravidlo, ┼że hern├í postava bude pravidelne spa┼ą. V pr├şpade, ┼że sa tak nestane, pomaly sa jej za─Źne zni┼żova┼ą zdravie, spomal├ş sa regener├ícia a hr├í─Źovi sa rozma┼że poh─żad, ─Źo by malo nazna─Źova┼ą, ┼że je potrebn├ę dopria┼ą si oddych. Pod─ża uniknut├Żch inform├íci├ş, by sa tento stav mal dia┼ą v otvorenom svete, ale aj po─Źas hrania misi├ş ─Źi prestreliek.

Pokia─ż bude va┼ía postava pr├şli┼í vystresovan├í, m├┤┼że sa sta┼ą, ┼że sa jej bude ┼ąa┼ż┼íie zasp├íva┼ą, pr├şpadne sa nevysp├ş v├┤bec. ├Ürove┼ł stresu ovplyv┼łuj├║ prestrelky, odvykanie od drog, pozornos┼ą pol├şcie a mnoho ─Ćal┼í├şch dynamick├Żch faktorov.

V uniknutom dokumente sa spom├şnalo, ┼że GTA 6 prinesie hr├í─Źom mo┼żnos┼ą vysk├║┼ía┼ą si ─Źinnosti, ako napr├şklad:

 • hazardn├ę hry
 • Golf
 • Surfovanie
 • Skateboarding
 • Tenis
 • Biliard
 • ┼áach
 • Basketbal
 • Bowling
 • Stript├şzov├ę kluby
 • Kin├í
 • Ark├ídy

GTA 6 mapa

GTA 6 mapa pon├║ka najv├Ą─Ź┼íiu hern├║ plochu, ktor├║ t├íto hra v otvorenom svete zatia─ż pon├║kla. Mapa je jeden mas├şvny hern├Ż svet, ktor├Ż bude najmenej dvakr├ít v├Ą─Ź┼í├ş ako prostredie v GTA V.

Hra sa odohr├íva v meste Vice City a rozloha mapy a samotn├Ż pr├şbeh m├í cez 4 500 min├║t hrate─żn├ęho ─Źasu, teda asi 75 hod├şn. Dokonca sa objavili inform├ície, ┼że by hra mohla presko─Źi┼ą aj 100 hod├şn, z ─Źoho vypl├Żva, ┼że hern├Ż pl├ín bude naozaj obrovsk├Ż.

V hre v├ís pote┼íia najm├Ą obrovsk├ę mrakodrapy, menej husto os├şdlen├ę oblasti, ostrovy prepojen├ę mostami ─Źi klasick├ę floridsk├ę mokrade.

GTA 6 leaks

GTA 6 leaks, ktor├ę v slovenskom preklade m├┤┼żete ch├ípa┼ą ako ├║nikov├ę vide├í a inform├ície sa podarilo zaznamena┼ą v septembri v roku 2022, dnes u┼ż s├║ na internete nedoh─żadate─żn├ę.

V─Ćaka GTA VI ├║nikov├Żm vide├ím mohli fan├║┼íikovia hry vidie┼ą z├íbery zo skor├ęho obdobia v├Żvoja GTA.

V uniknut├Żch vide├ích hra vyobrazovala ┼żenu a mu┼ża, ktor├ş by mali by┼ą aj hern├Żmi postavami. To, ┼że tieto GTA 6 leaks boli pravdiv├ę, potvrdil trailer k hre.

GTA 6 kde k├║pi┼ą

Moment├ílne si hru nem├┤┼żete zak├║pi┼ą nikde, zatia─ż ┼żiadna spolo─Źnos┼ą nepon├║kla ani len predpredaj.

Pri kupovan├ş hry v├ím odpor├║─Źame pozrie┼ą si ceny na Heureka SK. Tento port├íl funguje ako porovn├íva─Ź cien, ─Źo v├ím zaru─Ź├ş, ┼że sa dostanete k tej najv├Żhodnej┼íej cene.

Gta 6 recenzie

O─Źak├íva sa, ┼że GTA 6 by malo pokra─Źova┼ą v trad├şcii otvoren├ęho sveta, bohat├ęho pr├şbehu a ┼íirok├ęho spektra mo┼żnost├ş pre hr├í─Źov. Grafika by mala by┼ą vylep┼íen├í a o─Źak├íva sa, ┼że hra prinesie nov├ę hern├ę mechaniky a prvky, ktor├ę ju odl├ş┼íia od predch├ídzaj├║cich dielov.

Skuto─Źn├ę recenzie v┼íak e┼íte nie s├║ zn├íme, preto┼że hra e┼íte nebola zverejnen├í a nikto si ju zatia─ż nevysk├║┼íal.

Zdroje: gamesradar.com, youtube.com, polygon.com

T├ęmata:
Zábava
Voyo.sk program na dnes

Najnov┼íie ─Źl├ínky