Ruža pre nevestu Sledujte v predstihu!

Supercell – shop, hry, creator ID, appka, zľavy, podpora a recenzie

Autor: Denisa

Supercell games

Zahrajte si najlepšie mobilné hry ako Hay Day, Clash Royale či Brawl Stars od známeho vývojára Supercell. Zistite, ako si siahnete hry do vášho mobilu úplne zadarmo. Toto sú najpopulárnejšie hry spoločnosti Supercell.

Supercell

Supercell je herná spoločnosť so sídlom v Helsinkách zaoberajúca sa vývojom mobilných hier. Ak máte radšej hry na počítač alebo PlayStation, pozrite si zoznam najočakávanejších online hier roku 2024.

Od svojho založenia v roku 2010 priniesla na svetový trh päť hier ako Hay Day, Clash of Clans, Boom Beach, Clash Royale a Brawl Stars, ktoré sa stali hitom.

V článku nájdete

Čo je Supercell

Supercell je spoločnosť zaoberajúca sa vývojom mobilných hier. Jej cieľom je vytvárať skvelé hry, ktoré bude hrať čo najviac ľudí celé roky a ktoré si budú pamätať navždy.

Firma bola založená v júni 2010 vo Fínsku a v roku 2011 začal Supercell vyvíjať hry pre mobilné zariadenia.

Prvá hra tejto firmy bola Gunshrine.net. Medzi najúspešnejšie freemium hry patrí Clash of Clans, Boom Beach a Hay Day, ktoré v roku 2013 spoločnosti zarábali 2,5 milióna dolárov za deň.

V roku 2014 spoločnosť vydala mobilnú hru Boom Beach na iOS a Android.

Rovnako úspešná je aj online hra Grand Theft Auto, ktorá v roku 2025 príde na trh s novou verziou GTA 6.

Supercell hry

Hry pre mobilné zariadenia od spoločnosti Supercell si doteraz stiahlo niekoľko miliónov ľudí na celom svete a čoraz viac sa tešia veľkej popularite. Supercell hry sú dostupné zdarma pre iOS a Android.

Spoločnosť Supercell doteraz vydala plnú verziu hier ako:

Supercell Boom Beach

Vitajte na Boom Beach, mieste, kde musíte vymyslieť plán, alebo vás zmasakrujú!

Supercell Boom Beach je bojová strategická hra, kde bojujete proti zlému zloduchovi s rozumom a priebojnosťou. Počas hry musíte útočiť na nepriateľské základne, aby ste oslobodili zotročených ostrovanov a odhalili tajomstvá tohto tropického raja.

Vytvorte si operačné skupiny s hráčmi z celého sveta a spoločne sa postavte nepriateľovi.

Mobilná hra Supercell Boom Beach je dostupná na stiahnutie v App Store alebo Google Play.

Clash of Clans Supercell

Clash of Clans je ďalšia úspešná mobilná hra od spoločnosti Supercell, ktorú si doteraz stiahlo vyše 500 miliónov ľudí z celého sveta.

Stiahnite si hru Clash of Clans a pridajte sa k hráčov, ktorí budujú dedinu, vytvárajú klan a súťažia v epických klanových vojnách. Čakajú na vás barbari s fúzmi, ohniví čarodejníci a ešte omnoho viac.

Dokonca v novej verzii hry Clash of Clans nájdete aj postavičku známeho futbalového útočníka Erlinga Haalanda. Spojte sa s najlepším futbalovým útočníkom sveta a doveďte svoje jednotky k víťazstvu.

Okrem hier v mobile si môžete zahrať aj online hry na počítači zadarmo, a to na webe Hraj hry sk.

Supercell Hay Day

Hay Day Supercell game je zameraná na poľnohospodárstvo, ktoré nikdy nebolo jednoduchšie ani zábavnejšie. Postavte farmu, lovte ryby, chovajte zvieratá a zažite svoj vlastný kúsok vidieckeho raja.

Cieľom hry je zbierať a presádzať semená, aby ste znásobili svoje plodiny a následne vyrobili tovar na predaj. Takisto musíte kŕmiť svoje zvieratá ako napríklad sliepky, aby produkovali vajíčka.

Hra Supercell Hay Day má na Google Play vyše 11 miliónov recenzií a hodnotenie 4,3 hviezdičiek.

Clash Royale Supercell

Clash Royale od spoločnosti Supercell je multiplayerová hra v reálnom čase, v ktorej hrajú hlavnú úlohu kráľovské postavy ako princovia, rytieri či draci, alebo vaše obľúbené postavy zo súbojov.

Zrážajte nepriateľských kráľov a princezné z ich veží, aby ste porazili svojich súperov a získali trofeje, koruny a slávu v aréne. Rovnako môžete zbierať a vylepšovať desiatky kariet s jednotkami, kúzlami a obrannými systémami, ktoré v Clash of Clans poznáte a milujete.

Mobilná hra Supercell Clash Royale je dostupná na stiahnutie v App Store alebo Google Play.

Supercell Brawl Stars

Brawl Stars je mobilná hra pre viacerých hráčov založená na žánri MOBA (žáner hry, kde sa stretne viac hráčov v online aréne) a strieľačky z pohľadu tretej osoby.

Hra Brawl Stars obsahuje niekoľko herných režimov, každý s iným cieľom. Hráči si môžu vybrať z ponuky Brawlerov – postáv, ktoré v boji ovládajú pomocou dvoch joystickov na obrazovke svojho zariadenia.

Odomknite a upgradujte desiatky výtržníkov s výkonnými super schopnosťami, hviezdnymi silami a pomôckami. Zbierajte jedinečné skiny a bojujte na rôznych záhadných miestach v hre Brawliverse!

Brawl Stars game bola vydaná pre iOS a Android 12. decembra 2018.

Účet Supercell ID

Chcete sa vrátiť k vašej rozohranej hre na akomkoľvek zariadení a byť v spojení s ostatnými hráčmi a priateľmi? V tom prípade si vytvorte svoj účet Supercell ID, ktorý je bezplatný.

Či už naskočíte späť do hier po nejakom čase, alebo si ich preinštalujete na novom zariadení, Supercell ID vás vždy vráti tam, kde ste skončili.

Supercell ID vám tiež umožní skočiť do hry na všetkých vašich mobilných zariadeniach vrátane tabletov. Takisto uľahčuje prepínanie medzi viacerými účtami tej istej hry na jednom zariadení.

Tlačidlo „Supercell ID“ nájdete v nastaveniach všetkých piatich hier. Rovnako je k dispozícii aj vo vybraných hrách od partnerských vývojárov.

Supercell Creator

Staňte sa súčasťou dôveryhodnej komunity s exkluzívnymi výhodami, úžasnými nástrojmi a podporou od hernej spoločnosti vďaka programu Supercell Creator.

Supercell ID
Zdroj: co-to-je.sk

Supercell Creator členstvo ponúka množstvo výhod, ako je napríklad akadémia, kde majú tvorcovia k dispozícií knižnicu plnú náučného videoobsahu, ako aj prístup ku všetkým najnovším oficiálnym zdrojom a aktualizáciám v oblasti vývoja mobilných hier.

Herná spoločnosť takisto zaviedla program s názvom Supercell Creator Code, ktorý hráčom umožňuje podporovať svojich obľúbených tvorcov obsahu pri nákupoch v rámci hier Supercell.

Supercell podpora

Ak máte problém s hrami Hay Day, Clash of Clans, Boom Beach, Clash Royale alebo Brawl Stars, obráťte sa na podporu spoločnosti Supercell, ktorá vám pomôže vyriešiť váš problém, a rovnako bude nápomocná aj s chybovými správami, súbormi na prevzatie a aktualizáciami.

Podpora Supercell je rozdelená podľa jednotlivých hier a každá obsahuje:

  • pomoc s účtom Supercell ID,
  • návod, ako hrať hry,
  • pomoc s nákupmi v aplikáciách,
  • bezpečnosť hrania,
  • hlásenie chýb a technickú pomoc.

Supercell support nájdete na oficiálnej stránke vývojára hier Supercell.com.

Supercell store

Supercell store je oficiálne online trhovisko spoločnosti Supercell na nákup herných produktov.

Ide o nový spôsob nákupu hier pre seba alebo vašich priateľov s preukazom Supercell ID. Okrem toho tu nájdete aj špeciálne ponuky a bonusy, vďaka ktorým nakupujete v Supercell shope ešte výhodnejšie!

Online shop s mobilnými hrami nájdete na stránke Store.supercell.com.

Supercell shop zľavy a akcie

Čo sa týka špeciálnych ponúk v Supercell store, tak spoločnosť ponúka rôzne akcie a zľavy až do mínus 20 %, a to najmä počas trvania nákupného sviatku Black Friday.

Aplikácia Supercell

Čo sa týka Supercell app, tak existujú mobilné aplikácie jednotlivých hier Hay Day, Clash of Clans, Boom Beach, Clash Royale a Brawl Stars, ktoré nájdete v App Store alebo Google Play.

A hoci je aplikácia aj samotné hry na stiahnutie zdarma, dokúpiť si môžete rôzne herné rozšírenia a doplnky, ktoré nájdete v online obchode Supercell store.

Supercell recenzie

Čo sa týka recenzií jednotlivých hier od Supercell, pozrieť si ich môžete napríklad na webe Games.tiscali.cz, kde nájdete aj recenziu na jednu z hier Clash Royal.

Recenzia hry Clash Royal hovorí o šikovnom a atraktívnom spojení MOBA hier s konvenciami tower defense, v ktorom vás prakticky nič neobmedzuje.

Vďaka dobrému nápadu a obsahu ide o zážitok, ktorý sa vás silno dotkne a vy vydržíte pri hre aj celé hodiny.

Spoločnosť Supercell dokázala hráčom naservírovať poctivú a nápaditú hru, ktorá získala na webe Games.tiscali.cz hodnotenie 8 bodov z celkových 10.

Zdroj: supercell.com, games.tiscali.cz, youtube.com

Témata:
Internet

Najnovšie články