Ruža pre nevestu Sledujte v predstihu!

Packeta SK – sledovanie zásielok, kontakt, výdajné miesta, aplikácia, cenník

Aktualizované:

Autor: Marcela

Packeta SK doručovacia spoločnosť

Packeta SK patrí medzi populárne doručovanie spoločnosti a v minulosti ste ju poznali pod názvom Zásielkovňa. Viete, ako s Packeta SK pracovať, ako na sledovanie zásielok, ako použiť aplikáciu, aký je cenník a kde sú výdajné miesta? My vám poradíme!

Packeta SK

Viete, ako funguje Packeta? Packeta SK je dopravná spoločnosť, vďaka ktorej môžete odoslať balíky do celého sveta. Kedysi bola známa pod menom Zásielkovňa.sk.

Packeta SK doručuje z viac ako 32 000 eshopov. V košíku si zvolíte možnosť doručenia pomocou Packety buď na adresu, do Z BOXU, alebo na výdajné miesto.

Zásielkovňa Packeta má aj svoju aplikáciu, pomocou ktorej rýchlo a jednoducho otvoríte Z BOX so zásielkou. Potrebujete na to iba váš telefón s dátami, preto si nezabudnite dobiť kredit, aby ste mali internet v mobile.

V článku nájdete

Packeta sledovanie zásielok

Packeta sledovanie zásielok vám umožňuje sledovanie balíka pomocou trasovacieho čísla. Trasovacie číslo vám bude pridelené po odoslaní balíka.

Sledovanie zásielok Packeta funguje tak, že jednoducho zadáte vaše konkrétne číslo na oficiálnej stránke Packeta SK a zobrazia sa vám detaily zásielky.

Cez Zásielkovňu, dnes Packetu SK, môžete nakupovať aj v obchodoch, v ktorých získate peniaze za nákup späť. Ide o službu Tipli.sk, vďaka ktorej budú vaše online nákupy ešte výhodnejšie, ako doteraz.

Packeta SK sledovanie zásielky
Zdroj: co-to-je.sk

Packeta výdajné miesta

Packeta výdajné miesta sú určené na to, aby ste si do nich mohli nechať doručiť zásielky a nemusíte čakať doma na kuriéra.

Zásielku si na výdajnom mieste vyzdvihnete, kedy vám to vyhovuje podľa otváracích hodín.

Packeta SK má výdajné miesta po celom Slovensku, v Českej republike, Rumunsku aj Maďarsku. Len na Slovensku máte viac ako 1200 možností, kde si môžete balík nechať doručiť.

Najbližšie dostupné miesto si jednoducho vyhľadáte na základe PSČ. Zadáte vaše PSČ a výdajné miesta sa vám zobrazia. V aplikácii sa vám automaticky zobrazuje najbližšia pobočka priamo na úvodnej obrazovke.

Všetky výdajné miesta a Packeta pobočky nájdete na oficiálnych stránkach spoločnosti.

Packeta Sk vyhľadávanie podľa PSČ
Zdroj: co-to-je.sk

Ako byť výdajným miestom

V prípade, že máte obchod, kanceláriu alebo podobné miesto, môžete v ňom zriadiť výdajné miesto Packeta SK. Stačí vyplniť registračný formulár, ktorý nájdete na ich webových stránkach.

Naviac Packeta výdajné miesto prináša množstvo výhod, privedie k vám viacero nových zákazníkov a zároveň táto doručovacia spoločnosť vám pomôže so zabezpečením marketingu a reklamy.

Packeta kuriér

Využiť možnosť Packeta kuriér môžete od od júla 2021, a to prostredníctvom služby Packeta domov.

Prevádzkovanie služby je vo výhradne našej réžii bez účasti externých prepravcov. Vďaka tomu vám objednaný balík dovezie Packeta kuriér priamo na doručovaciu adresu až k vám domov.

Pri objednávaní tovaru z internetu je ako povinná položka váš email, na ktorý vám príde upozornenie na doručenie balíka v prípade, že v mobile nemáte ešte stiahnutú aplikáciu Packeta SK.

Využite preto Centrum email prihlásenie SK a registrujte si svoj email ešte dnes!

Z BOX Packeta

Z BOX Packeta je samoobslužné výdajné miesto, kde si zásielku dokážete vyzdvihnúť naozaj kedykoľvek. Vďačíte tomu NONSTOP prevádzke.

Okrem toho, že je Z BOX praktická záležitosť, jedná sa zároveň o bezkontaktnú a ekologickú možnosť vyzdvihnutia zásielky.

Jediné, čo potrebujete k tomu, aby ste si zásielku vyzdvihli, je Packeta SK aplikácia.

Aplikácia slúži aj na sledovanie zásielky Packeta, Packeta presmerovanie zásielky a predĺženie času na výdaj zásielky v odbernom mieste alebo Z BOXE.

Packeta aplikácia

Packeta aplikácia vám umožňuje zasielať či prijímať zásielky. Dokonca pomocou aplikácie môžete objednávku eshopu vrátiť alebo využiť Packeta presmerovanie zásielky.

Aplikáciu si stiahnete jednoducho v Google play alebo v App store, podľa vášho operačného systému.

Aplikácia umožňuje sledovanie balíkov online. Taktiež, ak ste si vybrali objednávku zaplatiť na dobierku, môžete tak urobiť aj v aplikácii pred tým ako si objednávku vyzdvihnete, nemusíte sa tak zdržovať na výdajnom mieste.

Packeta SK a jej aplikácia
Zdroj: co-to-je.sk

Packeta prihlásenie

Packeta prihlásenie nie je nič zložité a hravo to zvládne naozaj každý. Môžete tak urobiť na oficiálnom webe alebo v aplikácii.

Nech je prihlasovanie čo najjednoduchšie, pripravili sme si pre vás krátky návod, ako sa prihlásiť do Packeta aplikácie.

  1. Stiahnite si aplikáciu Packeta SK.
  2. Otvorte aplikáciu a kliknite Ideme na to.
Packeta SK prihlásenie
Zdroj: co-to-je.sk
  1. Nastaví sa vám automaticky preferovaná krajina Slovensko.
  2. Vyplníte telefónne číslo, overíte SMS kódom a je hotovo.
Packeta Sk overenie prihlásenia
Zdroj: co-to-je.sk

Následne sa prihlásite do vašej emailovej schránky. V prípade, že využívate Gmail konto, použite Gmail prihlásenie a overte svoje prihlásenie do Zásielkovňa Packeta.

Packeta odoslanie zásielky

Packeta odoslanie zásielky je jednoduchá záležitosť. Môžete to urobiť cez aplikáciu Packeta.

Hneď na hlavnej stránke máte ikonku odoslať zásielku, kliknete na ňu a intuitívne vás navedie procesom odoslania zásielky.

Po vyplnení potrebných údajov zásielku zanesiete na najbližšie odberné miesto a proces Packeta poslať balík je hotový.

V prípade, že by ste chceli odoslať zásielku prostredníctvom webu Packeta, otvoríte si oficiálnu stránku a na úvodnej strane kliknete na Odoslanie zásielky. Následne vás aj tak stránka odkáže na stiahnutie aplikácie.

Packeta cenník

Ak si zásielku nechávate doručiť, cena, ktorú zaplatíte za doručenie si nastavujú jednotlivé e-shopy.

Niektoré zvýhodňujú ceny za doručenie do Z BOXU, iné zase ponúkajú službu doručenia cez Packetu zdarma. Všetko závisí od predajcu.

Packeta cenník Slovensko odoslanie zásielky

Pokiaľ hľadáte cenník pre odoslanie zásielky, pozrite na nasledovnú tabuľku, kde nájdete podrobný prehľad jednotlivých cien.

Balíky môžete posielať v rámci Slovenska, Česka, Maďarska a Rumunska.

Prehľad Packeta ceny Slovensko

SlužbaPriemerná cena
Doručenie balíka na výdajné miestood 2,30 €
Doručenie balíka na adresuod 3,60 €
Dobierka1,30 €

Čo sa týka odoslania zásielky cez Zásielkovňu, tak prvý balík máte u Packety SK za 1 cent.

Packeta kontakt

Pre príležitosti, že potrebujete kontaktovať túto dopravnú spoločnosť, sú zverejnené Packeta kontakty.

  • Email: info@packeta.sk
  • Packeta infolinka: +421 221 201 135

A ak náhodou potrebujete reklamovať zásielku, na oficiálnych stránkach nájdete reklamačný formulár.

Zdroje: packeta.sk, youtube.com

Témata:
Ostatné

Najnovšie články