Vrbov k├║palisko ÔÇô cenn├şk, otv├íracie hodiny, ubytovanie, kontak

Aktualizovan├ę:

Autor: Lenka

Vrbov k├║palisko

Vrbov k├║palisko pon├║ka svojim n├ív┼ítevn├şkom prav├║ geoterm├ílnu vodu, ktor├í sa pova┼żuje za jednu z najlep┼í├şch miner├ílnych v├┤d v strednej Eur├│pe. Zistite, ak├ę s├║ ceny vstupn├ęho, otv├íracie hodiny a ak├ę m├íte mo┼żnosti ubytovania.

Vrbov k├║palisko

Vrbov k├║palisko je otvoren├ę po cel├Ż rok a pon├║ka baz├ęny s geoterm├ílnou vodou plnou miner├ílov. T├íto voda je naozaj skvostnom a jej zlo┼żenie patr├ş k najbohat┼í├şm zo v┼íetk├Żch zn├ímych miner├ílnych v├┤d na Slovensku. Ob─ż├║ben├Ż je aj aquapark Lipany.

K├║palisko Vrbov je ide├ílnym miestom, ktor├ę m├┤┼żete spolu s de┼ąmi po─Źas letn├Żch pr├ízdnin nav┼ít├şvi┼ą. Le┼ż├ş pod Vysok├Żmi tatrami a v are├íli sa nach├ídza desa┼ą baz├ęnov, z toho s├║ ┼ítyri detsk├ę.

V ─Źl├ínku n├íjdete

K├║palisko Vrbov

Vrbov├ę k├║palisko sa nach├ídza v centre obce Vrbov, ─Źo je iba 20 kilometrov od hrebe┼łov Vysok├Żch Tatier a Slovensk├ęho raja. Jeho prednos┼ąami s├║ n├ídhern├ę prostredie, lie─Źiv├í term├ílna voda, ─Źistota vody, ve─żk├Ż plaveck├Ż baz├ęn, mini dinopark a ─Ćal┼íie atrakcie.

Voda term├ílneho k├║paliska je mimoriadne lie─Źiv├í a m├í blahodarn├ę ├║─Źinky na lie─Źbu r├┤znych chor├┤b. Podobn├ę ├║─Źinky m├í aj voda v aquaparku Chocholowskie Termy.

Termálne kúpalisko Vrbov

O term├ílnej vode v k├║palisku Vrbov sa hovor├ş, ┼że je najlie─Źivej┼íia v strednej Eur├│pe, preto┼że m├í priazniv├Ż ├║─Źinok na lie─Źbu a┼ż 12tich ochoren├ş a je vhodn├í dokonca aj na pitie.

M├í blahodarn├ę ├║─Źinky pri chorob├ích k─║bov├ęho reumatizmu a z├ípaloch, srdcov├Żch chorob├ích, poinfarktov├Żch stavoch, cievnych ochoreniach a astme.

Term├ílne k├║palisko Vrbov sa p├Ż┼íi teplotou vody v baz├ęnoch od  26 ┬░C do 38 ┬░C. Term├ílnou vodou je dokonca nap├║┼í┼ąan├Ż aj 61 metrov dlh├Ż tobogan. ─Äal┼í├şmi atrakciami s├║ vodn├í ┼ímyk─żavka a protipr├║dov├ę pl├ívanie. Medzi term├ílne k├║palisk├í u n├ís patr├ş aj Thermalpark ┼á├şrava a k├║palisko Kov├í─Źov├í.

Baz├ęny a atrakcie k├║palisko Vrbov:

Baz├ęnTeplota vodyDruh vodyOtvoren├Ż
Plaveck├Ż baz├ęn26-28 ┬░Cterm├ílnaceloro─Źne
Sedac├ş baz├ęn36-38 ┬░Cterm├ílnaceloro─Źne
Detsk├Ż baz├ęn 130 ┬░Cterm├ílnaleto
Detsk├Ż baz├ęn 230 ┬░Cterm├ílnaleto
Rekrea─Źn├Ż baz├ęn32 ┬░Cterm├ílnaleto
Tobogan32 °Ctermálnaleto
Detsk├Ż baz├ęn so silne mineralizovanou vodou32 ┬░Cterm├ílnaleto
Prieplavov├Ż baz├ęn antikorov├Ż baz├ęn s mas├í┼żnymi tryskami32 ┬░C─Ź├şraceloro─Źne
Mot├Ż─ż36-37 ┬░Cterm├ílnaceloro─Źne

Vrbov k├║palisko cenn├şk

Cenn├şk k├║paliska Term├íly Vrbov n├íjdete aj na ofici├ílnej str├ínke, kde je rozdelen├Ż na jednotliv├ę z├│ny (z├│na thermal a z├│na leto). Taktie┼ż m├íte v ponuke aj rodinn├ę bal├ş─Źky alebo skupinov├ę z─żavy.

Cenn├şk platn├Ż od 18.9.2023

Typ vstupuDospel├ŻDie┼ąa 3-15 rokov,
senior, Z┼ĄP
2,5 hodiny10,50 ÔéČ8,00 ÔéČ
4 hodiny11,50 ÔéČ9,50 ÔéČ
Celodenn├Ż15,00 ÔéČ12,00 ÔéČ
Ve─Źern├ę k├║panie (17.00-21:30)11,00 ÔéČ8,50 ÔéČ

Rodinn├ę bal├ş─Źky:

  • 2 rodi─Źia + 2 deti – 1 die┼ąa 50 %
  • 2 rodi─Źia + 3 alebo 4 deti – 1 die┼ąa zdarma

Vstup za die┼ąa sa pova┼żuje osoba od 3 do 15 rokov. Deti do 3 rokov maj├║ vstup zdarma.

Skupinov├ę z─żavy:

  • Z─żava 10 % pri vstupe nad 20 os├┤b
  • Z─żava 15 % pri vstupe nad 40 os├┤b
Vrbov├ę k├║palisko sa nach├ídza v centre obce Vrbov, ─Źo je iba 20 kilometrov od hrebe┼łov Vysok├Żch Tatier a Slovensk├ęho raja.
Zdroj: unsplash.com

Vrbov k├║palisko z─żava

Vrbov term├ílne k├║palisko m├┤┼żete nav┼ít├şvi┼ą aj za zv├Żhodnen├ę ceny. Na to v├ím posl├║┼żia weby ako Z─żavomat alebo Z─żavaD┼ła. Na akciov├ę ponuky treba ma┼ą ob─Źas ┼í┼ąastie a je nutn├ę ich aj r├Żchlo k├║pi┼ą, preto┼że sa r├Żchlo vypredaj├║.

┼átrand Nov├ę Z├ímky akcie pon├║kaj├║ mo┼żnos┼ą skvel├Żch cien nielen vstupeniek, ale aj mo┼żnosti ubytovania, ktor├ę m├┤┼żete n├íjs┼ą taktie┼ż na Z─żavomate. Na Z─żavomate n├íjdete vstupenky aj do Aquaparku Doln├Ż Kub├şn ─Źi in├Żch vodn├Żch komplexov.

Vrbov kúpalisko otváracie hodiny

Vrbov k├║palisko je otvoren├ę denne v rovnakom ─Źase. Ale samozrejme netreba zab├║da┼ą, ┼że baz├ęny sa zatv├íraj├║ 30 min├║t pred koncom otv├írac├şch hod├şn (teda 21:30). A ka┼żd├Ż pondelok prebieha ─Źistenie term├ílneho baz├ęna Mot├Ż─ż (cel├Ż de┼ł) a plaveck├ęho baz├ęna (od 17:00 hod.).

Vrbov k├║palisko otv├íracie hodiny po─Źas letnej sez├│ny (od 1.7 . – 15.9.):

De┼ł─îas
Po – Ne09:00 – 22:00

Mimo letnej sez├│ny je k├║palisko otvoren├ę ka┼żd├Ż de┼ł od 10:00 – 21:00. Samozrejme s jedinou v├Żnimkou, ktorou je ┼átedr├Ż de┼ł.

Vrbov k├║palisko ubytovanie

Thermal park Vrbov pon├║ka nielen oddych a rekre├íciu, ale jeho s├║─Źas┼ąou s├║ aj dreven├ę chatky, mo┼żnos┼ą kempovania a autokemping s vlastn├Żm bufetom, soci├ílnymi zariadeniami a kuchynkami.

V bl├şzkosti are├ílu sa nach├ídzaj├║ aj r├┤zne hotely a bungalovy. Ich n├ív┼ítevn├şci maj├║ vstup do k├║paliska zadarmo.

Vrbov k├║palisko je otvoren├ę po cel├Ż rok a pon├║ka baz├ęny s geoterm├ílnou vodou plnou miner├ílov
Zdroj: unsplash.com

K├║palisko Vrbov recenzie

K├║palisko Vrbov m├í ve─żmi dobr├ę recenzie. N├ív┼ítevn├şci si pochva─żuj├║ pr├şjemn├║ polohu pod lesom, rozumne nastaven├ę ceny a mno┼żstvo baz├ęnov s teplou vodou.

Negat├şvne recenzie sa t├Żkali hlavne dlh├ęho ─Źakania v rade a v niektor├Żch pr├şpadoch aj ne─Źist├┤t na toalet├ích.

Vrbov k├║palisko kontakt

Vrbov k├║palisko kontakt m├┤┼żete vy┼żi┼ą v pr├şpade ak├Żchko─żvek ot├ízok. Rovnako m├┤┼żete kontakt vyu┼żi┼ą aj na rezerv├íciu ubytovania.

  • telef├│n: +421 52 426 12 55
  • e-mail: recepcia@termalnekupalisko.com

Zdroj: unsplash.com, youtube.com, termalnekupalisko.com

Voyo.sk program na dnes

Najnov┼íie ─Źl├ínky