EURO 2024 Bonus 70€ na stávky!

Aqualand Moravia – trasa, vstupné, otváracie hodiny a recenzie

Aktualizované:

Autor: Marcela

Aqualand Moravia trasa

Aqualand Moravia je rozsiahly komplex, ktorý ponúka bohaté vyžitie v lete aj v zime. Čaká na vás množstvo bazénov a toboganov. Pozrite sa na otváracie hodiny a cenník. Poradíme vám, ako ušetriť peniaze na vstupnom.

Aqualand Moravia

Aqualand Moravia je najväčší aquapark v Čechách a svojim návštevníkom ponúka bohaté relaxačné aj adrenalínové vyžitie podobne ako na Slovensku Thermal park Šírava.

Tento vodný komplex sa stal veľmi obľúbený aj mimo Českej republiky a množstvo návštevníkov sem cestuje práve zo Slovenska. Ak sa sem chystáte, nezabudnite si pozrieť trasu a zakúpiť si českú diaľničnú známku, aby ste sa vyhli pokute.

V článku nájdete

Aqualand Moravia ako sa sem dostať

Do Aqualandu Moravia sa môžete dostať viacerými spôsobmi. A to konkrétne vlakom, autobusom a autom.

V prípade, že sa sem chystáte autobusom, musíte sa v prvom rade dopraviť do mesta Brno. Z Brna sa sem dostanete Aqua busom.Ten vás zavezie až pred brány aquaparku i späť. Jedná sa o linku 105, ktorá jazdí cez všedné dni aj víkendy.

Vlakom je dôležité, aby ste si kúpili lístok do Vranovíc. Táto zastávka sa nachádza na trase z Brna do Břeclavy. Nemusíte sa báť, nákup lístka na vlak je jednoduchý proces. Následne z vlakovej stanice vo Vranoviciach premáva spoj číslo 530 priamo do Aqualandu.

Aqualand Moravia trasa

V prípade, že sa sem chystáte autom, trasa je závislá od toho, odkiaľ cestujete. Ideálne je, ak použijete navigáciu, stačí ak do nej zadáte adresu aqualandu.

Aqualand Moravia adresa: Pasohlávky 110 E, 691 22 Pasohlávky

Z Bratislavy sa musíte vydať po diaľnici D2 smerom na Břeclavy a odtiaľ sa napojíte na cestu R52 smerom na Mikulov. V prípade, že sem cestujete z iných kútov Slovenska, nezabudnite ani na slovenskú diaľničnú známku.

Aqualand Moravia cenník

Aqualand Moravia cenník sa mení niekoľkokrát do roka. Ceny sú totižto rozdielne počas letnej a zimnej sezóny.

Aqualand Moravia vstupné od 4.9.2023

KategóriaCena
Dospelí1099 Kč
Deti od 6 rokov + Študenti799 Kč
Deti do 6 rokovzdarma
Parkovanie pre návštevníkov50 Kč / deň

V prípade, že si chcete pripraviť rozpočet vopred, odporúčame vám použiť NBS kalkulačku na prepočet aktuálneho kurzu.

Zároveň si aquapark Moravia pripravil výhodné zľavy pre seniorov. Seniori majú každý pondelok vstupenku do Aqua zóny len za 379 Kč.

Aqualand Moravia otváracie hodiny

Otváracie hodiny v Aqualande Moravia sú rozdielne pre rôzne časti tohto vodného komplexu, a preto je najlepšie si pred návštevou aquaparku overiť otváracie hodiny na ich oficiálnych stránkach. Údaje tu pravidelne aktualizujú.

Avšak priaznivou správou je, že tento aquapark nájdete otvorený celoročne podobne ako Aquapark Dolný Kubín.

Aquapark Moravia otváracie hodiny

ObdobieVodný svetWellness Forum
celoročne Pondelok – Nedeľa9:00 – 21:0012:00 – 21:00

Aqualand Moravia zľava

Zľava do Aqualandu Moravia sa okrem výhodných ponúk, ktoré občasne ponúka samostatný aquapark, dá získať aj vďaka kupónom na Tipli SK alebo na zľavových portáloch.

Aqualand Moravia Zľavomat

Zľavomat pravidelne niekoľkokrát do roka ponúka vstupenky do Aqualandu Moravia za zvýhodnené ceny.

Vstupenky viete kúpiť aj o niekoľko stoviek korún českých lacnejšie. V prípade, že plánujete navštíviť tento aquapark, skontrolujte ponuku Zľavomatu, či sa aquapark Moravia v ich ponuke zliav nenachádza.

Voucher si môžete kúpiť aj na niekoľko mesiacov dopredu, dôležité je skontrolovať si platnosť kupónu, aby ste ho stihli využiť.

Aqualand Moravia Zľava dňa

Vstupenky do Aqualandu Moravia nájdete aj na zľavovom portáli Zľava dňa. Tento portál funguje podobne ako Zľavomat.

Pri nákupe cez tento portál viete ušetriť niekoľko stoviek českých korún rovnako ako pri Zľavomate. Rovnako však platí, že si treba postrážiť platnosť zakúpeného voucheru, aby vám neprepadol.

Aqualand moravia zľava
Zdroj: pexels.com

Aqualand Moravia mapa

Mapa areálu Aqualan Moravia je dostupná na oficiálnych stránkach tohto vodného komplexu.

Mapa vyobrazuje všetky časti areálu, tak ako vonkajšiu časť aj vnútornú časť. Jednotlivé sekcie sú od seba odlíšené farbami.

Mapu areálu si môžete pozrieť online na stránke alebo si o ňu môžete požiadať pri vstupe do aquaparku.

Aqualand Moravia tobogany

Tobogany v Aqualand Moravia patria medzi najpopulárnejšiu časť areálu. Nachádzajú sa vo vonkajšej aj vnútornej časti a ponúkajú množstvo adrenalínových zážitkov.

Tieto tobogany nájdete v aquaparku Moravia:

 • Supercrater
 • Kamikadze
 • Blue trio
 • U wave
 • Race race
 • Abyss
 • Boomerango
 • High five
 • Wild river
 • Magic hole
 • Yellow crash
 • Lazy river
 • Sky drive
 • Banana
 • Berry
 • Kiwi
 • Pluto
 • Niagára
 • Mars
 • Jupiter
 • Uran

Tobogany sú určené pre deti aj dospelých. Pri každom jednom tobogáne máte vždy uvedené, pre koho je daný konkrétny typ vhodný a aké sú vekové či výškové obmedzenia. Rovnako pri toboganoch nájdete informáciu o tom, či na jazdu potrebujete nafukovačku alebo nie.

Wellness Aqualand Moravia

Wellness v Aqualande Moravia ponúka naozaj veľa priestoru a vyžitia.

Wellness priestor je rozdelený do dvoch hlavných častí:

 • Forum Romania Wellness
 • Wellness Pálava

Každá časť ponúka iné možnosti wellnessu. V časti Forum Romania nájdete napríklad fínsku saunu, biosaunu či infrasaunu. V časti Pálava zase môžete využiť panorama saunu, zážitkové sprchy či vírívku.

Aquapark má v ponuke naviac aj detské saunovanie, saunové rituály, masáže či rôzne špeciálne kúpele.

Aqualand Moravia ubytovanie

Aqualand Moravia ubytovanie si môžete zabezpečiť v hoteli Aqualand Inn, ktorý je súčasťou tohto komplexu.

Aqualand Moravia hotel si zaregistrujete priamo na stránke aquaparku Moravia. Na výber máte z viacero typov izieb a z viacerých pobytových balíčkov. Cena izieb sa pohybuje od 3200 Kč do 5000 Kč na noc podľa typu izieb

Všetky druhy izieb sú pre minimálne štyri osoby a veľkou výhodou tohto hotela je, že sa z hotelovej izby môžete do bazénov a toboganov vybrať rovno v župane.

Aqualand Moravia recenzie

Aqualand Moravia recenzie sú veľmi pozitívne, tak ako od slovenských, českých aj zahraničných hostí. Tento rezort ponúka bohaté vyžitie pre deti aj dospelých.

Návštevníci si pochvaľujú najmä veľkosť areálu, ale aj rôznorodosť atrakcií a oddychových miest. Okrem toho si ľudia pochvaľujú aj úroveň wellnessu.

Negatívnejšie vyjadrenia smerujú k množstvu ľudí, ktorí sem cez víkendy, sviatky a letné prázdniny prichádzajú. Z tohto dôvodu musíte počítať s tým, že je možné, že čakacia doba na tobogany či v reštaurácii je dlhšia.

Zdroj: aqualand-moravia.cz, aqualandinn.cz, youtube.com, zlavomat.sk, zlavadna.sk

Najnovšie články