Casino adventn├Ż kalend├ír ÔľĚ Peniaze ZDARMA!

WAWE Festival – d├ítum, program, vstupenky a mest├í

Aktualizovan├ę:

Autor: Denisa

WAWE Festival Trnava

WAWE Festival je hudobn├Ż festival, ktor├Ż je spojen├şm ─Źesko-slovensk├ęho rapu a hiphopu. Kde k├║pi┼ą l├şstky na festival, ak├Ż je program, d├ítum a miesto festivalu v Trnave a Tren─Ź├şne sa dozviete v ─Źl├ínku ni┼ż┼íie!

WAWE Festival

WAWE festival je podujatie, ktor├ę prin├í┼ía hiphopov├Ż z├í┼żitok z ─îeskoslovenska, pri─Źom sa kon├í nieko─żkokr├ít do roka vo viacer├Żch mest├ích.

WAWE Festival sa kon├í v Slovensk├Żch mest├ích v┼żdy koncom roka, rovnako ako viano─Źn├ę trhy. Tie m├┤┼żete tento rok nav┼ít├şvi┼ą napr. v Bratislave, Ko┼íiciach ─Źi ┼Żiline.

V ─Źl├ínku n├íjdete

WAWE Festival 2023

WAWE Festival 2023 sa kon├í ka┼żd├Ż rok v Tren─Ź├şne, no tento rok otvoril br├íny svojim fan├║┼íikom aj v in├Żch mest├ích, ako napr. Trnava, Nitra ─Źi dokonca Praha. N├íjdete tu nadupan├Ż line-up va┼íich ob─ż├║ben├Żch interpretov, ako aj tane─Źn├║ z├íbavu a┼ż do r├ína!

Ak pl├ínujete nav┼ít├şvi┼ą tento hudobn├Ż festival aj v roku 2023, nezabudnite si k├║pi┼ą dialni─Źn├║ zn├ímku. V─Ćaka nej sa vyhnete zbyto─Źn├Żm pokut├ím.

WAWE Festival Trnava 2023

WAWE Festival Trnava 2023 sa bude kona┼ą v d├ítume 15.12.2023 v mestskej ┼íportovej hale v Trnave.

Na p├│diu uvid├şte interpretov ako:

  • Gleb
  • Separ
  • Samey
  • Luca Brassi10x
  • Guapanova
  • Martin Agh a ─Ćal┼í├ş.

Pri n├ív┼íteve Trnavy ur─Źite nevynechajte aj viano─Źn├ę trhy, ktor├ę si m├┤┼żete tento rok u┼żi┼ą od 24.11. a┼ż do 22.12.2023 na Troji─Źnom n├ímest├ş.

WAWE Festival program

WAWE Festival Trnava program za─Ź├şna u┼ż o 18:00 hod v ┼íportovej hale, pri─Źom presn├í adresa miesta je Rybn├şkov├í 15, Trnava.

Te┼íi┼ą sa m├┤┼żete na na umelcov ako Gleb, Separ, Samey, Luca Brassi10x a ─Ćal┼í├şch, pri─Źom presn├ę ─Źasy vystupuj├║cich e┼íte nie s├║ zn├íme. O presnom harmonograme vystupuj├║cich na festivale v├ís budeme priebe┼żne informova┼ą.

WAWE Festival vstupenky

Vstupenky na WAWE Festival Trnava 2023 si m├┤┼żete k├║pi┼ą za v├Żhodnej┼íie ceny v predpredaji alebo priamo na mieste podujatia. Tie s├║ rozdelen├ę pod─ża kateg├│ri├ş ako 1. vlna, VIP vstupenky a BACKSTAGE TICKET.

WAWE Festival online vstupenky 2023

Kateg├│riaCena
1. VLNA19,90 ÔéČ
VIP50 ÔéČ
BACKSTAGE TICKET150 ÔéČ

V┼íetky kateg├│rie vstupeniek na festival s├║ dostupn├ę na str├ínke goout.sk.

Wawe festival program
Zdroj: unsplash.com

WAWE Festival Tren─Ź├şn 2023

WAWE Festival Tren─Ź├şn 2023 sa konal v d├ítume 27. 10. 2023 o 19:00 hod v Expo Center Tren─Ź├şn. Na tomto podujat├ş ste si mali mo┼żnos┼ą vypo─Źu┼ą rapov├Żch a hiphopov├Żch interpr├ętov ako Separ, Pil C, Nik Tendo, NobodyListen, Porsche Boy a ─Ćal┼í├ş.

Festival sa presunul z haly 5-6-7 v Expo Centre do haly ─Ź├şslo 1, kde bola kapacita obmedzen├í na 2.000 n├ív┼ítevn├şkov.

Cena vstupeniek sa pohybovala v rozmedz├ş 16.90 ÔÇô 150 ÔéČ / osoba.

Zdroje: unsplash.com, youtube.com, facebook.com

T├ęmata:
Festivaly

Najnov┼íie ─Źl├ínky