EURO 2024 Bonus 70€ na stávky!

Kde sledovať ME vo futbale 2024 live – naživo v TV, online cez internet a live stream v mobile

Aktualizované:

Autor: Lenka

ME vo futbale 2024 live

Každý športový fanúšik sa poteší pri pozeraní TOP futbalového turnaja roka ME vo futbale 2024 live. A ak sa nechystáte ho vidieť naživo na vlastné oči, pozrite, aké sú možnosti sledovania z pohodlia domova. Takto môžete futbalové EURO 2024 sledovať naživo v TV, online cez internet či cez live stream v mobile. 

ME vo futbale 2024 live

ME vo futbale naživo sa konajú od 14. júna do 14. júla 2024 v desiatich nemeckých mestách. Na Majstrovstvách sveta vo futbale 2024 dokopy uvidíme 24 elitných európskych tímov, medzi ktorými nesmie chýbať ani Slovensko.

Ak sa zápasov nemôžete zúčastniť osobne, nezúfajte – k dispozícií máte nielen TV prenosy, ale aj internetové live streamy, takže vám žiadne športové prenosy neujdú.

V článku nájdete

EURO 2024 v TV

ME vo futbale po niekoľkých rokoch zmenili vysielateľa. Zápasy už nenájdete na stanici RTVS a ani na Sport 1 či Sport 2.

ME vo futbale má pod svojou správou Markíza – konkrétne TV Markíza a Dajto. Práva majú zakúpené aj na nasledujúce EURO 2028 vo Veľkej Británii a Írsku. TV Markíza aj Dajto si zápasy rozdelia tak, že na obrazovkách uvidíte všetkých 51 stretnutí turnaja v priamom prenose.

Futbalové ME odvysiela aj česká verejnoprávna televízia ČT Sport, ktorej sa podarilo udržať práva na rozdiel od RTVS.

ME futbal live stream na VOYO

Live stream futbalu môžete sledovať aj prostredníctvom platformy VOYO, ktorú si môžete zakúpiť iba za 5,99 eur mesačne, vďaka čomu môžete sledovať celý turnaj pohodlne cez internet.

Majstrovstvá Európy vo futbale VOYO

Zápasy nemusíte sledovať iba cez PC, ale prostredníctvom aplikácie viete livestream pozerať aj na TV, v tablete alebo mobile.

VOYO je aj oficiálnym vysielateľom slovenskej najvyššej futbalovej súťaže Niké Ligy, takže tu budete mať celú sezónu najlepšieho futbalu slovenských trávnikov na dosah ruky.

Na Voyo.sk okrem ME vo futbale 2024 nájdete aj populárny seriál Dunaj, k vašim službám.

ME vo futbale 2024 online

ME vo futbale 2024 online môžete sledovať aj na webe ceskatelevize.cz. I keď je toto vysielanie zadarmo, je dostupné iba ak sa nachádzate na území ČR. Zápasy sú tu komentované v češtine a sústredia sa najmä na českú futbalovú reprezentáciu.

Ak uprednostníte slovenský komentár so zameraním na domáci tím, ideálnou voľbou je VOYO.

ME futbal online stream v mobile

Ako sme už vyššie písali, ME futbal online stream v mobile si môžete pozrieť cez mobilnú aplikáciu VOYO, ktorú si môžete stiahnuť aj pre Android i iOS. Vďaka tomu budete mať všetky zápasy turnaja vo vašom vrecku.

Majstrovstvá Európy vo futbale 2024 video

Majstrovstvá Európy vo futbale 2024 nepochybne prinesie mnoho napínavých a dychberúcich športových momentov. Videá z nich, vrátane rôznych rozhovorov a pohľadov zo zákulisia nájdete na oficiálnych stránkach UEFA.

ME vo futbale 2024 kurzy

Aj keď stávkové kancelárie nemajú vo svojej ponuke livestream, môžete si vďaka bohatej kurzovej ponuke tipnúť na svojho favorita. Navyše v jednotlivých fórach môžete aj diskutovať s ostatnými fanúšikmi.

ME vo futbale
Zdroj: unsplash.com

Stávkové kancelárie na Slovensku ponúkajú svojim hráčom aj ďalšie zaujímavé bonusy v podobe voľných točení a peňazí zadarmo.

Stávková kanceláriaVstupný bonusChcem
Tipsport30€ zadarmoZÍSKAŤ
Fortuna70€ bez rizikaZÍSKAŤ
DOXXbet35€ bez rizikaZÍSKAŤ
SynotTip40€ bez rizikaZÍSKAŤ

Zdroje: voyo.markiza.sk, ceskatelevize.cz, wikipedia.com, 7sport.sk

Najnovšie články